Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Batios.pl [Dedyk][Easy] - Startujemy już dziś. Godzina 17:00.


Batios

  

808 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co chciałbyś, abyśmy dodali w następny piątek?

    • Dungeon
      458
    • 2x Misję na wyższym poziom
      89
    • Jakiś system gier/nagród
      261

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 817
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam Kilka Pytań :

- Warto Grać Healerem ? ( chodzi mi o leczenie , czy to wgl. coś daje )

- Dużo jest na tym serwerze Odporności na Magie ? Opłaca grać się takimi postaciami jak BM / healer ?

Opublikowano

Szanowny panie @1361622928-U485574.pngBatios , droga administracjo. Chciałbym podzielić się swoją refleksją na temat ulepszaczy na itemki mniejszo lvlowe :) Biorąc pod uwagę iż z założenia ten serwer to typ Medium uważam, że ulepszacz typu "rybia ość" jest nie na miejscu troszeczkę ponieważ podkreślam z racji tego , że jest to Medium komu normalnie będzie się chciało stać i łowić ryby legalnie ,że tak to nazwę If you know what I mean :) Dlatego myślę , że dobrym motywem było by zniesienie danego ulepszacza bądź wprowadzenie go do któregoś z NPC. Druga sprawa moim zdaniem można by było umieścić również hełm na 21 lvl i ciutke zwiększyć drop itemków w v2 lochu pająków. Chodzi mi oczywiście o tarcze na 61 Lvl oraz biżuterie etc. Oczywiście to tylko moja taka drobna sugestia, Pozdrawiam MeFiu&MaFia ;)

Opublikowano

Wasz client jest jakiś dupny cały czas go wywala do pulpitu albo nieraz wgl nie chce się odpalić.

Poza tym serwer jest fajny tylko ten client nieszczęsny.

Macie jakieś porady co do tego clienta ??

mojasygnan.png

Opublikowano

Lista Zmian:

[FIX] Dino nie będzie znikać

[FIX] Misja z Mlekiem.

[FIX] Duża ilość expa z Mlekiem.

[ADD] Lepszy drop - większy procent szansy

[ADD] Kilka innych zmian

[ADD] Rabuś!

 

rabus1.png

Masz problem ze zdobyciem metali (magicznych kamieni)? To właśnie jego wina!

Złap Rabusia i odzyskaj swoje metale!

- Znajdziesz ich w każdym M1.

Występowanie: 3 Sztuki.

Drop: Metale.

Uwaga! Jest Mocny. Zbierz ekipę i załatw go.

 

 

 

Ptasio i Kicuś

 

pety.png

 

 

 Dwa nowe unikalne pety. Zdobądź je pierwszy.M

Mając Kicusia otrzymujesz: 10% ludzi 20% krytyk 20% przyszywka
Mając Ptasio otrzymujesz: 50% diabłom, 50% nieumarłe 50% potwory

Dostępne w naszym Sklepie.

 

Nowe Wierzchowce - Harpuny!

 

wierzchowce.png

 

jaja.png

 

 

 

Myśliwy: 10000HP 15% Blok Ciosów 15% Odbicie Ciosów.
Agresora: 1000 Atak 30% na Potwory 8% na Otrucie
Odwagi: 1000 Obrony 15% Krytyka 15% Przyszywki

 

Czym jest System Dynamicznych Bonusów?

 

Dzięki temu systemowi możemy na 10 minut przywołać dowolny bonus.

Bardzo przydatna funkcja do pvp/expa.

Maksymalnie możemy przywołać jeden bonus dla postaci.

 

ysVDb.png

 

Czas Trwania zostały zmienione na 30 Minut.

Dropi z Bossów/Metinów/IS.

 

NWCDe.png

 

 

Do aktywowania bonu będzie potrzebny nam

 

dB3mh.png

 

ttODd.png

 

Ozdobny Diament możemy zdobyć:

Event/Drop/Item-Shop.

 

 

 

 

 

 

 

 

Pobieranie Aktualizacji:

- Aktualizację możecie pobrać przez patchera w kliencie. (Uruchom jako Administrator)

- Możecie pobrać też ręcznie, jeśli macie problemy.

http://http://batios.pl/download/aktualizacja_batios.pl.zip

 

Jutro kolejne aktualizacje np ( AntyKowal, lepszy drop metali z bossow)

tW8Oe.png

Opublikowano

Pewnie :) że tak

Dajcie spokój, jak nie zainwestujesz w ten serwer to kicha, sam gram - W sumie wchodzę na 5 min. I mi sie odechciewa grać, serwer zapowiadał sie zajebiście ale jak ja mam grać na ''Easy/Medium'' 6-7 h żeby wbić z 80 lv do 85 to ja dziękuje. - Poprawcie exp a nie zajmujcie sie pierdołami, bo mooby biją strasznie, eq robi się strasznie i grać się nie da póki nie kupi sie 'peta' w IS, porażka. Jednym zdaniem: Gracze którzy mają ochote wydawać kase na IS mają lepiej.:)

Opublikowano

Dajcie spokój, jak nie zainwestujesz w ten serwer to kicha, sam gram - W sumie wchodzę na 5 min. I mi sie odechciewa grać, serwer zapowiadał sie zajebiście ale jak ja mam grać na ''Easy/Medium'' 6-7 h żeby wbić z 80 lv do 85 to ja dziękuje. - Poprawcie exp a nie zajmujcie sie pierdołami, bo mooby biją strasznie, eq robi się strasznie i grać się nie da póki nie kupi sie 'peta' w IS, porażka. Jednym zdaniem: Gracze którzy mają ochote wydawać kase na IS mają lepiej. :)

80-85lv to 30min-1h na mapie 75lv, moby tam bija po 200 bardzo straszny dmg

Opublikowano

Ale co do robienia eq to muszę się zgodzić z przedmówcą, ponieważ te ulepki na itemki nisko lvlowe to pomyłka jest straszna. Rozumiem na wyższy lvl broń czy zbroje wkuć na 9 to już można by było się troche pomęczyć wtedy mieć +9 to by był taki "WOW" że tak to wyrażę :) Ale apeluje raz jeszcze do szanownej Administracji znieście ulepszacze na itemy nisko Lvlowe ! Dziękuje, pozdrawiam MeFiu&MaFia 

Opublikowano

Szanowny panie @1361622928-U485574.pngBatios moim skromnym zdaniem oczywiście nie musisz się ze mną zgadzać ale na logikę biorąc. Jeśli z założenia serwer jest Easy/Medium bo tak macie wpisane w prężce prawda, to mija się z celem wprowadzanie ulepszaczy na takie itemy jak biżuteria do 55 lvl (jeśli weźmiemy pod uwagę również buty). Tzn ok no żeby nie było za łatwo bo to jednak nie 4Fun ,to ok można dać od +7 po perełce czyli +7 biała perła itd i mowa tutaj teraz o biżuteri na lvl 50+ bo np. na Ebonitowe kolczyki moim skromnym zdaniem ulepszaczy być nie powinno bo to nie jest Hard. I ogólnie na Itemy typu Hełm na 21 co to go nie ma u Npc a moim zdaniem być powinien. Oczywiście nie jest to mój serwer i ja tutaj prawa głosu nie mam, ja tylko staram się obdarować dobrą radą aby grało się lepiej, przyjmniej :) Pozdrawiam MeFiu&MaFia
Zawsze słożę dobrą radą :)

Opublikowano

Fajnie było ale od 94 lvla już mi się odechciało expić... Exp właśnie w przedziale 94-99 to katorga jak na e/m, do 99 lvla nie ma nawet jak dropnąć pereł które są wymagane już na biżu 54 lvl... Gdzie tu logika (pomijajac malze). Nowa aktualizacje, nowe itemy - oczywiscie to wszystko w is.. ..
Na początku było miło ale później zdałem sobie sprawę, że nie się co mierzyć z `dziećmi is` którzy kupią sobie peta, pierscienie, wierzchowce . . .

Serwer pod is, tyle mogę napisać.
Powodzenia w dalszym rozwoju serwera :)

sygnatura.png

Opublikowano

Trzeba przyznać troszkę racji przedmówcy sewer jest pod Is troszeczke ale z drugiej strony który prywatny serwer nie jest pod Is ba o czym mowa cała gra Metin2 jest pod robienie hajsu. Na tym to polega aby troche zarobić, a im więcej ludzi na serwerze to tym więcej kasy. Ale nie warto skupiać się tylko na tym aby wszystko co fajne można było Sb kupić w ISie a w grze aby to zdobyć to jedyna szansa to jakiś OX czy coś w tym stylu. Typ serwera Medium to średni serwer z łatwym dość expem ,nie załatwym bo to nie Easy ale i nie za trudnym bo to nie Hard. Drop przedmiotów też nie powinien być na tego typie serwie za trudny bo to odstrasza. Szukasz Sb Easy/Medium do pogrania po robocie a tu o w miare fajny serw ale jednak troche tu Hardem podbija hehe. I żeby nie było , że tylko się przyp***alam to fajnie , że daliście coś nowego. Mi osobiście podoba się Wielka stopa :) Fajny Bosik na podropienie Kamoli na mniejszym Lvlu :)
Weźcie się za zrobienie Harda podejrzewam że mogło by wam to dobrze wyjść :) Pozdrawiam MeFiu

Opublikowano
@ Musimy rozwijać ten serwer, ale dodajemy także inne systemy, o których nie piszecie. I nie zostaliśmy pochwaleni za to przez was. Damy coś do isa, ale dodajemy także do gry.

Dziś też dojdzie coś specjalnego , do gry nowy system. Zobaczysz jaki :).

Nutka trudnosci nikomu nie zaszkodzi.

tW8Oe.png

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngBatios w 100% zgodzę się z Tb że "nutka" trudności na serwerze Medium nie zaszkodzi. Ale będę się upierał, że przesadą są ulepszacze na te itemy które wymieniłem wcześniej :) Ta nutka trudności powinna zaczynać się od Lvla 80+ wtedy na prawde przyjemniej by się grało. I hełmy na 21 Lvl przydały by się u Handlarza. Opcja Sakiewka na Diament bardzo ciekawa propsy :D To tak na zachęte dalszej pracy :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...