Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Batios.pl [Dedyk][Easy] - Startujemy już dziś. Godzina 17:00.


Batios

  

808 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co chciałbyś, abyśmy dodali w następny piątek?

    • Dungeon
      458
    • 2x Misję na wyższym poziom
      89
    • Jakiś system gier/nagród
      261

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

300 online - 21:20.. mam nadzieje ze to sie rozkręci z czasem..

 

Nakou , w ile wbije sie od 0 do 90/100? :P

Ja narazie mam 90lv zatrzymałem się z expieniem bo robie eq itp.

Ale od 0 do 90 wbijesz nawet w 1 dzień

PD-ki masz w sklepiku po 30 kk

ja nawet mogę Ci dać za darmo

jak wbijesz na serwer to napisz nick Nakou

  • Odpowiedzi 817
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1. BS legalny?

2.Wchodza od razu max bonusy ?

3.Czy ktoras klasa jest "promowana" w pvp?

1. Nie jest ale jak będziesz go używał to i tak nikt się o tym nie dowie.

 

2. Bony wchodzą w większości MAX ale jest pare wyjątków. Dobrze że tak jest przynajmniej wszyscy nie będą mieli takich samych bonów.

 

3. Postacie w PvP są zredukowane.

Opublikowano

Ja narazie mam 90lv zatrzymałem się z expieniem bo robie eq itp.

Ale od 0 do 90 wbijesz nawet w 1 dzień

PD-ki masz w sklepiku po 30 kk

ja nawet mogę Ci dać za darmo

jak wbijesz na serwer to napisz nick Nakou

SErwer Easy i od 0-90 nawet w 1 dzien  hmmmmm musze sie zastanowaic czy taki to Easy skoro jescze pd sa w sklepie 

1397045660-U114921.jpg

Opublikowano

gralem wbilem 50 i co to za easy medium jak trzeba nawet ulepki na eq od 10+? Ku dropic ? smiech na sali , raczej Medium hard powinno pisac bo nic tam nie ma z easy kompletnie nic..

jesteś śmieszny jak Twoja koszulka na awatarze

ulepszacze dropią z co 2 moba

a z resztą... jestes za cienki zeby grać na tym serwerze bo zawsze byłeś cienki i zawsze będziesz cienki :)

idz na xenoxa bo tam grają ludzie na takim poziomie umiejętnosci jak Ty

Opublikowano

jesteś śmieszny jak Twoja koszulka na awatarze

ulepszacze dropią z co 2 moba

a z resztą... jestes za cienki zeby grać na tym serwerze bo zawsze byłeś cienki i zawsze będziesz cienki :)

idz na xenoxa bo tam grają ludzie na takim poziomie umiejętnosci jak Ty

A nie sadzisz ze trzeba najpierw kogos znac zeby sie wypowiadac na czyjs temat ??????????????

1397045660-U114921.jpg

Opublikowano

jesteś śmieszny jak Twoja koszulka na awatarze

ulepszacze dropią z co 2 moba

a z resztą... jestes za cienki zeby grać na tym serwerze bo zawsze byłeś cienki i zawsze będziesz cienki :)

idz na xenoxa bo tam grają ludzie na takim poziomie umiejętnosci jak Ty

yyy.. a co ma awatar do tego ? Pociesze Ciebie Kolezanko , nie gralem na Xenoxie oraz ich innych serverach bo pelno tam takich jak Ty zawsze gralem na Hardach i mialem to co chcialem , a to ze sobie teraz znalazlem Easy nie oznacza ze jestem Cienki sama nazwa mowi EASY jezeli nie ogarniasz Ang to znaczy Latwe 

hmm nie ma to jak oceniac ludzi jak ich nie znasz nie ? to takie dorosle.

 

image.png

Opublikowano

Wszyscy tak wychwalacie ten server.. a ja wręcz przeciwnie.. wbiłem bo taka opinia hoho :)

easy/medium - nie powinno byc ulepszaczy na stalki +7/8/9 i lezki.. fenki itd

zniechęciło mnie również to ze jest to easy/medium, a exp .. w 1 dzien 90 lvl? cos nie halo :P

Nie mam na celu zniechęcania ludzi do grania na serverze,bo coś w nim jest.

Aczkolwiek nie przyciągną mojej uwagi.. :)

 

Pozdrawiam :D

715a95fd31834.jpg

 

Opublikowano

@Kamilex122

 

Sam napisałeś że Easy to znaczy Łatwy

Na serwerze wszystko łatwo zdobyć, łatwo się expi więc chyba jest easy tak?

Kto powiedział że jak jest serwer easy to nie może być ulepszaczy?

To taki stareotyp mówi że jak jest serwer easy to wszystko osiąga się w 1 dzień

ten serwer ma swój klimat i jest zajebisty.

 

@Matthew174

 

To samo co pisałem dla tego up mogę napisać tutaj

 

Easy nie oznacza BEZ ULEPSZACZY, WSZYSTKO W 1 DZIEŃ Tylko oznacza ŁATWY

a na serwerze wszystko jest łatwe :)

 

Z dnia na dzień więcej ludzi gra POLECAM I ZAPRASZAM.

Opublikowano

Nie polecam serwera,no chyba ze macie stalowe nerwy.Meeega zlagowany

 ghahahahhahahahha mega zlagowaną to masz głowie człowieku.

 

Odkąd gram oprócz ddosów który były 2-3 dni temu nie ma żadnych lagów , to , że serwer za ciężko bo jestes na poziomie xenoxa to już twoja sprawa.

 

Z jednej strony dobrze , że nie grasz po co takie gówna na serwie ? Tylko nie pierdol farmazonów i nie oczerniaj serwera nieprawdą palancie.

Opublikowano

Proszę HA o sprawdzenie logów wbijania poziomów gracza xXHeroineXx który ni stąd ni zowąd wbił się do topki jak pod kosz Lebron i wybił się na top1, Dziwne jest to, że kiedy bym nie patrzył to posiada okrągłe poziomy przykład :115,120,130,135.

P.s. Póki co nie ma sensu grać na serwerze bo jest atakowany i nawet depo się otworzyć nie da.

 

@1361622928-U485574.pngBatios Mam nadzieję, że nowa maszyna pomoże :)

sygnatura.png

Opublikowano

Proszę HA o sprawdzenie logów wbijania poziomów gracza xXHeroineXx który ni stąd ni zowąd wbił się do topki jak pod kosz Lebron i wybił się na top1, Dziwne jest to, że kiedy bym nie patrzył to posiada okrągłe poziomy przykład :115,120,130,135.

 

P.s. Póki co nie ma sensu grać na serwerze bo jest atakowany i nawet depo się otworzyć nie da.

 

@1361622928-U485574.pngBatios Mam nadzieję, że nowa maszyna pomoże :)

ten xXHeroineXx gra rowniez pod nickiem Idek

 

on na 100% ma WH :)

 

 

Zapraszam na serwer gra sie dobrze

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...