Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

|█▬█ █ ▀█▀| sfgames.eu - Twój prywatny serwer Shakes & Fidget [MAX 2555lv][PANEL GRACZA][NO-BETA][4ever][SEZON-2] (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)


SebuśPL

Zaczynamy od nowa?  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Restart gry?

    • TAK
      43
    • NIE
      5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem czy byl ten bug zgalaszany ( nie chce mi sie 11 stron czytac... ) ale w lochu cyrk mozna nabijac lvl w nieskonczonosc gdyz jak dojdziemy do 5,6,7,8,9 poziomu to cofa nas do 1 ;)

 

 

@Edit przechodzilem cyrk z 20 razy i w koncu normalnie zadzialalo, bez tego bugu ;)

To nie bug ;)

 

nie w nieskonczonosc taki bug jest ze kilka razy bedziesz mogl to wykonac a potem juz nie

TO NIE BUG !

 

1000093817-removebg-preview-1.png

  • Odpowiedzi 618
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A jaki jest schemat przechodzenia tego ? po ile razy trzeba leciec lochy ?

Zależy od poziomu twojej postaci, ustawione jest na 2-3.

 

No to dawaj sebus resa i pykamy ;d

Czekaj. Muszę itemy poprawić ;D

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Dzięki za gre na tym już nie zagram. Mogłeś usunąć all konta a nie je wyzerować. 

Buguje sie gildia jak chce sie ulepszyc procenty to nie moge+ zniechęciły mnie te staty żeby dalej grać tak ulepszone, myslalem że usuniesz all konta. Mniejsza o to powodzenia. 

Mimo to serwer, Polecam.

Opublikowano

Dzięki za gre na tym już nie zagram. Mogłeś usunąć all konta a nie je wyzerować. 

Buguje sie gildia jak chce sie ulepszyc procenty to nie moge+ zniechęciły mnie te staty żeby dalej grać tak ulepszone, myslalem że usuniesz all konta. Mniejsza o to powodzenia. 

Mimo to serwer, Polecam.

Z gildią już naprawione.

Staty są zbalansowane tak by każdy mógł grać

Kont nie kasowałem by wam było łatwiej :/

 

Teraz po tym resecie serwer jest do d... ;> podwyższ dmg broni i będzie ok :> 

Na razie jest mniej skarg niż wcześniej ;)

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Serio znowu jak masz maxa podstawy 15k to potem za free mozna ulepszac

Ale po resecie golda i grzybów staty cofają się do maksymalnej jej ilości wytrenowanej za golda. Wiem, bo sprawdzałem ^ ^

Opublikowano

Zaraz się wkurwię i zamknę serwer, będę miał spokój.

Staram się jak mogę, większość bugów naprawiłem, to co piszecie dodaje/poprawiam a wam i tak źle.

Reset kont bo była taka potrzeba a teraz wielki płacz "ODCHODZĘ" "USUWAM KONTO"

Ogarnijcie się, robię to całkowicie za darmo a wam i tak źle - Przeszkadza wam mój serwer? To załóżcie własny i pochwalicie się ile zrobiliście, jestem pewien że nie będzie nawet w połowie działał tak jak mój.

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...