Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grac! Pomocy!

Zależy mi na tym aby na serwerze bardzo łatwo można było zrobic eq i wexpic odpowiedni poziom (gora 2tyg na wszystko grajac 2/3h dziennie) a pozniej skupic sie na wojnach . Chcialbym zeby na serwie bylo sporo ludzi (zeby bylo z kim wojny robic xD ) oraz jeszcze jedno wymaganie ABSy tylko z max. wartosciami (wiem jestem wymagajacy xD) .Z góry dziekuje za pomoc i pozdrawiam:)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac! Pomocy!

Zależy mi na tym aby na serwerze bardzo łatwo można było zrobic eq i wexpic odpowiedni poziom (gora 2tyg na wszystko grajac 2/3h dziennie) a pozniej skupic sie na wojnach . Chcialbym zeby na serwie bylo sporo ludzi (zeby bylo z kim wojny robic xD ) oraz jeszcze jedno wymaganie ABSy tylko z max. wartosciami (wiem jestem wymagajacy xD) .Z góry dziekuje za pomoc i pozdrawiam:)

Dreikon,Invoria,Virtual 

6833714485704641138151.jpeg

Opublikowano

Dreikon,Invoria,Virtual 

Dreikon - Gralem na nim ale niezbyt przypadl mi do gustu

Invoria - Rowniez na nim gralem przez jakis czas ale mi sie znudzil

Virtual - wg mnie za duzo nowosci i tez nie przypada mi do gustu.

 

Gralem na :Pandora, Linares , Promt2 , Ethandia, Ateros...

 

PS.Dzieki za poswiecony czas...

Opublikowano

Dreikon - Gralem na nim ale niezbyt przypadl mi do gustu

Invoria - Rowniez na nim gralem przez jakis czas ale mi sie znudzil

Virtual - wg mnie za duzo nowosci i tez nie przypada mi do gustu.

 

Gralem na :Pandora, Linares , Promt2 , Ethandia, Ateros...

 

PS.Dzieki za poswiecony czas...

Elitemt2 świetny serwer (easy ale trzeba poświęcić czas na eq niestety więc chyba odpada)

Xantis podobno dobry i łatwy jedynie wkurza wbijanie lvl do czasu aż nie wbijesz do groty. teraz 763 osób online 

ewentualnie Funmt2 s2 aczkolwiek ja go nie lubie ze względu na tekstury i bajery które są tandetne ;p oprócz tych serwerów raczej nie znajde nic innego ;p

18438724560545478762_thumb.jpg
Opublikowano

Dreikon - Gralem na nim ale niezbyt przypadl mi do gustu

Invoria - Rowniez na nim gralem przez jakis czas ale mi sie znudzil

Virtual - wg mnie za duzo nowosci i tez nie przypada mi do gustu.

 

Gralem na :Pandora, Linares , Promt2 , Ethandia, Ateros...

 

PS.Dzieki za poswiecony czas...

 

 

Xantis, nowy serwer. Błyskawicznie się rozwija, zaczęłam grać i nie żałuję :) Mi również zależy na wojenkach :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Stabilnym serwerze .
Dodatkowe Info: Mam dylemat czy grać na Globalu czy iMetin ,ale czekam na wasze propozycje co do serwera .
Nagroda za pomoc: lajk

49945496407446987479.jpg

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Stabilnym serwerze .Dodatkowe Info: Mam dylemat czy grać na Globalu czy iMetin ,ale czekam na wasze propozycje co do serwera .Nagroda za pomoc: lajk

virtualmt2.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Stabilnym serwerze .

Dodatkowe Info: Mam dylemat czy grać na Globalu czy iMetin ,ale czekam na wasze propozycje co do serwera .

Nagroda za pomoc: lajk

 

Global już dawno zszedł na psy, wybieraj iMetin.

A co do priv, to xenox, virtual, dreikon

3183514217139531243468.png
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Stabilnym serwerze .

Dodatkowe Info: Mam dylemat czy grać na Globalu czy iMetin ,ale czekam na wasze propozycje co do serwera .

Nagroda za pomoc: lajk

 

Oczywiście, że lepiej IMetin, na globala nie warto wracać nawet jeśli masz tam konto.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Chinskim serwerze takim jak z 2009-2010 roku,
Dodatkowe Info:Easy zeby sie expilo, troche luda online. Nie chce epickiego eq w shopach, Na start 1 lvl.
Nagroda za pomoc:  LAJK

Intel Core i3-2120, 3.30GHz -- GTX 560 1280MB -- Mobo H61 -- 4GB ram -- Chieftec 500W -- W7 Ultimate 64 bit.

Wydajnosc systemu:

Grafika dla aero i gier:7.5

Procesor:7.1

RAM:7.1

 

 

Ranga w kunter strajku:Supreme.

Oski, czekam na 1 v 1! 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy 
Dodatkowe Info: Żeby kd'ki były max +7, grało ok. 500 osób, dość dobry drop ulepów na eq. 6/7 bon jak by był to tylko jakieś staty, szycie, krytyk itp.. Bez żadnych bonów klasowych.  Bony najlepiej, żeby były maksymalne, lecz to nie jest wymagane. (chociaż to hp :D)

Nagroda za pomoc: Nwm. Like/Ocena w profilu czy co tam by kto chciał. :) 


Xantis, nowy serwer. Błyskawicznie się rozwija, zaczęłam grać i nie żałuję :) Mi również zależy na wojenkach :)

Padł

Jakbym pomógł, to liczę na +   xD 

Opublikowano

Linaresmt2.pl

Linres to padlo jest i wielka klapa

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy 

Dodatkowe Info: Żeby kd'ki były max +7, grało ok. 500 osób, dość dobry drop ulepów na eq. 6/7 bon jak by był to tylko jakieś staty, szycie, krytyk itp.. Bez żadnych bonów klasowych.  Bony najlepiej, żeby były maksymalne, lecz to nie jest wymagane. (chociaż to hp :D)

Nagroda za pomoc: Nwm. Like/Ocena w profilu czy co tam by kto chciał. :) 

Padł

1 z TEAMU odszedl i serwer OFF

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 

- easy lub med/easy z większością elementów easy

- serwer na dłuższy czas, a nie parę dni i max. lvl

- zmianki, rady, dopalacze, metale etc. u handlarki do kupienia

- duża ilość osób

- stabilność

- administracja nie mająca serwer w d***e

- zbalansowanie postaci

Dodatkowe Info: Dreikon odpada.

Nagroda za pomoc: Lajki! <3

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:
- easy lub med/easy z większością elementów easy
- serwer na dłuższy czas, a nie parę dni i max. lvl
- zmianki, rady, dopalacze, metale etc. u handlarki do kupienia
- duża ilość osób
- stabilność
- administracja nie mająca serwer w d***e
- zbalansowanie postaci
Dodatkowe Info: Dreikon odpada.
Nagroda za pomoc: Lajki! <3

 

VirtualMT2

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy bardziej pod pvp ale z szybkim expem

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc:Lajk

 

 

Dreikon.

Opublikowano

...


Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szukam serwera, coś w stylu Shiro2.de może być polski ale nie koniecznie

Dodatkowe info : Tak

Nagroda za pomoc: Paczka gum z Biedronki :)

...

x

Opublikowano

KubieN, w 14 Lis 2014 - 23:38, powiedział:snapback.png

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:
- easy lub med/easy z większością elementów easy
- serwer na dłuższy czas, a nie parę dni i max. lvl
- zmianki, rady, dopalacze, metale etc. u handlarki do kupienia
- duża ilość osób
- stabilność
- administracja nie mająca serwer w d***e
- zbalansowanie postaci
Dodatkowe Info: Dreikon odpada.
Nagroda za pomoc: Lajki!  <3

 

VirtualMT2

VirtualMT2

A inne alternatywy? Chciałbym przejrzeć parę serwerów i dopiero na jakimś zostać.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: HARD/Medium
Ogarnieta Administracja

500+ osob
max do 125 lvla
Zeby nie bylo masy nowych broni, tylko tak klasycznie ^^
KD do dropienia itp

Serwer zeby nie mial 3 lat
Najlepiej aby byl jakis ktory powstal max 2 mies temu
Serwer na dluzej
Dodatkowe Info: Oprocz Ravii, Lastivii (odradzam serwera)
Nagroda za pomoc:Lajk

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...