Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szukam serwera hard/medium z duża iloscia graczy online (nie ravia).

Balmora.pl bardzo ogarnięty serwer i sporo graczy, jeżeli stawiasz na ilość to jeszcze Ascarial też multum graczy ;)

­

r3ePj8E.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Poszukuję serwera podobnego do XenoxMt2, Argentus, NightCore
Zależy mi najbardziej na: Elitarnych KD chodzi mi tutaj (Um,Luda,Masy)
Dodatkowe Info: Chciałbym żeby grało tam przynajmniej 500 + osób
Nagroda za pomoc: Morze like'ów ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Wielu graczach,oraz rozbudowanym serwerze
Dodatkowe Info: Easy/Medium,ciekawy serwer,gracze ok 800
Nagroda za pomoc: Lajki ? 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Wielu graczach,oraz rozbudowanym serwerze

Dodatkowe Info: Easy/Medium,ciekawy serwer,gracze ok 800

Nagroda za pomoc: Lajki ? 

Temida, Dreikon.

AWLtTwd.png.b8c418cb383347077c6bdc09f70989cb.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Wielu graczach,oraz rozbudowanym serwerze

Dodatkowe Info: Easy/Medium,ciekawy serwer,gracze ok 800

Nagroda za pomoc: Lajki ? 

Dzisiaj startuje A.t.r.e.y.a.MT2 więc możesz wbić graczy będzie z 1k+ :)

IDcncno.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać, POMOCY!

Najbardziej zalezy mi na serwerze HARD max 100lvl. Coś podobnego do Ravia s2. Aby exp nie byl za wolny ani za szybki. By byl dobry drop.

 

Dodatkowy info: najlepiej by było gdyby serwer był nowy ;)

 

Nagroda; max like

  40k5thC.png


 


 


 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać, POMOCY!

Najbardziej zalezy mi na serwerze HARD max 100lvl. Coś podobnego do Ravia s2. Aby exp nie byl za wolny ani za szybki. By byl dobry drop.

 

Dodatkowy info: najlepiej by było gdyby serwer był nowy ;)

 

Nagroda; max like

Eternal Kingdom, Thoria (120 max), Balmora s2

AWLtTwd.png.b8c418cb383347077c6bdc09f70989cb.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać, POMOCY!

Najbardziej zalezy mi na serwerze HARD max 100lvl. Coś podobnego do Ravia s2. Aby exp nie byl za wolny ani za szybki. By byl dobry drop.

 

Dodatkowy info: najlepiej by było gdyby serwer był nowy ;)

 

Nagroda; max like

 

Armentis.PL - polecam.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać, POMOCY!

Najbardziej zalezy mi na serwerze HARD max 100lvl. Coś podobnego do Ravia s2. Aby exp nie byl za wolny ani za szybki. By byl dobry drop.

 

Dodatkowy info: najlepiej by było gdyby serwer był nowy ;)

 

Nagroda; max like

 

Crados Rework

 

Szukam serwera hard/medium z duża iloscia graczy online (nie ravia).

 

Crados Rework / Balmora S2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Bardzo bardzo łatwym expie :D , żeby grało dużo ludzi i bardzo łatwo zdobywać eq ( może być u handlarza )

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa (PRIV) szukam jakiegoś podobnego priva do NextMt2

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

TemidaMT2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Stosunkowo ustabilizowanym serwie, gdzieś gdzie jest co robić, a nie stać w m1, gdzieś gdzie od początku można się bawić i gdzie są równe szanse, bez wydawania PLN na serwer.

Dodatkowe Info: Planuje pograć jakiś czas, więc szukam czegoś naprawdę konkretnego, ascarial wydawał się fajny, ale są wycieki
Nagroda za pomoc:Lajki, mogę pomóc w edycji klienta :)

Edytor i główny technik.


Tworze własny serwer.


 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Stosunkowo ustabilizowanym serwie, gdzieś gdzie jest co robić, a nie stać w m1, gdzieś gdzie od początku można się bawić i gdzie są równe szanse, bez wydawania PLN na serwer.

Dodatkowe Info: Planuje pograć jakiś czas, więc szukam czegoś naprawdę konkretnego, ascarial wydawał się fajny, ale są wycieki

Nagroda za pomoc:Lajki, mogę pomóc w edycji klienta :)

Temida

AWLtTwd.png.b8c418cb383347077c6bdc09f70989cb.png

Opublikowano

ie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwer ktory przetrwal poczatkowe ataki konkurencji, ktory jest w dobrym stanie +1k ludzi no i zalozony do 3/4 miesiecy wstecz

Dodatkowe Info: nie chce propozycji  grania na serwerze zrobionym pod kase czy tez takim ktory padnie po paru miesiacach bo wiadomo ze metina tworza tylko k***y a rzadko kiedy znajdzie sie k***a z zasadami
Nagroda za pomoc: pojdziesz do nieba

Opublikowano

ie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer ktory przetrwal poczatkowe ataki konkurencji, ktory jest w dobrym stanie +1k ludzi no i zalozony do 3/4 miesiecy wstecz

Dodatkowe Info: nie chce propozycji  grania na serwerze zrobionym pod kase czy tez takim ktory padnie po paru miesiacach bo wiadomo ze metina tworza tylko k***y a rzadko kiedy znajdzie sie k***a z zasadami

Nagroda za pomoc: pojdziesz do nieba

Temida, Dreikon

AWLtTwd.png.b8c418cb383347077c6bdc09f70989cb.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać pomocy!
żależ; mi na: serwer easy, easy medium, bony max, bronie bez śr/um, dużo luda, (najlepiej bez żadnych "nowych" kd i innych temu typu gównien),
dodatkowe info: najlepiej jakiś nowy serwer bo z tych starszych pewnie wszystkie juz odwiedziłem ale może coś się jeszcze znajdzie,
nagroda: max like ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać pomocy!

żależ; mi na: serwer easy, easy medium, bony max, bronie bez śr/um, dużo luda, (najlepiej bez żadnych "nowych" kd i innych temu typu gównien),

dodatkowe info: najlepiej jakiś nowy serwer bo z tych starszych pewnie wszystkie juz odwiedziłem ale może coś się jeszcze znajdzie,

nagroda: max like ;)

Temida

AWLtTwd.png.b8c418cb383347077c6bdc09f70989cb.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! 
Zależy mi najbardziej na: Medium / Hard, duza ilosc ludzi oraz zeby administracja byla zainteresowana serverem (Itp)
Dodatkowe Info: brak
Nagroda za pomoc: lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! 

Zależy mi najbardziej na: Medium / Hard, duza ilosc ludzi oraz zeby administracja byla zainteresowana serverem (Itp)

Dodatkowe Info: brak

Nagroda za pomoc: lajk

Thoria

AWLtTwd.png.b8c418cb383347077c6bdc09f70989cb.png

Pasjonat
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Wielu graczach,oraz rozbudowanym serwerze

Dodatkowe Info: Easy/Medium,ciekawy serwer,gracze ok 800

Nagroda za pomoc: Lajki ? 

Invoria, Vesteris

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Stosunkowo ustabilizowanym serwie, gdzieś gdzie jest co robić, a nie stać w m1, gdzieś gdzie od początku można się bawić i gdzie są równe szanse, bez wydawania PLN na serwer.

Dodatkowe Info: Planuje pograć jakiś czas, więc szukam czegoś naprawdę konkretnego, ascarial wydawał się fajny, ale są wycieki

Nagroda za pomoc:Lajki, mogę pomóc w edycji klienta :)

Thoria, Invoria, Karies.

 

 

 

Nie wiem gdzie grać pomocy!

żależ; mi na: serwer easy, easy medium, bony max, bronie bez śr/um, dużo luda, (najlepiej bez żadnych "nowych" kd i innych temu typu gównien),

dodatkowe info: najlepiej jakiś nowy serwer bo z tych starszych pewnie wszystkie juz odwiedziłem ale może coś się jeszcze znajdzie,

nagroda: max like ;)

Invoria, Morelis startuje o 19, Temida, Karies

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! 

Zależy mi najbardziej na: Medium / Hard, duza ilosc ludzi oraz zeby administracja byla zainteresowana serverem (Itp)

Dodatkowe Info: brak

Nagroda za pomoc: lajk

Thoria, możesz też spojrzeć na Armentis, w bardziej odległym czasie Axeria

Jeśli oczekujesz na moją odpowiedź - oznacz mnie @m0u

Opublikowano

­

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Wielu graczach,oraz rozbudowanym serwerze
Dodatkowe Info: Easy/Medium,ciekawy serwer,gracze ok 800
Nagroda za pomoc: Lajki ? 

Invoria s2, Temida, Crados Rework, Atr.eya (mpc się sprzedało) - startuje dzisiaj.

 

Nie wiem gdzie grać, POMOCY!
Najbardziej zalezy mi na serwerze HARD max 100lvl. Coś podobnego do Ravia s2. Aby exp nie byl za wolny ani za szybki. By byl dobry drop.

Dodatkowy info: najlepiej by było gdyby serwer był nowy ;)

Nagroda; max like

Balmora s2.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Stosunkowo ustabilizowanym serwie, gdzieś gdzie jest co robić, a nie stać w m1, gdzieś gdzie od początku można się bawić i gdzie są równe szanse, bez wydawania PLN na serwer.

Dodatkowe Info: Planuje pograć jakiś czas, więc szukam czegoś naprawdę konkretnego, ascarial wydawał się fajny, ale są wycieki
Nagroda za pomoc:Lajki, mogę pomóc w edycji klienta :)

Inari.

tenor.gif

 

Opublikowano

ie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer ktory przetrwal poczatkowe ataki konkurencji, ktory jest w dobrym stanie +1k ludzi no i zalozony do 3/4 miesiecy wstecz

Dodatkowe Info: nie chce propozycji  grania na serwerze zrobionym pod kase czy tez takim ktory padnie po paru miesiacach bo wiadomo ze metina tworza tylko k***y a rzadko kiedy znajdzie sie k***a z zasadami

Nagroda za pomoc: pojdziesz do nieba

 

Temida, Dreikon, Virtual, Crados

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...