Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Hard/medium

Dodatkowe Info: Na serwerze ma grac whuy osób, 5-10k nie ważne. Najlepiej zeby to był zagraniczny serwer. Oraz żeby nie był bardzo uzalezniony od IS'u.

Nagroda za pomoc: Obsypie złoetm i lajkami:p

 

@MundoKa Armentis.PL :) Polecam

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Szybkim ekspie i obry mgraniu oraz mili ludzie
Dodatkowe Info:Nie ma
Nagroda za pomoc: + 5 lajkow lub 10 ;D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Szybkim ekspie i obry mgraniu oraz mili ludzieDodatkowe Info:Nie maNagroda za pomoc: + 5 lajkow lub 10 ;D

virtualmt2.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy
Dodatkowe Info: Nowy serwer max 2 msc 400 online+ troche zainteresowania administracji; Odpada virtual 

Nagroda za pomoc: Coś tam mogę dać ;] 

Pasjonat
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy

Dodatkowe Info: Nowy serwer max 2 msc 400 online+ troche zainteresowania administracji; Odpada virtual 

Nagroda za pomoc: Coś tam mogę dać ;] 

Inari, Karies

Jeśli oczekujesz na moją odpowiedź - oznacz mnie @m0u

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dobrym serwerku Easy, gdzie jest miła atmosfera i w spokoju można pograć bez IS'a.
Dodatkowe Info: Serwer nie musi być nowy ale żeby miał max 4/5 miesięcy.
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

­

UGBPHQ1B.png

Pasjonat
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dobrym serwerku Easy, gdzie jest miła atmosfera i w spokoju można pograć bez IS'a.
Dodatkowe Info: Serwer nie musi być nowy ale żeby miał max 4/5 miesięcy.
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

­

 

Dreikon, Inari, Karies, Temida.

Jeśli oczekujesz na moją odpowiedź - oznacz mnie @m0u

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim ekspie i obry mgraniu oraz mili ludzie

Dodatkowe Info:Nie ma

Nagroda za pomoc: + 5 lajkow lub 10 ;D

 

Virtual, Invoria,

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy

Dodatkowe Info: Nowy serwer max 2 msc 400 online+ troche zainteresowania administracji; Odpada virtual 

Nagroda za pomoc: Coś tam mogę dać ;] 

 

Invoria, Inari, Karies, Linares.

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dobrym serwerku Easy, gdzie jest miła atmosfera i w spokoju można pograć bez IS'a.
Dodatkowe Info: Serwer nie musi być nowy ale żeby miał max 4/5 miesięcy.
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

­

 

 

Invoria S2

 

 

 Dreikon.

Pasjonat
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim ekspie i obry mgraniu oraz mili ludzie

Dodatkowe Info:Nie ma

Nagroda za pomoc: + 5 lajkow lub 10 ;D

Dreikon, Inari.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium 

Dodatkowe Info: Tam gdzie gra dosyć ludzi, gdzie nie ma kilka set broni zbroji czy tez ulepszaczy, gdzie każda postać jest równa nie za trudny nie za łatwy :) 

Nagroda za pomoc: Like

Problem jest z takimi klasycznymi, została podupadająca już trochę Pandora, no i nowa invoria.

Jeśli oczekujesz na moją odpowiedź - oznacz mnie @m0u

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: Krótko i na temat, SERWER na którym gra obecnie najwięcej osób i ma predyspozycje do tego żeby jeszcze troche postać a nie upaść po miesiącu.

OsoInternational.jpg

Pasjonat
Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: Krótko i na temat, SERWER na którym gra obecnie najwięcej osób i ma predyspozycje do tego żeby jeszcze troche postać a nie upaść po miesiącu.

Vesteris, Invoria.

Jeśli oczekujesz na moją odpowiedź - oznacz mnie @m0u

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: Krótko i na temat, SERWER na którym gra obecnie najwięcej osób i ma predyspozycje do tego żeby jeszcze troche postać a nie upaść po miesiącu.

Invoria, Pandora

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy

Dodatkowe Info: Nowy serwer max 2 msc 400 online+ troche zainteresowania administracji; Odpada virtual 

Nagroda za pomoc: Coś tam mogę dać ;] 

Castios 

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: 1k + online  easy/medium
Dodatkowe Info: w miare swieży server ktory nie ma tendencji spadkowej graczy 

Nagroda za pomoc: Like ;

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: żywotności serwera i żeby ktoś tam grał :D !! EASY

Dodatkowe Info:max 250lv,szybkim expieniu i łatwym zrobieniu eq :) byle nie xenox i virtual ;)
Nagroda za pomoc:like ;):):D :*

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dużej liczbie graczy, niedawnym starcie serwera (tzn. mało wbitych max lvl).
Dodatkowe Info: Serwer najlepiej hard/medium (z naciskiem na hard), powinien być ciekawy, nie przesadzony itd. 
Nagroda za pomoc: Lajk.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej liczbie graczy, niedawnym starcie serwera (tzn. mało wbitych max lvl).

Dodatkowe Info: Serwer najlepiej hard/medium (z naciskiem na hard), powinien być ciekawy, nie przesadzony itd. 

Nagroda za pomoc: Lajk.

 

Może nie ma dużo graczy, ale jest stabilnie, z ciekawymi systemami i od jutra rusza reklama : Armentis.PL

Pasjonat
Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: 1k + online easy/medium

Dodatkowe Info: w miare swieży server ktory nie ma tendencji spadkowej graczy

Nagroda za pomoc: Like ;

 

Wom, vesteris.

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: żywotności serwera i żeby ktoś tam grał :D !! EASY

Dodatkowe Info:max 250lv,szybkim expieniu i łatwym zrobieniu eq :) byle nie xenox i virtual ;)

Nagroda za pomoc:like ;):):D :*

Dreikon, Pandora, Inari, Temida, Karies

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej liczbie graczy, niedawnym starcie serwera (tzn. mało wbitych max lvl).

Dodatkowe Info: Serwer najlepiej hard/medium (z naciskiem na hard), powinien być ciekawy, nie przesadzony itd.

Nagroda za pomoc: Lajk.

Axeria będzie, teraz Balmora, może Ascarial.

Jeśli oczekujesz na moją odpowiedź - oznacz mnie @m0u

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej liczbie graczy, niedawnym starcie serwera (tzn. mało wbitych max lvl).

Dodatkowe Info: Serwer najlepiej hard/medium (z naciskiem na hard), powinien być ciekawy, nie przesadzony itd. 

Nagroda za pomoc: Lajk.

 

Crados - pare miesięcy stoi ale bardzo łatwo się wybić.

 

 

 

Zależy mi najbardziej na: 1k + online  easy/medium

Dodatkowe Info: w miare swieży server ktory nie ma tendencji spadkowej graczy 

Nagroda za pomoc: Like ;

 

 

Invoria S2

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: żywotności serwera i żeby ktoś tam grał :D !! EASY

Dodatkowe Info:max 250lv,szybkim expieniu i łatwym zrobieniu eq :) byle nie xenox i virtual ;)

Nagroda za pomoc:like ;):):D :*

 

Invoria S2, Karies, Linares, Dreikon.

Opublikowano

@m0u kolega napisal, ze nie chce serwera, ktory ma tendencje spadkowa graczy a ty podajesz mu invorie na ktorej w ciagu kilku miesiecy spolecznosc zmalala z 3k online do 600 i nadal spada.

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Poszukuje serwera easy/medium. Ładne itemki, brak klasowych 6/7, duzo dungeonów, ogólnie dużo do roboty, wieloslotowy SB, fajnie by było, gdyby bronie do pvp robiło się z broni na 65 (tak żeby nie było SR i UM), dużo ludzi :D. No to tyle, czekam na propozycje.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze easy, serwer z max. poziomek 150. Miła atmosfera
Dodatkowe Info: BRAK
Nagroda za pomoc: lajk + 5 ***** w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze easy, serwer z max. poziomek 150. Miła atmosfera

Dodatkowe Info: BRAK

Nagroda za pomoc: lajk + 5 ***** w profilu

Easy ze 150 poziomem będzie ciężko, bo raczej są powyżej 200 :)

Polecam Ci ze względu na atmosferę i klimat EliteMt2 serwer który stoi kupę czasu i się trzyma, jeżeli chciałbyś coś nowego to Invoria s2 :)

­

r3ePj8E.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...