Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer do pvp, eq i tp w sklepach (npc) nie musi być polski !

Dodatkowe Info: Grałem na HammerMT2, podoba mi się ale nie gram tam z powodu że za 5 euro można kupić statystyki po 10 000.

Grałem też na 4Death ale tam bez is nie dasz rady, jeśli macie jakieś eq lub postać tam to piszcie PW

Nagroda za pomoc: Codziennie po 3 like pod każdym postem !

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A co powiecie o Linaresie? Warto? Jakie są minusy dla MNIE? wypisałem co chcę :> 

minusy:

nie gra tak dużo graczy ale jest z kim pvp porobić bo ludzie nie spędzają za dużo czasu na expieniu itp to kwestia dnia (może więcej bo nwm jak po 240 sie expi)

o eq jest troszkę trudniej ludzie wspomagają się isem ale da rade zrobić jak się troche posiedzi ubijając bossy które są łatwo dostępne

brak wbudowanego bs ale działają praktycznie wszystkie i nie są zakazane

słaby rynek

 

Plusy;

dobry system pvp

administracja często online poświęca czas i pomaga

częste eventy i dobrze zorganizowany OX

jest z kim się bić :)

18438724560545478762_thumb.jpg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy, nie trudnym dropieniu ulepszaczy, serwer nie nudny, nie taki jak wszystkie inne.
Dodatkowe Info: Grałem na dużej ilości serwerów i nie znalazłem takiego, na którym spędze więcej niż 5h, wyjątkiem było linares.pl
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy, nie trudnym dropieniu ulepszaczy, serwer nie nudny, nie taki jak wszystkie inne.

Dodatkowe Info: Grałem na dużej ilości serwerów i nie znalazłem takiego, na którym spędze więcej niż 5h, wyjątkiem było linares.pl

Nagroda za pomoc: Like

na obecną chwilę Funmt2 S2, ProMT2 S1.

 

image.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: dużym dropie 999 i w góre i dużym expie :D

Dodatkowe Info:szukam jakiegos very easy
Nagroda za pomoc:5x like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużym dropie 999 i w góre i dużym expie :D

Dodatkowe Info:szukam jakiegos very easy

Nagroda za pomoc:5x like

Laneris.pl pasuje ideolo

Metin2 prywatne serwery - Makarov i Double.


Metin2 PL - R3Double (Diumar)


NBA2k15 - double double.


90870124399819247371.png


 

Opublikowano

na obecną chwilę Funmt2 S2, ProMT2 S1.

 

ProMT2 S1 po 2 dniach gry byłem "kozak" bo miałem wszystko perf i mi się znudziło.. Szukam czegoś na więcej niż 2 dni ;c. Na FunMT2 Grałem też już.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze easy, ktory wystatowal max ze 4 miechy temu. Online 500+

Dodatkowe Info: Administracja powinna byc ogarnieta i interesowac sie serwerem

Nagroda za pomoc: Emmm... LIKE

9YbAX2Z.png
Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer hard/medium, max 105-140 lvl, serwer mający 1-2 miesiące, graczy 500 +

Dodatkowe Info: Nie chcę Ravi s1/s2, balmory,edenium,ascariala,ethandia,crados,spiiny

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer hard/medium, max 105-140 lvl, serwer mający 1-2 miesiące, graczy 500 +
Dodatkowe Info: Nie chcę Ravi s1/s2, balmory,edenium,ascariala,ethandia,crados,spiiny
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

Polecam Lastivia S2 garczy około 500.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze easy, ktory wystatowal max ze 4 miechy temu. Online 500+

Dodatkowe Info: Administracja powinna byc ogarnieta i interesowac sie serwerem

Nagroda za pomoc: Emmm... LIKE

Edenium

 

image.png

Opublikowano

Na lastivi chyba 400 osób gra, wiem bo sam sprawdzałem wczoraj

 

Polecam Lastivia S2 garczy około 500.

 

Edenium

 

Pobierać tą lastivie, jest inny dobry hard/medium ?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! 
Zależy mi najbardziej na: 500 + graczy, "very easy server pvp", dużo wojen, ogarnieta administracja (nie dzieciaki),
Dodatkowe Info: Med/Hard odpada, zbugowane serwery,
Nagroda za pomoc: Lajki

orww.png
 

Invoria    S2      <3

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużym dropie 999 i w góre i dużym expie :D

Dodatkowe Info:szukam jakiegos very easy

Nagroda za pomoc:5x like

ProMT2 opowiada ci idealnie  :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! 

Zależy mi najbardziej na: 500 + graczy, "very easy server pvp", dużo wojen, ogarnieta administracja (nie dzieciaki),

Dodatkowe Info: Med/Hard odpada, zbugowane serwery,

Nagroda za pomoc: Lajki

promt2, xenox

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Exp podobny do xenoxa bez ulepszaczy/ Z ulepszaczami lepszy exp niż xenek, brak dzieciarni.
Dodatkowe Info: Odpada Laneris i ProMT2, 4FunMT2
Nagroda za pomoc: Lajki

3adb6317fc.png

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Exp podobny do xenoxa bez ulepszaczy/ Z ulepszaczami lepszy exp niż xenek, brak dzieciarni.

Dodatkowe Info: Odpada Laneris i ProMT2, 4FunMT2

Nagroda za pomoc: Lajki

argentus, mortyriusz (max 350 lvl), kerunis, ventea, pandora

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! 

Zależy mi najbardziej na: 500 + graczy, "very easy server pvp", dużo wojen, ogarnieta administracja (nie dzieciaki),

Dodatkowe Info: Med/Hard odpada, zbugowane serwery,

Nagroda za pomoc: Lajki

 

Funmt2. :)

 

Na Funmt2 max 200 osob i do tego średnio jedna wojna na jeden dzień.

 

Już bardziej polecił bym proMT2

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dużej liczbie osób, niedawnym wystartowaniu, łatwym expie
Dodatkowe Info: Serwer easy/medium z max 180/250 lvl
Nagroda za pomoc: Like!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...