Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy/ med  dużo luda na servie, tsie , eventy , server z miarę nowy,

Dodatkowe Info:  duża ilość graczy . Ogarnieta administracja
Nagroda za pomoc: Duzio lajków ;D Bardzo wielka wdzięcznosc :)

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Duzej ilości ludzi online oraz na bardzo szybkim expie i szybkim robieniu EQ.
Dodatkowe Info: Typowy serwer PVP/Easy.
Nagroda za pomoc: Lajki ;)

Będę po scenie biegać, aż zniosą mnie z niej na noszach !

 

Bo żyć godnie to nie znaczy nie upadać.

Każdy robi błędy, ważne jak będziesz wstawać !

Opublikowano

­

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  Na serwerze hard/midium :) Który nie dawno wystartował. Klimacik dawnych hardów.
Dodatkowe Info: Duża ilość ludzi. Lvl max do 130-110-100-90.
Nagroda za pomoc: Like x20 :)

Mories

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy/ med  dużo luda na servie, tsie , eventy , server z miarę nowy,

Dodatkowe Info:  duża ilość graczy . Ogarnieta administracja
Nagroda za pomoc: Duzio lajków ;D Bardzo wielka wdzięcznosc :)

Może nowy Glador? Tylko nie jestem pewien czy już wystartował.

Lub Sembia

592041432922042226939.jpeg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duża ilość online 700+, server zadbany, eventy w miarę częste, server easy,easy/med
Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa (PRIV)
Nagroda za pomoc:...  DUŻO LIKE , BARDZO WIELKA WDZIĘCZNOSC + 1 OSOBA WIĘCEJ  NA SERVERZE :)

 

Opublikowano

­

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duża ilość online 700+, server zadbany, eventy w miarę częste, server easy,easy/med
Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa (PRIV)
Nagroda za pomoc:...  DUŻO LIKE , BARDZO WIELKA WDZIĘCZNOSC + 1 OSOBA WIĘCEJ  NA SERVERZE :)

 

Virtual jest easy około 2k ludzi gra, często eventy, updaty.

592041432922042226939.jpeg

Opublikowano

Ponawiam:

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer easy/medium. Nie musi byc bardzo nowy, ale chce w max miesiac wyexpic postac i zrobic eq, zeby delektowac sie pvp. Chce zagrac healerem, postacie musza byc zbalansowane. Ludzi 500+, czeste wojenki.

Dodatkowe info:nie polecajcie vengarda i arianei.

Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie mam pojęcia gdzie grać, pomocy!

Zależy mi na: Coś takiego Medium/Hard; fajnie by było, gdyby był dość młody (no najlepiej z tego roku); dosyć dużo graczy (no może +1k); jakieś fajne nowości, jednak bez przesady..; ogółem coś ciekawego

Dodatkowe informacje: Jeżeli udało Ci się wyłapać jakąś ciekawą i interesującą zapowiedź (którą interesuje się duża ilość graczy, jest dosyć nieźle reklamowany) to również możesz dodać

Nagroda: Lubię to!

 

Jeszcze jedno: Jak się trzyma sprawa z globalem? Opłaca się jeszcze grać? Jeżeli tak, to na jakim serwerze? Mam coś na Etolinie, ale mogę zamienić, bo postaci nie mam specjalnie dobrej.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  Na serwerze hard/midium :) Który nie dawno wystartował. Klimacik dawnych hardów.

Dodatkowe Info: Duża ilość ludzi. Lvl max do 130-110-100-90.

Nagroda za pomoc: Like x20 :)

ja polecam rathor jest to s2 concordii :) tylko on startuje pod koniec czerwca ewentualnie Mories, alucard chociaż tam są nowości a jeśli mogą być starsze to balmorka s2 ;) 

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Medium, każda zbroja może się świecić, nie jak te matowe. Jeżeli ktoś zna to klimat serwera, który upadł: Ethana.

Dodatkowe Info: Chciałbym, żeby był to serwer, który jeszcze nie wystartował i był przed startem.

Nagroda za pomoc: Limit lajków, jeżeli ktoś da serwer pod moje wymogi.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze Medium, każda zbroja może się świecić, nie jak te matowe. Jeżeli ktoś zna to klimat serwera, który upadł: Ethana.
Dodatkowe Info: Chciałbym, żeby był to serwer, który jeszcze nie wystartował i był przed startem.
Nagroda za pomoc: Limit lajków, jeżeli ktoś da serwer pod moje wymogi.

 

Mories, Rathor

201581433273810245187.jpeg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  Ilości graczy +800, easy najlepiej na podobieństwo DiamondMt2
Dodatkowe Info: Grałem na Arianea/Temida/Xenox/Pandora/Dreikon
Nagroda za pomoc: Lajki będą się zgadzać :)

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]
[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color]Medium stabilnego :) ktory postoi z rok albo wiecej albo easy/medium co gra duzo duzo osob ;)
[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color]Szybki zarobek.
[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color]Like

b53c9b011d5d0.jpg

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]

[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color]Medium stabilnego :) ktory postoi z rok albo wiecej albo easy/medium co gra duzo duzo osob ;)

[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color]Szybki zarobek.

[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color]Like

VirtualMT2, PandoraMT2, EliteMT2

Nie Wiem gdzie grac! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na : serwer dobry medium lub hard. dużo wojenek

Dodatkowe Info: dobrze by było żeby na serwie był 6 skill do każdej postki  ludzi 900+. mało takich nowości zbrojek broni itp. więcej rzeczy podstawowych

Nagroda za pomoc : +

Ravia.eu bądź Ravia.eu s2

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duża ilość online 700+, server zadbany, eventy w miarę częste, server easy,easy/med
Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa (PRIV)
Nagroda za pomoc:...  DUŻO LIKE , BARDZO WIELKA WDZIĘCZNOSC + 1 OSOBA WIĘCEJ  NA SERVERZE :)

 

Arianea.eu

imetin_logo.png

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Żeby był Easy / Dużo Luda 700 + 

Dodatkowe Info: Zależy mi na dobrej grze i ładnych setach :)

Nagroda za pomoc: Parę lików oczywiście :)

Oprócz Arianea.eu 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Żeby był Easy / Dużo Luda 700 + 

Dodatkowe Info: Zależy mi na dobrej grze i ładnych setach :)

Nagroda za pomoc: Parę lików oczywiście :)

Oprócz Arianea.eu 

Temida, Virtual, bądź IMetin:)

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Wojnach gildii

Dodatkowe Info: serwer medium bądź hard. Maksymalny lv to 125 (większego nie chcę) i żeby było ogarniety pod sprawą administracji jak i żeby było dużo ludzi :) 

Nagroda za pomoc: Parę lików oczywiście  :)

imetin_logo.png

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Żeby był Easy / Dużo Luda 700 + 

Dodatkowe Info: Zależy mi na dobrej grze i ładnych setach :)

Nagroda za pomoc: Parę lików oczywiście :)

Oprócz Arianea.eu 

Temida moze?

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color][color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color]Medium stabilnego :) ktory postoi z rok albo wiecej albo easy/medium co gra duzo duzo osob ;)[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color]Szybki zarobek.[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color]Like

virtualmt2.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  Ilości graczy +800, easy najlepiej na podobieństwo DiamondMt2

Dodatkowe Info: Grałem na Arianea/Temida/Xenox/Pandora/Dreikon

Nagroda za pomoc: Lajki będą się zgadzać :)

Argentus,Elium

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]
[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color] Dużo ludzi, hard
[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color]Grałem na ravia s2, najlepiej jeśli będzie jak najmłodszy.
[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color] pisiont groszy

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]

[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color] Dużo ludzi, hard

[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color]Grałem na ravia s2, najlepiej jeśli będzie jak najmłodszy.

[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color] pisiont groszy

alucard / mories / 12 czerwca startuje projekt od Azprime, moze warto zaczekac.

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na:  Duuuużo ludzi, dungeonów, ładne eq, brak elitarnych KD, możliwość ukrycia kostiumu.
Dodatkowe Info:  Nie liczą się: Arianea, Virtual, Temida, Invoria
Nagroda za pomoc: Lajki


 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  Duuuużo ludzi, dungeonów, ładne eq, brak elitarnych KD, możliwość ukrycia kostiumu.

Dodatkowe Info:  Nie liczą się: Arianea, Virtual, Temida, Invoria

Nagroda za pomoc: Lajki

 

Dreikon, chociaz tu wcale tak duzo ludzi nie jest.. ale nie widze innego servera spelniajacego Twoje oczekiwania, skoro dodatkowo tamte 4 skreslasz :/

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy/Medium może być Medium/Hard gdzie gra przynajmniej 1000+ osób , w mieście są ludzie do robienia pvp i żeby serwer się szybko nie znudził.
Dodatkowe Info: Nie chce Dreikon, Arianea, Virtual , Pnadora, Alucard, iMetin
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy/Medium może być Medium/Hard gdzie gra przynajmniej 1000+ osób , w mieście są ludzie do robienia pvp i żeby serwer się szybko nie znudził.

Dodatkowe Info: Nie chce Dreikon, Arianea, Virtual , Pnadora, Alucard, iMetin

 

Temida

Trochę mnie ludzi, ale za niedługo może być więcej.

AWLtTwd.png.b8c418cb383347077c6bdc09f70989cb.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...