Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Likan, PL serwer

Dodatkowe Info: Jestem tylko ciekawy czy taki serwer istnieje, ale jestem też zbyt leniwy żeby szukać QQ

Nagroda za pomoc:­ Like?

Erbia.pl

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer medium
Dodatkowe Info: Fajny exp, w miare ludzi oraz aby serwer szybko nie padł
Nagroda za pomoc: 5 *

Pasjonat
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  atomsfera, dużo graczy 

Dodatkowe Info: najlepiej coś z nowszych serwerów hard/medium

Nagroda za pomoc: like i 5 oczywiście

WoM

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Miłej atmosferze,+1k Medium Hard
Dodatkowe Info: Priv,Najlepiej serwer z dobra Administracja ;)
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

WoM

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer medium

Dodatkowe Info: Fajny exp, w miare ludzi oraz aby serwer szybko nie padł

Nagroda za pomoc: 5 *

Może Vesteris, Erbia, Invoria. Laneris s2 (?)

Jeśli oczekujesz na moją odpowiedź - oznacz mnie @m0u

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: aby bony wchodzily max oraz pvp bylo zbalansowane oraz brak bugow i aby bylo z kim grac nie jakis opuszczony serwer 
Dodatkowe Info:serwer moze byc medium easy hard aby is nie byl kluczowym elementem bycia dobrym 
Nagroda za pomoc:lajk 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: aby bony wchodzily max oraz pvp bylo zbalansowane oraz brak bugow i aby bylo z kim grac nie jakis opuszczony serwer 

Dodatkowe Info:serwer moze byc medium easy hard aby is nie byl kluczowym elementem bycia dobrym 

Nagroda za pomoc:lajk 

To sie decyduj. Bony max czy server hard? :-)

Mozesz sprobowac Laneris s2 albo Invorie.

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Tym, żeby serwer był całkiem łatwy (easy) ale nie taki, aby po 1 dniu był max lvl i max eq. Dobrze byłoby jakby był całkiem nowy
Dodatkowe Info:
Nagroda za pomoc:lajk

1.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tym, żeby serwer był całkiem łatwy (easy) ale nie taki, aby po 1 dniu był max lvl i max eq. Dobrze byłoby jakby był całkiem nowy

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc:lajk

 

Invoria - starsze, ale dobrze się trzyma.

Erbia - nowszy.

Opublikowano

Invoria - starsze, ale dobrze się trzyma.

Erbia - nowszy.

@veimiK

Invoria całkiem latwa? Brales cos? :)

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tym, żeby serwer był całkiem łatwy (easy) ale nie taki, aby po 1 dniu był max lvl i max eq. Dobrze byłoby jakby był całkiem nowy

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc:lajk

Laneris s2, nie nowy ale trzyma sie dobrze. Erbia nowsza, trzyma sie w miare ok.

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

To sie decyduj. Bony max czy server hard? :-)

Mozesz sprobowac Laneris s2 albo Invorie.

chodzi o to ze bony byly max a reszta obojetna o tak :D i byl balans w pvp i is nie robi jakies "roboty"

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: dużej ilości osób, dosyć szybkim expie, brak bugów i błędów ortograficznych w fabule/misjach, nie za duży nacisk na ItemShop, dostępny IS od innych graczy oraz żeby nie trzeba było co 5 minut zmieniać seta eq ;).  Typ easy/easy-medium.
Dodatkowe Info: Nie polecam laneriss2, dużo bugów i błędy w misjach typu "TEST123:1"
Nagroda za pomoc:to, co każdy, czyli lajk.

Pasjonat
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużej ilości osób, dosyć szybkim expie, brak bugów i błędów ortograficznych w fabule/misjach, nie za duży nacisk na ItemShop, dostępny IS od innych graczy oraz żeby nie trzeba było co 5 minut zmieniać seta eq ;).  Typ easy/easy-medium.

Dodatkowe Info: Nie polecam laneriss2, dużo bugów i błędy w misjach typu "TEST123:1"

Nagroda za pomoc:to, co każdy, czyli lajk.

Vesteris, Invoria

Jeśli oczekujesz na moją odpowiedź - oznacz mnie @m0u

Opublikowano

Vesteris, Invoria

Obecnie gram na Vesterisie, więc nie wciskaj mi, że jest to easy. Bez nacisku na is - tak napisałem. A tam trzeba mieć niesamowite itemy, żeby wbić 75 bez buffa. Ogółem, Vesteris nawet nie zaciera o easy. A invoria mi się przejadła po starych edycjach.

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color
[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color] na tym zeby to byl metin
[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color] Lubie placki
[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color] Tak po prosze

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na:Max 120/150lv server medium+ podobny do Vesteris,Rayen2,lud 500+,mało bugów,ogarnieta administracja
Dodatkowe Info: Fajny server medium ;)
Nagroda za pomoc: Ljki :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: tym , easy/medium max 250 lv + , 6/7 klasowe , 800+ online
Dodatkowe Info: częste eventy 
Nagroda za pomoc:lajk

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 250lv, Hard/Medium, fajne wojne/pvp (Podobny metin do EliteMt2)

Dodatkowe Info: Dużo ludzi, eventy, bony 6/7

Nagroda za pomoc: Lajk +

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: easy/medium lub medium, dużej ilości graczy, w miarę aktywnej adiministracji,
Dodatkowe Info:   możliwość gry solo lub z ekipą 
Nagroda za pomoc: Za każdą sensowną propozycję daję 2x Lubię to, a jeśli jakiś serwer mnie przyciągnie to limit (20x lubie to).

AWLtTwd.png.b8c418cb383347077c6bdc09f70989cb.png

Pasjonat
Opublikowano

@komputervip z takich sensownych to możesz zobaczyć erbię (ostatnio są jakieś akcje) vesteris i invorię. (ostatnie dwa chyba wszystkim znane ;) )

Jeśli oczekujesz na moją odpowiedź - oznacz mnie @m0u

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: easy/medium 250lv max, tak 250lv w miesiąc, Fajne wojny
Dodatkowe Info: Ogarnięci Administratorzy
Nagroda za pomoc:lajk

                                                               52025336704066755876.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: easy/medium 250lv max, tak 250lv w miesiąc, Fajne wojny

Dodatkowe Info: Ogarnięci Administratorzy

Nagroda za pomoc:lajk

s2.laneris.pl tylko że max 240

Legenda Metin2!

sig_team.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...