Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

ie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze medium/hard coś na wznak cradosmt2

Dodatkowe Info: skrzynki serwerowe,zmianki dodania z mobów/metinów,typowy medium.   ;) A i jeszcze jedno bez pierdyliarda bajer.

OPRÓĆŻ

-Delemos

-Mories

Nagroda za pomoc: jedna osoba więcej na serwerze.   ;)

 

 

Balmora S2..

 

 

Mógłbyś dać link do zapowiedzi, bo nawet z opcją "szukaj" nie ma tego :)

 

Dam ci na PW bo zapowiedzi jeszcze nawet nie ma ;)

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwer easy, dozo nowych mapek expowisk itemkow, fajnie by bylo gdyby gralo tam sporo ludzi
Dodatkowe Info: oprocz virtuala
Nagroda za pomoc: +++

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy

Dodatkowe Info:  6-7  w sklepiku, odpada xenoxmt2 funmt2 imetin eloth

Nagroda za pomoc: 5 lajków

                 Co zrobisz? nic nie zrobisz!

                            xu7iWe.png.pagespeed.ic.Hq5547lA_u.jpg

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy
Dodatkowe Info:  6-7  w sklepiku, odpada xenoxmt2 funmt2 imetin eloth
Nagroda za pomoc: 5 lajków

 

 

Virtual

Laneris (nwm czy 6/7 u npc)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: serwer easy, dozo nowych mapek expowisk itemkow, fajnie by bylo gdyby gralo tam sporo ludziDodatkowe Info: oprocz virtualaNagroda za pomoc: +++

Arianea

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy

Dodatkowe Info:  6-7  w sklepiku, odpada xenoxmt2 funmt2 imetin eloth

Nagroda za pomoc: 5 lajków

Argentus

tenor.gif

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer coś w stylu helium, kiedy grało tam sporo osób ;) medium, medium/hard, medium/easy ;p

Dodatkowe Info: Duża ilość graczy, miła atmosfera, ogarnięta administracja i w miarę przyjemny exp ;) 

Nagroda za pomoc: ;*

 

Medium/Hard to Crados :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze typu ShivanaMT2. Chodzi mi o serwer, żeby nie był zbyt łatwy ani zbyt trudny. Chodzi mi, żeby było spoko pvp ale nie za dużo epicków jak na np Xenoxie -,- .  I zależy mi na sporej liczbie aktywnych graczy ;3 
Dodatkowe Info: Chciałbym zagrać sobie od nowa na spoczko serwerze z małą ekipą kolegów.
Nagroda za pomoc: Buziaczek ;*

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Medium

Dodatkowe Info:  bez dużo dodatków

Nagroda za pomoc: satysfakcja ;) 

ViaCamp.pl - Obozy Młodzieżowe i kolonie letnie dla dzieci! Najlepsze w Polsce!

Obóz Paintballowy • Obóz Quadowy • Obóz Gokartowo - Quadowy • Obóz Sportów Wodnych • Obóz z Psem 

• Obóz Przygodowy • Obóz Wypoczynkowy • Obóz Dla Dzieci • Obóz Młodego Kadrowicza • Rejsy Żeglarskie  • Obóz DIY (artystyczny)  • Obóz Quadowo-Przygodowy  • Obóz Gitarowy • Elfy z Zielonego Wzgórza • Obóz Językowy (Angielski) - Sounds Great!

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze typu ShivanaMT2. Chodzi mi o serwer, żeby nie był zbyt łatwy ani zbyt trudny. Chodzi mi, żeby było spoko pvp ale nie za dużo epicków jak na np Xenoxie -,- .  I zależy mi na sporej liczbie aktywnych graczy ;3 

Dodatkowe Info: Chciałbym zagrać sobie od nowa na spoczko serwerze z małą ekipą kolegów.

Nagroda za pomoc: Buziaczek ;*

 

Atre**

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer Medium
Dodatkowe Info:  bez dużo dodatków
Nagroda za pomoc: satysfakcja ;)

 

 

Thoria

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Mories,Vesteris,Thoria.   Który serwer wybrać ?
Dodatkowe Info:
Nagroda za pomoc: 5 w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Mories,Vesteris,Thoria.   Który serwer wybrać ?Dodatkowe Info:Nagroda za pomoc: 5 w profilu

Thoria. Mories za bardzo pod IS, Vesteris mało typa. No chyba, że będzie jakaś fajna reklama to Vesteris :v

tenor.gif

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Tym żeby serwer podobny był do Edenium.pl [*]
Dodatkowe Info: Jak największe podobieństwo do Edenium :v
Nagroda za pomoc:5 w profilu + like :v

Pasjonat
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Mories,Vesteris,Thoria.   Który serwer wybrać ?

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: 5 w profilu

Thoria zdecydowanie, vesteris ogólnie serwer fajny, ale ludzi mało, no może z 400.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tym żeby serwer podobny był do Edenium.pl [*]

Dodatkowe Info: Jak największe podobieństwo do Edenium :v

Nagroda za pomoc:5 w profilu + like :v

Nie przychodzi mi nic do głowy poza axerią, w razie coś zrobię edit'a.

Jeśli oczekujesz na moją odpowiedź - oznacz mnie @m0u

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Dużej ilości graczy online 1000+

Dodatkowe Info:Najlepiej serwer easy

Nagroda za pomoc:lajk

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer easy z sporą ilością osób online

Dodatkowe Info: bez kd +9 itp ;d (typ 4fun)

Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Mories,Vesteris,Thoria.   Który serwer wybrać ?

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: 5 w profilu

 

Thoria

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwer easy z sporą ilością osób online
Dodatkowe Info: bez kd +9 itp ;d (typ 4fun)
Nagroda za pomoc: Lajk

 

 

Temida

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze nie zrobionym pod ISS!!!! 
Dodatkowe Info: Duża ilość graczy, czeste wojny gildii
Nagroda za pomoc: 5 w profilu

imetin_logo.png

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Aby na start był 250 lev. (Lub taki że mogę ubrać wszystkie bronie) , dodatkowe bronie i MOBY NA MAPKACH. Nie chce serwera samego PVP, takiego jak HammerMT2... Wolę się bić po prostu z mobkami
Dodatkowe Info: Łatwe wbijanie bonów, np: u Beak-Go, lub z itemami u handlarki. (Jesli owy serwer z tym się nie znajdzie, przeżyje bez tego)
Nagroda za pomoc: Lajk

--

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na:Dużej ilości graczy online 1000+Dodatkowe Info:Najlepiej serwer easyNagroda za pomoc:lajk

Polecam virtualmt2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze o ratach jak Tiveria (bez jakichs prze****nych 250 lvl, najlepiej 105-130 max

Dodatkowe Info: zeby troche ludzi grało :)

Nagroda za pomoc: lajk!

w4x4.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer hard, nie jakiś ciężki, nie chce żadnych ravia, balmora i innych takich syfów. Potrzebuje typowy medium/hard, graczy +500
Dodatkowe Info: Nie chce expic po 5h, żeby lvl wbić, ciekawe misje, fajne nagrody za misje, możliwość szybkiego dorobku
Nagroda za pomoc: Dam limit (ja mam 30)

Pasjonat
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer hard, nie jakiś ciężki, nie chce żadnych ravia, balmora i innych takich syfów. Potrzebuje typowy medium/hard, graczy +500

Dodatkowe Info: Nie chce expic po 5h, żeby lvl wbić, ciekawe misje, fajne nagrody za misje, możliwość szybkiego dorobku

Nagroda za pomoc: Dam limit (ja mam 30)

Mories, iMetin.

Jeśli oczekujesz na moją odpowiedź - oznacz mnie @m0u

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...