Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Chinskim serwerze takim jak z 2009-2010 roku,
Dodatkowe Info:Easy zeby sie expilo, troche luda online. Nie chce epickiego eq w shopach, Na start 1 lvl.
Nagroda za pomoc:  LAJK

Intel Core i3-2120, 3.30GHz -- GTX 560 1280MB -- Mobo H61 -- 4GB ram -- Chieftec 500W -- W7 Ultimate 64 bit.

Wydajnosc systemu:

Grafika dla aero i gier:7.5

Procesor:7.1

RAM:7.1

 

 

Ranga w kunter strajku:Supreme.

Oski, czekam na 1 v 1! 

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: popularności serwera - dużo osób onlineDodatkowe Info: Brak ( obojętne czy to serwer hard medium czy easy itp. byle byly onliny )Nagroda za pomoc: Lajk

VirtualMT2

 

Srij9JT.png

Opublikowano

VirtualMT2 odpada, bo ma limit downloadu 50kb/s -.-

mi się pobrał w mgnieniu oka a pobierałem w tym tygodniu ;p serwer jest prawie idealny ale ma głupią mechanike rozwijania postaci itp. a szkoda bo grałbym ;c

osobiście mogę polecić MetLife Dreikon czy Crados. administracja spoko, serwery dość grywalne, i mają ciekawą rozgrywke w dodatku przyjemną a nowi gracze się odnajdą ^^

18438724560545478762_thumb.jpg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Chce szybko wbić lvl i iść na pvp tyle. :) Najlepiej easy ostatecznie medium. 
Dodatkowe Info: Grałem już na Dreikonie, Imetinie xenoxie.

Nagroda za pomoc: Kabanosy z lidla.

Opublikowano

Moderatorze ! Sorry, że złamałem twój wzór, ale nie chodzi mi o szukanie serwera tylko o pomoc na serwie!

 

- Jak zarobić na Cradosmt2? Skonczyl sie event i juz nie mam jak się wzbogacić. Proszę o jakis szybki sposob. THX

MindlessCanineHanumanmonkey-max-1mb.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Chce szybko wbić lvl i iść na pvp tyle. :) Najlepiej easy ostatecznie medium. 

Dodatkowe Info: Grałem już na Dreikonie, Imetinie xenoxie.

Nagroda za pomoc: Kabanosy z lidla.

Metek2.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szukam serwera, coś w stylu Shiro2.de może być polski ale nie koniecznie

Dodatkowe info : Tak

Nagroda za pomoc: Paczka gum z Biedronki :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: DUZO,NAPRAWDE DUZO LUDZI. Żeby gra się szybko nie nudziła
Dodatkowe Info:ravia i pl odpadają
Nagroda za pomoc:lajki i wszystko co mozliwe

Za wysoka.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: DUZO,NAPRAWDE DUZO LUDZI. Żeby gra się szybko nie nudziłaDodatkowe Info:ravia i pl odpadająNagroda za pomoc:lajki i wszystko co mozliwe

virtualmt2.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: DUZO,NAPRAWDE DUZO LUDZI. Żeby gra się szybko nie nudziła

Dodatkowe Info:ravia i pl odpadają

Nagroda za pomoc:lajki i wszystko co mozliwe

Invoria, Pandora, Dreikon, Virtual.

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szukam serwera, coś w stylu Shiro2.de może być polski ale nie koniecznie

Dodatkowe info : Tak

Nagroda za pomoc: Paczka gum z Biedronki  :)

 
Invoria, Dreikon, Pandora, Ascarial.
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: DUZO,NAPRAWDE DUZO LUDZI. Żeby gra się szybko nie nudziła

Dodatkowe Info:ravia i pl odpadają

Nagroda za pomoc:lajki i wszystko co mozliwe

PandoraMt2, Ascarial, Invoria,CradosMT2,

 

:)

6833714485704641138151.jpeg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: DUZO,NAPRAWDE DUZO LUDZI. Żeby gra się szybko nie nudziła

Dodatkowe Info:ravia i pl odpadają

Nagroda za pomoc:lajki i wszystko co mozliwe

Dreikon.

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Chce szybko wbić lvl i iść na pvp tyle. :) Najlepiej easy ostatecznie medium. 

Dodatkowe Info: Grałem już na Dreikonie, Imetinie xenoxie.

Nagroda za pomoc: Kabanosy z lidla.

verdea.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Szybkim expie, łatwym ulepszaniu, fajnym klimacie i wielu broniach.
Dodatkowe Info: Chciałbym, aby był to serwer podobny do ProMT2.
Nagroda za pomoc: Fapka w górę (Lajk)

,,To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.''

                           

                     Jonathan Carroll

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim expie, łatwym ulepszaniu, fajnym klimacie i wielu broniach.

Dodatkowe Info: Chciałbym, aby był to serwer podobny do ProMT2.

Nagroda za pomoc: Fapka w górę (Lajk)

PandoraMT2

6833714485704641138151.jpeg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim expie, łatwym ulepszaniu, fajnym klimacie i wielu broniach.

Dodatkowe Info: Chciałbym, aby był to serwer podobny do ProMT2.

Nagroda za pomoc: Fapka w górę (Lajk)

Dreikon, pandora, virtual. 

Opublikowano

Dreikon, pandora, virtual. 

A za pandore jeszcze jakiś? Bo na pandorze grałem :).

,,To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.''

                           

                     Jonathan Carroll

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...