Skocz do zawartości

DarwoR

MPC Winner
  • Postów

    2 369
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

3 obserwujących

O DarwoR

  • Urodziny 15 Września

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

11 932 wyświetleń profilu
  1. kiedy to forum przestanie działać jak gówno?

    1. RikoDEV

      RikoDEV

      Czekamy aż zrobisz lepsze. :)

  2. Prosiłbym o pomoc

     

  3. Czy ktoś z moderacji byłby tak miły i otworzył ponownie mój temat w dziale Metin2 - Współpraca?

  4. ktoś kto ogarnia dobrze c++ i chce mi pomoc?

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. DarwoR

      DarwoR

      przy "trafieniu" 6 pokazuje, że i tak jej nie trafił

    3. Lesteross

      Lesteross

      to musisz się kodem pochwalić

    4. DarwoR
  5. DarwoR

    [Dyskusja] Balmora

    nie bedzie w chuyy ludu tylko sie zrobi sztuczy tłum ytber nie nagrywający metina od 3-4 lat nie jest mega z*******a reklamą
  6. DarwoR

    Oceń utwór poprzednika

    4/10 nie lubie takiej muzy https://youtu.be/QcWS5qialZM
  7. Jakoś mój brat(kuzyn) który jest teraz w 1 gimnazjum grał ze mną od najmłodszych lat w piłe a teraz siedzi przy tablecie i napierdala w różne gry i czy on sie wychował przy esporcie? NIE ­
  8. Ty patrz,nawet nie zauważyłem tego cytowania Ale jak już wyżej pisałem,mam nadzieje że nie będziesz takich ala kiboli na imprezach typu IEM. @lolens123 mam nadzieje że to będzie po tym jak z tego wyrosne,bo narazie w spokoju chce łazić na takie cos nie bojac sie o własnie zycie,pózniej i tak nie będe mial na to czasu za pare lat,taka sytuacja "KIBOL" W "ESPORCIE" XDD ŚMIECHŁEM ­
  9. https://www.youtube.com/watch?v=kUqYdmk1gHE Dla mnie "esport" to wciąż rozrywka i troche śmieszy mnie nazywanie tego sportem bo definicja sportu jest taka: A granie w csa/lola/dote czy inne "esportowe" gry to wciąż powinna być rozrywka ale coraz mniej dzieci na dworze a coraz więcej na kompie. Drożdżówki ze szkół wycofali bo dzieci grube niby, a to nie przez drożdżówki tylko siedzenie na kompie po kilkanaście godzin i granie w różne gry. Współczuję takim osobom, mieć tak bardzo spieprzoną młodość. A co do tematu to ja w ogóle nie interesuję się esportem, bo jest to dla mnie po prostu żałosne. Siedzieć całymi dniami i gapić się w monitor, no sorry, ale dla mnie to trzeba mieć coś z głową nie tak. Rozumiem można sobie grać w jakieś gierki, ale nie k***a po kilkanaście godzin dziennie. ,,A co do tematu to ja w ogóle nie interesuję się esportem, bo jest to dla mnie po prostu żałosne. Siedzieć całymi dniami i gapić się w monitor, no sorry, ale dla mnie to trzeba mieć coś z głową nie tak. Rozumiem można sobie grać w jakieś gierki, ale nie k***a po kilkanaście godzin dziennie." A jak ludzie ciągle oglądają piłkę nożną w tv to już jest normalne , już wole oglądać jakiś koreańczyków którzy grają w Lola lub cs niż ,,messi" lub ronalda jak płaczą po meczu ponieważ przegrali. No, ale zwykle takie mecze esportowe wśród fanów wywołują podobne emocje co wśród fanów np. tej piłki nożnej. Poza tym oprócz funu z oglądania ludzie lubią dobrze czuć się w grupie i znajdować akceptację, to może z tego wynika popularność wspólnego oglądania grania. Oglądanie meczu piłki nożnej czy meczu w csie to tak szczerze mozna to do jednego wora wrzucić bo jeżeli ktoś jest kibicem i liczy na swojego faworyta który wygra to wiadomo jakieś emocje są aczkolwiek polscy streamerzy godni uwagi to tylko rafonix i daniel magical ­
  10. rowniez mam vipa widzimy sie na PGA
  11. zbanowane konta się nie wyswietlają i nie zaliczają czy jakos tak pisał chyba @Miszczu albo jakis admin
  12. Mi brakuje golda i ni c***a nie da rady go zdobyc ale gz 1mln userow!
  13. Ja wysłałem podanie zobaczymy co z tym będzie ;-) Szkoda, że o 20 lecz postaram się jakoś być na losowaniu Powodzenia!
  14. Ale kidmodzi nie mają tego tylko sami moderatorzy. Ankieta jest całkiem okej tylko ludzi - trolli powinno się banować na okreslony czas
  15. A kiedy można spodziewać sie następnego losowania? Co tydzień? Akurat ja nie mogę brać udziału losowaniu bo wracam po 22-23 Zawsze będzie o 20? dzięki @techse za dobicie 900 like
×
×
  • Dodaj nową pozycję...