Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Batios.pl [Dedyk][Easy] - Startujemy już dziś. Godzina 17:00.


Batios

  

808 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co chciałbyś, abyśmy dodali w następny piątek?

    • Dungeon
      458
    • 2x Misję na wyższym poziom
      89
    • Jakiś system gier/nagród
      261

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nie słuchajcie ich  :) są to zera społeczne, które wyłapały bany na naszych serwerach.

 

Oj tony...

 

Ładnie to tak oszukiwać?

 

29poig2.png

 

 

 

Po umieszczeniu tematu na forum i Travice - 1min i?

 

 

eam55g.png

 

 

Od razu ban żeby gracze się nie dowiedzieli.

Ten serwer to Tavia w odsłonie po raz #100

Heniek.

  • Odpowiedzi 817
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@ Mechanik

Żałosne. Sam stworzyłeś ten temat. Widać to na screenie. Rejestrowałeś się na O2.pl

Niezła wpadka mały człowieku.

le-ldomrjtllwalznucfvku.jpg

 

Widać tutaj jak się rejestrował na o2.pl :) zobaczcie:

Widziecie jaki ten koleś jest obłudny?

kf-smkgvttmaxfyvymgxgjq.jpg

 

Oszuście.

Cieszy nas to jak się spinasz :) Świadczy to tylko o tym, że serwer jest dobry. Dzis padł rekord online <3

tW8Oe.png

Opublikowano

Czym jest System Dynamicznych Bonusów?


 


Dzięki temu systemowi możemy na 10 minut przywołać dowolny bonus.


Bardzo przydatna funkcja do pvp/expa.


Maksymalnie możemy przywołać jeden bonus dla postaci.


 


ysVDb.png


 


 


NWCDe.png


 


 


Do aktywowania bonu będzie potrzebny nam


 


dB3mh.png


 


ttODd.png


 


Ozdobny Diament możemy zdobyć:


Event/Drop/Item-Shop.


Jakieś sugestię?


Z czasem będziemy dodawali nowe bony.


Aktualizacja pojawi się dziś pod wieczór. Jeszcze dodamy kilka nowości.


System jest unikalny, bo będzie występować tylko na tym serwerze smile.png


 


Obiecaliśmy to Dodaliśmy


 


Obiecaliśmy to Dodaliśmy


tW8Oe.png

Opublikowano

Żałosne. Sam stworzyłeś ten temat. Widać to na screenie. Rejestrowałeś się na O2.pl

Niezła wpadka mały człowieku.

 

WTF? Przecież podałem SS jak napisałem temat o tym że serwery typu: Tavia/Tavias1+s2/Gringo/Chujmorka/Travica to twoje serwery Tony.

Po  1min dostałem na forum bana za ten temat.

Gdzie ty masz mózg? WTF

 

 

 

Oszuście.

Cieszy nas to jak się spinasz  :) Świadczy to tylko o tym, że serwer jest dobry. Dzis padł rekord online  <3

Jesteś gościu jakiś upośledzony? Widocznie czytać ze zrozumieniem nie potrafisz.

Ps. jaki rekord? 100 online?

Heniek.

Opublikowano

Hahahahahha inne usmialem się do lez hahhahah tavia = Metin.k.vu = travica = batios a i nie dostalem bana :(

 

Za każdym razem znajdzie się jakaś lewacka kur*a. 90% hejterów sobie odpuściło to musiał przyjść jakiś sztyft nowy i pierdolić farmazony nie grając 5 minut na serwie.

Powinna być opcja Mute na MPC albo coś takiego , bo czytać  się nie chce takich gówien.

 

Na serwie jest 700 osób obecnie.

Opublikowano

Za każdym razem znajdzie się jakaś lewacka kur*a. 90% hejterów sobie odpuściło to musiał przyjść jakiś sztyft nowy i pierdolić farmazony nie grając 5 minut na serwie.

Powinna być opcja Mute na MPC albo coś takiego , bo czytać  się nie chce takich gówien.

 

Na serwie jest 700 osób obecnie.

700?

To masz chorób wenerycznych tyle.

Jak nie chcesz czytać to cya

Opublikowano

700?

To masz chorób wenerycznych tyle.

Jak nie chcesz czytać to cya

 

Twoja matka ma wszystkie choroby weneryczne dwulicusie . Wypierdalaj na swoją Ethanie na której gra 200 osób.

 

 

Wstawi ktoś jakiegoś ss'a z m1 żebym widział ile osób gra?Bo sie przymierzam ale nie wiem czy warto ;p

 

Masz licznik na stronie ...

 

@@@

 

Powie mi ktoś gdzie dobrze lecą odłamki energii ?

Opublikowano

Twoja matka ma wszystkie choroby weneryczne dwulicusie . Wypierdalaj na swoją Ethanie na której gra 200 osób.

 

 

 

Masz licznik na stronie ...

 

@@@

 

Powie mi ktoś gdzie dobrze lecą odłamki energii ?

Obecnie nie jestem administratorem żadnego serwer prócz swojego Andario.eu który jest dopiero tworzony także elo nieudaczniku.

Opublikowano

Obecnie nie jestem administratorem żadnego serwer prócz swojego Andario.eu który jest dopiero tworzony także elo nieudaczniku.

 

Haha Andario nazwe serwa ci stary wymyślał czy jak ? I myślisz , że ktoś będzie grał na serwie na którym jest 12 latek GM'em ?

Opublikowano

Haha Andario nazwe serwa ci stary wymyślał czy jak ? I myślisz , że ktoś będzie grał na serwie na którym jest 12 latek GM'em ?

Haha Batios nazwe serva ci matka wymyślała ?

 

@AV: Dlaczego moge jezdzic na pecie?

Opublikowano

Haha Andario nazwe serwa ci stary wymyślał czy jak ? I myślisz , że ktoś będzie grał na serwie na którym jest 12 latek GM'em ?

12 latek?

Nie ja wymyślałem nazwę, tylko @baran860

Jeżeli masz jakąś sprawe to zapraszam po 20 na xx

12 latku jebany ;)

 

@ile osob online?

all ch dzialaja?

Opublikowano

12 latek?

Nie ja wymyślałem nazwę, tylko @baran860

Jeżeli masz jakąś sprawe to zapraszam po 20 na xx

12 latku jebany ;)

 

@ile osob online?

all ch dzialaja?

 

na xx ? Co to jest  ? Pierw hejtujesz i pierdolisz farmazony , a teraz się pytasz ile graczy online ?

 

@@@ 

 

Gdzie najlepiej odłamki energii lecą ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...