Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

|█▬█ █ ▀█▀| sfgames.eu - Twój prywatny serwer Shakes & Fidget [MAX 2555lv][PANEL GRACZA][NO-BETA][4ever][SEZON-2] (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)


SebuśPL

Zaczynamy od nowa?  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Restart gry?

    • TAK
      43
    • NIE
      5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 618
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Reset lochów jest zepsuty, pomijając fakt, że dałem sam reset wieży i wróciło mnie do pierwszych lochów, to jeszcze nie są odblokowane.

Naprawione :)

Pamiętajcie że jeden reset jest od lochów 1-13 a drugi od 10-13 ;)

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Ciekawe, nie wiem czy tak ma być i czy ktoś już o tym pisał, nie chce mi się przeglądać 18-stu stron. Ulepszanie gildii exp/kasa są zbugowane, ulepszając jedno dodaje/ujmuje nam obydwa. Tzn przed: Trener 42% skarbiec 34, po ulepszeniu skarbca: 108% trener, 102% skarbiec.

Opublikowano

Ciekawe, nie wiem czy tak ma być i czy ktoś już o tym pisał, nie chce mi się przeglądać 18-stu stron. Ulepszanie gildii exp/kasa są zbugowane, ulepszając jedno dodaje/ujmuje nam obydwa. Tzn przed: Trener 42% skarbiec 34, po ulepszeniu skarbca: 108% trener, 102% skarbiec.

To jest efekt niedopracowanego skryptu na lochy gildii

 

Mam problem z lochami, mianowicie:

http://zapodaj.net/c6d415c3f62f5.png.html

http://zapodaj.net/0a04871ee9855.png.html

 

 

Nie wiem czemu nie mam takiej ilości hp jak w bohaterze w lochach. Mam jej znacznie mniej.

 

Nick: Maisi

 

Serwer jest naprawdę fajny, tylko to jest już niezbyt :D

Dzisiaj to naprawie.

Wszystko działa, jeszcze jakby wojny gildii działały, to by było cudo.

PS top1 ^^

Znajdz mi kogoś kto napisze :)

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Lipa że można zmieniać klase, bo wojownik z różdżką jest najlepszy i innymi klasami nie da się grac.

sygnapacmaniek.png
Opublikowano

Dwa pytania do Sebusia.

1. Czy ilość aury w toalecie ma wpływ na to co można kupić?

2. Czy można zrobić tak, że z wieży wypadałyby tylko epickie przedmioty?

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Sądząc po topce klasy nie są zbalansowane.

Balans jest dobry tylko że woj z różdżką... :D

Dwa pytania do Sebusia.

1. Czy ilość aury w toalecie ma wpływ na to co można kupić?

2. Czy można zrobić tak, że z wieży wypadałyby tylko epickie przedmioty?

 

Pozdrawiam

1.Tak

2. Po co?

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Wczoraj mi server działał a dzisiaj już nie :(

Serwer nie miał ani sekundy przerwy :P

 

@SebuśPL Czemu nie naprawiłeś mi tych lochów, nadal na wszystkim padam :(. Mam na bohaterze 65k zręczności, a okazuje się, że mam 10 razy mniej jej w lochach

Ale jak to poprawie to będziesz miał to mniej razy tyle :) Dziś to zrobie.

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Jest możliwość resetu statystyk ? (siła, inteligencja etc.)

Jeżeli ktos chce to mogę dodać taką opcję w panelu, trochę to bez sensu ale kto co lubi :P

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Jeżeli ktos chce to mogę dodać taką opcję w panelu, trochę to bez sensu ale kto co lubi :P

 

Jeżeli ktoś chce zmienić klase na stałe, to jest to niezbędne :D Byle zwracało kase ;d 

 

b_560_95_1.png

 

Opublikowano

Najlepszy server, czekam na odblokowanie następnych poziomów i wojen gildii. TOP 1 - Vorelith :)

Procesor: Intel i5 4690k 3,4GHz - Haswell | Grafika: Asus Strix GeForce GTX 970 4GB Płyta Główna: AsRock Z97 Pro4| Pamięć operacyjna: Crucial Ballistix 8GB | Zasilacz: Thermaltake Smart SE Modular 630W + 80 Bronze | Dysk Twardy: Western Digital Caviar Blue 3,5" 1TB | System: Windows 10

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...