Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Restynid.pl - Okiełznaj Strach ! [Hard/Medium] - Oficjalna Zapowiedź - Start 23/24 Maj


Restynid

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 732
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem czemu ale własnie pobrałem clienta wchodze na bede i gdy się tepam wywala mi clienta , gdy daje zmien postać wywala clienta i niekiedy wyskakuje bład C++ a gdy grałem poprzednio na Ast**i to nic takiego nie było , pomoż ektoś?

Opublikowano

Up.

Na forum u nich w dziale ogłoszenia w temacie poprawki jest łatka

Przepraszam wszystkich za moje czynny :c

Opublikowano

Przepraszam kiedy start oficjalny ?

 

 23/24.05.2014

 

Trwa jeszcze beta?

 Tak

PzKVkWh.png

Profesjonalna obróbka video
 

Opublikowano

Nie wiem czemu ale własnie pobrałem clienta wchodze na bede i gdy się tepam wywala mi clienta , gdy daje zmien postać wywala clienta i niekiedy wyskakuje bład C++ a gdy grałem poprzednio na Ast**i to nic takiego nie było , pomoż ektoś?

 Wejdz na forum

nad SB jest podany link do łatki

Opublikowano

Wpada ktoś na serwa ?

 

Topic

 

Po tej aktualizacji wogóle nie dropią dodania , pare spotów 0 dodan 1 zmianka , masakra

Czy z kowalem jest coś nie tak? ulepszam pare broni na 30 wszystkie spalil na +3 a jednego fmsa  i z +2 na 9 u kowala jakis blad czy takie szczescie?

Opublikowano

No i co w związku z tym ? 

Jak dla mnie to takie komenty tylko podnoszą punktacje serwera :P

Zapraszam na Beta testy :)

 

Wcale nie zamierzałem odejmować tej punktacji ;p

Opublikowano

Wpada ktoś na serwa ?

 

Topic

 

Po tej aktualizacji wogóle nie dropią dodania , pare spotów 0 dodan 1 zmianka , masakra

Czy z kowalem jest coś nie tak? ulepszam pare broni na 30 wszystkie spalil na +3 a jednego fmsa  i z +2 na 9 u kowala jakis blad czy takie szczescie?

No raczej szczęscie ja mialem 2 fms i od +0 do +9 więc :P

 

Zapraszam na serwer jest pompa !

Opublikowano

Up , Pobrałem? i z tego co pytalem w m1 ludzi to mowili ze tez maja taki sam problem

 

Wogóle nie dropią zmianki i dodania , jakis chyba błąd z kowalem...

Opublikowano

Prezentacja bardzo piękna (10/10) + dużo nowości ale jak ktoś tam już wcześniej wspomniał Dużo Nowości = Bugi,

Na pewno dużo prezentacja przyciąga do zagrania na serwerze, życzę powodzenia 

tcul.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...