Pod względem technicznym w 100% jest to najlepszy serwer w polsce jednakże :
Najgorsza administracja - nie można obrazić administracji ani powiedzieć minusów serwera jesteś wtedy automatycznie banowany ( chodzi o forum ale jeśli spamisz na all to też zaraz wyłapiesz )
Chore ceny, przez to nagrody z misji oraz drop yang poniżej szponów praktycznie nic nie znaczą, oczywiście wszystko co złe z serwerem jest przez fubu, kiedy nie było jeszcze tylu dowodów na jego oszustwa ta reklama była dobrym pomysłem, jednak miesiąc czy dwa po starcie wyszły przekręty oraz to że ten jełop sprzedaje bryłki na allegro, wszyscy się odwrócili od balmory, wejdźcie na tsa pogadajcie chwile z nim posiedźcie 2/3 dni po kilka godzin i poproście o wierzchowca i bryłke na start - Profit
Bambus powinien otworzyć za jakiś czas balmore z jakimiś dodatkami, ulepszeniami i BEZ FUBU