Skocz do zawartości

GILUxDILU

Czarodziej
 • MPC Via WWW Team
exModerator

Zawartość

2171

Rejestracja

Ostatnio

 • Zawartość

  2171
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1455 Pro

O GILUxDILU

 • Ranga
  Czarodziej
 • Urodziny 24.11.1998

Metody kontaktu

 • Telegram
  malyXksz
 • GG
  55167570

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  wrr

Ostatnio na profilu byli

9704 wyświetleń profilu
 1. Hero Zero - Pliki Serwerowe

  Tak, to moja stara podstawka plików. Jak zostawicie informację, że jestem autorem to możecie ich używać, z góry dzięki
 2. Do not have news herozero?

 3. [Medium] SF-Classic.eu (Stara wersja)

  Kolejna aktualizacja, lekko spóźniona, jest już na serwerze. Jej zawartość to oczywiście portal oraz portal gildii. Do ukończenia plików zostały tylko: wiedźma, toaleta oraz wieża. Razem z wgraniem wiedźmy (Myślę, że nastąpi to w przeciągu 7-10 dni), zostanie także poprawiona optymalizacja, ponieważ mam trochę zastrzeżeń co do sposobu, w jaki napisałem niektóre z funkcji. Informuję i przypominam, że po ukończeniu plików w 100%, uruchomimy kolejny serwer oraz zajmiemy się marketingiem. S1 traktowane jest jako dowód istnienia i rozwoju projektu, a także możecie dzięki niemu zgłaszać błędy, uwagi oraz propozycje.
 4. [Medium] SF-Classic.eu (Stara wersja)

  Aktualizacja 1.1.7: - Dodano album Kolejną rzeczą, która zostanie wprowadzona w ciągi kilku dni to portal (gracza oraz gildii). Poza tym, jest to jedyny serwer na którym album działa w 100%.
 5. [Medium] SF-Classic.eu (Stara wersja)

  Tak jak mówiłem, czas na brakujące funkcje z globalnego serwera. Zostało już niewiele do odwzorowania globala; teraz zajmuję się albumem, który zostanie dodany lada dzień. Aktualizacja 1.1.6: W skrócie: - Dodano lustro
 6. [Medium] SF-Classic.eu (Stara wersja)

  Aktualizacja 1.1.5 Jedyne czego w niej zabrakło to dokładnego przelicznika doświadczenia z areny i doświadczenia za lochy oraz wojny gildii. Te rzeczy zostaną dodane przy jednej z kolejnych aktualizacji i są już na liście. Plan na ten tydzień to lustro, album oraz ewentualnie portal.
 7. [Medium] SF-Classic.eu (Stara wersja)

  Do końca tygodnia wejdzie ostatnia aktualizacja usprawniająca rozgrywkę. Następne będą wprowadzać kolejno: album, lustro, portale itd.
 8. [Medium] SF-Classic.eu (Stara wersja)

  Aktualizacja 1.1.2 wgrana na serwer. 10 dni zajęło napisanie wszystkich lochów gildii (1-50). Czas zabrać się za coś ciekawszego.
 9. [Medium] SF-Classic.eu (Stara wersja)

  Jakiś konkret? Czy chodzi tylko o wysyłanie znaków, które czat interpretuje jako specjalne. Nawet jeśli jest taka możliwość, to nadal wyświetlanie wiadomości jest prawidłowe. Mimo wszystko dzięki, naprawię w następnej aktualizacji. Jeśli już zacząłem temat aktualizacji, to przez ostatnie dni na serwerze nie zostało wprowadzone nic nowego, ponieważ zajmowałem się pisaniem przeciwników do lochów gildii. Dzisiaj kończę lochy 45-50, wgrywam aktualizację i zabieram się do bardziej ambitnej pracy.
 10. [Medium] SF-Classic.eu (Stara wersja)

  Pierwsza, duża aktualizacja jest już dostępna. Lista wszystkich zmian znajduje się na stronie głównej, a najważniejsze z nich to: Dodanie wojen gildii oraz grzybowej katapulty.
 11. [Medium] SF-Classic.eu (Stara wersja)

  Mógłbyś podać nazwę postaci, poziom oraz opisać jak wystąpił błąd? Przyśpieszy to jego zlokalizowanie i naprawienie. #EDIT Błąd naprawiony. Podaj nazwę konta, żebym mógł przekazać Ci nagrodę
 12. [Medium] SF-Classic.eu (Stara wersja)

  Następny update pojawił się na serwerze. W skrócie: - Dodanie opcji detronizacji lidera gildii - Naprawienie: kluczy, kosztów przedmiotów, szans na specjalne misje, zaproszeń do gildii

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Posty: 10732352
Tematy: 1523960
Użytkowników: 1192921
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: SiguYT
×