Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać :/ Pomocy !

Zależy mi najbardziej serwer Medium, graczy online 600+

Dodatkowe Info:serwer z lvl 100-120,coś jak Tiveria czy Ascarial

Nagroda za pomoc: plusy

Mories

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: easy/medium
Dodatkowe Info: szukam czegoś do pogrania z ekipą, kowal może palić jak medium, bez kilku godzinnego limitu biologa, czy też przy wbijaniu skilli, exp w miarę szybki, brak monotonii i tyranii na mapie typu "130-150" na której jeden lvl wbijasz pół godziny. Bez dużego syfu z ulepszaczami, panel z tp, antyexpem itd. po lewej stronie ekwipunku. Fajnie grało mi się na Argentusie, potrzebuje czegoś na dłużej i bez męczenia się z poziomami.

Nagroda za pomoc: +++

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: szybki, łatwy exp, easy.
Dodatkowe Info: bez 6/7 bon, bez bonów typu 20k pż.
Nagroda za pomoc: 5* + limit lajków.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: szybki, łatwy exp, easy.Dodatkowe Info: bez 6/7 bon, bez bonów typu 20k pż.Nagroda za pomoc: 5* + limit lajków.

invoria

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na : Stabilności serwera, ogarniętej administracjii.
Dodatkowe Info : Hard/Easy
Nagroda za pomoc: 10 like

 

:D

husaberg.jpg?ZqeVnO9mpJKUydndo4ZmaQ

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na : Stabilności serwera, ogarniętej administracjii.

Dodatkowe Info : Hard/Easy

Nagroda za pomoc: 10 like

 

:D

Dreikon / InvoriaS2 / Balmora s2

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim wbiciu lvl (najlepiej jeden dzień) Łatwe do zdobycia ulepy

Dodatkowe Info: Serwer ma być stabilny nastawiony na PVP bez VIP'ów Najlepiej żeby w ok. dwa tygodnie zrobić sb eq PRO

Nagroda za pomoc: Like :)

 

XenoxMT2 odpada za długo kiedyś na nim grałem.

 

 

 

Zapraszam na server ardanis.

 

Tutaj masz filmik z nowej mapy która została wprowadzona wraz z nowym Updeatem

Link do servera posiadasz w opisie filmiku

Zapraszam do oglądania.

https://www.youtube.com/dashboard?o=U

Dreikon / InvoriaS2 / Balmora s2

 ardanis.pl

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na : Stabilności serwera, ogarniętej administracjii.

Dodatkowe Info : Hard/Easy

Nagroda za pomoc: 10 like

 

:D

zapraszam na server ardanis

 

stabilnosc nowi GM nowy updeat prezentacje nowej mapy masz w filmiku 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: szybki, łatwy exp, easy.

Dodatkowe Info: bez 6/7 bon, bez bonów typu 20k pż.

Nagroda za pomoc: 5* + limit lajków.

zapraszam na ardanis super server swiezo po nowy updeat

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Jak największej ilości graczy
Dodatkowe Info: To tyle, chce servera (nieważne czy global, priv, easy, hard) gdzie obecnie gra największa ilośc graczy.
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Jak największej ilości graczy

Dodatkowe Info: To tyle, chce servera (nieważne czy global, priv, easy, hard) gdzie obecnie gra największa ilośc graczy.

 

WoM/

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Jak największej ilości graczy

Dodatkowe Info: To tyle, chce servera (nieważne czy global, priv, easy, hard) gdzie obecnie gra największa ilośc graczy.

 

WoM (zagraniczny), Mories (polski hard) Temida (polski easy) Arianea (polski easy)..

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Duża ilość graczy + możliwość dobrej gry bez wywalania kasy w IS
Dodatkowe Info: Serwer Easy/Medium 200Lv+

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duża ilość graczy + możliwość dobrej gry bez wywalania kasy w IS

Dodatkowe Info: Serwer Easy/Medium 200Lv+

Temida / Arianea

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać, pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer HARD, w miarę nowy (max 2 tygodnie po otwarciu) lub dopiero startujący

Dodatkowe info: serwer prosty, bez głupich "ulepszeń" typu eq z painta i bossy z innych gier, max lvl 99-105

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać, pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer HARD, w miarę nowy (max 2 tygodnie po otwarciu) lub dopiero startujący

Dodatkowe info: serwer prosty, bez głupich "ulepszeń" typu eq z painta i bossy z innych gier, max lvl 99-105

No to przykro mi przyjacielu ale takiego chyba teraz nie ma ^_^

Z tego typu jednak hardow to Balmora s2 / WoM / Ravia s1/s2..

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Jest ktoś w stanie mi pomóc? 2 str wcześniej opisałem czego mniej więcej oczekuje i widzę nadal nic, może przychodzi komuś do głowy coś chociaż podobnego do tych wymagań ?

Opublikowano

Jest ktoś w stanie mi pomóc? 2 str wcześniej opisałem czego mniej więcej oczekuje i widzę nadal nic, może przychodzi komuś do głowy coś chociaż podobnego do tych wymagań ?

Jedynie arianea pasuje do tych wymagań.

tenor.gif

 

Opublikowano

SZUKAM : Easy ale raczej MEDIUM z cechami Easy

ZALEŻY MI NA : duża ilość graczy !, żeby exp byl w sam raz tzn zeby nie wbjac 100 w dzien ale też zeby nie szedl tak oporowo ze w 2 dni bede mial 35

DODATKOWE INFORMACJE : Bez większej ilości wymyślnych broni i bosów

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać, pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer HARD, w miarę nowy (max 2 tygodnie po otwarciu) lub dopiero startujący

Dodatkowe info: serwer prosty, bez głupich "ulepszeń" typu eq z painta i bossy z innych gier, max lvl 99-105

rathor.eu będzie to s2 concrdii i startuje 27 czerwca :) 

pomogłem? proszę lajk :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer hard, zbieranie KU, kd max +4, robienie konika, handlarze bez przesady, dropienie ulepszaczy, robienie misji, biolog
Dodatkowe Info: Grałem na balmorce s2, niestety każdy wie, że coś im nie idzie  :), PL odpada
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer hard, zbieranie KU, kd max +4, robienie konika, handlarze bez przesady, dropienie ulepszaczy, robienie misji, biolog

Dodatkowe Info: Grałem na balmorce s2, niestety każdy wie, że coś im nie idzie  :), PL odpada

Nagroda za pomoc: Like

rathor.eu tylko że startuje pod koniec czerwca :P jest to s2 concordii

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać, pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer HARD, w miarę nowy (max 2 tygodnie po otwarciu) lub dopiero startujący

Dodatkowe info: serwer prosty, bez głupich "ulepszeń" typu eq z painta i bossy z innych gier, max lvl 99-105

 

Jutro o 20:00 startuje serwer Alucard.pl. Zapowiada się naprawdę fajny serwer z dużą ilością graczy, medium/hard, max 120 lv, bardziej podchodzący pod medium do 80 lvl'a, wyżej zaczyna się hard. Powinien Ci się spodobać :)

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer medium/hard, dużo ludzi, częste pvp, wojny itp.

Dodatkowe Info: Brak modów, bs wbudowany, serwer nie pod is

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

imetin_logo.png

 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwer medium/hard, dużo ludzi, częste pvp, wojny itp.
Dodatkowe Info: Brak modów, bs wbudowany, serwer nie pod is
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

rathor.eu ale w nim nie ma bs-a wbudowanego :D i startuje dopiero pod koniec czerwca :) jak najbardziej polecam to jest s2 concordii :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy serwer z 500
Dodatkowe Info: Może być 6-7 bon i ma być łatwo o eq i ulepszacze oraz serwer ma być nie pod ItemShop
Nagroda za pomoc: 5lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy serwer z 500

Dodatkowe Info: Może być 6-7 bon i ma być łatwo o eq i ulepszacze oraz serwer ma być nie pod ItemShop

Nagroda za pomoc: 5lajk

argentus

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...