Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Batios.pl [Dedyk][Easy] - Startujemy już dziś. Godzina 17:00.


Batios

  

808 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co chciałbyś, abyśmy dodali w następny piątek?

    • Dungeon
      458
    • 2x Misję na wyższym poziom
      89
    • Jakiś system gier/nagród
      261

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 817
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

codziennie na nową maszyne xD xD

Na serverze troche pograłem ,lecz dla mnie priv powinien byc w miare ŁATWY ,gdybym chciał coś trudnego to cisnąłbym nadal na Pl'u . 

NIe przekonuje mnie ten server mimo ze próbowałem tu grac 4x <_<

 

Jeżeli komuś sie takie servery podobają to jaak najbardziej wbijajcie. 

Pozdrawiam.

715a95fd31834.jpg

 

Opublikowano

Czytaj uwaznie

 

Serwer jak najbardziej polecam, gram od początku. Administracja pomaga i dba o graczy.

Kazde problem rozwiązują. Czekam na aktualizacje dzis

Opublikowano

Czytaj uwaznie

 

Serwer jak najbardziej polecam, gram od początku. Administracja pomaga i dba o graczy.

Kazde problem rozwiązują. Czekam na aktualizacje dzis

Beka  z ciebie typie. xD sam jestes w administracji to 'polecasz' beka, beka..

@av: Dlaczego sa takie lagi?

Opublikowano

Mozliwe ze wprowadzimy

jak wprowadzicie zmiany profesji to spierdolicie serwer , i chyba wiadomo jak to sie zakonczy .

 

co ta niby aktualizacja ma zmienic ?!

P6yiSdK.jpg

Opublikowano

serw off?

Update jest z tego co wyczytałem.

 

Na serwerze opłaca się grać? Healer tutaj daje rade?

''Sucked all day, smoking blunts, counting cheese
Fucking bitches 'til their assholes bleed
What you say, baby?''

Opublikowano

serwer fajny tylko jest kilka waznych pytan

 

1. dlaczego zablokowaliscie mozliwosc wejscia buffa na mapki z wyzszym lv? przez ponad tydzien gry to bylo mozliwe, a teraz inni gracze są poszkodowani

2. dlaczego usuneliscie drop pdków 1h w red lesie z metkow?

3. dlaczego na mapce 99 zmniejszyliscie wielkosc spotów? teraz są trzykrotnie mniejsze

4. czy to normalne wg was, ze na mapce 99 leci po 200kk ze spota, a na mapce 110 po 30kk?

TqL


6dIB3s_s2.jpg

Opublikowano

@DDKA

 

Jakieś 700+

 

Serwer MEGA

Na nowej maszynie gra się jeszcze lepiej

 

Jak ktoś szuka serwera na dłużej to tutaj jest jego miejsce.

Serwer jest idealnie dopracowany tutaj nie ma tak że w 2 dni osiagasz wszystko i potem nudy

Tutaj gra toczy się ciągle, a nowe aktualizacje które będą przeprowadzane co tydzień będą jeszcze bardziej umilać gre :)

 

Zapraszam na serwer.

Opublikowano
@boxer010

 

1. Musi być sprawiedliwie, ale rozważamy wpuścić buffa. Na okreslony czas - nie bedzie wtedy pobierana opłata.

2. Nie usunęliśmy.

3. Spot nie został wgl ruszany, ale zobaczymy co tam sie dzieje

4. Średnio normalne są i  tak baryłki,  którymi handlujesz  ale moze sie to zmienic

tW8Oe.png

Opublikowano

miałem grać na serwerze małysza, ale okazał się porażką roku, tez serwer wydaje się byc o wiele lepszy, ściągam clienta i zaczynam jednak gre tu :)

Opublikowano

Nie polecam... w teamie same dzieciaki... latają po wszystkich prezkach i spamią hejtami... 

 

Dzieci i tyle.. 

 

pozdrawiam 

Invoriabanenr.png

Opublikowano

Nie polecam... w teamie same dzieciaki... latają po wszystkich prezkach i spamią hejtami... 

 

Dzieci i tyle.. 

 

pozdrawiam 

 

Hihi.. Pokaż post w którym ktoś z TEAMU Batiosa hejtuje :)

 

Stworzyłeś chujowy serwer więc masz hejty noobku

Masz więcej bugów na serwerze niż graczy także spływaj stąd leszczyku

 

W przeciwieństwie do Was TEAm Batios jest doświadczony

Mają stabilne i dopracowane serwery

 

Także żegam Cie już i serdeczne spierdalaj :)

Opublikowano

Hihi.. Pokaż post w którym ktoś z TEAMU Batiosa hejtuje :)

 

Stworzyłeś chujowy serwer więc masz hejty noobku

Masz więcej bugów na serwerze niż graczy także spływaj stąd leszczyku

 

W przeciwieństwie do Was TEAm Batios jest doświadczony

Mają stabilne i dopracowane serwery

 

Także żegam Cie już i serdeczne spierdalaj :)

Slepy jestes? wejdz sobie w posty SuperAdmin ktory jest adminem na batiosie, i sobie popatrz jak hejtuje :)

 

@av: ile kosztowala nowa maszyna ? 50zl?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...