Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy, częstych eventach, fajnych nowościach. Medium-easy. hard też może być. Ale najważniejsze jest to aby serwer był w miare "młody".
Dodatkowe Info: Serwer polski.
Nagroda za pomoc: Like

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: sprzedawaniu yang oraz eq za zł .

Dodatkowe Info: typ serwera najlepiej hard/medium , 800 + osób . Działające cheaty . Maksymalny lv +120 i nie więcej. Serwer max. rok 
Nagroda za pomoc: max lajk .

 
odpada : ravia s1,s2 , balmora s1,s2 

Moja odpowiedź Ci pomogła ? Daj +, to bardzo motywuje :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy, częstych eventach, fajnych nowościach. Medium-easy. hard też może być. Ale najważniejsze jest to aby serwer był w miare "młody".

Dodatkowe Info: Serwer polski.

Nagroda za pomoc: Like

TemidaMT2 (easy)

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: sprzedawaniu yang oraz eq za zł .

Dodatkowe Info: typ serwera najlepiej hard/medium , 800 + osób . Działające cheaty . Maksymalny lv +120 i nie więcej. Serwer max. rok 

Nagroda za pomoc: max lajk .

 
odpada : ravia s1,s2 , balmora s1,s2 

 

Thoria.eu (medium/hard)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: +800graczy, easy

Dodatkowe Info:  Żeby nie było po 4567856 setów, ulepków itd :)

Nagroda za pomoc: max lajk .

Temida, ew. Inari (trochę mniej graczy ;p)

tenor.gif

 

Pasjonat
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy, częstych eventach, fajnych nowościach. Medium-easy. hard też może być. Ale najważniejsze jest to aby serwer był w miare "młody".

Dodatkowe Info: Serwer polski.

Nagroda za pomoc: Like

Temida, Invoria (tu liczba spada), Thoria.

Jeśli oczekujesz na moją odpowiedź - oznacz mnie @m0u

Opublikowano

TemidaMT2 (easy)

 

Thoria.eu (medium/hard)

Prosze o podanie cheatów działających do thorii bo żadnych nie mogę znaleźć .

Moja odpowiedź Ci pomogła ? Daj +, to bardzo motywuje :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze medium ewentualnie medium/easy

Dodatkowe Info: Sporo ludzi mozliwosc fajnego zarobku w grze

Nagroda za pomoc: Lajk

Helios2

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy . 600 os + ciągle nie w godzinach szczytu .

Dodatkowe Info: Jakiś tani is. żeby było 6/7 bon może być nawet klasowe. Serwer na którym mogę zrobić equ na max w ciągu max 2 tygodni.

Nagroda za pomoc: like

 

Grałem na :

 

Virtualmt2

Xenox

Argentus

MetLifeMT2

  40k5thC.png


 


 


 

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]
[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color]PRZYJEMNEJ ROZGRYWCE, typ serwera medium, rozwiniety system ulepszania alchemi itd ogolnie zeby bylo duzo smaczkow
[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color]rozwiniety serwer gdzie jest z 1000osob online +/-
[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color]lajk +5* w profilu

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]

[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color]PRZYJEMNEJ ROZGRYWCE, typ serwera medium, rozwiniety system ulepszania alchemi itd ogolnie zeby bylo duzo smaczkow

[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color]rozwiniety serwer gdzie jest z 1000osob online +/-

[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color]lajk +5* w profilu

Temida, Dreikon

AWLtTwd.png.b8c418cb383347077c6bdc09f70989cb.png

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]

[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color]PRZYJEMNEJ ROZGRYWCE, typ serwera medium, rozwiniety system ulepszania alchemi itd ogolnie zeby bylo duzo smaczkow

[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color]rozwiniety serwer gdzie jest z 1000osob online +/-

[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color]lajk +5* w profilu

@komputervip dreikon 1k+? :v

 

Zalezy jaki medium chcesz :-) Moge polecic invorie s2 (medium z max 230, sporo setow, duzo meczenia sie z dungami zeby dropic ulepy) oraz Helios2 (max 130, 35ku do g <dropia szybko>, ulepy, exp w miare szybki)

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

@komputervip dreikon 1k+? :v

 

Zalezy jaki medium chcesz :-) Moge polecic invorie s2 (medium z max 230, sporo setow, duzo meczenia sie z dungami zeby dropic ulepy) oraz Helios2 (max 130, 35ku do g <dropia szybko>, ulepy, exp w miare szybki)

No ja się sugeruję licznikiem bo gram na Temidzie nie Dreikonie a pokazuje 1.3k teraz.

AWLtTwd.png.b8c418cb383347077c6bdc09f70989cb.png

Pasjonat
Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]

[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color]PRZYJEMNEJ ROZGRYWCE, typ serwera medium, rozwiniety system ulepszania alchemi itd ogolnie zeby bylo duzo smaczkow

[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color]rozwiniety serwer gdzie jest z 1000osob online +/-

[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color]lajk +5* w profilu

Invoria ~800, Vesteris, tu liczba mniejsza.

Jeśli oczekujesz na moją odpowiedź - oznacz mnie @m0u

Opublikowano

No ja się sugeruję licznikiem bo gram na Temidzie nie Dreikonie a pokazuje 1.3k teraz.

no ie wiem czy bedzie tyle na temidzie .. 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: +800graczy, easy

Dodatkowe Info:  Żeby nie było po 4567856 setów, ulepków itd :)

Nagroda za pomoc: max lajk .

 

invoria s2, inari

na dreikonie 1,3k pokazuje od pol roku, a dobrze by bylo jakby tam sie utrzymywala liczba 500 ;) Niby im sie zbugowal licznik i przez pol roku nie potrafili go naprawic :P

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy/medium, który startuje w niedalekiej przyszłości.

Dodatkowe Info: Przydałby się serwer z zaufaną administracją, prawdopodobnie bardzo dużo ludzi będzie na nim grało itp.

Nagroda za pomoc: Lajk

Pasjonat
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy/medium, który startuje w niedalekiej przyszłości.
Dodatkowe Info: Przydałby się serwer z zaufaną administracją, prawdopodobnie bardzo dużo ludzi będzie na nim grało itp.
Nagroda za pomoc: Lajk

 

Helium2 może być ciekawy.

http://www.mpcforum.pl/topic/1405743-zapowied%C5%BA-helium2/

Jeśli oczekujesz na moją odpowiedź - oznacz mnie @m0u

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Rozwiniętym rynku (łatwo wszystko kupić/sprzedać), fajnych nowościach i ciekawych misjach. Niezbyt czasochłonny.
Dodatkowe Info: Hard/Medium/Global
Nagroda za pomoc: Like :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dobrej zabawie, szybkim expie, fajnym systemie ulepszeń

Dodatkowe Info:Typ; Easy, osoby tak z 200+, administracja ogarnięta troszke ;d
Nagroda za pomoc: 5-10 like, zależy od podobania mi się serwera. 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dobrej zabawie, szybkim expie, fajnym systemie ulepszeń

Dodatkowe Info:Typ; Easy, osoby tak z 200+, administracja ogarnięta troszke ;d

Nagroda za pomoc: 5-10 like, zależy od podobania mi się serwera. 

Polecam Tobie Argentus oraz MetLifeMT2.

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Rozwiniętym rynku (łatwo wszystko kupić/sprzedać), fajnych nowościach i ciekawych misjach. Niezbyt czasochłonny.

Dodatkowe Info: Hard/Medium/Global

Nagroda za pomoc: Like :)

Zaś Tobie polecam zagrać na globalu serwer : Samos, privy hard/ medium : Ravia s2, Tiveria, Ravia s1, Ja osobiście jeżeli chodzi o hard to czekam na AXerie.

  40k5thC.png


 


 


 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Rozwiniętym rynku (łatwo wszystko kupić/sprzedać), fajnych nowościach i ciekawych misjach. Niezbyt czasochłonny.

Dodatkowe Info: Hard/Medium/Global

Nagroda za pomoc: Like :)

To juz zalezy od Ciebie, czy wolisz medium czy globala..

Polecam Ci Helios2 -> medium, ale dobrze zrobiony, gra sie przyemnie. Z hardów chyba najlepsza w tej chwili jest Balmora s2 (niedlugo startuej Mories, mzoesz na niego zaczeakc, tez wydaje sie byc ogarniety :P ), jesli global to najlepszy metin2.sg, bo wydaje go ogarnieta firma a nie tylko liczacy hajs z IS'a GF :)

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dobrej zabawie, szybkim expie, fajnym systemie ulepszeń

Dodatkowe Info:Typ; Easy, osoby tak z 200+, administracja ogarnięta troszke ;d

Nagroda za pomoc: 5-10 like, zależy od podobania mi się serwera. 

amarena, inaris

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Szybki exp ale bardzo szybki dużo osób

Dodatkowe Info:Typ; Easy, 500+ ludu grałem na Argentus
Nagroda za pomoc: 5-10 like, zależy od podobania mi się serwera. 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Szybki exp ale bardzo szybki dużo osób

Dodatkowe Info:Typ; Easy, 500+ ludu grałem na Argentus

Nagroda za pomoc: 5-10 like, zależy od podobania mi się serwera. 

TemidaMT2 - (easy) - Dosyć ciekawy serwer i gra dużo ludzi.  ;) 

PREZENTACJA <-- KLIKNIJ xD 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...