Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Żeby był medium może być z nutką easy, żeby grało co najmniej z 400-500 graczy online oraz żeby serwer nie był po IS chodzi mi o bardzo dobra grę bez IS.
Dodatkowe Info: Drop ulepek i same ulepszanie eq było łatwe i przyjemne oraz żeby bonusy ładnie wchodziły jak do PVP i do PVM.
Nagroda za pomoc: Ta osoba która da mi takiego serwera jakiego szukam mogę nawet dać z 15/20 Łapek.

ddz8gi.png


 


 


 


 

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy bądź też medium
Dodatkowe Info: Na którym się fajnie expi i nie ma problemu ze zdobywaniem eq i kasy
Nagroda za pomoc: + :) 

00433329461500856286.jpg


Sygnaturka na zlecenie :) 

Opublikowano

Szukam ogarniętej ekipy, tzn sporej ilości osób których gra na jakimś serwerku, serwer może być obojętnie jaki byle nie hard..

 

Chodzi mi o zgraną paczke (gildie) 10-20 osób..

Opublikowano

4funmt2, Funmt2 S2,

4funmt2: Już na wstępie żąda paru gorszy, wiec coś mi tu nie pasuje ;)

Funmt2 S2: Sam admin zaznacza że zdobycie bizu jest cieżkie i zachęca do kupna w IS-ie ;)

 

linares bardzo polecam, jest się z kim bić max lvl w około godzine / półtorej. (ale gorzej o eq) zaangażowana administracja (pomocna i często w grze) częste ox itp

 

Grałem, expiłem, zdobyłem all i niezbyt mi weszło :(


 

 


tumblr_madu89TzVX1rt9tk6o1_500.gif

 
 
 

Members|ProUser|Postmaker|

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! 
Zależy mi najbardziej na: 

   Serwer medium. 

  -Online 1000+ osób.

 - Gdzie kwitnie handel

 -Coś innego niż Dreikon i Ascarial

Dodatkowe Info: Dużo nowych map i dungeonów, Bez 7 bona i 6 skila. 
Nagroda za pomoc: like w profilu

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! 

Zależy mi najbardziej na: 

   Serwer medium. 

  -Online 1000+ osób.

 - Gdzie kwitnie handel

 -Coś innego niż Dreikon i Ascarial

Dodatkowe Info: Dużo nowych map i dungeonów, Bez 7 bona i 6 skila. 

Nagroda za pomoc: like w profilu

Crados, Pandora.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Tanich shopach, łatwym expie, ogólnie serwer 4fun/easy taki jak np. promt2 
Dodatkowe Info:
Nagroda za pomoc:Lajk 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tanich shopach, łatwym expie, ogólnie serwer 4fun/easy taki jak np. promt2 

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc:Lajk 

 

GladoR

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: PvP, fast exp, mega drop, metki, tanie kd, bony i stalki /w-75lvl w sklepach.

Dodatkowe Info: Is nie ma mieć dużego wpływu na grę. Odpadają 4Death, Argentus oraz Xenox.

Nagroda za pomoc: Satysfakcja z pomocy, lajk :)

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tanich shopach, łatwym expie, ogólnie serwer 4fun/easy taki jak np. promt2 

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc:Lajk 

Linaresmt2.pl

xxx

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze na dłużej 

Dodatkowe Info: Zastanawiam się nad Lastivia.eu s2/funmt2 s2/cradosmt2/zakrea/laneris/balmora na którym gra najwięcej osób (gram aktualnie na edenium)

Nagroda za pomoc: Lajk

 

 

 

 

Wybrałem już serwer gram na Cradosmt2

Aktualnie mam przerwę od metina masz pytanie napisz na pw na gg mnie szybko nie zobaczysz :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze na dłużej 

Dodatkowe Info: Zastanawiam się nad Lastivia.eu s2/funmt2 s2/cradosmt2/zakrea/laneris/balmora na którym gra najwięcej osób (gram aktualnie na edenium)

Nagroda za pomoc: Lajk

virtualmt2.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: PvP, fast exp, mega drop, metki, tanie kd, bony i stalki /w-75lvl w sklepach.
Dodatkowe Info: Is nie ma mieć dużego wpływu na grę. Odpadają 4Death, Argentus oraz Xenox.
Nagroda za pomoc: Satysfakcja z pomocy, lajk :)

 

dreikon, virtual, invoria

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: PvP, fast exp, mega drop, metki, tanie kd, bony i stalki /w-75lvl w sklepach.
Dodatkowe Info: Is nie ma mieć dużego wpływu na grę. Odpadają 4Death, Argentus oraz Xenox.
Nagroda za pomoc: Satysfakcja z pomocy, lajk :)

 

linares

18438724560545478762_thumb.jpg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: zeby bylo sporo ludzi, jakies nowe bronie,zbroje,metiny,serwer easy

Dodatkowe Info: odpada dreikon pandora xenox

Nagroda za pomoc:10 +

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: zeby bylo sporo ludzi, jakies nowe bronie,zbroje,metiny,serwer easy

Dodatkowe Info: odpada dreikon pandora xenox

Nagroda za pomoc:10 +

laneris.pl lub dzisiaj startuje http://s1.promt2.com.pl/ :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: zeby bylo sporo ludzi, jakies nowe bronie,zbroje,metiny,serwer easy

Dodatkowe Info: odpada dreikon pandora xenox

Nagroda za pomoc:10 +

Invoria.

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

-max lvl okolo 120-180,

-bonusy muszą wchodzic maxymalne,

-bez 6/7 klasowego,

-600+ ludzi,

-żeby nie było 1000 bugów, jak na Lanerisie,

-dużo miejsc na zarobek, dungeony itp,

 

Dodatkowe Info:

-brak

 

Nagroda za pomoc:

-Lajk

3183514217139531243468.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: zeby bylo sporo ludzi, jakies nowe bronie,zbroje,metiny,serwer easyDodatkowe Info: odpada dreikon pandora xenoxNagroda za pomoc:10 +

virtualmt2.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Podajcie jakies Servery Metina 2 prywatne i jeszcze jedno zeby norton nie znalazł wirusa

hard ravia s2, medium virtualmt2, easy dreikon

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:
-max lvl okolo 120-180,
-bonusy muszą wchodzic maxymalne,
-bez 6/7 klasowego,
-600+ ludzi,
-żeby nie było 1000 bugów, jak na Lanerisie,
-dużo miejsc na zarobek, dungeony itp,
 
Dodatkowe Info:
-brak
 
Nagroda za pomoc:
-Lajk

 

 

Ascarial.pl 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Hard/medium.

Dodatkowe Info:Poszukuje serwera hard/medium. Dropienie kamieni/książek/ulepszaczy etc.

Nagroda za pomoc:5 Plusików :)

"A siema siema to przypał z podziemia"

 

"Cham i prostak aka pan riposta"

"Co jeden tu to większy głupielok,

I mój rozum taki że lepiej skryć w sombrero,"

"A w nozdrzach,

Ciągle zapach przygody,"

 

 

 

Kolekcjoner Plusików

;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...