Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dobrej zabawie, szybkim expie, fajnym systemie ulepszeń

Dodatkowe Info:Typ; Easy, osoby tak z 200+, administracja ogarnięta troszke ;d

Nagroda za pomoc: 5-10 like, zależy od podobania mi się serwera. 

virtualmt2.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Tanich rzeczach, możliwość startu od pierwszego poziomu i aby nie trzeba było grać 24/7 aby zdobyć FMS +9, dużej ilości osób w Jinno, dużo sklepów.
Dodatkowe Info: Ma to być serwer Globalny (Metin2.pl)
Nagroda za pomoc: 18 Like + 5* w profilu :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Ilości osób ok 1k + ( odpada Pandora - złodzieje  , virtual , invoria s1/s2 ) mało opartej gry na is , zaintersowanej administracji co rob coś z serwem , najlepiej nie "nowy serw " tylko taki co stoi miesiąc  lub trzy  , miłej atmosfery , nowe zbr / bronie itd . serw easy / medium (w maxie medium ) chcialbym bardzo podobny do pandoramt2 , virtualmt2
Dodatkowe Info:  gralem na temidamt2 , dreikonmt2
Nagroda za pomoc: PLUSAŁKI

2rnaqtk.png

Opublikowano

a jak z expem ?

Expi oraz dropi się dosyć szybko i przyjemnie.  ;)

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tanich rzeczach, możliwość startu od pierwszego poziomu i aby nie trzeba było grać 24/7 aby zdobyć FMS +9, dużej ilości osób w Jinno, dużo sklepów.

Dodatkowe Info: Ma to być serwer Globalny (Metin2.pl)

Nagroda za pomoc: 18 Like + 5* w profilu :)

Tortuga albo Samos (Moim zdaniem najwięcej osób gra).  B)

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Ilości osób ok 1k + ( odpada Pandora - złodzieje  , virtual , invoria s1/s2 ) mało opartej gry na is , zaintersowanej administracji co rob coś z serwem , najlepiej nie "nowy serw " tylko taki co stoi miesiąc  lub trzy  , miłej atmosfery , nowe zbr / bronie itd . serw easy / medium (w maxie medium ) chcialbym bardzo podobny do pandoramt2 , virtualmt2

Dodatkowe Info:  gralem na temidamt2 , dreikonmt2

Nagroda za pomoc: PLUSAŁKI

InariMT2 (tylko nie mam pojęcia jak z ilością graczy).

ArgentusMT2 (dosyć starszy serwer, ale sporo osób .  B)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Tanich rzeczach, możliwość startu od pierwszego poziomu i aby nie trzeba było grać 24/7 aby zdobyć FMS +9, dużej ilości osób w Jinno, dużo sklepów.Dodatkowe Info: Ma to być serwer Globalny (Metin2.pl)Nagroda za pomoc: 18 Like + 5* w profilu :)

Negros

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: przyjemnym ekspie, komunikatywnej administracji, od czasu do czasu evencików (nawet tych najbanalniejszych)
Dodatkowe Info: 

  • easy/medium
  • ładne, różnorodne eq (żeby nie było, że 3 sety przez całą grę),
  • miło by było jakby grało tam trochę osób (żeby nie bylo że wchodzę do m1 a tam pustki), ale tłumów też nie musi być
  • miła, pomocna administracja
  • żeby nie był to też serwer, który na dniach ma być zamknięty
  • wdzięczna bym była za chociaż 2 propozycje
  • nie interesuje mnie invoria, inari i serwer którego imienia nie wolno wymawiać na mpc
  • może to być serwer zagraniczny (tak, nawet chinol)
  • jeżeli jeszcze takowy nie powstał to zapowiedzią też nie pogardzę :)

Nagroda za pomoc: mój dzienny limit lajków

Opublikowano

Expi oraz dropi się dosyć szybko i przyjemnie.  ;)

 

 

Tortuga albo Samos (Moim zdaniem najwięcej osób gra).  B)

 

InariMT2 (tylko nie mam pojęcia jak z ilością graczy).

ArgentusMT2 (dosyć starszy serwer, ale sporo osób .  B)

Mhm, a nie wiesz gdzie z posród tych dwóch czyli Tortuga i Samos jest najtansze eq i jakoś da się zarobić? Bo nie chce się męczyć zbytnio z eq (Trochę mogę ale nie żeby 24/7 dropić fms'y +0 i je sellać lub medale konne)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: przyjemnym ekspie, komunikatywnej administracji, od czasu do czasu evencików (nawet tych najbanalniejszych)Dodatkowe Info: 

 

  • easy/medium
  • ładne, różnorodne eq (żeby nie było, że 3 sety przez całą grę),
  • miło by było jakby grało tam trochę osób (żeby nie bylo że wchodzę do m1 a tam pustki), ale tłumów też nie musi być
  • miła, pomocna administracja
  • żeby nie był to też serwer, który na dniach ma być zamknięty
  • wdzięczna bym była za chociaż 2 propozycje
  • nie interesuje mnie invoria, inari i serwer którego imienia nie wolno wymawiać na mpc
  • może to być serwer zagraniczny (tak, nawet chinol)
  • jeżeli jeszcze takowy nie powstał to zapowiedzią też nie pogardzę :)
Nagroda za pomoc: mój dzienny limit lajków
virtualmt2.pl

 

Srij9JT.png

Pasjonat
Opublikowano

no ie wiem czy bedzie tyle na temidzie .. 

 

invoria s2, inari

na dreikonie 1,3k pokazuje od pol roku, a dobrze by bylo jakby tam sie utrzymywala liczba 500 ;) Niby im sie zbugowal licznik i przez pol roku nie potrafili go naprawic :P

Nie będzie, kolega robi reklamę.  :P

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dobrej zabawie, szybkim expie, fajnym systemie ulepszeń

Dodatkowe Info:Typ; Easy, osoby tak z 200+, administracja ogarnięta troszke ;d

Nagroda za pomoc: 5-10 like, zależy od podobania mi się serwera. 

Temida, Laneris.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Szybki exp ale bardzo szybki dużo osób

Dodatkowe Info:Typ; Easy, 500+ ludu grałem na Argentus

Nagroda za pomoc: 5-10 like, zależy od podobania mi się serwera. 

Pandora (tu botów trochę, ale ludzi również), Karies.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tanich rzeczach, możliwość startu od pierwszego poziomu i aby nie trzeba było grać 24/7 aby zdobyć FMS +9, dużej ilości osób w Jinno, dużo sklepów.

Dodatkowe Info: Ma to być serwer Globalny (Metin2.pl)

Nagroda za pomoc: 18 Like + 5* w profilu :)

Negros, Tortuga.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Ilości osób ok 1k + ( odpada Pandora - złodzieje  , virtual , invoria s1/s2 ) mało opartej gry na is , zaintersowanej administracji co rob coś z serwem , najlepiej nie "nowy serw " tylko taki co stoi miesiąc  lub trzy  , miłej atmosfery , nowe zbr / bronie itd . serw easy / medium (w maxie medium ) chcialbym bardzo podobny do pandoramt2 , virtualmt2

Dodatkowe Info:  gralem na temidamt2 , dreikonmt2

Nagroda za pomoc: PLUSAŁKI

karies

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: przyjemnym ekspie, komunikatywnej administracji, od czasu do czasu evencików (nawet tych najbanalniejszych)

Dodatkowe Info: 

  • easy/medium
  • ładne, różnorodne eq (żeby nie było, że 3 sety przez całą grę),
  • miło by było jakby grało tam trochę osób (żeby nie bylo że wchodzę do m1 a tam pustki), ale tłumów też nie musi być
  • miła, pomocna administracja
  • żeby nie był to też serwer, który na dniach ma być zamknięty
  • wdzięczna bym była za chociaż 2 propozycje
  • nie interesuje mnie invoria, inari i serwer którego imienia nie wolno wymawiać na mpc
  • może to być serwer zagraniczny (tak, nawet chinol)
  • jeżeli jeszcze takowy nie powstał to zapowiedzią też nie pogardzę :)

Nagroda za pomoc: mój dzienny limit lajków

Wom, Karies, Temida.

Jeśli oczekujesz na moją odpowiedź - oznacz mnie @m0u

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

  • Starym metinie ala ~2010 czyli:
  • Braku tych wszystkich nowych broni, map, ulepszeń, postaci, po prostu by gra była prosta jak kiedyś
  • (oczywiście, jeśli nie ma to mogą być nowe, ale by nie było ich wielka ilość)
  • Miłym community (jeśli z metinem można to skojarzyć :) )
  • Może być zagraniczny z językiem angielskim lub niemieckim 
  • Najlepiej easy/medium
Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: lajkiii

Człowiek boi się inności..

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: 
Medium/hard
Max lvl 99 lub 120
Aby serwer byl z tego roku i grało nie za mało osób.
Zeby nie bylo napaćkane duzo zbroi i bronii, wystarczą nawet 2-3 nowe sety.

 

 

Dodatkowe Info: 
Nagroda za pomoc: lajkiii 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

  • Starym metinie ala ~2010 czyli:
  • Braku tych wszystkich nowych broni, map, ulepszeń, postaci, po prostu by gra była prosta jak kiedyś
  • (oczywiście, jeśli nie ma to mogą być nowe, ale by nie było ich wielka ilość)
  • Miłym community (jeśli z metinem można to skojarzyć :) )
  • Może być zagraniczny z językiem angielskim lub niemieckim 
  • Najlepiej easy/medium
Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: lajkiii

 

Eternal Kingdom?

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 

Medium/hard

Max lvl 99 lub 120

Aby serwer byl z tego roku i grało nie za mało osób.

Zeby nie bylo napaćkane duzo zbroi i bronii, wystarczą nawet 2-3 nowe sety.

 

 

Dodatkowe Info: 

Nagroda za pomoc: lajkiii 

Thoria, Balmorsa s2

AWLtTwd.png.b8c418cb383347077c6bdc09f70989cb.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 

Medium/hard

Max lvl 99 lub 120

Aby serwer byl z tego roku i grało nie za mało osób.

Zeby nie bylo napaćkane duzo zbroi i bronii, wystarczą nawet 2-3 nowe sety.

 

 

Dodatkowe Info: 

Nagroda za pomoc: lajkiii 

helios2 / balmora s2

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: 

Medium/hard

Max lvl 99 lub 120

Aby serwer byl z tego roku i grało nie za mało osób.

Zeby nie bylo napaćkane duzo zbroi i bronii, wystarczą nawet 2-3 nowe sety.

 

 

Dodatkowe Info: Nagroda za pomoc: lajkiii 

Delemos

tenor.gif

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: osób ok 700 + ( na str najlepiej licznik ) serwer bardzo podobny do Pandoramt2 i Virtual (Virtual zbr <3 ) , zainteresowanie z strony administracji , easy - medium  , serwer musi stać ok. 5 miesiecy , ma to być serw stabilny ;) bez przesady z ulepami i eq co 5-10lv... . Najważniejsze  " osób 700+ "
Dodatkowe Info: Nie pisać : TemidaMT2 , Pandoramt2 , Virtualmt2,  Dreikon ,  Virtualmt2 , Invoria s2/s1 ,
Nagroda za pomoc: *5 w profilu  i plusałki

2rnaqtk.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Najpierdzielaniu sie. Wysokim Lvlu. duzo broni kd wysokie. duzo ludzi. 
Dodatkowe Info: Nie chce Pandora xenox i takie tam zeby nie bic po 999999k + chce server 4fun . pewnie i tak napiszecie mi servery na ktorych gralem xD ale mialem ponad pol roku przerwy i nie jestem na biezaco z nowymi serverami.
Nagroda za pomoc: Lajki kiski itp itd <3

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwie Medium 600/700 + luda

Dodatkowe Info: Is nie na czas ( chodzi mi o fryzy i kostiumy ) oraz Zainteresowanie ze strony Administracji

Nagroda za pomoc: lajk i 5 * w profilu :)

49945496407446987479.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Najpierdzielaniu sie. Wysokim Lvlu. duzo broni kd wysokie. duzo ludzi. Dodatkowe Info: Nie chce Pandora xenox i takie tam zeby nie bic po 999999k + chce server 4fun . pewnie i tak napiszecie mi servery na ktorych gralem xD ale mialem ponad pol roku przerwy i nie jestem na biezaco z nowymi serverami.Nagroda za pomoc: Lajki kiski itp itd <3

Argentus

tenor.gif

 

Opublikowano

­

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: duzej ilosci broni i ulepszen 

Dodatkowe Info: easy/medium , raczej nowy serwer wciaz sie rozwijajacy 
Nagroda za pomoc: lajk i 5*

Temida, Inari, Invoria s2

tenor.gif

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: serwer HARD 99 lvl !!!Dodatkowe Info:aby gralo sporo ludzi,Nagroda za pomoc:

Balmora s2

tenor.gif

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Privie w języku angielskim. Ludzi 500+ (medium/easy) Nie za bardzo pod is.
Dodatkowe Info: -
Nagroda za pomoc:  Lajki, 5 w profilu.

1691169.jpeg


Metin to nie wszystko. 


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...