Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Restynid.pl - Okiełznaj Strach ! [Hard/Medium] - Oficjalna Zapowiedź - Start 23/24 Maj


Restynid

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 732
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wszystko fajnie,zajebista grafika w zapowiedzi ale totalnie rozjebało mnie to co zobaczyłem na stronie serwera. TOTALNY rip i usunięta stopka kingosory

http://restynid.pl/

jesteście banda złodziei , nie dość ze psd krąży w necie to jeszcze wam żal dupę ściskał żeby kupić do kompletu stronę bo lepiej jebnąć rip'a

http://king--sora.deviantart.com/art/Zentoria-Webdesign-421866728

serwera Zentoria.de który aktualnie jest off bo go ulepszają, podziwiam was ludzie ze jeszcze im wierzycie. Znamy już przyszłość tego serwera z tym zajebistym Team który wszystko potrafi. Mam to gdzieś jakie posty będą kierowane do mnie ale nie mogłem się powstrzymać ze swoim.

 

Ale fakt jest taki że bardzo ładnie ktoś zatuszwał prawdziwe napisy:

wzQD6X6.png

 

Oczywiscie jesli ktos chce, to macie strone zentori:

zentoria.de.rar

 

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/a156b575fde39f6da9b7a642670fd4901168862d00e7e0d3059e18a213b227f3/analysis/1400702983/

Grafikę której brakuje do pełnego działania w PL pobierzcie sobie z 

http://restynid.pl/ 

#edit

Team nawet niech nie pisze ze strona wgrana "tak sobie na start" czy coś w tym rodzaju bo tylko się ośmieszycie bardziej.

ban.gif

 

Opublikowano

Wszystko fajnie,zajebista grafika w zapowiedzi ale totalnie rozjebało mnie to co zobaczyłem na stronie serwera. TOTALNY rip i usunięta stopka kingosory

http://restynid.pl/

jesteście banda idiotów i kretynów, nie dość ze psd krąży w necie to jeszcze wam żal dupę ściskał żeby kupić do kompletu stronę bo lepiej jebnąć rip'a

http://king--sora.deviantart.com/art/Zentoria-Webdesign-421866728

serwera Zentoria.de który aktualnie jest off bo go ulepszają, podziwiam was ludzie ze jeszcze im wierzycie. Znamy już przyszłość tego serwera z tym zajebistym Team który wszystko potrafi. Mam to gdzieś jakie posty będą kierowane do mnie ale nie mogłem się powstrzymać ze swoim.

 

Ale fakt jest taki że bardzo ładnie ktoś zatuszwał prawdziwe napisy:

wzQD6X6.png

 

Oczywiscie jesli ktos chce, to macie strone zentori:

attachicon.gifzentoria.de.rar

 

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/a156b575fde39f6da9b7a642670fd4901168862d00e7e0d3059e18a213b227f3/analysis/1400702983/

Grafikę której brakuje do pełnego działania w PL pobierzcie sobie z http://restynid.pl/ 

 

 

#edit

Team nawet niech nie pisze ze strona wgrana "tak sobie na start" czy coś w tym rodzaju bo tylko się ośmieszycie bardziej.

 

I co z tego? Mam nie grać na serwerze bo grafika została podje*ana? Daj spokój. I tak ludzie mają to w dupie, ważne aby grało się przyjemnie ;).

Opublikowano

I co z tego? Mam nie grać na serwerze bo grafika została podje*ana? Daj spokój. I tak ludzie mają to w dupie, ważne aby grało się przyjemnie ;).

To nie swiadczy o stronie tylko o Team serwera:) I oczywiscie widac ze samo podbijanie tematu dziala perfekcyjnie z pomoca multi kont. Brawo

ban.gif

 

Opublikowano

I co z tego? Mam nie grać na serwerze bo grafika została podje*ana? Daj spokój. I tak ludzie mają to w dupie, ważne aby grało się przyjemnie ;).

Nikt tu nie dyskredytuje serwera a administrację, za niehonorowe podejście i beszczelną kradzież.

RazapMQ.png


CHIŃSKI OLDSCHOOL EASY - CLIENT ALA 2008r - KONCEPCJE Z CSYT2, YT2GAME I WIELU INNYCH CHIŃSKICH KLASYKÓW


JUŻ TERAZ NA KERUNIS.PL


125 LV MAX - BRAK ATLANTYDY I NOWYCH MAP - POŁĄCZENIE CHIŃSKICH SERWERÓW Z AUTORSKIMI ROZWIĄZANIAMI

Opublikowano

To nie swiadczy o stronie tylko o Team serwera:)

Ty na pewno masz duzo do powiedznia nawet ich nie znasz. I nie wiesz skad maja strone. PS : jako user wykonam raport iz ten temat byl poruszzany.

 

UPx3@ ALE REKLAMA XDDD

Opublikowano

 

 

I po jakiego chuja spamujecie tymi filmami w każdym waszym poście ?

A no tak trzeba odświeżyć prezentacje.

 

3 osoby z administracji każda wstawia co strone filmy ..

BEKA xD

 

/ zaczynacie mnie irytować ... -,-

Nie chodzi o sam serwer bo jest fajny bynajmniej po prezce ale wasze zachowanie

Opublikowano

@alchemik1 

Wielkie halo bo grafikę wzięli z innego serwera. Każdy w tych czasach tak robi. A ty swój awatar zrobiłeś sam, od początku do końca? Też zakosiłeś z neta, jedynie co mogłeś zrobić to lekko obrobić w photoshop'ie lub w innym programie, ale animacji pandy sam nie zrobiłeś.  ;)

Opublikowano

Ty na pewno masz duzo do powiedznia nawet ich nie znasz. I nie wiesz skad maja strone. PS : jako user wykonam raport iz ten temat byl poruszzany.

 

UPx3@ ALE REKLAMA XDDD

No jak skad maja? Z Neta bo chyba nie sa tak glupi zeby kupowac podrobiona strone. Strona jest w bezlitosny sposob podjebana i nie wiem kto robi ten serwer bo nie widze informacji o tym

 

Wielkie halo bo grafikę wzięli z innego serwera. Każdy w tych czasach tak robi. A ty swój awatar zrobiłeś sam, od początku do końca? Też zakosiłeś z neta, jedynie co mogłeś zrobić to lekko obrobić w photoshop'ie lub w innym programie. ;)

 

No moze ty i twoi koledzy wlacznie z tym serwerem,nie chodzi nawet oto ze ja wzieli tylko o fakt ze kupili grafike do prezki zajebista i na stronie maja RIP'a , awatar jest wyciety z ogolno dostepnej grafiki z tego filmu animowanego zwanym "Kung Fu Panda" wiec prosze cie nie porownuj tego do grafiki stron

 

Oczywiscie znajdzie sie jakis nie douczony czlowiek z tematu ktory napisze na pw:

wm4sBK1.png

 

Sam zielsko sie tutaj wypowie:)

 

@1361622928-U485574.pngWykac

Jestes taki światowy <3

 

Fajnie, już możesz iść pisać konfidencie   xD. I tak ludzie będą tutaj grać, bo na grafikę strony nikt nie będzie zwracał uwagi  ;).

 
pogracie do pierwszej wyplaty Team, obstawiam ze znasz pewnie kogos z Team blizej :)

ban.gif

 

Opublikowano

Banda złodzieji i lamusów,

 http://king--sora.deviantart.com/art/Zentoria-Webdesign-421866728

Tak się składa, że znam René i już pisze, że podrąbaliście www :)

 

Panowie, z takim podejściem do biznesu to tylko w turcji. Chcecie zrobić porządny serwer to musicie poświęcić sporo czasu. Złodziejstwo to nie najlepsze rozwiązanie

 

Fajnie, już możesz iść pisać konfidencie  xD. I tak ludzie będą tutaj grać, bo na grafikę strony nikt nie będzie zwracał uwagi ;). Wiadomo lepiej jakby wykupili prawa do tej strony, ale mi to obojętne. 

Opublikowano

Fajnie, już możesz iść pisać konfidencie  xD. I tak ludzie będą tutaj grać, bo na grafikę strony nikt nie będzie zwracał uwagi ;). Wiadomo lepiej jakby wykupili prawa do tej strony, ale mi to obojętne. 

To masz ciekawe podejście, osobiście nie grałbym na serwerze złodziei.

RazapMQ.png


CHIŃSKI OLDSCHOOL EASY - CLIENT ALA 2008r - KONCEPCJE Z CSYT2, YT2GAME I WIELU INNYCH CHIŃSKICH KLASYKÓW


JUŻ TERAZ NA KERUNIS.PL


125 LV MAX - BRAK ATLANTYDY I NOWYCH MAP - POŁĄCZENIE CHIŃSKICH SERWERÓW Z AUTORSKIMI ROZWIĄZANIAMI

Opublikowano

Fajnie, już możesz iść pisać konfidencie  xD. I tak ludzie będą tutaj grać, bo na grafikę strony nikt nie będzie zwracał uwagi ;). Wiadomo lepiej jakby wykupili prawa do tej strony, ale mi to obojętne. 

Ale tutaj prawie wszystko jest kradzione :huh:

Przykładowo client, pliki, strona, a nawet był kiedyś na forum kradziony skin balmory.

Odkąd przedstawiali wszystko w dziale "media" to już było wiadome że to złodzieje.

 

Nie pozdrawiam i nie polecam.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Czyli waszym zdaniem ( ci co piszą że ukradli stronę) da się ukraść stronę z psd i skryptami ?

 

Ja chce ukraść stronę bombworka z dreikona i te zielska , ale ukraść z psd i skryptami i nie umiem. Nawet nw czy to jest możliwe. Ale na mpc są geniusze którzy umieją dokonać nie możliwego.

 

Więc jak ją mogli ukraść ?

Po prostu ktoś udostępnił to w necie i każdy może jej używać.

 

Co z tego że on jest autorem tej strony.

Może im nasrać. Bo ktoś to puścił w sieć.A nikt z neta tego nie usunie.

 

Więc prosze na pw dać mi sposób jak ukraść całą stronę z psd od bombworka lub zielska.

 

Nie znacie pojęcia kradzież.

Ps. Nie jestem z teamu panie wezzy

Przepraszam wszystkich za moje czynny :c

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...