Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.


GILUxDILU

Czarodziej
 • MPC Via WWW Team
exModerator

Zawartość

2170

Rejestracja

Ostatnio

 • Zawartość

  2170
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1453 Pro

O GILUxDILU

 • Ranga
  Czarodziej
 • Urodziny 24.11.1998
 • Czas spędzony na forum Pokaż

Metody kontaktu

 • Telegram
  malyXksz
 • GG
  55167570

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  pilot leciał jakby nisko
 • Lokalizacja
  Dolnośląskie

Ostatnio na profilu byli

9539 wyświetleń profilu
 1. Kolejna aktualizacja, lekko spóźniona, jest już na serwerze. Jej zawartość to oczywiście portal oraz portal gildii. Do ukończenia plików zostały tylko: wiedźma, toaleta oraz wieża. Razem z wgraniem wiedźmy (Myślę, że nastąpi to w przeciągu 7-10 dni), zostanie także poprawiona optymalizacja, ponieważ mam trochę zastrzeżeń co do sposobu, w jaki napisałem niektóre z funkcji. Informuję i przypominam, że po ukończeniu plików w 100%, uruchomimy kolejny serwer oraz zajmiemy się marketingiem. S1 traktowane jest jako dowód istnienia i rozwoju projektu, a także możecie dzięki niemu zgłaszać błędy, uwagi oraz propozycje.
 2. Aktualizacja 1.1.7: - Dodano album Kolejną rzeczą, która zostanie wprowadzona w ciągi kilku dni to portal (gracza oraz gildii). Poza tym, jest to jedyny serwer na którym album działa w 100%.
 3. Tak jak mówiłem, czas na brakujące funkcje z globalnego serwera. Zostało już niewiele do odwzorowania globala; teraz zajmuję się albumem, który zostanie dodany lada dzień. Aktualizacja 1.1.6: W skrócie: - Dodano lustro
 4. Aktualizacja 1.1.5 Jedyne czego w niej zabrakło to dokładnego przelicznika doświadczenia z areny i doświadczenia za lochy oraz wojny gildii. Te rzeczy zostaną dodane przy jednej z kolejnych aktualizacji i są już na liście. Plan na ten tydzień to lustro, album oraz ewentualnie portal.
 5. Do końca tygodnia wejdzie ostatnia aktualizacja usprawniająca rozgrywkę. Następne będą wprowadzać kolejno: album, lustro, portale itd.
 6. Aktualizacja 1.1.2 wgrana na serwer. 10 dni zajęło napisanie wszystkich lochów gildii (1-50). Czas zabrać się za coś ciekawszego.
 7. Jakiś konkret? Czy chodzi tylko o wysyłanie znaków, które czat interpretuje jako specjalne. Nawet jeśli jest taka możliwość, to nadal wyświetlanie wiadomości jest prawidłowe. Mimo wszystko dzięki, naprawię w następnej aktualizacji. Jeśli już zacząłem temat aktualizacji, to przez ostatnie dni na serwerze nie zostało wprowadzone nic nowego, ponieważ zajmowałem się pisaniem przeciwników do lochów gildii. Dzisiaj kończę lochy 45-50, wgrywam aktualizację i zabieram się do bardziej ambitnej pracy.
 8. Pierwsza, duża aktualizacja jest już dostępna. Lista wszystkich zmian znajduje się na stronie głównej, a najważniejsze z nich to: Dodanie wojen gildii oraz grzybowej katapulty.
 9. Mógłbyś podać nazwę postaci, poziom oraz opisać jak wystąpił błąd? Przyśpieszy to jego zlokalizowanie i naprawienie. #EDIT Błąd naprawiony. Podaj nazwę konta, żebym mógł przekazać Ci nagrodę
 10. Następny update pojawił się na serwerze. W skrócie: - Dodanie opcji detronizacji lidera gildii - Naprawienie: kluczy, kosztów przedmiotów, szans na specjalne misje, zaproszeń do gildii
 11. Kolejny dzień, kolejna aktualizacja. Jest to prawdopodobnie ostatnia aktualizacja dotycząca poprawek podstawowej wersji plików. Aktualnie celem jest dodanie wojen oraz lochów gildii, a także dopisanie akcji usuwania gracza, usuwanie członków gildii oraz detronizacja oficera. Do końca tygodnia powinno być to zrobione.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Posty: 10712094
Tematy: 1518729
Użytkowników: 1189666
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: nowiczjuszek