Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

|█▬█ █ ▀█▀| sfgames.eu - Twój prywatny serwer Shakes & Fidget [MAX 2555lv][PANEL GRACZA][NO-BETA][4ever][SEZON-2] (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)


SebuśPL

Zaczynamy od nowa?  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Restart gry?

    • TAK
      43
    • NIE
      5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 618
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Bardzo fajnie wyszło :D

Nie wiem co zrobić z lustrem stwora :D

Opublikowano

Bardzo fajnie wyszło :D

Nie wiem co zrobić z lustrem stwora :D

Mam już gotowe tylko muszę poprawić jedną rzecz.

Lustro stwora oraz jajko będzie się sprzedawało za 10k grzybów :P

 

Mam pytanie: Odnawia wam piwa?

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Mam już gotowe tylko muszę poprawić jedną rzecz.

Lustro stwora oraz jajko będzie się sprzedawało za 10k grzybów :P

 

Mam pytanie: Odnawia wam piwa?

Tak

1.jpg

Opublikowano

Mam już gotowe tylko muszę poprawić jedną rzecz.

Lustro stwora oraz jajko będzie się sprzedawało za 10k grzybów :P

 

Mam pytanie: Odnawia wam piwa?

 

 

Znów resetuje się Loch: Cyrk po 3 poziomie znów wraca do 0.

Opublikowano

Czemu nie moge stworzyć postaci?? Podawałem już chyba z 20 różnych nazw i coś nie wchodzi. Pisze wybrane imie postaci jest niedostepne. Próbowałem nawet coś typu "asdauwnd"

Opublikowano

Czemu nie moge stworzyć postaci?? Podawałem już chyba z 20 różnych nazw i coś nie wchodzi. Pisze wybrane imie postaci jest niedostepne. Próbowałem nawet coś typu "asdauwnd"

 Pewnie rejestracja padła

Opublikowano

Serwer fajny

Tylko błędy (chyba):

1.Jak daje, żeby jakąś gildię wyzwać i wyzywam to wchodzi mi do lochów gildi.

2.Pomocnicy nie pomagają w wieży i nie da się ich ulepszyć.

3.Wieża - cały czas pokazuje mi (jak atakuje), że mam poziom 1 - człowiek piernik

Opublikowano

Czemu nie moge stworzyć postaci?? Podawałem już chyba z 20 różnych nazw i coś nie wchodzi. Pisze wybrane imie postaci jest niedostepne. Próbowałem nawet coś typu "asdauwnd"

rejestracja już działa :D

 

Serwer fajny

Tylko błędy (chyba):

1.Jak daje, żeby jakąś gildię wyzwać i wyzywam to wchodzi mi do lochów gildi.

2.Pomocnicy nie pomagają w wieży i nie da się ich ulepszyć.

3.Wieża - cały czas pokazuje mi (jak atakuje), że mam poziom 1 - człowiek piernik

1. To jest celowy zabieg bo sypało błędami

2. I tak nie działają

3. To błąd wizualny :)

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...