Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Restynid.pl - Okiełznaj Strach ! [Hard/Medium] - Oficjalna Zapowiedź - Start 23/24 Maj


Restynid

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prosze moderatora o zbanowanie użytkownika @Mizune . Ględzi o kradzieży a my od paru dni mamy okazje pliki Nexanity sobie pobrac :D 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1196252-sf-nexanity/

Zastanow sie idioto co ty piszesz? Jaka kradziez? Ja mialem serwer na tych plikach i co? I nic ! Byly za friko na mpc i sobie pobralem gotowca i co mi zrobisz? Jestem zlodziejem?

A jak ktos zrobi pliki na aline, warum , terenzo tez ich wyzwiesz od zlodzieja? Masakra co za tepy idiota z wysokim bolem dupy.

Udowodnij mu, że zadarł nie z tą osobą. ~ Kazdar...

  • Odpowiedzi 732
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Prosze moderatora o zbanowanie użytkownika @Mizune . Ględzi o kradzieży a my od paru dni mamy okazje pliki Nexanity sobie pobrac :D

http://www.mpcforum.pl/topic/1196252-sf-nexanity/

Zastanow sie idioto co ty piszesz? Jaka kradziez? Ja mialem serwer na tych plikach i co? I nic ! Byly za friko na mpc i sobie pobralem gotowca i co mi zrobisz? Jestem zlodziejem?

A jak ktos zrobi pliki na aline, warum , terenzo tez ich wyzwiesz od zlodzieja? Masakra co za tepy idiota z wysokim bolem dupy.

 

Pliki sf są udostępnione - fakt który jest mi bardzo dobrze znany ale co robią na serwerze Naida mapy (np. ta do dungeonów)?

0VPaRnd.png

Opublikowano

Pliki sf są udostępnione - fakt który jest mi bardzo dobrze znany ale co robią na serwerze Naida mapy (np. ta do dungeonów)?

OMG XDD Nie moge z niego ;p Sam napisal ze pliki sa udostepnione a teraz sie pyta o mapy naida.  ;D :D




Opublikowano

Pliki sf są udostępnione - fakt który jest mi bardzo dobrze znany ale co robią na serwerze Naida mapy (np. ta do dungeonów)?

No co za idiota. K*rwa skoro sf byly udostepnione to chyba znaczy ze mapy i wszystko co naid zrobil znajduje sie w tych sf? No k*rwa co za idiota.

Udowodnij mu, że zadarł nie z tą osobą. ~ Kazdar...

Opublikowano

OMG XDD Nie moge z niego ;p Sam napisal ze pliki sa udostepnione a teraz sie pyta o mapy naida.  ;D :D

 

Tylko wziąć pistolet i zastrzelić..

Pliki SF są udostępnione, nie klient, po za tym na użycie składników klienta potrzeba zgody autora, teraz rozumiesz imbecylu?

0VPaRnd.png

Opublikowano

Do kiedy beta trwa :) ?

 

Ja juz z gildia czekamy na serwer miazga;]

 

 

 

 

Mizune ogarnij sie juz czlowieku nikogo nie interesuje co ty piszesz.

Opublikowano

Do kiedy beta trwa :) ?

 

Ja juz z gildia czekamy na serwer miazga;]

 

 

 

 

Mizune ogarnij sie juz czlowieku nikogo nie interesuje co ty piszesz.

Niech usuną zawartość klienta Nexanity ze swojego klienta to nie będę miał najmniejszego powodu by przebywać w tym temacie.

0VPaRnd.png

Opublikowano

Tylko wziąć pistolet i zastrzelić..

Pliki SF są udostępnione, nie klient, po za tym na użycie składników klienta potrzeba zgody autora, teraz rozumiesz imbecylu?

Prosze bardzo link do pobrania klienta nexanity.

 

Sprzed miesiaca:

https://mega.co.nz/#!fxhiCDQB!YIAq8lu0RhDxWMhWUva5-XVj4uASiXMfgmmbiQdp9Kw

Sprzed roku: od avreatha

https://www.copy.com/s/vmffBuj6iioc/Avreath.pl.rar

Chlopie klinet nexanity jest w chuj latwo do pobrania w necie. Twoje denne posty sa tak zjebane ze szkoda pisac.

Wpisz w google Avreath metin2 mpc forum - i masz do pobrania klienta haha xD Lub inne serwery na tych plikach. Smieszny chlop.

Udowodnij mu, że zadarł nie z tą osobą. ~ Kazdar...

Opublikowano

Prosze bardzo link do pobrania klienta nexanity.

 

Sprzed miesiaca:

https://mega.co.nz/#!fxhiCDQB!YIAq8lu0RhDxWMhWUva5-XVj4uASiXMfgmmbiQdp9Kw

Sprzed roku: od avreatha

https://www.copy.com/s/vmffBuj6iioc/Avreath.pl.rar

Chlopie klinet nexanity jest w chuj latwo do pobrania w necie. Twoje denne posty sa tak zjebane ze szkoda pisac.

Wpisz w google Avreath metin2 mpc forum - i masz do pobrania klienta haha xD Lub inne serwery na tych plikach. Smieszny chlop.

Seon, skończ już wchodzić na to forum bo tylko je zaśmiecasz, i zaniżasz jego poziom. Idź otwórz kilka serwerów, zawiń te 200zł i żyj sobie..

 

Co do serwera, wygląda spoko, w tym że nic swojego.

Ale cóż, ważne aby było co robić na serwerze. Prócz kilku rzeczy jak to ktoś u góry pisze 'ukradzionych z pewnego klienta' nie ma tragedi. Tak to prawda, Naid pisał im aby coś usuneli, niby było ale jest :)

517981403547547309333.jpeg

Opublikowano

Prosze bardzo link do pobrania klienta nexanity.

 

Sprzed miesiaca:

https://mega.co.nz/#!fxhiCDQB!YIAq8lu0RhDxWMhWUva5-XVj4uASiXMfgmmbiQdp9Kw

Sprzed roku: od avreatha

https://www.copy.com/s/vmffBuj6iioc/Avreath.pl.rar

Chlopie klinet nexanity jest w chuj latwo do pobrania w necie. Twoje denne posty sa tak zjebane ze szkoda pisac.

Wpisz w google Avreath metin2 mpc forum - i masz do pobrania klienta haha xD Lub inne serwery na tych plikach. Smieszny chlop.

 

Pobranie to jedna sprawa, zgoda autora druga.

0VPaRnd.png

Opublikowano

Pobranie to jedna sprawa, zgoda autora druga.

Nie moge z typa xD Jak jest za darmo do pobrania niezabezpieczony to chyba mozna z nim robic co sie chce czyz nie? To jego sprawa ze nie zabezpieczyl no ludzie zbanujcie tego typa-.-

 

Wbijac na forum otwarta rekrutacja do gildii !

 

Pro serwer;]

Opublikowano

Nie moge z typa xD Jak jest za darmo do pobrania niezabezpieczony to chyba mozna z nim robic co sie chce czyz nie? To jego sprawa ze nie zabezpieczyl no ludzie zbanujcie tego typa-.-

 

Wbijac na forum otwarta rekrutacja do gildii !

 

Pro serwer;]

 

Czyli jak ukradną Ci samochód (o ile go masz) i postawią go na środku ulicy, to też uznasz że legalnie go sobie wzięli ponieważ stał niezabezpieczony?

0VPaRnd.png

Opublikowano

Czyli jak ukradną Ci samochód (o ile go masz) i postawią go na środku ulicy, to też uznasz że legalnie go sobie wzięli ponieważ stał niezabezpieczony?

Haha nic z tego zdania nie rozumiem . Nie wiem czemu nawiązujesz wirutalnosc do rzeczywistośći? Tutaj w metinie wszystko jest Metin2 - Prywatny serwer.  ( prywatne) Kazdy robi co chce na wlasna odpowiedzialnosc.

 Prosze cie ogarnuj juz swoje posty bo jak ja widze to mam ochote jebnac ci barana w leb. Smutny jestes i tyle.

 

Co do serwera jako gracz gorąco polecam i zapraszam . Perełka <3

Opublikowano

Już dawno powinien dostać bana. Ale moderatorzy nie ogarniają.

 

Ten serwer jest i bedzie epikiem tego roku. Nic tylko czekac na start ;]

Opublikowano
 

Już dawno powinien dostać bana. Ale moderatorzy nie ogarniają.

 

Ten serwer jest i bedzie epikiem tego roku. Nic tylko czekac na start ;]

Skończ już spamić.

 

Haha nic z tego zdania nie rozumiem . Nie wiem czemu nawiązujesz wirutalnosc do rzeczywistośći? Tutaj w metinie wszystko jest Metin2 - Prywatny serwer.  ( prywatne) Kazdy robi co chce na wlasna odpowiedzialnosc.

 Prosze cie ogarnuj juz swoje posty bo jak ja widze to mam ochote jebnac ci barana w leb. Smutny jestes i tyle.

 

Co do serwera jako gracz gorąco polecam i zapraszam . Perełka <3

Ziom, myślisz, że w internecie jesteś bezkarny? Niestety, prawo jest takie same. Bardzo dobrze to porównał. Metin2 - prywatny serwer [ prywatna działalność czyli nie globalna a nawet jak czyt. że prywatne czyli osoby, która to stworzyła]. Każdy robi co chce? on też może zrobić co chce i zadzwonić do adwokata.

 

~ nie polecam serwera, skoro mają problem z głupią  grafiką, której nie mogą sami zrobić tylko muszą kraść to nie będzie za dobrze się tu działo.

517981403547547309333.jpeg

Opublikowano

Skąd się biorą tacy idioci i to jeszcze w modder team ... 

 

Serwer miazga. 

To sa administratorzy innych serwerów maja bol dupy bo serwer jest pro i tyle.

 

Serwer jest zajebisty <3

Opublikowano

To sa administratorzy innych serwerów maja bol dupy bo serwer jest pro i tyle.

 

Serwer jest zajebisty <3

 

Tylko że sam administrator serwera ma doskonałą świadomość że ukradł pracę i nie wypowiada się on, tylko jego psy czyli między innymi Ty.

Wystosowałem do niego PW, mam nadzieję że zaskoczą Cię rezultaty i dotrze do Ciebie że mam pełne prawo domagać się sprawiedliwości.

 

Póki co nie mogę mieć do Ciebie pretensji, bo zapewne podjarałeś się serwerem i tym że spędzisz na nim pare "cudownych" godzin, a jak wiadomo człowiek w stanie euforii nie myśli jak należy.

0VPaRnd.png

Opublikowano

Ta zapowiedz mozna ogladac 24/7 epicka - Slinka leci serwer epik ;]

 

Akurat siedzialem wczoraj z administratorem tego serwera. Ten czlowiek jest bardzo dojrzaly i chyba starszy od kazdego z nas.Na jego miejscu tez bym nie zawracal sobie glowy takimi pierdolkami.

Odpowiada tylko graczą i to mnie kreci.

 

Pierwszy raz widze tak zajebista administracje;]




Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...