Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Mentis Easy - My tworzymy przyszłość


Mentis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

- Woda "Mong" nie działa. Nie da się jej użyć

- Jeżeli ma się otworzone to okienko z tym bankiem, bs'em itp to nie da się wykonywać praktycznie żadnych czynności na postaci.

- Wyrównać DMG klas, pozbierać 8 typa wziąć ich na ts'a każdy inną postacią i po prostu w tej tabelce, jeżeli się nie mylę "skill proto" z pełnym eq bez bonów każda klasa biła równo gdzie tutaj mówię + - 1k DMG .

- Exp w av1 jest słaby.. Przydało by się av2, bądź  też powiększenie expa w av1. 

- Ktoś tam wspominał o pomniejszeniu dmg moobom na mapie 86

 

To tyle, jeżeli znajdę coś więcej dam znać. 

Powodzenia !

  • Odpowiedzi 409
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

- Woda "Mong" nie działa. Nie da się jej użyć

- Jeżeli ma się otworzone to okienko z tym bankiem, bs'em itp to nie da się wykonywać praktycznie żadnych czynności na postaci.

- Wyrównać DMG klas, pozbierać 8 typa wziąć ich na ts'a każdy inną postacią i po prostu w tej tabelce, jeżeli się nie mylę "skill proto" z pełnym eq bez bonów każda klasa biła równo gdzie tutaj mówię + - 1k DMG .

- Exp w av1 jest słaby.. Przydało by się av2, bądź  też powiększenie expa w av1. 

- Ktoś tam wspominał o pomniejszeniu dmg moobom na mapie 86

 

To tyle, jeżeli znajdę coś więcej dam znać. 

Powodzenia !

O 14 przerwa konserwacyjna , zajmę się tym .

GP od naszego gracza :


ZMIANY: 

- Naprawiona Woda Mong

- Minotaur Więcej (HP) 

- Dodano ślub

- Mała poprawa panelu gracza

- Mała zmiana dropu z minotaura

- Mała zmiana dropu ze szkaty azraela

- Szkatułka teraz wpada do eq , nie na ziemie

- Minimalnie podniesiony exp w AV1 

- Zwiększony exp w red lesie, na waszą prośbę

- Dodanie questa fabularnego ( dzisiaj postaram się zrobić do 160lv fabularne)

19739262381075596135.gif

Opublikowano

Nie podoba mi się exp w av1 jak na serwer easy jest za słaby, również dajcie większy exp w red lesie bo ludzie też lubią tam expić.

Opublikowano

Nie podoba mi się exp w av1 jak na serwer easy jest za słaby, również dajcie większy exp w red lesie bo ludzie też lubią tam expić.

Minimalnie podniesiony exp w AV1 .

Zwiększony exp w red lesie, na waszą prośbę.

 

EDIT:

 

15:30 beta ciąg dalszy .

Mnie nie będzie będę koło 17-18 (technik)

Tutaj znajdziecie wszelkie zmiany na serwerze:

http://mentis2.pl/zmiany

ŁATKA DLA OSÓB CO CHCIELI STANDARDOWY UKŁAD EQ , WKLEIĆ DO PACK I PODMIENIĆ:

http://speedy.sh/wDpMm/uklad-ekwipunku.rar

Serwer on.

19739262381075596135.gif

Opublikowano

Jest sporo bugów, ale to takie drobnostki, które się naprawia w 5-10 minut jeszcze poważniejszych bugów się nie znalazło ; ) 

 

 

Serwer na chwilę obecną znakomicie się zapowiada, ale nie gram już bo męczy mnie ta myśl że na oficjalnym starcie będę musiał bić jeszcze raz ten lvl ;)

Battlefield Heroes pod inną nazwą całkowicie odświeżone ! Już Niebawem 

 

 

 

rglinepolska3.png

Opublikowano

Jest sporo bugów, ale to takie drobnostki, które się naprawia w 5-10 minut jeszcze poważniejszych bugów się nie znalazło ; ) 

 

 

Serwer na chwilę obecną znakomicie się zapowiada, ale nie gram już bo męczy mnie ta myśl że na oficjalnym starcie będę musiał bić jeszcze raz ten lvl ;)

Tak jak mówisz to są drobnostki , naprawiane na bieżąco . Jakiś poważnych bugów nie ma :)

Także , dodajemy modyfikacje jakie sobie gracze życzą.

Dziękuje Tobie za udział w becie i oczekuję Cię na oficialu :)

 

Gracze wykryli poważnego buga z Metinem Pychy , został on już naprawiony dziękujemy .

Mała przerwa , w celu dodania kilku zmian . Liczba graczy na becie ciągle rośnie dziękujemy !

19739262381075596135.gif

Opublikowano

Wpisuje passy, łączy, a jak ma się pojawić okno postaci to zamyka się klient, jakieś porady?


Wpisuje passy, łączy, a jak ma się pojawić okno postaci to zamyka się klient, jakieś porady?

Opublikowano

Wpisuje passy, łączy, a jak ma się pojawić okno postaci to zamyka się klient, jakieś porady?

Wpisuje passy, łączy, a jak ma się pojawić okno postaci to zamyka się klient, jakieś porady?

Ponieważ , serwer wyłączony. Przerwa chwilowa dodająca parę usprawnień . 

19739262381075596135.gif

Opublikowano

Mogę zrobić cheaty na ten serwer ? :D

 

 

///////////////

 

Jakie będą nagrody za najlepszy GP ?

60730268349483218925.png

 

Opublikowano

Mogę zrobić cheaty na ten serwer ? :D

 

 

///////////////

 

Jakie będą nagrody za najlepszy GP ?

Za cheaty nie karamy na becie , ale już na officialu będzie to ostro karane . 

Co do drugiego pytania, to sm .

Zaraz serwer on .

Serwer on , zapraszam .

Ja lecę będę o 20 , spodziewajcie się wtedy kolejnej przerwy na 1h w celu aktualizacji . ( technik - [HA]MrLuzer)

19739262381075596135.gif

Opublikowano

jest autopatcher w kliencie ?

nie ma autopatchera. Narazie nie potrzebny.

                                                                             40117680099074104760.gif                                                 

Opublikowano

Przydało by się powiększyć spoty w Av1/.

Veni, vidi, vici.
U mirin' brah?
Zyzz!

Opublikowano

Wystarczył jeden zły komentarz i już 2 typków w prezce mi pisze. 

 

 

 

Luzer napraw mapke 125 bo jak wbijam na spota to mi wywala klienta i mi buguje postac

 

Luzer wejdzie to naprawi, ale mi działa.  o.O

 

 

 

 

 

r20rap.png

 

 

 

 

 

19739262381075596135.gif

Opublikowano

Wy tworzycie dno..

 

@Serwer niedopracowany administracja sobie już grabi i juz nie zagram elo.

Nawet nie weszłeś na serwer , syfem jesteś Ty i Twój kolega up elo .

19739262381075596135.gif

Opublikowano

TĘPIĆ HEJTERA CO OBCE BARWY UBIERA!! hahahaha

 

UWIELBIAM TAKICH NAPINACZY :D Gunwo wiedzą, ale są najmądrzejsi :D hahahahah

 

Serwerek fajny, Admini się starają, a po przygodach z @DarkSince i jego Glado*em to dla mnie najważniejsze :)

 

Tylko tak dalej panowie ;) Narazie tylko beta ale myślę że będzie git...

 

 

@kolejny błąd... Po wzięciu ślubu nie pokazuje mi się żonka na liście znajomych w "rodzinie" xD

 

a po ostatnim update nasz ślub został unieważniony :P

RÓŻNICĄ W PRACY Z JASNO WYZNACZONYM CELEM I BEZ NIEGO JEST REZULTAT

Opublikowano

TĘPIĆ HEJTERA CO OBCE BARWY UBIERA!! hahahaha

 

UWIELBIAM TAKICH NAPINACZY :D Gunwo wiedzą, ale są najmądrzejsi :D hahahahah

 

Serwerek fajny, Admini się starają, a po przygodach z @DarkSince i jego Glado*em to dla mnie najważniejsze :)

 

Tylko tak dalej panowie ;) Narazie tylko beta ale myślę że będzie git...

 

 

@kolejny błąd... Po wzięciu ślubu nie pokazuje mi się żonka na liście znajomych w "rodzinie" xD

 

a po ostatnim update nasz ślub został unieważniony :P

Będziesz musiał po dzisiejszym resecie tj . 20+ zrobić od nowa ślub ponieważ był reset questów:) . 

Niech se piszą , konkurencja to wiesz . Staramy się naprawić wszystko co trzeba.

Technik Serwera


22701792899122533911.gif

Opublikowano

Za wasze oszczerstwa i kłamstwa powodzenia życzę.

  Czasami trzeba ludziom wytłumaczyć gdzie jest ich miejsce.

Opublikowano

I tak 3mać :) dla większości dojrzałych graczy to mega PLUSIK :)

 

A JA POLECAM KAŻDEMU KTO PISZE JAK CHŁOPAK NADE MNĄ ABY DO TAKICH TEKSTÓW DORZUCAŁ DOWODY :)

RÓŻNICĄ W PRACY Z JASNO WYZNACZONYM CELEM I BEZ NIEGO JEST REZULTAT

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...