Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

|█▬█ █ ▀█▀| sfgames.eu - Twój prywatny serwer Shakes & Fidget [MAX 2555lv][PANEL GRACZA][NO-BETA][4ever][SEZON-2] (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)


SebuśPL

Zaczynamy od nowa?  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Restart gry?

    • TAK
      43
    • NIE
      5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak dobiłem zręczność do 15k to dalej nie mogłem bo pisze że za mało złota i to jest ok, ale przy wytrzymałości można bić ponad 15k, bo mam 15,5

  • Odpowiedzi 618
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak dobiłem zręczność do 15k to dalej nie mogłem bo pisze że za mało złota i to jest ok, ale przy wytrzymałości można bić ponad 15k, bo mam 15,5

Odśwież stronę i wróci ci do 15.004 lub 15.011 ;)

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Wbiłem 2000 lvl.

Ludzie pytają jak to możliwe.

Kiedy max level był 500 i miałem te 500, to dalej robiłem lochy.

Bardzo dużo tego było. Pomocna jest możliwość samodzielnego resetu.

Nazbierałem duuużo expa. I jak limit podskoczył do 2000 to wystarczyło na ten poziom.

W sumie to teraz mam jeszcze dokładnie 2 485 829 530 636 expa.

Opublikowano

Kurde sebus fajnie ze jest 2k lvl ale lipa ze woj ma rozge , nawet chcialbym teraz pograc wojem z mieczem a nie z rozga, dziwne to troche

Kto ci broni zrobić woja i bić mieczem ?:>

 

Wbiłem 2000 lvl.

Ludzie pytają jak to możliwe.

Kiedy max level był 500 i miałem te 500, to dalej robiłem lochy.

Bardzo dużo tego było. Pomocna jest możliwość samodzielnego resetu.

Nazbierałem duuużo expa. I jak limit podskoczył do 2000 to wystarczyło na ten poziom.

W sumie to teraz mam jeszcze dokładnie 2 485 829 530 636 expa.

Widzę że ci się nudzi w domu xD

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Sebuś będziesz coś robił nowego? Jakieś zwiększenie statów czy może nowe lochy? :) Tak z ciekawości pytam

Zastanawiam się jak zrobić większe staty bez błędów.

O nowych lochach też pomyślę :P

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Zrób nowe ramki do profilu i możliwość kupna złota za grzyby 

Czekam aż grafik podrzuci mi to zmienię :P

Co do wymiany złota, grzyby pomyślę :P

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Odnośnik do fb nie działa + w wieży nie można zmienić postaci

Ma nie działać :D

 

A kiedy będzie się można spodziewać aplikacji?

Jak odpisze mi Karol

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Czy tylko ja mam błąd, że wytrzymałość zakrywa pkt. wytrzymałości? 

Faktycznie trochę za długi ten napis :P

Ale można sprawdzić pk po najechaniu na napis.

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Faktycznie trochę za długi ten napis :P

Ale można sprawdzić pk po najechaniu na napis.

Trudno zobaczyć staty czapki bo logo zasłania

Opublikowano

priv jeden z najlepszych. ale przyda sie ktos do pomocy. gra ma strasznie duza ilosc bugow. z lochami gildi i swoimi. ze statami, atry, epiki, i zakladanie eq maga na woju. straszne minusy gry. licze na szybkie poprawienie tego. wtedy priv bedzie wrecz idealny. pozdrawiam. prosze nie brac mojego komentarza za krytyke, lecz podpowiedz.

Opublikowano

priv jeden z najlepszych. ale przyda sie ktos do pomocy. gra ma strasznie duza ilosc bugow. z lochami gildi i swoimi. ze statami, atry, epiki, i zakladanie eq maga na woju. straszne minusy gry. licze na szybkie poprawienie tego. wtedy priv bedzie wrecz idealny. pozdrawiam. prosze nie brac mojego komentarza za krytyke, lecz podpowiedz.

 Jaki błąd z lochami gildii? Brakuje kodu a to nie jest błąd :)

Błąd ze statami ? Jaki?

Błąd z epikami? Jaki?

Zakładanie eq z postaci na postać da się łatwo zablokować ale po co :) To jest priv i trzeba się bawić.

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

z epikami lacze blad z zakladaniem rozgi na woju. ze statami slabe jest to, ze niestety limit wynosi 15k a z gildia taki, ze jest limit robienia lochow, i nie widac kto jets on-line. nie widac nicku. czasem robiac opis lub piszac na chacie wychodzi cos takiego:ej jak dobiłes ten lv ... (ej jak dobic ten lv...) tychy sie to tez prywatnych wiadomosci.


nie pokaze bledu z wiadomosciami bo tu po wpisaniu go naprawia :(


i jest limit zbierania hajsu. lipa troche. po 1,5kkk z groszami resetuje do 1,000,000,999 czy cos takiego


i brak wojny gildi :) i problemy z twierdza i skarbcem. raz mam 150% a raz 270%

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...