Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: ilosci online. Powiedzcie mi prosze na jakich serwerach liczniki skacza najwyzej ;)

Dodatkowe Info: najlepiej cos z nowszych a nie wom, virtual pandora itp

Nagroda za pomoc: Tygodniowy max Like ?

18438724560545478762_thumb.jpg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: ilosci online. Powiedzcie mi prosze na jakich serwerach liczniki skacza najwyzej ;)

Dodatkowe Info: najlepiej cos z nowszych a nie wom, virtual pandora itp

Nagroda za pomoc: Tygodniowy max Like ?

Z nowych? Terios na pewno, pod 2k ludzi. Na Moriesie jeszcze niedawno 1,5 (tearz o wiele slabiej), Arianea tez sie niezle trzyma.

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Najlepszy EASY/MEDIUM 2/3 misiace stoi twardo i stac bedzie duża ilość graczy, BRAK EQ Z PAINTA, BRAK WKŁADU W  IS
Dodatkowe Info: nie może być mega prosto i dużo do roboty a nie same pvp    :)
Nagroda za pomoc:

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Najlepszy EASY/MEDIUM 2/3 misiace stoi twardo i stac bedzie duża ilość graczy, BRAK EQ Z PAINTA, BRAK IS

Dodatkowe Info: nie może być mega prosto i dużo do roboty a nie same pvp    :)

Nagroda za pomoc:

Brak is? To ciężko. Najlepiej teraz wychodzi Santeria i Arianea.eu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Najlepszy EASY/MEDIUM 2/3 misiace stoi twardo i stac bedzie duża ilość graczy, BRAK EQ Z PAINTA, BRAK WKŁADU W  IS

Dodatkowe Info: nie może być mega prosto i dużo do roboty a nie same pvp    :)

Nagroda za pomoc:

Terios, choć nie stoi długo, ale gra bardzo dużo ludzi i topowy serwer na dzień dzisiejszy.

Brak is? To ciężko. Najlepiej teraz wychodzi Santeria i Arianea.eu

 

Santeria? Przecież to jest gówno w dodatku trzeba wyjebać tam z grube lolo, żeby ugrać coś.

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szukam stabilnego, harda ze spora iloscia osob.

Dodatkowe Info: Najlepiej zeby byl w miare nie dawno postawiony.

Nagroda za pomoc:

                                                                                      tumblr_mmp5ttWLvb1qlawd6o1_400.gif

Opublikowano

Balmora s2

 

a +/- ile osob tam?

                                                                                      tumblr_mmp5ttWLvb1qlawd6o1_400.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Easy/Medium  (obojętnie)
Dodatkowe Info: Żeby było powyżej 700 graczy, by nie było tekstur nowych typu nowe m1, nowe rosline itp, (stare txt z mt2 muszą być, nie chodzi o bronie, zbr itp) (Pandora odpada, Xenox tez)
Nagroda za pomoc:Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Easy/Medium  (obojętnie)

Dodatkowe Info: Żeby było powyżej 700 graczy, by nie było tekstur nowych typu nowe m1, nowe rosline itp, (stare txt z mt2 muszą być, nie chodzi o bronie, zbr itp) (Pandora odpada, Xenox tez)

Nagroda za pomoc:Like

Divineworld.eu startujemy w sobote.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Łatwym expie, szybki robieniu eq i 400 ludzi online+
Dodatkowe Info:Odpada Terios, malo ulepkow i setow
Nagroda za pomoc:Lajk +5* na profilu

70346449028947551442.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Łatwym expie, szybki robieniu eq i 400 ludzi online+

Dodatkowe Info:Odpada Terios, malo ulepkow i setow

Nagroda za pomoc:Lajk +5* na profilu

temida

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Zależy mi najbardziej na: serwie hard/medium lub medium( nie szukam typowego Hard serwa) bez zbędnych itemów z "painta" i wielu wielu nowości które niszczą pierwotny klimat metina
Dodatkowe Info: max lvl coś około 130, dość ładna liczba graczy, poszukuje serwa podobnego do serwera "Alucard, który został zrestartowany" tyle że z dobrą administracją
Nagroda za pomoc: Like !Like !Like !

 

Ktoś podoła wyzwaniu :D?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Zależy mi najbardziej na: serwie hard/medium lub medium( nie szukam typowego Hard serwa) bez zbędnych itemów z "painta" i wielu wielu nowości które niszczą pierwotny klimat metina

Dodatkowe Info: max lvl coś około 130, dość ładna liczba graczy, poszukuje serwa podobnego do serwera "Alucard, który został zrestartowany" tyle że z dobrą administracją

Nagroda za pomoc: Like !Like !Like !

 

Ktoś podoła wyzwaniu :D?

mories ew. poczekaj do startu Vesteris`a (za tydzień)

Opublikowano

Cześć,
szukam jakiegoś fajnego serwera na wakacje :)

Najfajniej jak by był podobny do PangeaYT2 :)

Serwer:
Easy
Max lvl: xxxx
Łatwa kasa dropienie ze spotów, a nie latanie za bossami metinami i innymi pierdołami



Pozdrawiam,
EdDog

Opublikowano

Cześć,

szukam jakiegoś fajnego serwera na wakacje :)

 

Najfajniej jak by był podobny do PangeaYT2 :)

 

Serwer:

Easy

Max lvl: xxxx

Łatwa kasa dropienie ze spotów, a nie latanie za bossami metinami i innymi pierdołami

 

 

 

Pozdrawiam,

EdDog

DiwineWorld startuje. Mysle, ze to server dla Ciebie :)

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Najlepszy EASY/MEDIUM 2/3 misiace stoi twardo i stac bedzie duża ilość graczy, 
Dodatkowe Info: łatwe robienie eq  graczy +500     :)
Nagroda za pomoc:

erfgreg.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Najlepszy EASY/MEDIUM 2/3 misiace stoi twardo i stac bedzie duża ilość graczy, 

Dodatkowe Info: łatwe robienie eq  graczy +500     :)

Nagroda za pomoc:

 

 

temida

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer Medium/Hard lub HARD z przynajmniej 1k graczy. Może być tez serwer ktory jeszcze nie wyszedł, ale bedzie mial na starcie duza reklame na 100%
Dodatkowe Info:  jakieś nowsze mapki, ale nie za dużo. np wo, jakas mapka do zarobku na wyzszy lv.  Ale ogólnie chcialbym abyscie wypisali mi wiekszosc medium /hard  lub hard ktore juz wyszly/wyjda i beda mialy duzo graczy.
Nagroda za pomoc: Nagroda za pomoc: like i wpis w profilu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...