Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer , który wystartuje z ogarniętą administracją oraz z duża ilością graczy .

Dodatkowe Info: administracja + dużo graczy

Nagroda za pomoc: lajki ?

Santeria, obszerna reklama i administracja z doświadczeniem ;>

tenor.gif

 

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  Serwer który DOPIERO BEDZIE startował, albo 100% EASY, albo jakis fajny HARD, nie chcę żadnych mediumów.

Dodatkowe Info:  Podobała mi się kiedys Ravia oraz Elitemt2/Xenoxmt2 ( Wiec cos w tym stylu bym chciał )

Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: mediun/hard. Ogarniety serwer, żeby były wojny gildii i nie nawalone setów itp. Nie pod IS!!!

Dodatkowe Info: coś z starych klimatów bez zbędnego gówna. Dużo ludzi +500

Nagroda za pomoc: Do uzgodnienia

WoM

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bardzo latwym expie, 6/7 bon, mapy exp/metin/boss, latwo z yang, nowe eq

Dodatkowe Info: cos typu xnenox/virtual/moyes

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Arianea

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  Serwer który DOPIERO BEDZIE startował, albo 100% EASY, albo jakis fajny HARD, nie chcę żadnych mediumów.

Dodatkowe Info:  Podobała mi się kiedys Ravia oraz Elitemt2/Xenoxmt2 ( Wiec cos w tym stylu bym chciał )

Nagroda za pomoc: Lajk

Santeria

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: mediun/hard. Ogarniety serwer, żeby były wojny gildii i nie nawalone setów itp. Nie pod IS!!!

Dodatkowe Info: coś z starych klimatów bez zbędnego gówna. Dużo ludzi +500

Nagroda za pomoc: Do uzgodnienia

mories

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Hard/Medium dosyć duża liczba osób online - ok. 800

Dodatkowe Info: Chciałbym żeby serwer już trochę stał

Nagroda za pomoc: Lajki

giphy.gif ­

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Hard/Medium dosyć duża liczba osób online - ok. 800

Dodatkowe Info: Chciałbym żeby serwer już trochę stał

Nagroda za pomoc: Lajki

WoM - tyle, ze zagraniczny, ale gra sie kozacko.

Z polskich to Balmora (s1 medium s2 hard, ale na obu nie ma juz 800, jest malo ludzi), Ravia (typowy hard), MorieS (ludzi sporo, stoi juz troche), Armenius (fajny server, ale malo ludzi zas), Thoria

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Każdy serwer będzie ok, TYLKO NIE HARD

Dodatkowe Info: Ludzie, ludzie i jeszcze raz ludzie. Najlepiej Easy, na którym trzeba jednak trochę posiedzieć żeby coś osiągnąć. NIE ARIANEA I AT*EYA

Nagroda za pomoc: Like i wdzięczność :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Każdy serwer będzie ok, TYLKO NIE HARD

Dodatkowe Info: Ludzie, ludzie i jeszcze raz ludzie. Najlepiej Easy, na którym trzeba jednak trochę posiedzieć żeby coś osiągnąć. NIE ARIANEA I AT*EYA

Nagroda za pomoc: Like i wdzięczność :)

Troya

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Każdy serwer będzie ok, TYLKO NIE HARD

Dodatkowe Info: Ludzie, ludzie i jeszcze raz ludzie. Najlepiej Easy, na którym trzeba jednak trochę posiedzieć żeby coś osiągnąć. NIE ARIANEA I AT*EYA

Nagroda za pomoc: Like i wdzięczność :)

 

Terios

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Każdy serwer będzie ok, TYLKO NIE HARD

Dodatkowe Info: Ludzie, ludzie i jeszcze raz ludzie. Najlepiej Easy, na którym trzeba jednak trochę posiedzieć żeby coś osiągnąć. NIE ARIANEA I AT*EYA

Nagroda za pomoc: Like i wdzięczność :)

Temida

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szukam serwera z dużą ilością graczy, polskiego lub anglojęzycznego. Chciałbym poczuć klimat sprzed kilku lat, gdy się grało dzień i noc :)
Dodatkowe Info: Najlepiej jakiś serwer medium
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szukam serwera z dużą ilością graczy, polskiego lub anglojęzycznego. Chciałbym poczuć klimat sprzed kilku lat, gdy się grało dzień i noc :)

Dodatkowe Info: Najlepiej jakiś serwer medium

Nagroda za pomoc: Like

Metin2.SG / Shiro2 / WoM

 

troche zalatuje hardami, ale polecam

201581433273810245187.jpeg

Opublikowano

Sprawdziłem ten WOM i wydaje się jakiś toporny. Jakie są najpopularniejsze polskie serwery? Na hardzie nie chce mi się grać :P

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: braku dużej ilości eq z "painta" (mało nowy setów niszczących gre)

Dodatkowe Info: serwer medium/hard w ostateczności easy max lvl coś około 130/150

Nagroda za pomoc:LIKE !!! :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: braku dużej ilości eq z "painta" (mało nowy setów niszczących gre)

Dodatkowe Info: serwer medium/hard w ostateczności easy max lvl coś około 130/150

Nagroda za pomoc:LIKE !!! :D

 

mories

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szukam serwera z dużą ilością graczy, polskiego lub anglojęzycznego. Chciałbym poczuć klimat sprzed kilku lat, gdy się grało dzień i noc :)

Dodatkowe Info: Najlepiej jakiś serwer medium

Nagroda za pomoc: Like

WoM, tez gram, jesli wbijasz to zapraszam na PW (niedawno zaczalem :P ). Z tym ze jest to bardzo klasyczny hard, wrecz : latwiejszy global.

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: braku dużej ilości eq z "painta" (mało nowy setów niszczących gre)

Dodatkowe Info: serwer medium/hard w ostateczności easy max lvl coś około 130/150

Nagroda za pomoc:LIKE !!! :D

Armenius / MorieS / Santeria 12 czerwca.

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szukam serwera na którym gra dużo osób, nie potrzeba robić dungeonów żeby zdobyć ulepy, przyjemny i w miare szybki exp
Dodatkowe Info: Najlepiej jakiś serwer easy/4fun
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szukam serwera na którym gra dużo osób, nie potrzeba robić dungeonów żeby zdobyć ulepy, przyjemny i w miare szybki exp

Dodatkowe Info: Najlepiej jakiś serwer easy/4fun

Nagroda za pomoc: Like

 

To chyba Temida tylko taka jest, zeby bez dungow byla :) Ulepy wszystkie z mobow, ew pare bossow trzeba zabic na wyzszych lvlach ;-)

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze, którym nie trzeba ładować w isa
Dodatkowe Info: easy/4fun do pvp/exp bez dużych ulepek i na niskim DMG (poniżej 3kkk z kryta)
Nagroda za pomoc: Coś wymyślę ::) 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze, którym nie trzeba ładować w isa

Dodatkowe Info: easy/4fun do pvp/exp bez dużych ulepek i na niskim DMG (poniżej 3kkk z kryta)

Nagroda za pomoc: Coś wymyślę : :) 

Arianea, Virtual, iMetin, Pandora..

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: MEDIUM! :ninja: , duża ilość osób online (700+) krótko stojący (ale nie taki co padnie za tydzień)wbijanie skili jak dropienie ku nie było monotonne i męcząceDUNGEONY: od niskiego lvl, dobry zarobek na nich
NIE IS I PAINT EQ, przemyślane nowości a nie nawalone niepotrzebnych rzeczy.
 
Dodatkowe Info: serwer ma być przyjemny, bez bugów i dziecinnej ADMINISTRACJI. 
                                                                                                                                                  
!! TYLKO POWAŻNE PROPOZYCJE !!
BOJE SIE ZE TAKI SERWER NIE POWSTAŁ.
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: MEDIUM! :ninja: , duża ilość osób online (700+) krótko stojący (ale nie taki co padnie za tydzień)wbijanie skili jak dropienie ku nie było monotonne i męcząceDUNGEONY: od niskiego lvl, dobry zarobek na nich
NIE IS I PAINT EQ, przemyślane nowości a nie nawalone niepotrzebnych rzeczy.
 
Dodatkowe Info: serwer ma być przyjemny, bez bugów i dziecinnej ADMINISTRACJI. 

                                                                                                                                                  

!! TYLKO POWAŻNE PROPOZYCJE !!

BOJE SIE ZE TAKI SERWER NIE POWSTAŁ.

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

Santeria niedługo startuje.

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: MEDIUM! :ninja: , duża ilość osób online (700+) krótko stojący (ale nie taki co padnie za tydzień)wbijanie skili jak dropienie ku nie było monotonne i męcząceDUNGEONY: od niskiego lvl, dobry zarobek na nich
NIE IS I PAINT EQ, przemyślane nowości a nie nawalone niepotrzebnych rzeczy.
 
Dodatkowe Info: serwer ma być przyjemny, bez bugów i dziecinnej ADMINISTRACJI. 

                                                                                                                                                  

!! TYLKO POWAŻNE PROPOZYCJE !!

BOJE SIE ZE TAKI SERWER NIE POWSTAŁ.

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

 

No w sumie to Terios tak w 80% twoich wymagań spełnia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...