Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

|█▬█ █ ▀█▀| sfgames.eu - Twój prywatny serwer Shakes & Fidget [MAX 2555lv][PANEL GRACZA][NO-BETA][4ever][SEZON-2] (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)


SebuśPL

Zaczynamy od nowa?  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Restart gry?

    • TAK
      43
    • NIE
      5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 618
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A udostępnił ktoś? :P

 

Sprawdźcie czy działa poprawnie czat gildii.

 

A nie możesz ich skądś wziąć? :P

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

powie ktoś może jakiś sposób na golda na serwie Sebusia ?

 

Pracuj, tak najszybciej zarobisz. No i rób dużo misji. 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Skoro już jesteśmy przy warcie to ile byście chcieli dostawać na 2000lv za 1h warty? : :)

 

Ja obecnie dostaję około miliona bodajże, więc zanim dobiję do over 2k lvl, to wiesz :P Ale myślę, że grubo ponad miliard. :D

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

a powie moze ktoś gdzie wy wbijacie takie duze lvl ?

 

Tylko Lochy + Wieża, potem misje, bo innego sposobu nie ma. 

ezgif-com-effects.gif

Admin Cienia
Opublikowano

Jak tu chociaż pierwszy poziom wierzy przejść haha, ten ciastek mnie paluszkiem zabija :P

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

Jak tu chociaż pierwszy poziom wierzy przejść haha, ten ciastek mnie paluszkiem zabija :P

Musisz rozłożyć dobrze staty, z lochów dostać dobre epiki :)

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Admin Cienia
Opublikowano

Nie dotarłem tam na globcu i widze ze trzeba tam itemki wrzucać hehe ;p

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

Nie dotarłem tam na globcu i widze ze trzeba tam itemki wrzucać hehe ;p

Nie trzeba bo pomocnicy nie działają :P Sam musisz pokonać ciastka :D

 

Zdecydowanie najlepszy prywatny sfgame. Wypadałoby tylko zmienić serwer, bo obecny muli (przynajmniej u mnie).

Problem w tym że nie stać mnie na zakup nowej maszyny :(

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

siedze caly czas w tej wierzy ubilem z 20 przeciwnikow a dalej mi pisze ze poziom 1

co zrobic ?

To tylko błąd wizualny, jak ukończysz wierzę dostaniesz komunikat :)

 

Zakup? Nie lepiej wprowadzić już te płatności VIP i "wynająć" gdzieś jakiegoś VPS`a?

Nie chcę brać od ludzi pieniędzy za coś co jest nieskończone :)

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Sebuś to jest jednak gość! :P D&G niestety, nawet Elita nie ma przywilejów :P Ja pokonałem Ciasteczko dopiero over 500 lvl, także :D A set mam całkiem niezły. 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Ja bym proponował wprowadzić itemshop :> Wtedy uzbierałoby się na maszyne i więcej ludzi by grało :) Serwer niesamowicie muli :(

Odezwał się już gość na pw mam nadzieję że dojdziemy do porozumienia ;)

IS/VIP i tp nie wprowadzę do póki serwer nie będzie działał w 100%

Nie mam zamiaru "okradać" graczy jak to robią inne serwery które padną po kilku dniach :)

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...