Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Restynid.pl - Okiełznaj Strach ! [Hard/Medium] - Oficjalna Zapowiedź - Start 23/24 Maj


Restynid

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystko spoko ,start juz blisko , ale lipa z reklama

Wszystko git. Ale z reklama to sie nie zgodze. Teraz kreci duzo you tuberow. A na ts3 siedza popularni you tuberzy  co maja w ch*j subow. I Maja  wrzucic filmy na dniach.

 

Reklame to oni maja sporą.

 

A serwer 10/10 ;] Czekam na start.

  • Odpowiedzi 732
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wszystko git. Ale z reklama to sie nie zgodze. Teraz kreci duzo you tuberow. A na ts3 siedza popularni you tuberzy  co maja w ch*j subow. I Maja  wrzucic filmy na dniach.

 

Reklame to oni maja sporą.

 

A serwer 10/10 ;] Czekam na start.

Nie

 

Wszystko git. Ale z reklama to sie nie zgodze. Teraz kreci duzo you tuberow. A na ts3 siedza popularni you tuberzy  co maja w ch*j subow. I Maja  wrzucic filmy na dniach.

 

Reklame to oni maja sporą.

 

A serwer 10/10 ;] Czekam na start.

 

Nie widze tej reklamy jak narazie x startuje za sporo czasu a maja w chuj wiecej wyświetlen prezki niż restynid a pózniej dodali prezke , mam nadzieje ze bedzie lepiej bo lipa w chuj .

 

@ nie ma już błedy C++ 

@ client z bety będzie dobry na starcie czy trzeba pobierac nowego?

Opublikowano

Nie

 

 

Nie widze tej reklamy jak narazie Metinek startuje za sporo czasu a maja w chuj wiecej wyświetlen prezki niż restynid a pózniej dodali prezke , mam nadzieje ze bedzie lepiej bo lipa w chuj .

 

@ nie ma już błedy C++ 

@ client z bety będzie dobry na starcie czy trzeba pobierac nowego?

Reklama innego serwera grozi zawieszeniem takze raport . Dwa  naucz sie czytac.  Bo nikogo twoje zdanie nie obchodzi.

Opublikowano

Reklama innego serwera grozi zawieszeniem takze raport . Dwa  naucz sie czytac.  Bo nikogo twoje zdanie nie obchodzi.

 

po 1 po co się wypowiadasz , zadałem 2 pytania w moim poście lecz nie umiesz na nie odpowiedzieć to na chuj sie wpierdalasz.

Opublikowano

Wygląda iście zaje*iście :D

Nie lubię hardów, więc nie zagram.

Serwer dopracowany oraz starannie skonstruowany.

Życzę udanego startu i ''czas pokaże.........'' :)

2EqjnQN.png

~Veltrox.pl~ on work!

Opublikowano
Opublikowano

 

Client z bety sie nada czy trzeba pobierac na nowo?

Opublikowano

Client z bety sie nada czy trzeba pobierac na nowo?

 

Osoby które mają klient z bety a nie chcą ściągać całego klienta od nowa - muszą ściągnąć autopatchera z linku --> http://restynid.pl/?page=download&action=download&id=11 <-- rozpakować i tamte 2 pliki co są w paczce wkleić do głównego katalogu z klientem bety Restynid.pl (w środku pliku jest instrukcja). Plik _Autopatcher-Restynid.exe należy uruchamiać jako admin (prawym guzikiem na ten plik i Uruchom jako Administrator)

Metin2List.pl ~> Polecam, pierwszy polski spis prywatnych serwerów Metni2 (jest też kilka zagranicznych). Lista się sama aktualizuje, sprawdza statusy serwerów itp!

Jeśli masz swój prywatny serwer Metin2 i chcesz go za darmo rozreklamować zapraszam na Metin2List.pl, dodanie serwera jest DARMOWE!!

Jeśli jesteś graczem prywatnych serwerów Metin2 i szukasz serwera dla siebie zajrzyj na Metin2List.pl i znajdź go!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...