Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Batios.pl [Dedyk][Easy] - Startujemy już dziś. Godzina 17:00.


Batios

  

808 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co chciałbyś, abyśmy dodali w następny piątek?

    • Dungeon
      458
    • 2x Misję na wyższym poziom
      89
    • Jakiś system gier/nagród
      261

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 817
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Boże Ludzie Serwer Zaraz Będzie On 


Są Wprowadzane Aktualizacje


Idźcie Na Dwór Na Spacer Obejrzeć Wiadomości Fakty Albo Jakiś Film


A Nie Tylko Metin 


Pozdrawiam Dariusz


Opublikowano

 

Boże Ludzie Serwer Zaraz Będzie On 

Są Wprowadzane Aktualizacje

Idźcie Na Dwór Na Spacer Obejrzeć Wiadomości Fakty Albo Jakiś Film

A Nie Tylko Metin 

Pozdrawiam Dariusz

 

nie wiem jak ty to robisz, ze możesz isc na dwór i oglądać tv w tym samym czasie. hmm 

anty warn. co ta aktualizacja wprowadza? 

Opublikowano

nie wiem jak ty to robisz, ze możesz isc na dwór i oglądać tv w tym samym czasie. hmm 

anty warn. co ta aktualizacja wprowadza? 

Sporo poważnych zmian :)

Opublikowano

Chuech!

Bo to jest TAVIA NUMER 999999.

Nic nowego, pliki te same.

Ten padnie to zrobią kolejną tavie.

 

Mój post sprzed 2 miesięcy.

Chuech i padł, ale gunwo!

Znów zrobią tavie i postoi 1-2miech i zamkną bo 0 ludzi.

Mateusz Ty powinieneś dostać zakaz robienia serwerów.

Heniek.

Opublikowano

ten server to najgorsze gówno, archanioł najgorszy administrator, jebany śmieć. Stabilny server, haha, postał miesiąc i po serverze, nic nie umiecie zrobić, ja grałem cały czas na WH i nawet bana nie dostałem, administracja w server miała wyjebane, dlatego też padł. :) nie życze powodzenia w stawianiu kolejnych serverów.
BTW. Archanioł zajmij się lepiej serverami hamachi. pozdrawiam Lodowaty

murarz.png

--

topkac.jpg

mini tutek o skillach :] kliknij

DAJ PLUSIKA JEŻELI CI POMOGŁEM :) ODWDZIĘCZE SIĘ

Opublikowano

@ Mechanik

Ty powinieneś dostać skierowanie na natychmiastowe leczenie głąbie.

@

Najwidoczniej byłeś gówno wart uwagi. A perma wyłapałeś od razu jak wszedłeś. Więc co ty oszuście wymyślasz.

 

 

Serwer nie padł. Dodajemy aktualizacje i wystartuje.

tW8Oe.png

Opublikowano

ten server to najgorsze gówno, archanioł najgorszy administrator, jebany śmieć. Stabilny server, haha, postał miesiąc i po serverze, nic nie umiecie zrobić, ja grałem cały czas na WH i nawet bana nie dostałem, administracja w server miała wyjebane, dlatego też padł. :) nie życze powodzenia w stawianiu kolejnych serverów.

BTW. Archanioł zajmij się lepiej serverami hamachi. pozdrawiam Lodowaty

Lodowaty widzę że kozak w necie a pizda w świecie zapraszam na spotkanie 

Opublikowano

ten server to najgorsze gówno, archanioł najgorszy administrator, jebany śmieć. Stabilny server, haha, postał miesiąc i po serverze, nic nie umiecie zrobić, ja grałem cały czas na WH i nawet bana nie dostałem, administracja w server miała wyjebane, dlatego też padł. :) nie życze powodzenia w stawianiu kolejnych serverów.

BTW. Archanioł zajmij się lepiej serverami hamachi. pozdrawiam Lodowaty

Murarzz aka Lodowaty nie mów głupot, że przez caly czas grałeś na serwerze na WH i bana nie dostałeś, bo 20 kwietnia dostałeś bana za WH .. Pisze to w Pregierzu na forum. A oto dowód :

1iyt9n.png

Sygnaturk_aaxnprw.png

 

 

Opublikowano

Lodowaty widzę że kozak w necie a pizda w świecie zapraszam na spotkanie ts.batios.pl

nie żeby co, ale sam pokazałeś, ze jestes "kozak w necie a pizda w świecie" pisząc "zapraszam na spotkanie ts.batios.pl" 

 

top. server kiedys wystaruje ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...