Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na serwerze easy/mediumDodatkowe Info: Serwer musi byc swietny ^^Nagroda za pomoc: +1 osoba online na serwerze   xD + limit lajk|

virtualmt2.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:4fun/pvp ale bez is! :P

Dodatkowe Info:na start max lv

Nagroda za pomoc:Lajk :)

Jedynie co z polskich to Ci mogę polecić ProMT2 s1, 3-5 h poexpisz i masz maxa, nie trudno o eq, lepszych serwerów nie ma uwierz, cały dzień szukam jakiegoś zagranicznego ;)

http://www.mpcforum.pl/topic/1402855-dodawanie-skrypt%C3%B3wtworzenie-cheat%C3%B3w-w-java/

Kto potrafi, niech pomoże, bardzo dla mnie na tym zalezy :/ 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej Dowolny typ serwera
Dodatkowe Info: Sporo osób, ogarnięta administracja, opłacalność gry na danym serwerze, pisać na jakich serwerach gracie i jakie polecacie, bo straszne nuuudy, byle nie ravia,balmora,iMetin a także ascarial 
Nagroda za pomoc: Lajków w ch.. DUŻO @

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:serwerze easy lub easy/med

Dodatkowe Info:serwer żeby było dosyć dużo ludzi 500+ i dosyć szybko biło się lvl oraz serwer bardziej pod pvp.Nie xenox ani argentus bo grałem.

Nagroda za pomoc:LIKE

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:serwerze easy lub easy/med

Dodatkowe Info:serwer żeby było dosyć dużo ludzi 500+ i dosyć szybko biło się lvl oraz serwer bardziej pod pvp.Nie xenox ani argentus bo grałem.

Nagroda za pomoc:LIKE

ProMt2 S1 bez is super wlasnie zaczelam grać :) Typowy pod pvp

orww.png
 

Invoria    S2      <3

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze easy
Dodatkowe Info: nie jakies oklepane typu dreikon invoria itp musi byc ciekawy i grywaly 600 osob +
Nagroda za pomoc: + sik

Opublikowano

Pomocy! Nie wiem gdzie grać!

Zależy mi najbardziej: medium/hard (głównie HARD)
Dodatkowe informacje: Serwer minimum 500+ osób online (serwer może być zagraniczny WYMAGANE SPOLSZCZENIE)
Nagroda za pomoc: Like

 
Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam Bonuczci ;)

najs2kopia.png


Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]
[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color] Hard / Medium 
[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color] Może to być każdy rodzaj Mt2 ale szukam serwera typowo "starego" metka bez tych nieładnych nowych zbroji itp. Stal do truty i pasuje a nie 35 mieczy do ulepszenia ... " Stary dobry Metin " 
[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color] Like

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]

[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color] Hard / Medium 

[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color] Może to być każdy rodzaj Mt2 ale szukam serwera typowo "starego" metka bez tych nieładnych nowych zbroji itp. Stal do truty i pasuje a nie 35 mieczy do ulepszenia ... " Stary dobry Metin " 

[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color] Like

Ravia s2

18438724560545478762_thumb.jpg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer hard, skille wbijane ku, jakies nowe zbroje, bronie ... lvl max to 105 lub 99

Dodatkowe Info: zeby gralo sporo ludzi.

Nagroda za pomoc: 10 +

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer hard, skille wbijane ku, jakies nowe zbroje, bronie ... lvl max to 105 lub 99

Dodatkowe Info: zeby gralo sporo ludzi.

Nagroda za pomoc: 10 +

Ravia s2.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer easy z nutką medium
Dodatkowe Info: Podobny do deila.eu lub taki sam
Nagroda za pomoc: Lajkii!!!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Serw medium skile na P zeby wchodzily na 17pkt albo u jakiegos typa ,  zmianki/dodania u npc ,nie za duzo epikow
Dodatkowe Info:Miła i przyjemna gra bez lagow. @Edit bez 6/7 skila
Nagroda za pomoc:Lajki

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]
[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color] Serwer medium/medium-easy, coś a'la pandora, +1k osób online,
[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color] Nie za dużo epików, do 100 w miare łatwo później ciężej, nowy serwer (>1rok)
[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color] lajeczki

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]

[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color] Serwer medium/medium-easy, coś a'la pandora, +1k osób online,

[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color] Nie za dużo epików, do 100 w miare łatwo później ciężej, nowy serwer (>1rok)

[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color] lajeczki

Diamond3 co prawda gra tam z 500 osób ale myślę że warto. Jeżeli nie Diamond to sprawdź Dreikon'a.

 

image.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...