Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

|█▬█ █ ▀█▀| sfgames.eu - Twój prywatny serwer Shakes & Fidget [MAX 2555lv][PANEL GRACZA][NO-BETA][4ever][SEZON-2] (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)


SebuśPL

Zaczynamy od nowa?  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Restart gry?

    • TAK
      43
    • NIE
      5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 618
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Fajny serwerk, miałem przyjemność się z nim spotkać, lecz jest on za łatwy jak dla mnie. osobiście wolę serwery trudniejsze w jakimś stopniu. 

mxR.png


 


Start 04.08.2014r godz 18:00


 

Opublikowano

Fajny serwerk, miałem przyjemność się z nim spotkać, lecz jest on za łatwy jak dla mnie. osobiście wolę serwery trudniejsze w jakimś stopniu. 

Po restarcie będzie troszeczkę trudniejszy ;) Po za tym teraz wbicie 2555lv bez bota to kilka dni :D

 

Też to samo mam  chyba sobie odpuszcze ten serwer ;p

Wróć po restarcie ;)

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

kiedy będzie restart ?? bo mam ten sam bug z kasą że jak coś sprzedaję to mam od razu 0 kasy ;// 

Restart będzie jak dokończę jedną rzecz i skończymy vipa

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Ja mam problem z tym, że jak sprzedaje jakiś item np. w zbrojowni to cofa mi się hajs. Nick Optimum

 

Jeszcze jak robię misje to czasami dają mi złoto a czasami zabierają..

Opublikowano

Ja mam problem z tym, że jak sprzedaje jakiś item np. w zbrojowni to cofa mi się hajs. Nick Optimum

naucz się czytać komentarze ..

3621780428.png

Opublikowano

ja ma problem z tym ze przez 30 min gra mi sie nie wlacza i pokazuje tylko liczbe graczy i moje ip

 

 

 

@Edit

 

po 40 minutach gra sie wlaczyla

 

 

@2edit

 

mam pytanie po co jest magiczne lustro sobowtora

10357513946586272408.png

Opublikowano

Znalazłem taki bug, że gdy zakładasz gildię, która jest już o zajętej nazwie, to gildie tak jakby się łączą i widzisz członków czyjejś gildii o tej samej nazwie w swojej, co dziwniejsze możesz jeszcze kliknąć na " Zaproś "

Opublikowano

03.07.2014 - Zamknięcie serwera sfgames.eu

Prowadzenie serwera to była fajna przygoda, niestety ilość czasu jaką musiałem włożyć to stanowczo za dużo.
Znajdziecie inny serwer :) Wiadomo że nie będzie tak fajny jak mój :D

Pozdrawiam wiernych graczy.

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...