Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

|█▬█ █ ▀█▀| sfgames.eu - Twój prywatny serwer Shakes & Fidget [MAX 2555lv][PANEL GRACZA][NO-BETA][4ever][SEZON-2] (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)


SebuśPL

Zaczynamy od nowa?  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Restart gry?

    • TAK
      43
    • NIE
      5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylko mi się strona ciągle ładuje i nic się nie dzieje?

 

Mi też nie działa :P

Ktoś ma pustą głowę i ddosuje cały serwer na którym stoi hosting.

Już działa, nie wiem jak długo bo nie mam na to wpływu.

 

1000093817-removebg-preview-1.png

  • Odpowiedzi 618
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ktoś ma pustą głowę i ddosuje cały serwer na którym stoi hosting.

Już działa, nie wiem jak długo bo nie mam na to wpływu.

 

Widzę serwer popularny jak już ddosy  xD

Procesor: Intel i5 4690k 3,4GHz - Haswell | Grafika: Asus Strix GeForce GTX 970 4GB Płyta Główna: AsRock Z97 Pro4| Pamięć operacyjna: Crucial Ballistix 8GB | Zasilacz: Thermaltake Smart SE Modular 630W + 80 Bronze | Dysk Twardy: Western Digital Caviar Blue 3,5" 1TB | System: Windows 10

Opublikowano

Widzę serwer popularny jak już ddosy  xD

Ddosy są od pierwszego sezonu serwera*, hosting na priv-game.pl ładnie sobie z tym radził niestety hekko.pl ma takie zabezpieczenie że podczas ataku odcina na chwilę serwer.

Czas się przenieść na ovh :D

 

 

* tak to jest jak nie potrafi się nic samemu zrobić i lepiej psuć czyjąś pracę :)

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

ZMNIEJSZ EXP, TERAZ JUŻ ZA 1 LOCH MA SIĘ 2K LVL!!!

Szybko mi napisaliście :D

Widzę że jedyny uczciwy gracz :P

 

Chyba jutro trzeba będzie zwiększyć max lv do 4k

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Szybko mi napisaliście :D

Widzę że jedyny uczciwy gracz :P

 

Chyba jutro trzeba będzie zwiększyć max lv do 4k

Ludzie już tyle expa mają że im wbije ten 4k od tak ;p

Opublikowano

Ludzie już tyle expa mają że im wbije ten 4k od tak ;p

Nie nie :P Nie tym razem :P

Zmienię wszystkim tym co mają 2000 na tyle ile powinni mieć by były wyrównane szanse

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

DDosy czy Sebus nie przesadzasz ? Mozw po prostu denny hosting zreszta hekko to hosting priv-game ;-)

Ddosy - Taką informacje otrzymałem od hekko.pl

Priv-game miało osobny system zabezpieczeń.

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Panie Sebastianie. Preferuje zrobić max lv 10000 i zrobić expa poprzedniego. Wtedy wbicie lvla bedzie trudne i gra będzie trwać dłużej. ja mając 1550lv wtedy  za 3 3 lochy miałem już lv. wtedy wbicie maksymalnego lvla byłoby wyzwaniem.

Opublikowano

Panie Sebastianie. Preferuje zrobić max lv 10000 i zrobić expa poprzedniego. Wtedy wbicie lvla bedzie trudne i gra będzie trwać dłużej. ja mając 1550lv wtedy  za 3 3 lochy miałem już lv. wtedy wbicie maksymalnego lvla byłoby wyzwaniem.

Jeżeli ustawiłbym 10000lv to musiałbym staty w podstawie zmniejszyć do 10k ;)

 

 

UWAGA INFORMACJA

Osoby które mają 2000lv zostanie im zmniejszony do 1500

Exp będzie zmniejszony do poprzedniego statnu

Maksymalnym poziomem będzie 2555

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

 

Jeżeli ustawiłbym 10000lv to musiałbym staty w podstawie zmniejszyć do 10k ;)

 

 

UWAGA INFORMACJA

Osoby które mają 2000lv zostanie im zmniejszony do 1500

Exp będzie zmniejszony do poprzedniego statnu

Maksymalnym poziomem będzie 2555

 

A co z tymi (a raczej z tym), którzy mieli 2000 lvl już wcześniej??

 

Mi też ustaw 1500 ;>

Opublikowano

A co z tymi (a raczej z tym), którzy mieli 2000 lvl już wcześniej??

 

Mi też ustaw 1500 ;>

Wszystkim tym co mają 2000 będzie zmniejszony do 15000 ze względu na pewien bug ;)

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

 

Po zebraniu całego paska zamiast lvl więcej może dodawać 1% do wszystkich cech.

Zgadzam sie z tym, co pan powiedział.

I jeszcze jedno. Wiekszość ludzi chciałoby, by na tym privie były lochy, które robi się razem. moge pomóc w obliczeniach, ile bossy musiały by mieć hp. Chodzi o to, by można było robić cos razem.

Opublikowano

 

Jeżeli ustawiłbym 10000lv to musiałbym staty w podstawie zmniejszyć do 10k ;)

 

 

UWAGA INFORMACJA

Osoby które mają 2000lv zostanie im zmniejszony do 1500

Exp będzie zmniejszony do poprzedniego statnu

Maksymalnym poziomem będzie 2555

 

 

 

Noo, nareszcie będzie można expić normalnie.

Procesor: Intel i5 4690k 3,4GHz - Haswell | Grafika: Asus Strix GeForce GTX 970 4GB Płyta Główna: AsRock Z97 Pro4| Pamięć operacyjna: Crucial Ballistix 8GB | Zasilacz: Thermaltake Smart SE Modular 630W + 80 Bronze | Dysk Twardy: Western Digital Caviar Blue 3,5" 1TB | System: Windows 10

Opublikowano

Zgadzam sie z tym, co pan powiedział.

I jeszcze jedno. Wiekszość ludzi chciałoby, by na tym privie były lochy, które robi się razem. moge pomóc w obliczeniach, ile bossy musiały by mieć hp. Chodzi o to, by można było robić cos razem.

Problemem jest napisanie skryptu który by pozwalał na takie ataki :>

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Problemem jest napisanie skryptu który by pozwalał na takie ataki :>

Ja wiem, że do takkich działań trzeba skryptu. No ale.. byłoby lepiej :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...