Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

|█▬█ █ ▀█▀| sfgames.eu - Twój prywatny serwer Shakes & Fidget [MAX 2555lv][PANEL GRACZA][NO-BETA][4ever][SEZON-2] (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)


SebuśPL

Zaczynamy od nowa?  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Restart gry?

    • TAK
      43
    • NIE
      5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zgadzam się panele i rejestracja działa poprawnie :)


Ale jest jeden problem odnośnie " golda " Coś się z nim zbugowało , nie pokazuje wartości itemów w złocie

77783191885746825327.png

  • Odpowiedzi 618
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Poprzednio tez nie pokazywało ;P

Wczas mi napisaliście że tak się dzieje ;x A ja już posądziłem generator w bazie. Zaraz postaram się to naprawić

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Teraz mam taki inny problem :P (z itemem) (jako że ja nowy)-Znalazłem item "Magiczne Lustro Sobowtóra" (wiem że kawałki można połączyć dla postaci) ale nie wiem co z nim zrobić Pomoże ktoś ?

baner.png

Opublikowano

Teraz mam taki inny problem :P (z itemem) (jako że ja nowy)-Znalazłem item "Magiczne Lustro Sobowtóra" (wiem że kawałki można połączyć dla postaci) ale nie wiem co z nim zrobić Pomoże ktoś ?

Miało to być że wymienia się na grzybki ale został bezużyteczny :D Możesz go sprzedać

 

 

Usunięty błąd z darmowymi przedmiotami :D

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Sebuś to ja i wiele innych pewnie graczy czekamy na harda !  :D


Czemu mam tylko czarny ekran ?  :unsure:

Jeśli pomogłem to daj like, przyda się  :D !

Opublikowano

Sebuś to ja i wiele innych pewnie graczy czekamy na harda !  :D

Czemu mam tylko czarny ekran ?  :unsure:

Czarny ekran wynikał z tego że robił się backup.

 

nadal są problemy ze złotem i nadal przedmioty są za darmo i jak sie sprzedaje pożera nasze złoto

Już wiem gdzie jest problem, teraz trzeba go wyeliminować :P

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Ja chcialbym zglosic ze moje konto nocken zostalo okradniete przez jakiegos hakera nwm ale nie moge wbic na mojego nockena + zmienili mi haslo i mnie okradli!.

 

PS. Sebuś na przyszłość umiesc zabezpieczenia...

+ MOJEGO KOLEGI nick : szymon05

bez gif.


Opublikowano

Teoretycznie serwer jak ta lala, lecz osobiście nie polecam, ze względu na duże lagi - nie jest to wina mojego internetu 

Opublikowano

Teoretycznie serwer jak ta lala, lecz osobiście nie polecam, ze względu na duże lagi - nie jest to wina mojego internetu 

Lagi już niebawem nie będą występowały, jest to wynik ataku na nasz serwer.

 

Ja chcialbym zglosic ze moje konto nocken zostalo okradniete przez jakiegos hakera nwm ale nie moge wbic na mojego nockena + zmienili mi haslo i mnie okradli!.

 

PS. Sebuś na przyszłość umiesc zabezpieczenia...

+ MOJEGO KOLEGI nick : szymon05

Nie ma takiej możliwości bo zmiana hasła nie działa :P

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Ja chcialbym zglosic ze moje konto nocken zostalo okradniete przez jakiegos hakera nwm ale nie moge wbic na mojego nockena + zmienili mi haslo i mnie okradli!.

 

PS. Sebuś na przyszłość umiesc zabezpieczenia...

+ MOJEGO KOLEGI nick : szymon05

Nie da sie krasc ... w sfgame po 2 weź wyjdz czlowieku ^^ hakera?? koledze podales passy albo ktos je zna i ci je zawinąl masz takich kolegów gratulacje

Opublikowano

kiedy problem ze zlotem zostanie rozwiazany?

Wydaje mi się że w sklepach złoto powinno już działać poprawnie.

Problem jest jeszcze z misjami i lochami.

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Next Dziwny Item: Przedziwne Jajo (warte 100k)

Wytłumaczysz do czego to służy ?

Miało się to wymieniać na grzybki lub inne fajne rzeczy ale zrezygnowałem i został pusty item - Możesz go sprzedać.

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...