Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co nas czeka w następnych aktualizacjach


Juri.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aż mi cię żal człowieku.

(WaffelTraktor) Ten TD nie ma pancerza, mobilność średnia, camo gorsze od Mausa, magazynek ładuje prawie minutę, a w tym czasie nawet E 100 cie zjedzie z fulla do zera.

(FV) Słaba mobilność, brak pancerza, camo nie najlepsze, działo zgrywa 3.4, każdy ruch wieżą to od razu padaczka celownika, celność 0.4, częste strzały za 700-800 przy przeładowaniu 25sec.

 

WaffelTraktor to TD który ma na celu stanąć na granicy zasięgu renderowania i piździć. Jeżeli ten TD jest dla ciebie taki "OPOPOP NERFIĆ BO MNIE ZABIŁO!!!!1" to trochę dziwne...

FV to akurat czołg do strzelania goldem. A co do WaffelTraktora, to taka jest teoretyczna rola tedeków.

  • Odpowiedzi 534
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

- WG rozumie problem botów i chce z nimi walczyć, ale również uważa, że boty stanowią mniej niż 1% graczy w grze. Obecnie trwa analiza, której efektem końcowym będą bany dla bociarzy
- devsi pracują nad nowym systemem wykrywania botów
- według Storm’a gracze przesadzają z ilością botów w grze
- Storm powiedział, że gracze AFK oraz ci, którzy wychodzą z bitwy przed zniszczeniem swojego czołgu poniosą konsekwencje
- mapa Północny Zachód w 8.11 jest w porządku
- Storm nareszcie zauważył, że mapy Siewiegorsk i Święta Dolina mają problemy z balansem
- wszystkie nowe „problematyczne mapy” (np. Święta Dolina) zostały stworzone przez tych samych ludzi, którzy stworzyli pierwsze mapy do WoT
- Komaryn znów zostanie przerobiony, albo i nawet usunięty
- Storm ujawnia plany WG co do LT:

„Wprowadzimy wysokotierowe LT (VII-VIII) dla największych nacji w grze – ZSRR, USA i Niemiec. Stare LT dostaną nowy MM, a może nawet buffa. Tak czy siak, zamierzamy ułatwić życie grającym LT.”

- nie będzie LT IX i X tieru, gdyż brak jest jakichkolwiek kandydatów
- linia LT USA będzie zaczynać się od Chaffee, kandydatami mają być T49 LT i T92 LT
- Storm potwierdza, że T49 LT pojawi się w tym roku (jest to w zasadzie Walker Buldog z działem 90 mm)
- roaming zostanie wprowadzony w tym roku
- gracz narzekał, że rozwalanie wrogiego czołgu ze 100% HP do zera poprzez strzelanie we właz dowódcy mija się z celem – Storm powiedział, że devsi rozważali kiedyś, aby po trafieniu w wystające miejsca czołgu (np. właz dowódcy) dmg był zredukowany. Jednakże zarzucono ten pomysł, gdyż spowodowałoby to zbyt duże zamieszanie u graczy. (w sumie szkoda, bo to akurat miałoby sens)
- devsi rozważają też pomysł, aby czołg po otrzymaniu trafienia w działo lub gąsienice z konkretnie dużego kalibru, traciłby nieco HP
- Storm stwierdził, że optymalizacja WoT jest na stałym poziomie, a nawet rosnącym (jako przykład podał fakt, iż dużo graczy odnotowało wzrost FPS w 8.11)

- WG nie da nam możliwości ukrycia swoich statystyk, gdyż pomysł ten „ma wielu wrogów”
- KV-220 nie dostanie nerfa
- MM ogólnie działa dobrze, jedynym obecnym problemem jest długie czekanie w kolejce VIII tierów
- według Storm’a gra artylerią obecnie nie jest atrakcyjna ze względu na długi czas celowania
- znaleziono już kandydata na premium TD USA
- nie będzie specjalnych map dla 7/42
- nie będzie twardego limitu TD na bitwę
- plutony mają się statystycznie dobrze
- WG lubi porcjować zawartość, więc nawet BH nie ujrzymy w jednym kawałku – np. mechanizm spawnu zostanie dodany później
- Sheridan na pewno nie pojawi się w WoT
- Storm nie jest zadowolony z tego, że czołg może ot tak zniknąć w bezruchu i pojawić się dopiero po poruszeniu się
- celowanie a’la Battlefield będzie opcjonalne (ręczne ustalanie odległości strzału)
- Storm stwierdził, że obecnie narzędzia wykrywające nielegalne mody nie są zbyt efektywne, gdyż łatwo je ominąć
- niedługo mamy ujrzeć nowy rozbudowany tryb dla CW
- możliwe, że otwarte pojazdy dostaną mikronerfa (~2,5%), ale w zamian za to załogi takich pojazdów dostaną bonus do umiejętności jako rekompensatę (czyste placebo, a dzięki temu ludzie przestaną narzekać na brak możliwości założenia wentylacji)
- KV-5 nie powróci do sklepu

I uwaga, bardzo ważna zmiana:

Devsi w 8.11 postanowili usunąć XII tier bitewny (XII tier bitewny to w praktyce bitwy wyłącznie X tierów na randomie). Zrobiono tak, gdyż „stanowczo zmniejsza to małym kosztem kolejki do bitwy dla czołgów VIII tieru, a także daje dodatkową motywację do grindowania X tierów”. Okej kolejki będą mniejsze, ale to oznacza, że VIII tiery (z wyjątkiem czołgów premium, których ta zmiana podobno nie dotknie) będą teraz częściej widywać X tiery…

Opublikowano

Jak dla mnie linia USA LT powinna wyglądać:
T5: Znerfiony Chaffee z MM jak ELC i Leos (stock działo, ale z lekkim buffem do pene, np 105 i stock wieżą)
T6: Walker Buldog (Chaffee z teraz)
T7: T49 LT (Walker Buldog z 90mm)

Wszyscy byliby szczęśliwi.
Do tego jeszcze T92 LT odchodząty od T71 jako T8 do tej linii (z tego co wiem, to T92 było T71 na sterydach)

Opublikowano

- devsi badają tajemnicze spadki fps na mocnych komputerach z Win 8
- Q: “Dodajcie proszę gong informujący o tym, że do końca bitwy została jedna minuta.” A: “I do tego dziewczyny w bikini, co nie?”
- devsi są świadomi ustawianych kompanii
- Storm potwierdza, że 8.11 przyniesie zmiany w polu widzenia kamery
- możliwe, że w przyszłości będzie można dostosować w opcjach pole widzenia
- World of Tanks może się szczycić miejscem w pierwszej piątce gier MMO, które osiągnęły największy sukces
- w tym roku mamy się doczekać rozbudowy minimapy
- sowieckie działa 85 i 100 mm prawdopodobnie zostaną znów zrebalansowane (prawdopodobnie tak, aby odpowiadały ich chińskim wersjom)
- T58 HT na szczęście nie pojawi się w grze. A dlaczego na szczęście? Gdyż to był HT z działem 155 mm, magazynkiem na 6 pocisków oraz pancerzem i mobilnością zbliżoną do T57 HT. Czysty balans =)

- szybkostrzelność działa i prędkość obrotu wieży są parametrami służącymi balansowi
- uszkodzona optyka (żółta) nie daje żadnych kar do zasięgu widzenia
- WG uważa, że lepiej resetować konta bociarzom, niż ich banować (czyżby dbanie o płacącego klienta? ^^)
- update 1.2 do WoWp nie przyniesie MM opartego na skillu, ale nowi gracze będą mieli większe fory
- być może kiedyś powróci XII tier bitewny, ale to bardzo mało prawdopodobne
- możliwe, że SU-76 i SU-85 pojawią się w bitwie pod Kurskiem bez pocisków premium
- w BH będzie trzeba zakupywać gotowe zestawy pocisków
- alternatywne kadłuby będą powiązane z zawieszeniem, ale raczej nie będą one dodawać HP maszynie
- nie można w tym samym momencie grać w WoT i WoWp na jednym koncie
- TD również dostaną alternatywne kadłuby

Opublikowano

- będzie wspólny launcher dla wszystkich gier WG
- system kar za AFK/wyjście z bitwy nadejdzie w 9.1
- pojawił się pomysł że gdy liczba bitew przekroczy ustaloną przed rozegraniem kolejnych trzeba wpisać kod catchpa
- there are pieces of the captcha code in the game files for quite a while, this is apparently made specifically for China
źródło
- the “additional grousers” equipment works by reducing the ground resistance on soft surfaces and (somewhat less) on medium surfaces
źródło
- tematy o botach na ruskim forum zostały usuwane, gdyż gracz nie może być na 100% pewny czy cel jest botem czy człowiekiem, może to też być spowodowane histeryczną reakcją pomiędzy kilkoma społecznościami
- gracze mają wpływ na developerów(np. devsi przejeli się petycją dwustu tysięcy ludzi o jakiejś sprawie w CW)
- oficjalna pozycja WG względem botów: "Rozumiemy problemy powstałe przez nich, ale liczba 100k botów jest przesadzona. Oni są, ale nie ma ich zalewu"
- długość przeciętnej pracy nad jakimś systemem(np. rebalans arty) wynosi pół roku
- w 9.1 system kar za AFK spowoduje że gracze którzy nie poruszą się, zadadzą zero dmg i spełnią inne warunki za bitwę otrzymają 0xp i 0kredytów
- 8.11 zostanie wprowadzone w nocy z poniedziałku na wtorek
- w systemie antyfriendlyfire zostaną wprowadzone zmiany, jeśli ktoś uszkodzi moduł zapłaci jakiś procent kosztów naprawy
- system antybotowy jest tworzony już przez pół roku i preliminary ETA is 9.2
- planowany jest nowy launcher który będzie wykrywać hacki
- obecnie gracze są banowani za Warpack i jego składniki, ale jego wykrycie potrzebuje czasu i więcej czasu
- nie zostaną wprowadzone przelewy srebra
- głównym problemem sali chwały jest to, że zbanowani gracze nie są usuwani od razu
- WG daje botterom drugą i trzecią szansę, ale konto zostaje zresetowane. recydywiści dostają perma
- 10% zbanowanych graczy kontynuje swoją działalność(liczba bardzo wysoka)
- antyBot1(obecny) i antyBot2 używają skryptów wykorzystywanych przez boty do wykrywania ich
- gracze rzekomo są banowani za botowanie i inne naruszenia
- skrypty Pythona są otwarte specifically dla graczy co pozwala im tworzyć mody z funkcjami których WG nie wprowadziło bądź nad którymi prace postępują wolno
- przykładowo 7 lutego 2014 na ruskim serwerze zbanowano 67 graczy za botowanie
- CRC sum (MD5) checking usefulness is dubious and it is resource-requiring, according to Evilly – he states an example of some game, that does it, but it gets bypassed anyway
- WG myśli o PVE, to są misje przeciwko AI
- trwają prace nad systemem reportów "Nie bójcie się reportować"
- system karania graczy za przekleństwa czuwa. jeśli 10 graczy zreportuje kogoś za to, on faktycznie ich używał system sprawdza jego poprzednie gry
- zostanie wprowadzony wysoko tierowy med japoński
- Siewierogorsk zostanie odświeżony w 9.0
- w 2014 będą 2 gałęzie czołgów, oraz 5-6 premium
- update 9.0 doda bitwy historyczne
- equalizing the hitpoints of meds and heavies was Zlobny’s doing, he strongly defended this position
- stworzenie mapy zajmuje 3-4 miesiące(nie licząc testów)
- bitwy historyczne będą miały historyczne mapy, moduły, respawny i nagrody
- od 9.1 jeśli ktoś opuści bitwę przed śmiercią nie będzie mógł wziąć udziału w żadnej innej aż do jej zakończenia
- w 9.2 zostanie wprowadzona catchpa(niepewne)
- możliwe wprowadzenie drugiej fali aktualizacji, jak np. smsy blizzarda. najpewniej powiązane z WoT Assistant
- nowy launcher będzie wymagał podania hasła zarówno przy uruchomieniu gry jak i przy logowaniu do niej. być może zostanie także wprowadzone 'sekretne pytanie'
- currently, there are final tests being run for the option to actually return an account to a previous “checkpoint” (SS: like the old Windows checkpoints for system restore, in order to get your crews/premiums back etc)
- WG szuka stron z cheatami i wysyła skargi do ich hostów ale w rosji proces ten trwa bardzo wolno
- w 9.0 zostanie wprowadzony nowy hangar(premium i zwykły)
- 70% graczy w WoT ma 28-30 lat according to Evilly
- planowany jest system że jeśli kogoś zreportujesz a on dostanie bana ty dostaniesz o tym informację
- w 9.0 zostanie wprowadzony "Chat 2.0"
- sprawa ukrywania statystyk jest rozważana, ale ma mały priorytet
- do CW planowane jest wprowadzenie home base, czyli fortyfikacji
- razem z fortyfikacjami zostanie wprowadzony system oceniający skuteczność klanów
- jeden z konceptów PVE mówi o 5 dziennych misjach dla różnych klas czołgów w których masz wykonać określone zadania
- innym konceptem PVE jest obrona przed falami wrogów
- WG czasami banuje IP
- dopóki mod na białe wraki nie jest zbanowany, można go używać
- every week, legal department of Wargaming makes a list of fake goldseller sites and sends it to Google. Google then bans them from appearing during searches
źródło
 
Tłumaczyłem samemu, dlatego nie wszystko jest przetłumaczone. Mimo wszystko liczę na docenienie mojej pracy.

Opublikowano

Tłumaczyłem samemu, dlatego nie wszystko jest przetłumaczone. Mimo wszystko liczę na docenienie mojej pracy.

 

Zawodowcy to robią lepiej ;p

 

- na rosyjskim forum panuje panika spowodowana botami – WG pokasowało większość tematów o botach, gdyż gracze nie mogą być w 100% pewni, że dany delikwent jest botem

- gracze mogą jednak wpłynąć na decyzje developerów (np. petycja z 200k podpisów)

- WG nie uważa, że boty opanowały WoT

- prace nad rebalansem artylerii trwały pół roku

- w 9.1 ujrzymy system, dzięki któremu gracze AFK otrzymają 0 exp i kredytów

- 8.11 ma zostać wprowadzona w nocy z poniedziałku na wtorek

- w planach jest nowy system kar dla TK

- nowy system wyłapywania botów jest opracowywany od 6 miesięcy i ma zostać wydany w 9.2

- w planach jest nowy launcher, który będzie sprawdzać integralność pliku .exe na wypadek cheatów

- WG banuje graczy za używanie Warpack‘a oraz jego komponentów

- WG cieszy się, że nie wprowadziło transferu kredytów z konta na konto

- gracz po zbanowaniu nie jest od razu usuwany z Sali Chwały

- WG jest dobrym gliną i daje drugą, a nawet trzecią szansę graczom – bociarzom resetuje się konta, ale mimo wszystko recydywiści dostają permbana

- tylko 10% zbanowanych graczy ponownie zostaje “złoczyńcami”

- obecny Anty-bot 1.0 oraz planowany Anty-Bot 2.0 posiadają w sobie skrypty, które używają boty

- skrypty Python są wciąż otwarte z myślą o modach

- tylko 7 lutego zostało zbanowanych 67 osób za używanie botów

- suma CRC (MD5) jest użytecznym i wymaganym narzędziem, ale boty i tak je omijają

- WG rozważa elementy PvE – dodatkowe tryby treningowe, które mają m.in. zmusić graczy do myślenia, ale dopiero za jakiś miesiąc ktoś zacznie o tym myśleć

- w planach jest ulepszenie systemu raportowania graczy

- WG ma zaimplementowane w grach filtry słów – jeśli ktoś rzuca mięsem i został raportowany przez 10 graczy, system automatycznie sprawdza jego poprzednie wypowiedzi na czacie i daje graczowi bana, jeśli na to zasługuje

- kiedyś ujrzymy wysokotierowy japoński prem MT

- w 9.0 zostanie przerobiony Siewiegorsk

- w tym roku będą maksymalnie 2 gałęzie czołgów oraz 6 czołgów premium

- w 9.0 będą bitwy historyczne

- samo stworzenie mapy wymaga 4 miesięcy pracy, później trzeba ją jeszcze przetestować i dopieścić

- w 9.1 ujrzymy system kar dla tych, którzy wychodzą z bitwy przed zniszczeniem swojej maszyny – nie będą mogli wejść do innej bitwy, dopóki ta poprzednia się nie skończy

- w 9.2 WG może wsadzić system captcha do World of Tanks

- możliwe, że WG zaostrzy weryfikację konta (sms, czy coś w tym stylu)

- nowy launcher ma przynieść kolejny element weryfikacyjny – trzeba będzie wpisać hasło i w launcherze i w grze

- trwają ostatnie testy nad możliwością “przywracania” konta do pewnego okresu

- Wargaming obserwuje strony na których pojawiają się cheaty

- 9.0 będzie zawierało nowe, podstawowe hangary (zwykły i premium)

- w przyszłości jeśli kogoś raportujesz, a następnie on dostanie bana, dostaniesz o tym wiadomość

- 9.0 przyniesie nam czat v2.0

- WG wciąż się waha, czy umożliwić graczom ukrycie swoich statystyk

- WG projektuje system fortyfikacji dla CW, który będzie można rozwijać i ulepszać (coś jak w grach strategicznych)

- razem z fortyfikacjami WG wprowadzi system oceny wydajności klanów

- jeden z konceptów PvE w WoT to system dziennych misji, w których np. musisz lekkim czołgiem objechać mapę Klasztor i strzelać w ruchu do celów

- inny koncept PvE to klasyczny “Tower Defense” (powstrzymywanie kolejnych fal wrogów, aby utrzymać bazę; ammo będzie resetowane przy każdej fali)

- niektórzy gracze mogą otrzymać specjalnego bana (łącznie z IP) – powodem takiego wyróżnienia mogą być groźby odebrania komuś życia

- białe wraki pojazdów są dozwolone (ale wciąż paskudne)

- co tydzień WG sporządza listę stron oferujących fałszywe i/lub nielegalne złoto do WoT. Następnie lista wysyłana jest do Google, po czym nakładany jest na nią filtr, tak aby zniknęła ona z wyników wyszukiwania

Opublikowano

Właśnie się dowiedziałem że tłumaczyłem to wszystko, a minutę przed dodaniem posta wszedł post na domln'a...

Opublikowano

Juri wiecznie czuwa :wub:

 

Czekam na patcha 8.11

ASUS SABERTOOTH 990FX R2.0

AMD FX-8320E EIGHT CORE 3.5GHZ

SAPPHIRE RADEON 7850 HD

CRUCIAL BALLISTIX ELITE 2x8 GB DDR4

WINDOWS 7 ULTIMATE 64BIT

Opublikowano

Juri wiecznie czuwa :wub:

 

Czekam na patcha 8.11

 

Jeszcze 1 dzień, nie licząc dzisiejszego ;)

 

Dzisiaj od 9 rano bez przerwy siedzę i co ;p

Opublikowano

 

planowany jest nowy launcher który będzie wykrywać hacki

o powstala nadzieja ze kiedys znow bedzie mozna normalnie grac :rolleyes:

 

 

 

Wargaming obserwuje strony na których pojawiają się cheaty

cos im to slabo idzie :mellow:

860331433165800174608.png

Opublikowano

o powstala nadzieja ze kiedys znow bedzie mozna normalnie grac :rolleyes:

 

 

cos im to slabo idzie :mellow:

 

mowa o rosyjskich stronach bo tam te cheaty powstają. 

76561198001815076.png
Opublikowano

Wyciąg z patchnot:

T-34-3, dochody powiększone o 10%
112, dochody powiększone o 10%. 
FCM 50 t, dochody powiększone o 5%.
Lorraine 155 mle. 50, dochody powiększone o 5%.
G.W. Panther, dochody powiększone o 5%.
Löwe, dochody powiększone o 5%.
VK 20.01 (D), dochody powiększone o 10%.
VK 28.01, dochody powiększone o 10%.
VK 30.01 (D), dochody powiększone o 10%.
Sexton I, dochody powiększone o 10%.
M12, dochody powiększone o 3%.
M6A2E1, dochody powiększone o 8%.
T34, dochody powiększone o 5%.
S-51, dochody powiększone o 5%.
SU-14-1, dochody powiększone o 5%.
Conqueror Gun Carriage, dochody zmniejszone o 10%.
Object 140, wzrost kosztu naprawy o 25%.

 

- SerB nie porównuje często innych nacji w grze do rosyjskiej
- World of Warships jest rozwijane przez zupełnie inną ekipę, niż ta od WoT i inne twory WG wpływają na WoWs w małym stopniu
- w WoT pociski poruszają się wolniej, niż w rzeczywistości, aby zwiększyć znaczenie umiejętności gracza
- aby oszczędzić zdezorientowania graczom, wszystkie rodzaje pocisków do danego działa mają taką samą prędkość wylotową
- SerB nie uważa, że plutony skillzordów w czołgach OP są niesprawiedliwe
- przełączanie się między klastrami nie daje lepszego MM
- opór gruntu danego czołgu nie jest uzależniony od jego masy
- WG ulepszy system raportowania graczy
- SerB nie widzi żadnych problemów ze starymi czołgami (czyli takimi, które pamiętają zamkniętą betę itp.)
- wprowadzenie alternatywnych kadłubów nie oznacza usunięcia problemów z limitem masy związanym z zawieszeniami
- póki co kadłuby mają być powiązane z zawieszeniami
- Havok nie wpłynie na zachowanie się pocisków
- jeszcze nie zdecydowano, czy strzały za zero (w gąsienice i działo) zostaną całkowicie usunięte (czyli po trafieniu w gąski ubywa nam troszkę HP itp.)
- model Obj 140 będzie przerabiany, ale nadejdzie to dopiero wraz z konwersją na HD
- strzelając przeciwnikowi w końcówkę działa zawsze zadasz 0 dmg, nawet jeśli prujesz z HE (no chyba że splash dosięgnie kadłuba)
- możliwe, że alternatywne kadłuby będą miały ograniczenia co do modułów
- zasięg widzenia pojazdów nie zostanie zwiększony
- brakujący premium TD USA? “Nie gwarantowaliśmy pełnego kompletu dla każdej nacji.”
- Q: “Czy powinniśmy czekać na mapy z Dzikiego Zachodu, Afryki, Azji, a także innowacji w CW i francuskich czołgów premium?” A: “Cóż, nikt nie zabroni ci czekać.”
- na superteście obecnie testowany jest pomysł, aby działa w bunkrach na mapach ożyły i zaczęły ostrzeliwać graczy
- devsi nie wprowadzili win ratio dla sesji, gdyż wywoływałoby to głównie ból dupy, poza tym jak komuś tak bardzo zależy, to przecież są mody

Opublikowano

Spóźniają się z tłumaczeniem, spóźniają. Co do bukrów, to trzeba je jakoś rozwalić(co by było gdyby np. zadawały im DMG tylko pociski HE z haubic, można by wprowadzić działa szturmowe i zwiększyć sens grania haubicami), i musiałyby być być rozsądniej rozmieszczone.

 

@edit: i nie przetłumaczyli wszystkiego:

- jeśli czołg się chociażby odrobinę poruszy, od razu jest kwalifikowany jako ruszający się(dla kamuflażu)

- i ta zasada obowiązuje dla wszystkich typach.

FTR

Opublikowano

- pociski HE do dział 150-155mm topowych TD nie dostały nerfa do alfa dmg, gdyż nie było takiej potrzeby
- devsi wiedzą o istnieniu Sturmgeschütz Maus, ale nie mają zbytniej ochoty wprowadzać go do gry (istnieje szansa, że pojawi się jako alternatywny kadłub do Jgpz E-100, gdyż obie maszyny były bardzo podobne)
- WG obniży ceny pocisków topowych TD, jeśli zajdzie taka potrzeba
- według Storm’a nowy system kar za TK działa dobrze
- Storm uważa, że tryb Konfrontacji jest dość zabawny

Opublikowano

Storm uważa bitwy narodowe za zabawne

No jak wypada ci 15Hellcatów albo 10KW-1Siemka na randomku, to jest w chuj zabawnie xD

Tylko że KW-1S to czołg absolutnie idiotoodporny(więc nooby grają), Hellcat już mniej. Miałem sytuację KW-1S/SU-100 vs Hellcaty(grałem KW-1S) i po tej bitwie wyłączyłem narodówki w opcjach.

 

@edit: z FTR @edit2 i z dom1n @edit3 i znowu z FTR

- WG wie o błędzie FOV, będzie opcja manualnego ustawienia go w 9.0

- Odznaki mistrzowskie mniejsze niż posiadana nie będą pokazywać się w każdej bitwie w której spełni się warunki do zdobycia jej

- Jest problem z opóźnionymi efektami graficznymi po trafieniu

- RU też ma skoki pinga

- zostanie dodana nowa opcja do masowego zarządzania załogą

- na 100% kamera nie poruszyła się pionowo, WG sprawdziło

- większość forumowiczów z RU odczuło wzrost FPS po 8.11

- WG doda funkcję przenoszenie na czołg jego właściwej załogi

- Storm wyjaśnia, że redukcja wagi MM artylerii nie wyklucza sytuacji, w której SPG ląduje na topie przeciwko HT, ale szansa na to jest teraz znacznie mniejsza

- osłona przeciwodłamkowa redukuję szansę zranienia załogi dla wszystkich rodzajów pocisków

- SU-122-44 kiepski w trybie Konfrontacji? “To nie graj SU-122-44.″

- Storm bada problem, przez który pociski w trybie snajperskim nie wylatują ze środka celownika

- nowe efekty wizualne rykoszetów są „historyczne”

- T-54 zostanie przekonwertowany na HD w 9.0

- Type 59 nie będzie tykany do czasu jego konwersji na HD

- Storm powiedział, że statystycznie czas oczekiwania ósmych tierów na bitwę znacząco się zmniejszył

- Nie ma planów dodania 3 wieży do T-54

Opublikowano

- nie będzie Konfrontacji na mapach spotkaniowych/szturmowych
- MM zawsze próbuje losować bitwy według istniejących zasad – to dlatego VIII walczy teraz często z X
- dźwięki CKM nie zostaną przerobione
- niestety dopiero teraz WG uznało trollplutony za problem
- w przypadku trollplutonu MM stara się zrekompensować ten fakt poprzez zmniejszenie wagi MM przeciwnej drużyny tak, aby wagi obu drużyn były równe
- WG zasiliło biuro ds. tworzenia map o nowych ludzi
- nie będzie zmian w MM bitew narodowych
- niekomfortowa pozycja kamery po 8.11? Wywal mody.
- WoT na konsolę Xbox ma już ponad 60k graczy
- IS-3 zostanie przerobiony na HD w 9.1
- w 8.11 nie było żadnych zmian w kamo
- SerB opublikował swoją nową książkę sci-fi, ponieważ jest znanym rosyjskim pisarzem sci-fi
- brytyjskie głosy załogi były nagrywane przez aktora zatrudnionego przez biuro WG w Paryżu

serwer RU cierpi na lagi z tych samych powodów, co EU
- Pz IV nie zmieni swojego koloru po konwersji na HD
- Storm potwierdza, że ujawniony wcześniej Pz IV jest prawdziwy, ale jest jeszcze w „starej jakości”
- Pz IV nie zostanie przekonwertowany na HD w 9.0 (przecież… mówili o masowo produkowanych i słynnych czołgach…)
- WG zachwala sobie, że ich czołgi HD mają więcej polygonów, niż te z War Thunder

Opublikowano

A ile będzie tych czołgów HD?

 

Kilkanaście tych, które były najczęściej produkowane i w największej ilości (Tiger, pz IV itp.)

Opublikowano

Czyli nie WG nie będzie wszystkich czołgów na HD przerabiać tylko wybrane? Myśle tutaj o stopniowym przerabianiu, np. co ileś czołgów na patch?

9e5d547b6355b67b.jpg

Opublikowano

Czyli nie WG nie będzie wszystkich czołgów na HD przerabiać tylko wybrane? Myśle tutaj o stopniowym przerabianiu, np. co ileś czołgów na patch?

 

Nie. W 9.0 będą te najpopularniejsze i z czasem coraz więcej. 

 

Fajny ten tryb. Genialny.

 

Radzę go wyłączyć. Trzeba przyznać, to im nie wyszło. Szczególnie francja/Anglia vs USA/ruskie

Opublikowano

Nie. W 9.0 będą te najpopularniejsze i z czasem coraz więcej. 

 

 

Radzę go wyłączyć. Trzeba przyznać, to im nie wyszło. Szczególnie francja/Anglia vs USA/ruskie

Czemu niby im nie wyszło?

76561198001815076.png
Opublikowano

Czemu niby im nie wyszło?

 

Wg mnie 10 takich samych czołgów w 1 teamie (które zazwyczaj są lekko op np. sport lub isu) to nie zbyt. Powinno być jakieś ograniczenie. Jak Ci 10 WTF wyskoczy w enemy teamie, to raczej wynik jest pewny. 

Opublikowano

Wg mnie 10 takich samych czołgów w 1 teamie (które zazwyczaj są lekko op np. sport lub isu) to nie zbyt. Powinno być jakieś ograniczenie. Jak Ci 10 WTF wyskoczy w enemy teamie, to raczej wynik jest pewny. 

 

Jeszcze mi się nie zdarzyło przegrać przeciwko masówce ISów. 

76561198001815076.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...