Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co nas czeka w następnych aktualizacjach


Juri.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panie jak piszę po Polsku...to zagraj sobie teraz Typem59 bez premki i zrób oko 2k DMG to pogadamy i napisz ile zarobisz 40k to max nosz kurwa KV-1 tyle zarobi..

 

40k Typkiem ^^? Chyba Ci się 0 do tych 2k dmg dopisało. Typek to najlepszy zarabiacz w grze... Zapewne Ci się type pomyliły, np. z type 58. Tym czołgiem spokojnie się po 100k zarabia.

  • Odpowiedzi 534
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nerfić pieprzone TD-ki. TD ma niszczyć czołgi, a nie komuś grę. Jak ktoś dostanie od FV to już może pożegnać się z dobrym wynikiem.

Jeżeli bym ewidentnie wyjechał na TD to nie mam nic przeciwko, że taki TD mnie rozwali. Ale tak ogromnego alpha dmg nie uznaję.

x

Opublikowano

@up

Ale 850 to chyba nie ogromny dmg. Fv to rozumiem bo potrafi dużo Xt na hita zdjąć

 

Z tego co słyszałem znerfić mają:

WTF e-100

E3 albo E4 nie pamiętam

Fv

 

Nowe info:

- w 8.11 dostaniemy możliwość wyłączenia czatu, poza tym gracze z wyłączonym czatem nie będą w żaden sposób „widoczni” (czyli nad naszym czołgiem nie będzie się świecić magiczna dioda, która da do zrozumienia innym, że nie możemy odczytać ich hejtu)

- wielkość modułu magazynu amunicji w czołgu Lowe nie zmieniła się w 8.10, gdyż WG zwiększyło tylko ilość przewożonych pocisków w statystykach

- WG wie o amerykańskim prototypie T42 MT i jest szansa, że pojawi się w następnej linii MT

- 8.11 wprowadzi do plików gry kilka czołgów specjalnych, będą dostępne tylko dla supertesterów

- Perłowa Rzeka może zostać zrebalansowana w najbliższym czasie

- WG nie wprowadzi do WoT możliwości przywrócenia zwolnionej wcześniej załogi, ale zawsze pozostaje możliwość podjęcia boju z supportem

- co do rebalansu TD niskich tierów – niektóre maszyny mogą dostać nerfa do kamo

- Storm potwierdził, że WG rozwija nowy mechanizm poruszania się pojazdów – w planach jest w miarę realistyczna skrzynia biegów (różne czołgi mają różną ilość przełożeń), aczkolwiek prawdopodobnie nie będzie można zmieniać biegów ręcznie (WTF?)

- WG nie zredukuje ilość danych wymienianych pomiędzy klientem a serwerem (aby gracze z słabym i limitowanym internetem też mogli zagrać)

- póki co nie ma w planach rebalansu złotej amunicji

- nie ma w planach poprawy wyglądu interfejsu gry (sklep, magazyn, baraki itp.)

- nowe sowieckie głosy załogantów będą, jak będą

- Storm aktualnie nie chce buffa dla SP

- E-25 nie dostanie więcej amunicji do powożenia, poza tym jest lekko OP, aczkolwiek póki co w granicach rozsądku

- WG wciąż nie może się zdecydować, czy dać Włochom osobne drzewko, czy wsadzić ich do EU (Truuudne sprawyyy…)

- w 8.11 oprócz możliwości wyłączenia czatu być może dostaniemy też możliwość obejrzenia historii czatu

- prawdopodobnie dużo czołgów zostanie kompletnie przerobionych w przerabianiu na HD (brakujące karabiny itp.)

- Storm stwierdził, że aby powstała osobna nacja w WoT, musi mieć kandydatów wszystkich klas pojazdów do X tieru (pozdro Chiny!)

- póki co nie ma w planach wprowadzenia izraelskich czołgów (Mag’Ach i Tiran i inne)

- ulubione gry Storma to serie: Fallout, HoM&M oraz Gothic

- Havoc teoretycznie będzie zżerać wszystkie twoje rdzenie procesora po równo

- możliwe, że WoT otrzyma wsparcie dla układów połączonych kart graficznych

- Storm jeszcze nie wyjawi, jak bedą wyglądać gąsienice czołgów po przesiadce na HD

- nie ma w planach dodania zasięgu widzenia otwartym pojazdów, które są uważane powszechnie za gówniane (np. SU-85B)

- opinia Storma o silniku BigWorld: „Ciężko powiedzieć. Ma swoje zalety i wady. Tak czy siak i tak bym go wybrał, gdyż jego możliwości po stronie serwera są naprawdę dobre.”

- Havoc został wybrany zamiast PhysX, gdyż ma lepsze wsparcie producenta dla wielu platform

- Storm przyznał, że czołgi WT wpłynęły na decyzje podjęte przez WG w ostatnim czasie

- WG zaczęło już rozwijać projekt przystosowania WoT pod DX11

- raczej nie ma w planach wprowadzenia T88 (Hellcat z działem 105mm) jako premium TD, gdyż historycznie pojazd ten był zaklasyfikowany jako artyleryjski

- MTLS na pewno nie pojawi się na rosyjskim serwerze

- Storm powiedział, że wszelkie skiny i remodellingi na czołgi przestaną działać w 8.11

Opublikowano

nie wiem czy wiecie ale wymagania czasem mogą być x2 razy takie jak teraz są bo posiadam grę z tym nowym silnikiem 2010 r to strasznie dużo zżera na dobry pc + ten silnik będzie miał okolo 20gb pewnie

za wysoka sygnatura

Opublikowano

Jak dla mnie przynajmniej jeden i to kolejny patch powinny poświęcić na optymalizację klienta i gry. Samo poprawienie grafiki nie pomoże.

"My World is in your Head..."

 

Pierwszy Polski blog o grze Vampyr:
http://www.czasnawampyr.pl/category/news/

 

 

Opublikowano

maja dac super pershingowi buffa ktos wie jakiego?

 

Do peny, mobilności i pancerze z tego co mi wiadomo.

 

 

nie wiem czy wiecie ale wymagania czasem mogą być x2 razy takie jak teraz są bo posiadam grę z tym nowym silnikiem 2010 r to strasznie dużo zżera na dobry pc + ten silnik będzie miał okolo 20gb pewnie

 

Być może :)

 

 

Jak dla mnie przynajmniej jeden i to kolejny patch powinny poświęcić na optymalizację klienta i gry. Samo poprawienie grafiki nie pomoże.

 

9.0 mają poprawić.

 

Nowe info

- Jgtiger oparty o konstrukcję Porshe nigdy nie istniał – jedyne, co można by zakwalifikować do tej kategorii to fakt, że jednego zwykłego Jgtigera wyposażono w zawieszenie Porshe (kadłub pozostał ten sam)

- WG jeszcze nie zdecydowało się co do alternatywnych kadłubów dla IS-3, ale prawdopodobnie będą dwie opcje do wyboru: zwykły kadłub (taki jaki mamy obecnie) oraz wczesny prototyp pozbawiony charakterystycznego noska na przednim pancerzu (podobny do IS-2, IS-4)

- niezależne zawieszenie nie przyniesie czołgom wzrostu celności w ruchu (gdyż to ma być tylko głownie efekt wizualny)

- WG już opracowało mechanizm powtórek po stronie serwera, ale według Storma jest z tym jeszcze wiele roboty

- raczej będziemy mogli naparzać się wirtualnymi czołgami w Stalingradzie

- Havoc będzie, jak będzie

- możliwe, że doczekamy się nowych sowieckich czołgów premium VII-VIII tieru (oprócz zapowiadanego na 8.11 T-44-85), ale na pewno nie prędko

- WG chce zrównać rentowność wszystkich czołgów VIII tieru do poziomu Jgtiger’a 8,8 (który jest trzecim najlepszym zarabiaczem), ale te 2 pojazdy, które obecnie przewyższają niemieckiego TD nie dostaną nerfa do zarobków

- nikt nie wie, co czeka TD w przyszlości

- obecny zasięg dynamicznego renderowania jest kwadratem o wymiarach 1x1km, ale w przyszłości ma to być okrąg o promieniu 0,7km

- nie ma w planach zmiany celownika

- prawdopodobnie niemieckie X tiery nie zmienią się wizualnie w tym roku

- mechanizm lotu pocisku nie zmieni się po wprowadzeniu zawartości HD

- dynamiczne statystyki czołgu (uwzględniające wyposażenie itp.) zostaną dodane, ale obecnie nikt się tym nie zajmuje, gdyż wszyscy wytężają makówki nad ulepszonym CW i bitwami historycznymi

- nie wiadomo, kiedy brytyjski MT X tieru zostanie zrebalansowany, bądź zbuffowany

- nie ma w planach zmiany warunków otrzymania premii za „niezłomny opór”

- w planach jest przejście WoT na nową wersję Flash’a (Action Script 3), ale Storm nie wie, kiedy się tego doczekamy

Opublikowano

to dobrze ze troche tego SP podrasuja z penetracja mobilnoscia i pancerzem duzo ludzi go sprzedalo i ciekawe czy bedą tego zalowac

Opublikowano

http://www.dom1n.com/newsy/kharkov/

Nowa, świetna mapa, realistyczność na wysokim poziomie się zapowiada.

 

- lądujesz na jednej mapie zbyt często? „To z pewnością spisek!”

- możliwe, że ujrzymy w WoT czołgi spoza Europy (np. Argentyna), ale na pewno nie będą to osobne drzewka, tylko pojedyncze czołgi premium/prezenty

- być może ujrzymy więcej autoloaderów na gąsienicach

- tier czołgu nie ma wpływu na to, na jakie mapy będzie cię rzucać (za wyjątkiem niskich tierów, gdzie można grać tylko na kilku mapach)

- Storm twierdzi, że kołysanie się czołgu przy przejeżdżaniu przez tory jest realistyczne, jako dowód dał ten filmik

- kołysanie się czołgu przy przejeżdżaniu przez tory nie zostanie zredukowane

- Storm powiedział, że zawieszenie czołgów w WoT ma pięć punktów „elastyczności” (dotykające podłoża), rozwiązanie to ma dodać realizmu przy poruszaniu się. Poza tym to właśnie dzięki temu mechanizmowi zapowiadane niezależne zawieszenie będzie efektem wizualnym (gdyż punkty symulujące ruch już są zaimplementowane)

- Storm stwierdził, że szczegółowe testy w warunkach działania Havoca wykazały spadek mobilności czołgów o jakieś 2-3% (czy zostanie to skorygowane, czy też nie – nikt nie wie)

- utrata prędkości przy skręcaniu jest realistyczna

- WG celowo uniemożliwiło graczom samodestrukcję poprzez taranowanie drzew, murków i domków

- to, że na mapie „Linia Zygfryda” czołgi blokują się na zaporach przeciwczołgowych, jest unikalną miksturą bugu i realizmu – no ale w końcu zapora przeciwczołgowa powstała po to, żeby zatrzymywać czołgi… przynajmniej tak nam wmawiają

- WG nie umożliwi tworzenia jednoosobowych pokoi treningowych w WoT, gdyż utworzenie takiego pokoju treningowego żarłoby serwer w równym stopniu, co jedna bitwa losowa, a odpowiedniego skryptu pewnie nikomu nie chce się napisać =)

- czołgi w WoT hamują automatycznie po puszczeniu gazu, aby ułatwić życie graczom

- WG nie może uporać się z bugiem, przez który czołg zaczyna się bujać, gdy przekraczasz wydmę i zatrzymasz się na jej szczycie

Opublikowano

f5

- penetracja i dmg pocisku są ustalane niezależnie – to może wyjaśniać, dlaczego papierek pokroju AMX 13 jest w stanie przetrwać bliskie spotkanie z BL-10
- SerB zaprzecza, że w WoT istnieje mechanizm, dzięki któremu pocisk przy przebijaniu cienkiego pancerza (względem własnej wartości penetracji) zachowuje więcej energii kinetycznej i zadaje więcej dmg
- SerB potwierdza, że system wykrywający boty działa i jest sprawny
- nowa fizyka nie umożliwi destrukcji wszystkiego (Mausy dalej będą przejeżdżać bez problemu przez patyczane mostki)
- IS-6 nie jest obecnie najliczniejszym czołgiem premium VIII tieru mimo kończącego się już eventu
- zadania LT na miejskich mapach według SerB’a: “rozpoznanie, podświetlanie i rajdy na tyłach wroga.”
- w bitwach historycznych Tiger II spotka te same czołgi, co w rzeczywistości (z rosyjskich: T-34/85, SU-100, IS oraz ISU-152)
- w bitwach garażowych nie będzie stopniowego zwiększania tieru pojazdów (rozpoczynasz potyczkę popierdkiem, a później odradzasz się w coraz to mocniejszych maszynach)
- jak Sowieci poradzą sobie z KT i Ferdynandem bez swoich dział 122mm? “Oskin dawał sobie radę z wykonaniem zadania nawet jak nie miał przy sobie działa 122mm. =)”
- lepsze tekstury nieba mają słaby priorytet
- mechanizm pożaru nie zostanie zmieniony
- Q: “Co jest z tymi remisami w 7/42?” A: “Walczyliśmy ku zwycięstwu, a potem… hmm nie pamiętamy.”
- WG wprowadzi mechanizm szybkiego przerzucania i szkolenia załogi
- Type 59 jest gorszy od T-34-2 np. pod względem działa i mobilności
- Storm zapewnia, że driftowanie czołgiem jest realistyczne
- według Storma niewidzialne ściany praktycznie nie istnieją w WoT poza ekstremalnymi przypadkami, jak np. zamek na mapie Himmelsdorf
- Storm powiedział, że w przyszłości czołgi będą mogły się jakoś poruszać nawet po utracie jednej gąsienicy, gdyż jest to realistyczne
- Storm jest w******* na wszystkich hejtujących nadchodzącą mapę Charków o to, że jest kopią mapy Ruinberg

Opublikowano

Zagraj sobie teraz Typem59 i dopiero napisz, że najlepszy zarabiacz w grze..;) na premce z 2k dmg co wali po 200-300 max możesz wziąśc max 100k bez premki no coment ;] wiem bo mam typka rok dostał nerfa w którymś paczu chyba do zarobków, lub Pancerze nie jestem pewien..i do dupy teraz jest ;]

Opublikowano

- dlaczego rosyjskie działo U-8TS różni się osiągami w poszczególnych czołgach? Ma to swoje uzasadnienie np. w konstrukcji wieży, czy też innym wyposażeniu itp. Aczkolwiek IMO przy ruskich medach X tieru zadecydował o tym balans.

- WG nie śpieszy się z wprowadzeniem do pobitewnych statystyk informacji o expie zdobytym przez załogę

- 8.11 oba amerykańskie topowe TDki dostaną nerfa – T110E3, statystycznie, bardziej na niego zasługuje

- SerB nie jest do końca przekonany, czy w World of Tanks potrzebna jest możliwość wyłączenia czatu

- amerykańskie działo 155mm T7 historycznie strzelało tylko „odłamkami”, a w ŚCz w imię balansu strzela również ppanc. Wyjaśnia to fakt, iż działo to posiada większą penetrację, niż działo 120mm T53

- jeszcze nie zdecydowano, czy WG ulepszy „model zniszczeń” drzew

- możliwe również, że trawa i krzaki również dostaną buffa do jakości. Nawet będą się „wgniatać” pod naciskiem przejeżdżającej maszyny

- różne typy pocisków będą miały różny wpływ na zniszczenia zabudowań obecnych na mapie

- WG zwiększy dystans po którym ślady gąsienic znikają. Jednakże na pewno dalej będą znikać po pewnym czasie (optymalizacja)

- prawdopodobnie ci, którzy grają na maksymalnych ustawieniach graficznych, doczekają się jakiejś małej optymalizacji

- WG raczej utrzyma politykę jednego klienta zawierającego również zawartość HD – tak więc nie powinno być żadnych odrębnych aktualizacji, czy klientów

- według Storma wyłączenie dynamicznej kamery nie daje przewagi w bitwie

- Storm i spółka mają nadzieję, że sowieckie działa, takie jak np. D-25, D-10, S-70, M-62 i M-64 są w miarę historyczne w World of Tanks – istnieje mnóstwo tabel, na których zawarte są wartości penetracji niejednokrotnie różniące się między sobą

- Veider nie wie, czy karta graficzna GTX770 uciągnie WoT HD na maksymalnych ustawieniach

- devsi testowali kiedyś możliwość projektowania map przez graczy – efekty były bardzo kiepskie

- bug związany z nieprawidłowym wyświetlaniem w zakładce magazynu czołgów premium, które zostały wycofane z gry – zostanie n

Opublikowano

- dlaczego rosyjskie działo U-8TS różni się osiągami w poszczególnych czołgach? Ma to swoje uzasadnienie np. w konstrukcji wieży, czy też innym wyposażeniu itp. Aczkolwiek IMO przy ruskich medach X tieru zadecydował o tym balans.

 

Brakowałoby tylko, żeby Obj 430 miał takie same parametry działa co T-62A... Nie dość, że pojebany kadłub, dobra wieża, dobra mobilność i najlepszy Camo Factor z medów w grze, to jeszcze by mu dali lepszy reload, celność i Aiming Speed niż ma... Paranoja kompletna by była. +1 dla WG pod tym względem.

Opublikowano

Z tym uginaniem trawy zerżnięte z WT ale to tylko moja uwaga , zobaczymy jak bd to wyglądać ;)

Opublikowano

Z tym uginaniem trawy zerżnięte z WT ale to tylko moja uwaga , zobaczymy jak bd to wyglądać ;)

to jak jakas gra poprawia grafike, to od razu kopiueje jakas inna? Rozwaliles mnie. Nie ma to jak oskarżac gre, ktora byle duzo przed o kopiowanie.

WoT na czasy kiedy wychodzila gra mial grafike bardzo dobra, to ze teraz jest "konkurencja" (tyle ze nie wiem jaka) to tylko motywacja do poprawy grafiki...

Opublikowano

- całkiem możliwe, że bitwy historyczne będą również rozgrywać się w latach powojennych (Pattony, T-54 i inne maszyny)
- nie ma w planach uczynienia małych głazów zniszczalnymi
- Storm stwierdził, że gdy dojdzie do nerfu pocisków premium, ich cena nie obniży się
- WG nie usunie charakterystycznych klamotów z okręgu bazy
- WG nie wprowadzi dodatkowych bonusów dla załogi kierującej otwartymi pojazdami, gdyż ten fakt jest brany pod uwagę już przy ustalaniu podstawowych charakterystyk pojazdów

Opublikowano

- niektóre części pojazdów w WoT są kiepsko wymodelowane (np. gąsienice FCM 50t), dzieje się tak z powodu braku polygonów
- trwają prace nad mapą Prokhorovka, ale wciąż zostało dużo do roboty. Odświeżone pole bitwy ujrzymy najwcześniej w 9.0
- mapa „Windstorm” na pewno pojawi się w 8.11
- na odświeżonej Prochorówce będzie można znaleźć niemieckie działa polowe, a tak poza tym całe to odpicowywanie tej mapy nie ma związku z planowaną zawartością HD
- WG nie umożliwi lekkim czołgom pokonywanie zamarzniętych jezior (chodzi o to, aby tylko LT miały taką możliwość – cięższe jednostki mogłyby jeździć co najwyżej po dnie)
- Himmelsdorf będzie dostępny zarówno w wersji letniej, jak i zimowej
- Storm powiedział, że po wprowadzeniu kilku map zimowych devsi dalej będą koncentrować się na mapach letnich
- Storm twierdzi, że pustynne mapy są ponure i monotonne
- nowy wzór na rating graczy, jeśli Storm tak postanowi, zostanie opublikowany,
- jedyną różnicą pomiędzy letnim i zimowym Himmelsdorfem będzie wygląd
- Storm uważa, że nie ma potrzeby przerabiania wszystkich map na bardziej „wojenne” (więcej kraterów, wraków, gruzu itp.)
- prędko nie ujrzymy dynamicznej zmiany pory roku oraz dnia na mapach
- Storm zgadza się, że przejazdy przez rzekę na odświeżonym Erlenbergu są nierealistyczne, ale ta decyzja została podyktowana balansem
- ośnieżony Himmelsdorf nie przyniesie artylerzystom więcej ciekawych widoków dostępnych tylko w trybie satelitarnym
- zmiany w LT będą, jak będą
- im więcej waży twój czołg, tym większe drzewo możesz powalić w WoT (ścisła zależność)
- więcej realizmu w bitwach historycznych? Wujek Sergey zaleca dołączenie do armii
- Q: “Mam problem…” A: “Wyżal się w odpowiedniej ku temu sekcji na forum.”
- w przypadku badania wartości penetracji tych samych dział, Niemcom i Sowietom wychodziły dość różne wyniki, ale nie są to regularne zależności (nie można „przekonwertować” wyników sowieckich na niemieckie i odwrotnie). Zresztą kogo to obchodzi. WG i tak ustawi taką penetrację, jaka im się podoba w imię balansu.
- SerB rozważał kiedyś „materializację” powalonych drzew, ale zrezygnował z tego pomysłu – stworzyłoby to tylko bałagan i stertę powalonych drzew, które by tylko blokowały graczy
- krwawa rozprawa z M24 Chaffee i rebalans całej linii LT USA – jest już coraz bliżej

 

Sry za dbl post, ale lecę do szkoły, a chcę abyście mieli info jak najszybciej ^^

Opublikowano

 

- nowy tryb gry: bitwy narodowe (US vs france, Niemcy vs US itp.)
- mapa Windstorm
- zmiany na mapach: Erlenberg, Redshire i Autostrada
- nie dodano żadnego nowego pojazdu, oprócz specjalnych zbiorniczków dla supertesterów
- nerf X TD: alfa z 850 do 750, nerf ominie działa 130mm i 170mm, nerf silnika Focha (zamiana topowego 1200hp na 1000hp), złote pestki Obj.268 również dostaną nerfa
- możliwość wyłączenia, jak i przeglądania historii czatu
- będzie można kupić więcej niż jedno kamo i używać go wymiennie
- możliwość wyłączenia killcam’a
- update silnika do wersji BigWorld 2.4.1
- bardziej oczojebna ikonka pożaru
- uproszczone zarządzanie załogą (możliwość jednoczesnego przeszkolenia całej załogi itp.)
- po 8.11 nadejdzie 9.0

 

- Q: “Czy zdajecie sobie sprawę, że w przypadku bitew historycznych większość graczy będzie chciała jeździć lepszymi czołgami (np. T-34 vs Tygrysy), aby nie psuć sobie statystyk?” A (SerB): “Oczywiście, że o tym wiemy – ci mądrale w zamian za to odczekają swoje w kolejce do bitwy icon_smile.gif A w taki sposób nie podniesiesz zbytnio swoich statystyk, co nie?” (tak więc spodziewajcie się, że kolejka do gry np. takim Tygrysem będzie baaardzo długa)
- (co do pytania wyżej) zatem czy takie rozwiązanie nie obniży znacząco popularności bitew historycznych? A: “W przypadku niektórych bitew, jak najbardziej. Nie przejmujemy się tym.”
- zatem dlaczego by po prostu nie robić w miarę zbalansowanych drużyn, np. 1 Tygrys, 5 Panter vs 1 IS i ~T-34/85? A: “Ponieważ np. pod Kurskiem nie walczyły czołgi IS oraz T-34/85.”
- bitwy 7/42 z pewnością zostaną ulepszone i ogołocone z bugów, ale nastąpi to wtedy, gdy to nastąpi
- w WoT pocisk po wystrzeleniu nie może zmienić swojej trajektorii (oczywisty wyjątek to rykoszety)
- depresja działa jest parametrem służącym balansowi – to dlatego KV-1Siema może opuścić działo na poziomie -8 stopni, podczas gdy w rzeczywistości mógł opuścić armatę 122 mm cztery razy gorzej. Poza tym, gdyby wszystkim czołgom radzieckim dać historyczny wychył działa, w większości byłyby one zwyczajnie niegrywalne
- co do kwestii powyżej, gracz spytał dlaczego chińskie wynalazki mają tak kiepską depresję w porównaniu do czołgów sowieckich: “Przecież to nie te same nacje. Poza tym… wspominałem już, że to parametr służący balansowi?”
- poruszanie się czołgu nie ma żadnego wpływu na prędkość wylotową, bądź też trajektorię pocisku (czyli jeśli np. zasuwasz sobie 50 km/h i strzelisz do przodu, twój pocisk nie będzie lecieć szybciej)
- Storm potwierdził, że Agrimotor ma 4 lata i jest emerytowanym pojazdem testowym, ale teraz już nie jest używany. Jjedyne, co po nim pozostało, to ikona w plikach gry.
- Storm potwierdził, że sowiecki TD ZIS-30 kiedyś w końcu pojawi się w grze
- zgodnie z wypowiedzią The_Chieftain’a, który z kolei rozmawiał z Hilary Doile, Niemcy w czasie wojny podobno wiedzieli o istnieniu sowieckiego czołgu ciężkiego z armatą 122 mm już na 5 miesięcy przed debiutem IS-1 na polach bitew

 

Serwer testowy w czwartek, 23.01.2014

Opublikowano

- SerB dalej uważa, że podpalanie czołgu poprzez strzelanie w jego układ przeniesienia napędu jest w porządku
- na razie nikt nie pracuje nad tym, aby czołgi przestały okazjonalnie blokować się na ścianach i podłożu
- wspomniany wyżej problem raczej zostanie naprawiony podczas drugiego etapu wprowadzania zawartości HD
- czołgi chińskie i japońskie nie będą brały udziału w bitwach narodowych
- WG wciąż dopracowywuje roaming
- Foch 155 dostanie historycznego nerfa do pancerza
- Obj 268 również dostanie nerfa do DPM
- kiedy już deszczyk pojawi się w WoT, prawdopodobnie nie będzie wpływał na zasięg widzenia
- DPM Focha 155 zmaleje, Obj 268 również aczkolwiek on dostanie lekką rekompensatę za zmniejszony alfa dmg. W zasadzie to Foch porządnie ucierpi: dostanie nerfa do działa, mobilności i pancerza.
- WG chce w 8.11 uregulować rentowność czołgów premium VIII tieru do poziomu Jgtigera 8,8 (trzeci od góry), dokładne zmiany znajdą się w finalnych patchnotach
- KV-5 nie dostanie żadnego buffa
- w 8.11 pojawią się nowe medale Bohatera Bitwy

“Main Caliber”
Ta nagroda jest przyznawana graczowi, który zadał najwięcej obrażeń w bitwie. Gracz musi zadać nie mniej, niż 20% sumy HP wrogich czołgów oraz nie mniej, niż 1000 dmg. Jeżeli więcej graczy spełni dane warunki, nagrodę otrzymuje ten z największą ilością XP

Czyli np. jeśli cały wrogi team składa się z IS-4, gracz musiałby zdobyć minimum 7,5k dmg

„Tanker-Sniper”
Nagroda jest przyznawana graczowi, który zadał najwięcej dmg na dystansie minimum 300 metrów. Gracz musi zadać minimum 100 dmg oraz zadać więcej, niż ilość HP czołgu, którym się porusza. Gracz musi uzyskać minimum 85% celności, a minimum 80% trafień musi zadać uszkodzenia przeciwnikowi. Gracz nie może uszkodzić sojuszników w bitwie, inaczej nie dostanie medalu. Jeśli więcej graczy zasłużyło na nagrodę, otrzyma ją ten, który zdobył najwięcej XP. Medal nie jest przyznawany artylerzystom.

- obydwa te medale zostały opracowane tak, aby były dość trudne do zdobycia na niskich tierach, aby uniknąć wysypu pedobear’ów na randomach
- nie będzie żadnego buffa dla artylerii w 8.11
- wyłączając czat, nie wyłączysz powiadomień na mapie oraz powiadomień z kółka komend (dobra decyzja)
- zmiana „rang” wymieniona we wstępnych patchnotach to tylko graficzna zmiana insygnii
- „nowe”: Ruinberg i Himmelsdorf będą miały taką samą szansę na wylosowanie, co inne mapy, ale Storm twierdzi, że nie spowoduje to podwojenia szansy na wylosowania Ruinbergu lub Himmelsdorfu
- devsi postanowili nie dawać nowym mapom większej szansy na wylosowanie w 8.11
- waga MM artylerii zostanie zredukowana o 10%, aby nie dochodziło do przypadków, w których to przeciwko artylerii na topie losuje HT
- szansa na trafienie któregoś z trybów gry (przy aktywowaniu wszystkich) wynosi 40/20/20/20 % (zwykły random, tryb spotkaniowy, szturm, bitwa narodowa). Jeżeli wyłączysz któryś z trybów, jego % szans jest rozdzielany po równo pozostałym
- jeżeli aktywne masz tylko 2 tryby gry (random i któryś z wybranych) to szansa wylosowania wynosi 60/40 %
- Storm potwierdza, że deszcz jest łasy na FPS-y
- Q: “Storm, czy jest możliwość, aby wywalić wszystkich górali z biura projektowania map?” A: “No pewnie. Zwolnimy ich. A tak btw, masz może pod ręką jakieś biuro projektowania map?”
- nowe dźwięki ujrzymy jednak dopiero w 9.0
- po 8.11, jeśli obmalujesz dany czołg jakimś kamuflażem i naklejką za złoto, zostaje to zapisane na serwerze, dzięki czemu będziesz mógł je kiedyś ponownie użyć na tym czołgu, jeśli postanowisz zdrapać całą tą farbę icon_smile.gif
- T110E3 i E4 zachowają swój DPM
- w sprawie zmian w T-54: w 8.11 wszystkie klony T-54 będą miały te same wymiary (T-54 i Type 59 zostaną delikatnie wydłużone)
- zmiany w hangarze i karuzeli czołgowej będą, jak będą
- w Bitwach Narodowych nie będą możliwe bitwy pomiędzy tą samą nacją, ale tak poza tym to każdy będzie mógł się tłuc z każdym (np. GB vs USA)
- historię czatu będzie można przewijać tylko w bitwie
- obecnie, gdy jesteś już martwy, kolejność przełączania i podglądania graczy z własnej drużyny zależy (po prostu) od ich pozycji na liście drużynowej
- T-44-85 jednak nie pojawi się w 8.11 (och bosze, litości)
- nowe francuskie czołgi ujrzymy najwcześniej w 2015 roku
- Bitwy Narodowe póki co będą operowały w zakresie randomów, ale jak się przyjmą, to mogą się pojawić też w innych trybach gry
- rozmiar Nashorn’a został zmieniony do rozmiarów Hummela
- w sprawie katastrofy modów w 8.11: “Trochę pracy od moderów i wszystko będzie śmigać. Nie panikujcie już tak.”
- pojawi się więcej alternatywnych wersji map
- rebalans „Świętej Doliny”? „Nie potrafimy zrobić wszystkiego naraz.” (IMO najlepszym rebalansem tej mapy będzie jej usunięcie – źle się na niej gra, paskudnie wygląda, a FPS jak na lekarstwo…)
- WG nie pozwoli nam grać wyłącznie w trybie Bitew Narodowych

Opublikowano

- Yurko2F stwierdził, że WG obserwuje statystyki wszystkich czołgów (nawet prezentów) , aby w razie problemów z ową maszyną móc odpowiednio zadziałać
- WG nie usunie weakspotów Focha 155 na dachu
- czołgi premium, które przewyższają rentownością Jgtigera 8,8 nie dostaną nerfa do zarobków

Developerzy po długiej analizie stwierdzili, że widoczna wieża może pochodzić od japońskiego czołgu superciężkiego (możliwy X tier)

- Q: “Co M6A2E1 może zrobić w bitwach X tieru?” A: “Strzelać.”
- w 8.11 mają nastąpić zmiany w modelu kolizyjnym zawieszeń amerykańskich czołgów

- T23 powróci jako premium! Na dodatek będzie mógł poruszać się do tyłu z taką samą prędkością, co do przodu (56 km/h), gdyż jego mechanizm przełożenia napędu na to pozwalał
- nie będzie można wybierać i odhaczać trybów gry bezpośrednio w hangarze
- nie ujrzymy zbyt prędko nowych medów USA
- Storm potwierdził, że redukcja wagi MM artylerii nie jest buffem, tylko chęcią uniknięcia sytuacji pokroju arta vs HT na topie
- Obj 268 będzie wolniej cofać
- WG naprawi bug, przez który niektóre letnie, sowieckie kamuflaże wyglądają blado i ponuro na niektórych mapach
- Storm dopiero się dowie, czy Bitwy Narodowe wpłyną na balansowanie pojazdów
- wielordzeniowość w 9.0? Nie.
- 7/42 nie doczeka się specjalnych map
- dynamiczne charakterystyki pojazdów w garażu? Nieprędko.
- WG chce poszerzyć zakres modyfikacji wizualnych czołgów
- Storm potwierdza, że dolna, przednia płyta Focha zostanie znerfiona ze 120 na 100 mm
- IS-6 raczej nie dostanie buffa do zarobków, gdyż ma się dobrze
- „Ruinberg w ogniu” wypali nam wszystkie FPS-y? „Wszystko zależy od konfiguracji komputera.”

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...