Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

|█▬█ █ ▀█▀| sfgames.eu - Twój prywatny serwer Shakes & Fidget [MAX 2555lv][PANEL GRACZA][NO-BETA][4ever][SEZON-2] (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)


SebuśPL

Zaczynamy od nowa?  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Restart gry?

    • TAK
      43
    • NIE
      5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 618
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pisze mi ciagle ze wybrane imie postaci jest niedostepne. 

Sprawdzałem już na trzech kontach i działa poprawnie. Sprawdź może w trybie prywatnym i czy na pewno grasz na moim serwerze :D

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Dodałem więcej bossów do lochów gildyjnych (tych z wieży)
Dodałem trochę więcej lv

Zmieniłem balans klas - Tylko na weekend by było ciekawiej :D

Coś jeszcze dodałem ale nie pamiętam już co.

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Weź w gildi zmień wartość by dawało sie np po 5k złota i 100 grzybków :P

Przecież i tak wszyscy korzystają z komendy /złoto

 

Przesada z tym DMG maga...

Zaraz dodam "troszeczkę" wojowi bo nie ma żadnego w topce :D

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Tak a co było wcześniej ze zwiadowcą i w sumie znów tak jest ;/

Już powinno być dobrze :)

 

Do czego jest magiczne lustro sobowtóra?

Kiedyś :D Będzie możliwość sprzedania go za 10k grzybów :D

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Widzisz co znów jest ze zwiadowcą ;/

Teoretycznie zwiadowca ma mniejszcze dmg od wojownika o dwa razy a od maga trzy. Tak mam ustawione

 

A opłaca się tutaj wykonywać zadania w barze?

I czy oplaca się te lusterka zbierac?

1. Tak

2. Nie

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

No nic ja na razie rezygnuje z serwera będę zaglądał co jakiś czas poczekam aż zostanie bardziej dopracowany bo to nie ma sensu...

 

 

walki polegają praktycznie na tym "kto pierwszy ten lepszy"

postacie są strasznie nie zbalansowane co ci po tym że dasz więcej DMG a co z HP a co z odpornościami... nie przemyślanie wszystko robisz.

Opublikowano

Mam problem z lochami mam zrobiony loch 11 ale gdy zrobie 12 i zabieram się za 13 to resetuje mi cały loch 12 i mam na nim 0 i 13 który zaczelem tez się resetuje...

sygnaturkabyme24.png
Opublikowano

No nic ja na razie rezygnuje z serwera będę zaglądał co jakiś czas poczekam aż zostanie bardziej dopracowany bo to nie ma sensu...

Możesz zajrzeć za kilka godzin bo wszystko wróci normy :)

 

Mam problem z lochami mam zrobiony loch 11 ale gdy zrobie 12 i zabieram się za 13 to resetuje mi cały loch 12 i mam na nim 0 i 13 który zaczelem tez się resetuje...

Trafiłeś akurat na restart lochów :D

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Ja mam tak co około 2 minuty...

Przechodze cały 11 loch pokonuje 1 moba w 12 i resetuje mi się do 11 lochu...

Nie rozumiem dlaczego tak masz. Zmieniłem i powinno już być dobrze.

 

STATYSTYKI TEŻ WRÓCIŁY DO NORMY <- Za dużo skarg :<

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Co po tym ze staty wróciły jak ci co mieli lepsze EQ zostało im hahaah

Nic zmiana statystyk do eq nie ma :)

Grają od początku to i mieli czas na rozbudowanie swojej postaci, ty byś chciał po 15 minutach być top1

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...