Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

|█▬█ █ ▀█▀| sfgames.eu - Twój prywatny serwer Shakes & Fidget [MAX 2555lv][PANEL GRACZA][NO-BETA][4ever][SEZON-2] (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)


SebuśPL

Zaczynamy od nowa?  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Restart gry?

    • TAK
      43
    • NIE
      5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 618
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ten mob jest odpowiedni dla 210+

 

Przewidujesz jeszcze jakieś resety?

Bardzo fajny serwer tylko się zastanawiam czy jest sens siedzenia kilka h i potem reset xD

Opublikowano

Przewidujesz jeszcze jakieś resety?

Bardzo fajny serwer tylko się zastanawiam czy jest sens siedzenia kilka h i potem reset xD

Nie będzie już żadnego resetu na tym serwerze

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Jest tu jakaś dobra gildia?

Oczywiście która byłaby chętna przyjąć mnie i @Upss

Opublikowano

Mi sie tak troche zdaje, że zwiadowca jest troszeczke za słaby. Gdy walcze z magiem, który ma statystyki dużo słabsze od moich a poziom taki sam to przegrywam i to tak, że mag ma więcej niż połowe HP.

Opublikowano

Zrobiłem 432 lvl, na następny długo trzeba grać ;>

Ciężko będzie klepnąć prawie 10 trylionów expa, hehe

Dodam zaraz trochę więcej lv :D

 

Tam gdzie jest napis -PUSTO- trwają testy nad resetem lochów i klas. Oczywiście to początek nowości.

Jak grafik się wyrobi to może jeszcze dziś coś nowego z grafiki :)

 

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Dodam zaraz trochę więcej lv :D

 

Tam gdzie jest napis -PUSTO- trwają testy nad resetem lochów i klas. Oczywiście to początek nowości.

Jak grafik się wyrobi to może jeszcze dziś coś nowego z grafiki :)

 

Teraz mam 187 lvl i za cholerę nie umiem przejść dalej, więc jak mam wyexpić? Bo na misjach bd to pół wieku robić 

Opublikowano

No właśnie Mag coś ma mały dmg, dodaj mu plx, albo zrób ankietę każda klasa dmg x2 i czy zwiększyć max staty.

Staty nie mogą byc zwiększone.

Dmg x2 to stanowczo za dużo.

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Kazdy klase na woja zmienil , przeciez lepiej jest miec 100k hp i rozge maga

Dodałem tą opcję by było ciekawiej i jak widać jest :P

 

Lecimy z max lv do 1000?

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Dodałem tą opcję by było ciekawiej i jak widać jest :P

 

Lecimy z max lv do 1000?

nom

Opublikowano

Sebus na serio nie kumasz? oni zmienili klase na woja a maja rozgi cos tu nie halo? przypatrz sie

To było celowe, wiedziałem że tak będzie. To jest priv - Tu trzeba się bawić i łamać zasady :D

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...