Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

ie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze medium/hard coś na wznak cradosmt2

Dodatkowe Info: skrzynki serwerowe,zmianki dodania z mobów/metinów,typowy medium.  ;) A i jeszcze jedno bez pierdyliarda bajer.

Nagroda za pomoc: jedna osoba więcej na serwerze.  ;)

 

Mories

AWLtTwd.png.b8c418cb383347077c6bdc09f70989cb.png

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]
[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:Serwerze o fajnej atmosferze, dość graczy(tak z 200 online). Serwer Medium-EXP a Easy-EQ. Bez dużej ilości bajerów. Max 150LVL, Serwer z 6-7 bonami ale w ostatateczności bez.[/b][/color]

[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:Serwer podobny do Kerunis.pl, 2k10.pl, old-cavalosmt2.pl[/b][/color]
[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:LIKE ++++++++  (5)[/b][/color]

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać . POMOCY !! 
Zależy mi najbardziej : Dużo ludzi na serwerze, może byc zagraniczny nie ma znaczenia. Byle dużo ludzi :)
Dodatkowe Info:MEDIUM/EASY stosunkowo nowy serw żeby nie miał paru lat :) Byle tylko nie HARD ;(
Nagroda za pomoc: Like +5 w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer mega EASY
Dodatkowe Info: Poszukuję czegoś w stylu VirtualMT2 w czasach 2013
Nagroda za pomoc: Lubię to! ^_^

 

Pasjonat
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać . POMOCY !! 

Zależy mi najbardziej : Dużo ludzi na serwerze, może byc zagraniczny nie ma znaczenia. Byle dużo ludzi :)

Dodatkowe Info:MEDIUM/EASY stosunkowo nowy serw żeby nie miał paru lat :) Byle tylko nie HARD ;(

Nagroda za pomoc: Like +5 w profilu

Wom

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer mega EASY

Dodatkowe Info: Poszukuję czegoś w stylu VirtualMT2 w czasach 2013

Nagroda za pomoc: Lubię to! ^_^

Arianea, Temida, Argentus.

Jeśli oczekujesz na moją odpowiedź - oznacz mnie @m0u

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: 900/1000 graczy + / Medium ,hard,easy
Dodatkowe Info: Nie chce serwerow lista:

Nagroda za pomoc: LIKE I BUZI :3

 

Wracam na rejon metina i szukam ciekawego privka , wiem ze takich nie ma ale szukam czegos z 700-2k graczy , max 200, skile P lub g 10 KU.Moze byc ENG to nie problem

 

Lista :

-Balmory 

-Ravie

-Invorie

-Mories

-Ethana

-Pandora

-Virtual

-Elite

-Helios

 

 

sygna.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer mega EASY

Dodatkowe Info: Poszukuję czegoś w stylu VirtualMT2 w czasach 2013

Nagroda za pomoc: Lubię to! ^_^

 

Temida

 

 

Gdzie lepiej grać i czy sie opłaca jeszcze wgl InariMt2 czy Dreikon ZA POMOC LIKE !!!

 

Dreikon

Opublikowano

 

ie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze medium/hard coś na wznak cradosmt2

Dodatkowe Info: skrzynki serwerowe,zmianki dodania z mobów/metinów,typowy medium.  ;) A i jeszcze jedno bez pierdyliarda bajer.

OPRÓĆŻ

-Delemos

-Mories

Nagroda za pomoc: jedna osoba więcej na serwerze.  ;)

 

Eternal-Kingdom reaktywacja wkrótce i pasować będzie w sam raz.

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:dużej liczbie osób, fajnej amtosferrze

Dodatkowe Info: nie wiem czy wrócić na PL i zacząć od nowa czy garć na fajnym privie np Balmora? albo jakiś medium hard? Lepiej grac na bamorze czy już wybrać PL? a może jakiś medium server. Liczy się duża liczba osób i dobrze rozwinięty serv!

Nagroda za pomoc:---

Eternal- Kingdom wkrótce będzie startował .

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze medium podchodzącym pod hard

Dodatkowe Info: w miarę osób

Nagroda za pomoc: :*

eternal kingdom

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Miłej atmosferze, w miare duzej ilosci graczy,  

Dodatkowe Info:Ostatnio grałem na Ascarial i Malestia  chcialem zeby byl to podobny serwer.

Nagroda za pomoc:Co tam  chceta ;p

eternal kingdom

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 900/1000 graczy + / Medium ,hard,easy

Dodatkowe Info: Nie chce serwerow lista:

Nagroda za pomoc: LIKE I BUZI :3

 

Wracam na rejon metina i szukam ciekawego privka , wiem ze takich nie ma ale szukam czegos z 700-2k graczy , max 200, skile P lub g 10 KU.Moze byc ENG to nie problem

 

Lista :

-Balmory 

-Ravie

-Invorie

-Mories

-Ethana

-Pandora

-Virtual

-Elite

-Helios

Wom2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 900/1000 graczy + / Medium ,hard,easy

Dodatkowe Info: Nie chce serwerow lista:

Nagroda za pomoc: LIKE I BUZI :3

 

Wracam na rejon metina i szukam ciekawego privka , wiem ze takich nie ma ale szukam czegos z 700-2k graczy , max 200, skile P lub g 10 KU.Moze byc ENG to nie problem

 

Lista :

-Balmory 

-Ravie

-Invorie

-Mories

-Ethana

-Pandora

-Virtual

-Elite

-Helios

Mories, najłatwiej się dorobić :)

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy.
Dodatkowe Info: Poszukuję jakiegoś bardzo łatwego serwera. Może nie 4fun/pvp tylko jakiegoś mega easy.
Nagroda za pomoc: Lajki, zdjęcie bez koszulki i buzi.

6e5qaevk5b3a_t.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy.

Dodatkowe Info: Poszukuję jakiegoś bardzo łatwego serwera. Może nie 4fun/pvp tylko jakiegoś mega easy.

Nagroda za pomoc: Lajki, zdjęcie bez koszulki i buzi.

 

Arianea.eu  :) 

­

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużej ilości graczy, urozmaitej gry, pewnego serwera, gdzie można spokojnie osiągnąć coś bez wydawania pln, bez strachu ze serwer w kazdej chwili padnie, gdzie warto zacząć grać w tej chwili, poszukuję czegoś typu tiveria....

Dodatkowe Info: proszę nie pisać serwerów typu : pandora, invoria, elite itp... serwery stojące po 2 lata mnie nei interesują

Nagroda za pomoc: odwdzieczę się z grupą znajomych lajkami :)

poszukuję dalej !! 

Temadia padłą ;]

Edytor i główny technik.


Tworze własny serwer.


 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer coś w stylu helium, kiedy grało tam sporo osób ;) medium, medium/hard, medium/easy ;p
Dodatkowe Info: Duża ilość graczy, miła atmosfera, ogarnięta administracja i w miarę przyjemny exp ;) 
Nagroda za pomoc: ;*

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer coś w stylu helium, kiedy grało tam sporo osób ;) medium, medium/hard, medium/easy ;p

Dodatkowe Info: Duża ilość graczy, miła atmosfera, ogarnięta administracja i w miarę przyjemny exp ;) 

Nagroda za pomoc: ;*

Invoria s1, s2. Nie dziękuj.

*Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

ie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze medium/hard coś na wznak cradosmt2
Dodatkowe Info: skrzynki serwerowe,zmianki dodania z mobów/metinów,typowy medium.   ;) A i jeszcze jedno bez pierdyliarda bajer.

OPRÓĆŻ

-Delemos

-Mories
Nagroda za pomoc: jedna osoba więcej na serwerze.   ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! 
Zależy mi najbardziej na: Serverze Hard!
Dodatkowe Info: Nie chcę zbyt wielu nowości. Podstawowe sety jak Niebianki, czy bronie typu Syrek. Po prostu stary klimat metka, gdzie trzeba się namęczyć, aby coś osiągnąć :)

 

EDIT// Przyłączam się do posta wyżej. 
Nagroda za pomoc: Nie wiem co można tu oferować :*

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! 

Zależy mi najbardziej na: Serverze Hard!

Dodatkowe Info: Nie chcę zbyt wielu nowości. Podstawowe sety jak Niebianki, czy bronie typu Syrek. Po prostu stary klimat metka, gdzie trzeba się namęczyć, aby coś osiągnąć :)

 

EDIT// Przyłączam się do posta wyżej. 

Nagroda za pomoc: Nie wiem co można tu oferować :*

 

Vestivia, start pod koniec maja, po maju. ;) Idealny serwer dla Cb.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...