Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Batios.pl [Dedyk][Easy] - Startujemy już dziś. Godzina 17:00.


Batios

  

808 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co chciałbyś, abyśmy dodali w następny piątek?

    • Dungeon
      458
    • 2x Misję na wyższym poziom
      89
    • Jakiś system gier/nagród
      261

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 817
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No ba. Tylko u nas!

Tak samo unikalne systemy!

Zapraszajcie znajomych, przyjaciół, rodziców i dziadków! Bo warto :)

tW8Oe.png

Opublikowano

Z tymi ulepszaczami nie jest tak źle

Wystarczy iść i w 5 minut nadropi się 20x danego ulepszaczu.

Przy okazji można iść nadropić dużo i sprzedać.

Expiąc od 90 do 99 noo był troche hardkor :)

Ale pamiętajmy że jak przebrniemy przez ten hardkor to czeka nas raj :)

Czyli mapa 99 na której jest spoko zarobek.

Jednak jestem za tym żeby na mapie od 90lv zwiększyć spoty przynajmniej 3x bo bardzo malutkie są :(

 

Na serwerze bardzo często organizowane są eventy i dodawane nowości

jest to zdecydowanie najbardziej rozwijający się serwer na tym forum

 

Jak najbardziej polecam tutaj gre

jest to jedyny serwer godny uwagi

reszta to próchno. :)

 

Pozdrawiam :)

DISS: Endymion vs Nakou

 

KLIKNI

Opublikowano

Oczywiście masz racje ulepki dropią w miare dobrze ale jeśli chodzi o rybią ość ? Chce Ci się stać godzinami i łowić ryby aby wydropić z 5sztk ? Albo podam na swoim przykładzie, na Lvl60+ poleciał mi w v2 Perłowy Naszyjnik ten z Intem. No i ok odrazu poleciał na Buffke. No to co kujemy i bodajże na +5 shuriken 2x i co ja teraz specjalnie mam robić drugą postać takiego nobka aby lecieć do m2 wydropić shuriken ? Ja wiem że to jest niby normalnie ale nie na serwerze typ Medium/Easy podkreślam. Pozdrawiam MeFiu

Opublikowano

Serweer naprawdę fajny  i polecam.

Palenie itemów jest straszne a wręcz okropne ulepszałem zbrojke na 54 i z +8 na +0 zjechało i teraz bodziami za ponad 60kk wgl nie wjechałem nawet na +5 cały czas na +2-3 staje.

Przypominam ze 1 bodzio 500k takze za ponad 60kk jest ich juz sporo.

Taki troche denerwujący fakt jak dla mnie.

mojasygnan.png

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngBatios trzymam za słowo co do tych ulepszaczy :) Chciałbym pochwalić Cb i wgl Administracje , że wdajecie się w wymiane sugestii wgl z graczami tak upierdliwymi jak ja i przy tym nie tracicie nerwów ,bierzecie pod uwagę naszą w tym przypadku moją opinie i staracie się wprowadzać te zmiany, oczywiście nie wszystkie bo nie mówie tutaj o problemach gimbów typu "GM daj więcej expa" "GM daj coś" "GM moby mnie za dużo biją zmniejsz to"  haha . Nie no wydaje mi się , że to co ja przedstawiłem z tymi ulepkami to jak najbardziej większość się ze mną zgodzi że na Medium być ich nie powinno oczywiście do pewnego momentu :) Pozdrawiam MeFiu

Opublikowano
@ Postaramy się dokonca tygodnia w tej kwestii zadziałać.

W razie co przypomnij mi na pw. :) Bo dziś dodajemy kilka innych rzeczy

tW8Oe.png

Opublikowano

Opłaca się grać ?   TAK

Ile średnio graczy online ? 600/700 ?

W ile wbiję max lv ? 2/3 TYG grając normalnie

Trzeba wydawać hajs by coś ugrać ?  Nie - wystarczy jeden dzień na mapce 99 lvl na spocie ognisko bić moby i ma się tyle bryłek, że można kupić od innych graczy coś z IS np ode mnie :P

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngBatios masz to jak w banku, że się przypomne i podrzuce kilka innych sugestii jeszcze z którymi oczywiście możesz się nie zgodzić ale zawsze możemy podyskutować ;)

Opublikowano

# Dodaliśmy Nowe misje.
# Dodaliśmy nowe ulepszenia.
# Ulepszyliśmy Arenę z Bossami.
# Nowe System
- Nasz Serwer Batios.pl się rozwija bardzo szybko!

tW8Oe.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...