Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Batios.pl [Dedyk][Easy] - Startujemy już dziś. Godzina 17:00.


Batios

  

808 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co chciałbyś, abyśmy dodali w następny piątek?

    • Dungeon
      458
    • 2x Misję na wyższym poziom
      89
    • Jakiś system gier/nagród
      261

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 817
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zdecydowanie polecam serwer :D

Mało mam czasu na grę, ale serwer jest bardzo fajny.

Questy przyjemne, dużo metków i wgl :D

 

Polecam i zapraszam xD

Opublikowano

Sorry ,ale licznika nie widze mógłby mi ktos odpowiedziec na pare pytan?

1. Ile osób jest online w dzien?

2. Co jest tutaj walutą?

3. Od kiedy robi sie cięzko z expem?

4. Czy misje opłaca sie robic?

5. Jak tutaj z eq?

Opublikowano

Sorry ,ale licznika nie widze mógłby mi ktos odpowiedziec na pare pytan?

1. Ile osób jest online w dzien?

2. Co jest tutaj walutą?

3. Od kiedy robi sie cięzko z expem?

4. Czy misje opłaca sie robic?

5. Jak tutaj z eq?

1. Do 800 luda.

2. Baryłki/Yang/Przedmioty z IS.

3. Od 100 poziomu trzeba lekko zacząć myśleć, ale też jest dobrze

4. Opłaca - dostajesz bony + dobre nagrody.

5. Dobrze

tW8Oe.png

Opublikowano

Zapraszamy. Jedyny stabilny serwer z graczami :)

Ktory wyszedl nie dawno.

 

a balmora tępoto?

 

balmorka to pod wzgledem wykonania top1 serwer w polsce cebulaki jebane

Opublikowano

a balmora tępoto?

 

balmorka to pod wzgledem wykonania top1 serwer w polsce cebulaki jebane

A Balmora wyszła nie dawno cebulaku jebany? Nie, to buda i trochę grzeczniej następnym razem.

* Tak, wiem 5%.

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

Opublikowano

No no, musze powiedzieć jedna z.lepszych prezentacji ładna grafika, czytelna i przejrzysta. A co do serwera mam takie pytanie, jak tam biolog funkcjonuje od jakiego lvl I

nagrody, bonusy, czy są edytowane czy standardowe?

Opublikowano

Opłaca się zacząć grę?

Jak sprawuje się administracja?

Eventy są?

Licznik nie podkręcony?

Jakiś dobry sposób zarobku jest?

Jaką klasą najbardziej opłaca się grać? Balans postaci w PVP jest?

 

Możliwe że wbije na serwer.

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

Opublikowano

Hmmm... Pograłem po paczyłem , zwiedziłem i muszę stwierdzić że serwer średni. Bardziej medium niż easy. Duży - za ulepki i za to rozwiązanie z KU , ludzi nie wiem gdzie tyle co piszecie , cały czas nudzące bicie metinów , a i exp nie zadawalający. Ja osobiście dłużej nie zabawie, no ale też nie powiem że nie polecam ;)

Opublikowano

Pograj dluzej, poczuj ten klimant. Dojdz do gildii i nie bedziesz sie nudzic.

Pamietaj o patchu do klienta.

PS: Zacznij misje robic. Expi sie dobrze :)

tW8Oe.png

Opublikowano

@Batios

 

Czemu na mapie "Wyspa" są dwa bossy z których nie ma dropu? Spoty są tam strasznie małe, nie wiem nawet czy to spotami można nazwać.

Ta mapa z lemurami, nie na całej występują metiny, myślałem że tam też będzie tak jak red las czy inne mapy. Spoty również nie zachwycają bo żeby znaleźć jednego a w miarę dobrego trzeba trochę pochodzić.

Dałoby radę jakoś zmienić te rzeczy?

Opublikowano

Pewnie, ze da tylko musisz u nas to napisac.

Metiny są, ale trzeba się troszkę wysilić.

Co do spotów hmm.  Są fajne miejsca

 

Grafika w Batios.pl:

 

 

batios2.png

tW8Oe.png

Opublikowano

Hmmm... Pograłem po paczyłem , zwiedziłem i muszę stwierdzić że serwer średni. Bardziej medium niż easy. Duży - za ulepki i za to rozwiązanie z KU , ludzi nie wiem gdzie tyle co piszecie , cały czas nudzące bicie metinów , a i exp nie zadawalający. Ja osobiście dłużej nie zabawie, no ale też nie powiem że nie polecam ;)

 

1 Dzień z 112 na 141 plus pół dnia na robieniu ze stali +9 samuraja +9 i ze smocznych antyczne daggery.

Wszystko jest nieźle zbalansowane (nie wiem tylko jak pvp)

 

Bez ładowania kasy da się wszystko kupić - sporo osób (w tym ja) sella itemki z IS za bryłki, a te z kolei pięknie lecą na mapce 99 spot ognisko lewy górny róg. (Warto kupić wtedy monete z IS i blok expa i zrobić eq pod yang i z metków monety odropić i wtedy ze spota mamy 3-5B, a za np 100B kupimy już wierzchowca Harpuna z bonami 1k ATK 30% potwory i 8% trucie.

 

W razie czego pisać w grze pw "[VIP]xtie" postaram się pomóc :)

Opublikowano

ile tu ludzi gra w godzinach szczytu ? 

warto zacząć ? 

ciężko z expem ?

sporo wojen ?

jak z administracją idze spodkać ? na ts?

jak atmosfera servera ?

Opublikowano

1. Wczoraj ok 850/900 osob.

2. TAK :D

3. Tak

4. nie

5. Jesteśmy na ts

6. Piękna :) sprawdź sam. ludzie pomagają itp

tW8Oe.png

Opublikowano

1. Wczoraj ok 850/900 osob.

2. Nie

3. Tak

4. Jesteśmy na ts

5. Piękna :) sprawdź sam. ludzie pomagają itp

uzasadnij swoją wypowiedz dlaczego nie warto zaczynać gry na tym servie chyba że to był sarkazm ^^ 

Opublikowano

Zdecydowanie nie polecam, Archanioł psuje cały server, powinien zostać wywalony, Tony sprawuje się dobrze. Grywalność również jest kiepska, ale ujdzie. Zamiast grać na tym servie lepiej ściągnijcie inny bo stracicie tylko czas :) Archanioł prowadzi server całkowicie nieumiejętnie i kompletnie nie nadaje się do takich spraw :)

murarz.png

--

topkac.jpg

mini tutek o skillach :] kliknij

DAJ PLUSIKA JEŻELI CI POMOGŁEM :) ODWDZIĘCZE SIĘ

Opublikowano

1. ok. 400
2. Nie, początek jest bardzo ciężki
3. Szczerze ? nic, żeby coś osiągnąć musisz wydać przynajmniej 50 zł na IS, bo inaczej bedziesz musial zarabiac dropic stalki warte 20kk, gdy inni "bogaci" zabijają kapitany Shruki z których lecą magiczne metale warte 800kk
4. bardzo, zeby wbic skill na P musisz siedzieć w m1 (nie przesadzając) 2,3 godziny
5.Tony tak, ale Archanioł powinien zostać wyrzucony
6. bardzo cięzko, ulepki potrzeba nawet na branze z nieb. łez na +5
7. średnio
8. niestety są
9. w ogóle
10. średnio

murarz.png

--

topkac.jpg

mini tutek o skillach :] kliknij

DAJ PLUSIKA JEŻELI CI POMOGŁEM :) ODWDZIĘCZE SIĘ

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...