Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: sprzedawaniu yang oraz eq za zł .

Dodatkowe Info: typ serwera obojętnie jaki , 800 + osób . Działające cheaty . Administracja nie musi się nim zajmować jest to obojętne.

Nagroda za pomoc: max lajk .[/quote

 

Xenox, Pandora.

  40k5thC.png


 


 


 

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Serwerze jak najbardziej podobnym do PLa tylko o szybszym expie!!
Dodatkowe Info:  Mile widziane dungeony i link do prezentacji :D

Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

 

Zależy mi najbardziej na: Serwerze jak najbardziej podobnym do PLa tylko o szybszym expie!!

Dodatkowe Info: Mile widziane dungeony i link do prezentacji :D

Nagroda za pomoc: Lajk

 

Ja czekam na Axerie, Znajdziesz w zapowiedziach. Ewentualnie Balmora s2, ravia s2

  40k5thC.png


 


 


 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze jak najbardziej podobnym do PLa tylko o szybszym expie!!

Dodatkowe Info:  Mile widziane dungeony :D

Nagroda za pomoc:lajk

 

Vesteris PREZENTACJA SERWERA

Balmora S2 PREZENTACJA SERWERA

 

:) 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na:  serwer PVP. Szybki exp lub Odrazu LVL. 
Dodatkowe Info: Cos z nowszych serwerow. Moga byc zagraniczne tylko zeby bylo spolszczenie :P
Nagroda za pomoc: Lajk

Pasjonat
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

 

Zależy mi najbardziej na:  serwer PVP. Szybki exp lub Odrazu LVL. 

Dodatkowe Info: Cos z nowszych serwerow. Moga byc zagraniczne tylko zeby bylo spolszczenie :P

Nagroda za pomoc: Lajk

Karies, Temida, Argentus, Dreikon, Nightcore, 4death. Dwa ostatnie to bardzo mało ludzi, ale exp izi  :ninja:

Jeśli oczekujesz na moją odpowiedź - oznacz mnie @m0u

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Serwerze hard gdzie gra dużo osób, można w miarę szybko się dorobić, administracja nie ma wywalone na serwer będzie stał długo

Dodatkowe Info:Nie chcę serwera gdzie na każdym kroku byłyby dzieci wyzywające "twój stary twoja stara" itd. 
Nagroda za pomoc:Lajki :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwerze hard gdzie gra dużo osób, można w miarę szybko się dorobić, administracja nie ma wywalone na serwer będzie stał długo

Dodatkowe Info:Nie chcę serwera gdzie na każdym kroku byłyby dzieci wyzywające "twój stary twoja stara" itd. 

Nagroda za pomoc:Lajki :)

Ravia,balmora,tiveria

­

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:4Fun

Dodatkowe Info:Latwo o eq, w 1 dzien mozna wbic max lv, is moze byc ale bez przesady.

Nagroda za pomoc:+++++++ lajki $

­

Pasjonat
Opublikowano

Ravia,balmora,tiveria

­

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:4Fun

Dodatkowe Info:Latwo o eq, w 1 dzien mozna wbic max lv, is moze byc ale bez przesady.

Nagroda za pomoc:+++++++ lajki $

O 4funy to ciężko aktualnie. 4Death leży, 4fun, next, nightcore też. Wszędzie mało ludzi, możesz też linares zobaczyć...

Jeśli oczekujesz na moją odpowiedź - oznacz mnie @m0u

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: medium - duzo osob
Dodatkowe Info: brak
Nagroda za pomoc: like

post-797478-0-22852600-1429556938.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

 

Zależy mi najbardziej na:  easy, przyjemny exp, ogarnięty system ulepszeń a nie miliony ulepszaczy setów itd. +700graczy

Dodatkowe Info:Może być wbudowany bs :)

Nagroda za pomoc: Lajk

 

MetLifeMT2 jest to easy exp spoczko, bs jest. No i w godzinach szczytu na serwerze jest ok. 800 graczy.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: medium - duzo osob

Dodatkowe Info: brak

Nagroda za pomoc: like

 

Tiveria, ewentualnie możesz pograć na Ravi s2, ponieważ jest to taki HARD/MEDIUM

  40k5thC.png


 


 


 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

 

Zależy mi najbardziej na:  easy, przyjemny exp, ogarnięty system ulepszeń a nie miliony ulepszaczy setów itd. +700graczy

Dodatkowe Info:Może być wbudowany bs :)

Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

 

Zależy mi najbardziej na:  easy, przyjemny exp, ogarnięty system ulepszeń a nie miliony ulepszaczy setów itd. +700graczy

Dodatkowe Info:Może być wbudowany bs :)

Nagroda za pomoc: Lajk

 

Inari

tenor.gif

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: medium - duzo osob

Dodatkowe Info: brak

Nagroda za pomoc: like

Helios2

(kolega pare UP raczej ie ma racji, tiveria lezy a ravia s2 to czysty hard..)

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: medium - duzo osob

Dodatkowe Info: brak

Nagroda za pomoc: like

 

Atrey....

Crados.....

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: medium - duzo osobDodatkowe Info: brakNagroda za pomoc: like

Jutro startuje delemos, więc można się wybić, a głównym youtuberem jest SiemBid mający 10k+ subów.

tenor.gif

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy . 600 os + ciągle nie w godzinach szczytu .
Dodatkowe Info: Jakiś tani is. żeby było 6/7 bon może być nawet klasowe. Serwer na którym mogę zrobić equ na max w ciągu max 2 tygodni.
Nagroda za pomoc: like

 

Grałem na :

 

Virtualmt2

Xenox

Argentus

 

 

Opublikowano

xxx 


Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: medium - duzo osob
Dodatkowe Info: brak
Nagroda za pomoc: like

Eriador.pl start 29 kwietnia. Dużo osób gwarantowane. Dużo nowości, zero itemów PvP w IS, system losowania skinów jak w csie. 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze medium ewentualnie medium/easy

Dodatkowe Info: Sporo ludzi mozliwosc fajnego zarobku w grze

Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze medium ewentualnie medium/easy

Dodatkowe Info: Sporo ludzi mozliwosc fajnego zarobku w grze

Nagroda za pomoc: Lajk

Temida, Dreikon

AWLtTwd.png.b8c418cb383347077c6bdc09f70989cb.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy podobna do pandoramt2 (tylko nie pandora/birtual/elite)
Dodatkowe Info: Sporo ludzi mozliwosc fajnego zarobku w grze / + 6/7 bony z 15 odp na klasy itd. 
Nagroda za pomoc: lajk 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy, częstych eventach, fajnych nowościach.
Dodatkowe Info: Serwer nie musi być polski; najlepiej hard/medium, lub global (nie sg ani wom2).
Nagroda za pomoc: Like

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...