Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Batios.pl [Dedyk][Easy] - Startujemy już dziś. Godzina 17:00.


Batios

  

808 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co chciałbyś, abyśmy dodali w następny piątek?

    • Dungeon
      458
    • 2x Misję na wyższym poziom
      89
    • Jakiś system gier/nagród
      261

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 817
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

jakie królestwo?

Mordon

Opisałby mi ktoś :

Jak wyglada ulepszanie?

Stal +7/8/9 ulepki?

lezki +7/8/9 ulepki ?

itd..

Jak z zarobkiem,jak leci hajs?

Perły, pamiatki demona+, matowe lody, liscie, zabie udka, jezyk zaby

 

perły sa po 50 / 100 / 200 kk

inne ulepszacze po 25 kk

 

w godzine mozna wydropić 1 kkk

 

na 35lv z misji jest magiczny kamien

mozna robic nowe konta i tylko kamienie tworzyc

kamien = 500 kk

Opublikowano

lekkie ddosy sa :>

srednio.gif

 

[50]+ [100]+ [150]+ [200]+ [250]+ [300]+ [350] +[400]+ [450]+ [500]+ [550]+[600]+ [650]+ [700]- [750]- [800]- [850]-

 

Nie bądź luj daj LAJKA

Opublikowano

nie, ulepszacze dropią jak poyebane

serwer podchodzi bardziej pod medium/easy :D

też masz lagi?

srednio.gif

 

[50]+ [100]+ [150]+ [200]+ [250]+ [300]+ [350] +[400]+ [450]+ [500]+ [550]+[600]+ [650]+ [700]- [750]- [800]- [850]-

 

Nie bądź luj daj LAJKA

Opublikowano

warto tu zagrac bo mam dylemat szybko sie dorobie lvl ~100 i dobrego eq da rade w 2-3dni

?

Czuje sie tutaj tak samo jak 4 lata temu na PLu ;)

nie chodzi mi tutaj o exp itd

tylko o klimat :)

 

Tutaj nie ma tak ze w 1 dzien zrobisz full eq i wbijesz max lv

tutaj wszystko robi się stopniowo

musisz zagrać zeby to poczuć :D

Opublikowano

Dziala wam serwer ? Bo mi stoi na logowaniee ??

                                                                       4uc581.jpg

Opublikowano

Czuje sie tutaj tak samo jak 4 lata temu na PLu ;)

nie chodzi mi tutaj o exp itd

tylko o klimat :)

 

Tutaj nie ma tak ze w 1 dzien zrobisz full eq i wbijesz max lv

tutaj wszystko robi się stopniowo

musisz zagrać zeby to poczuć :D

przekonales mnie jesli jest klimat Pla biore w ciemno ^_^

ab6c462d0abe0af0.jpg


Opublikowano

zaloguj sie na ch4

stoi na wyborze postaci xD 

przekonales mnie jesli jest klimat Pla biore w ciemno ^_^

serwer naprawde zajebisty !

                                                                       4uc581.jpg

Opublikowano

warto tu zagrac bo mam dylemat szybko sie dorobie lvl ~100 i dobrego eq da rade w 2-3dni

?

Ja w 2 dni grając około 5h dziennie mam Nieb.Stal. ładnie wybonowaną +4 i Tryton'a więc jak uważasz ;), inni mają jeszcze lepsze zbroje i bronie

Opublikowano

Czuje sie tutaj tak samo jak 4 lata temu na PLu ;)

nie chodzi mi tutaj o exp itd

tylko o klimat :)

 

Tutaj nie ma tak ze w 1 dzien zrobisz full eq i wbijesz max lv

tutaj wszystko robi się stopniowo

musisz zagrać zeby to poczuć :D

 

A Adminów nie bolą cztery litery ?? bo aż ja czuje jak w du**e im wchodzisz :D

 

AW. serwer tak do pogrania przyjemny , puki co nie ma w co grać więc wegetuje się tu ;)

Opublikowano

a dodania zmianki u NPC sa tak? i w jakich cenach drogo czy tanio mozna kupic hurtowo?

bonusy max wchodza?

100 zmianek 12kk , bony nie wchodza max

                                                                       4uc581.jpg

Opublikowano

A Adminów nie bolą cztery litery ?? bo aż ja czuje jak w du**e im wchodzisz :D

 

AW. serwer tak do pogrania przyjemny , puki co nie ma w co grać więc wegetuje się tu ;)

Pomyliłeś adres ziom :)

 

Ja tu tylko naprowadzam ludzi na właściwą droge.

Lepiej zeby grali tutaj, na serwerze z przyszłością niż na jakimś syfie które padnie po zwrocie kasy za maszyne :)

Poza tym gram tutaj więc robie to dla siebie i ludzi którzy tu grają :)bo czym więcej tym lepiej :D

100 zmianek 12kk , bony nie wchodza max

Tak :)

ale w 1h na rękawicy można zrobić 1 kkk ;)

Opublikowano

Pomyliłeś adres ziom :)

 

Ja tu tylko naprowadzam ludzi na właściwą droge.

Lepiej zeby grali tutaj, na serwerze z przyszłością niż na jakimś syfie które padnie po zwrocie kasy za maszyne :)

Poza tym gram tutaj więc robie to dla siebie i ludzi którzy tu grają :)bo czym więcej tym lepiej :D

Tak :)

ale w 1h na rękawicy można zrobić 1 kkk ;)

 

Na mapie od 99 w jakieś 15-20 min 1kkk masz ;>

 

POLECAM WSZYSTKIM SERWER ! ZAJEBISTY KLIMACIOR :> 600/700 osób online zajebiście ;>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...