Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co nas czeka w następnych aktualizacjach


Juri.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 534
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Foch dostanie nerfa z pancerzu oraz silnika? :huh:

nerf domobilnosci pancerza i dziala. Trzeba sygne zmieniac, bo wsyt taki czolg miec ;p

Opublikowano

 

- nowa, złota penetracja na Object 268 będzie wynosiła 395

- Storm powiedział wcześniej, iż bitwy narodowe nie zostaną wprowadzone, ale najwyraźniej zmieniono zdania

- Waffenträger E-100 zaliczy nerfa: obrotu kadłuba, rozrzutu celownika podczas obrotu wieży, prędkości obrotu wieży

- DPM Focha 155 również dostanie po dupie: alfa zmniejszona z 850dmg na 750dmg i nie będzie to zrekompensowane RoFem

- kamuflaż dla TDków ulegnie zmianie; Veider potwierdził również, że TDki stracą bonus do kamuflażu

- cała klasa TDków zostanie zrebalansowana; nerf X tierów jest jedynie tymczasowym rozwiązaniem

- nie będzie specjalnego MM dla bitew narodowych; MM będzie działał tak jak dotychczas, tylko że będzie dobierał drużyny według nacji (D: omg, już widzę masakrę na V, czy VI jak wyjadą np. same KV-1Siemka)

- devsi myśleli również, aby dodać informację (np. wizualną podczas meczu), który gracz posiada obecnie wyłączony czat. Porzucili jednak ten pomysł, w obawie przed zbytnim rozreklamowaniem możliwości wyłączenia czata.

- zmiana BigWorlda w patchu 8.11 oznacza śmierć obecnych modów

Ogólnie gra td będzie coraz mniej fajna :( Mają zmniejszyć bonus camo, znerfić działa, DPM Czyli to co najważniejsze w td...

4758463064.png

 

Opublikowano

Ogólnie gra td będzie coraz mniej fajna :( Mają zmniejszyć bonus camo, znerfić działa, DPM Czyli to co najważniejsze w td...

Mówili, że nerf TD to tymczasowe rozwiązanie i ma być rebalans większości czołgów. Wg mnie jedynymi Xt zasługującymi na nerfa to Fv i WTF.

Opublikowano

Przecież havok sam w sobie obsługuje 2 rdzenie.

 

Może przerobią go na 1, bo to wot xD

 

- Storm zapowiedział rebalans skilli i perków, jednakże nie nastąpi to zbyt szybko

- informacja zawarta w patchnotach dotycząca wyglądu załogantów, dotyczy wyświetlanych bonusów, np. wentylacji czy BiA

- potwierdzone zostało, iż nadal planuje się dodanie możliwości zmiany roli załoganta. Podczas takiej zmiany, umiejętności będą się resetować. Oczywiście będzie to kosztowało podobnie do obecnego przetrenowania załogi.

- devsi są zadowoleni z przyjęcia Bitew Drużynowych. Podobno gra w nie więcej graczy, aniżeli w kompanie.

- najwyraźniej bitwy narodowe będą odbywały się na wszystkich mapach, nie będzie też specjalnie zmodyfikowanego MM, bitwy te będą dostępne dla wszystkich tierów

- jak na razie nie jest planowany żaden amerykański niszczyciel VIII tieru (chodziło konkretnie o prem TD, ale odpowiedź oczywiście nie wyklucza innych tierów)

- popularność Bitew Drużynowych wpłynęła na odpływ ludzi z kompanii mistrzowskich; nie planuje się niczego co miałoby przywrócić im popularność

- Bitwy Narodowe będą rozgrywane jak bitwa standardowa (bez spotkaniówki i szturmu)

- Storm stwierdził, iż zbędne jest implementowanie dodatkowych opcji wyłączających czat, np. „wyłącz dla zombiaków”, czy „wyłącz dla wroga”

- zasada mówiąca, że „jeśli czołg nie ma wieży, może obracać się wokół własnej osi” ma zastosowanie jedynie do TD, a nie np. do ELC

- WarGaming nadal uzupełnia listę alternatywnych kadłubów dla pojazdów. Najwyraźniej na razie planuje się dodanie alternatywnego kadłuba do każdego pojazdu w grze.

Opublikowano

chciałem to dodać ale szybszy byłeś :D

Te kadłuby zapowiadają się bardzo ciekawie :P

Havok powinien obsługiwać wszystkie rdzenie. Używają go przecież np. w assassinach

4758463064.png

 

Opublikowano

chciałem to dodać ale szybszy byłeś :D

Te kadłuby zapowiadają się bardzo ciekawie :P

 

Mi się jakoś to nie widzi, ale pożyjemy zobaczymy. Wieże, kadłub, lufę można zmieniać, to z 1 czołgu inny będzie się dało zrobić o0

 

ps Nie wklejaj i tak będę pierwszy xD

Opublikowano

Czekamy na alternatywne kadłuby :3

 

Ciekaw jestem czy is-3 dostanie kadłub z przed nerfa i jak to ogólnie będzie wyglądać.

 

Nowe pojazdy

- Supertesterzy otrzymają nowe maszyny: T23E3 (premium tier VII MT USA), T95E6 (tier X MT USA), Grosstraktor Krupp (niemiecki premium tier IIIMT)

 

Mapy

- nowa mapa „Windstorm” (1×1 km, w połowie miejska, zimowa stylizowana na Skandynawię)

- poprawiono następujące mapy: Erlenberg, Redshire, Autostrada i Północny Zachód

- całkowicie usunięto z randomów mapę „Port”

- dodano alternatywne wersje map: „Zimowy Himmelsdorf” oraz „Ruinberg w ogniu”

- naprawiono bug, przez który dało się wjechać w budynek stojący na capie na Himmelsdorfie w trybie spotkaniowym

- zwiększono wydajność na mapach: Zatoka Rybacka, Serene Coast, Severogorsk oraz Ensk

- poprawiono drobne efekty wizualne na niektórych mapach

 

Poprawki w mechanice

- dodano nowy tryb gry „Bitwy Narodowe”

- poprawiono zarządzanie załogą w hangarze: szybkie przerzucenie, szybkie przeszkolenie itp.

- dodano możliwość wyłączenia czatu i obejrzenia jego historii

- dodano nową ikonę informującą o pożarze czołgu

- dodano możliwość wyłączenia „killcam” (zobaczenie, kto cię zabił)

- ulepszenia w oknie misji i zniżek

- kiedy klikniesz na czołg w hangarze, będziesz mógł zobaczyć jego statystyki

- w oknie rozwoju można teraz wrócić do czołgu, który obecnie jest pokazywany w hangarze

- dodano możliwość aktywacji gaśnicy poprzez kliknięcie w ikonę pożaru

- od teraz jeśli zginiesz, kamera pośmiertna najpierw zawędruje do twoich towarzyszy z plutonu (o ile tacy są)

- dodano pozostały czas ładowania do komendy „Przeładowuję…”

- dodano nowe elementy do ustawień celownika

- naprawiono bug, przez który odznaki mistrzowskie znikały wielu graczom

- poprawiono czat pisany i głosowy w 7/42

- poprawiono mocne spadki FPS na niektórych komputerach spowodowane przypatrywaniem się w japońskie czołgi

- zmieniono zasadę działania wizualnego kamuflażu i emblematów: jeśli zakupisz je za złoto, po sprzedaniu kamuflaż dalej będzie dostępny i będziesz mógł go zamontować następny raz

- dodano nowe medale Bohatera Bitwy:“Main Caliber” i “Tanker-Sniper”

- przeniesiono medal Bohatera Bitwy „Snajper” do kategorii medali specjalnych. Od teraz już nie będzie można zdobyć tego medalu

- dodano kilka nowych odznaczeń dla bitew 7/42

- dodano możliwość, aby zobaczyć, czy zasłużyłeś na odznakę mistrzowską, nawet jeśli już taką posiadasz na danym pojeździe

- zoptymalizowano efekt rozmycia ruchu

- do okna członka załogi dodano modyfikatory biorące pod uwagę wyszkolenie i umiejętności

- przerobiono graficznie rykoszety

- medal Bohaterów Rosieni został graficznie przerobiony

- naprawiono błędy w mechanizmie powtórek

- poprawiono prędkościomierz, gdy poruszasz się pojazdem do tyłu

- insygnia czołgistów wszystkich nacji zostały zunifikowane do jednego standardu

Zmiany w pojazdach

- poprawiono nieścisłości w wymiarach Type 59, T-54, WZ-120 i Nashorn

- poprawiono pancerz Focha 155, Focha i AMX AC 48

- zrebalansowano następujące pojazdy: Foch 155, T110E4, T110E3, Object 268 i WT E-100

- zwiększono rentowność następujących pojazdów: Lowe, T34, 112, T-34-3, FCM50t oraz M6A2E1

- zredukowano o 10% wagę MM artylerii

- zunifikowano do jednego standardu ilości szczegółów zawieszenia następujących czołgów: T29, T32, T34, M37, M41, Chaffee, Pershing, T92, Hellcat, M4A2E4, M46 Patton, M103, T57, T110E5, T26E4, T110E4, T110E3, M44, M53/M55, T69 i M60

- naprawiono bug, przez który M44 tonął zbyt wcześnie

Opublikowano

IS-3 dostanie wczesny projekt kadłuba bez noska. Coś w stylu IS-6

 

No to is-3 będzie jeszcze bardziej op

 

 

- M6A2E1 również będzie przekonwertowany na HD

- zdolność zarobkowa IS-6 jest ok

- waga pocisku nie będzie w żaden sposób odwzorowana; W sensie, duży pocisk będzie zdolny odepchnąć pojazd wroga. Storm dodał również, że cięższe pociski nie wpływają znacząco na możliwość „pchnięcia” LT, one je po prostu penetrują.

- podobno w siedzibie WarGaming trwa zażarta dyskusja na temat tego, czy pociski dużych kalibrów powinny zostawiać kratery w podłożu

- teoretycznie jest możliwe, iż alternatywne kadłuby będą jednoznaczne ze znerfieniem pojazdu; devsi podczas dalszych prac zobaczą co da się z tym zrobić

- prędkość czołgu nie ma żadnego wpływu na penetrację

- Storm spodziewa się w Bitwach Narodowych paru problemów związanych z balansem. Jednakże nie będą one aż tak znaczące.

- BigWorld domyślnie nie pozwala na zbindowanie dwóch klawiszy pod jedną funkcją, WG nawet nie tknęło domyślnych ustawień silnika

- zwiększenie liczby punktów spotujących (odpowiedzialnych za sprawdzanie w systemie, czy Twój czołg jest widzialny, bądź nie) zwiększyłoby znacząco obciążenie serwera

- nie będzie „większych” zmian dotyczących insygniów pojazdów

- powodem zmian dotyczących odznaki mistrzowskiej w patchu 8.11 jest dobre samopoczucie graczy (od teraz, mimo że już posiadasz odznakę mistrzowską, będziesz mógł zobaczyć czy spełniłbyś wymagania)

- przesunięcie medalu snajpera do osiągnięć specjalnych najwyraźniej nie wpłynie na Medal Kaya

- będzie „wiele” zmian w 8.11: czekajcie na test

- w patchu 8.11 nie będzie zmiany systemu kamuflażu

- przejście silnika WoT na BigWorld 2.4.1 nie zredukuje lagów

- Q: “Czy upgrade silnika gry wyeliminuje zaiste mistyczne pochłanianie pocisków przez gąski i inne moduły?” A: “Oh nie! Zdemaskowałeś nasz SPISEG!! UCIEKAJMY ZANIM NAS ZJEDZOOOOOOM!!!!”

- strasznym jest to, że tier VIII czeka na bitwę zbyt długo

- możliwe, że T95 MT pojawi się jako zwykły czołg. SerB powiedział, że do wykorzystania jest jakieś 6 wersji tego prototypu

- T-34-3 statystycznie ma się dobrze

- nowe gałęzie czołgów w 2014? “Zaimplementujemy nie te, które są już najbardziej ukończone, tylko te najbardziej „popularne”.” (możliwe, że chodzi o MT USA, albo o Sturmtigera)

Opublikowano

mam pytanie to jakie działo dostane KV-1S jeżeli zostanie rozdzielone?

 

Ten nowy czołg 6t będzie miał 122, tą co ma teraz kv-1s, a 5t nie wiem.

 

Ps op sygna, ale zaraz jej nie będzie xD

Opublikowano

Jak to czytam to sie zastanawiam, czy WarGaming chce dla nas dobrze xD

 

A co jest w tym złe? Nerfy idą dla TD, bo często WoT jest nazywany World Of Tank Destroyer. Reszta idzie w dobrą stronę.

Opublikowano

Jak to czytam to sie zastanawiam, czy WarGaming chce dla nas dobrze xD

Na pewno, chyba nie chcą stracić graczy tylko nie zawsze się im udaje :P Jeśli zrobią coś źle i się ludziom nie spodoba to się bedą martwić

4758463064.png

 

Opublikowano

 

Na pewno, chyba nie chcą stracić graczy tylko nie zawsze się im udaje :P Jeśli zrobią coś źle i się ludziom nie spodoba to się bedą martwić

 

 

Ale w tym patchu nerfy, idą tylko na te czołgi, które go potrzebowały. Foch, to jeden z najlepszych TD. Mobilny, dobry pancerz (nie licząc weakspotów), op działko. Do tego 450 peny obiekta, przesadzone.

 

- Q: “Doczekamy się kiedyś eliminacji lagów grze?” A: “Pożyjemy, zobaczymy.” (Później SerB dodał że lagi są głównie spowodowane przez ISP, a nie serwery WoT)

- wartość nominalna penetracji pocisku HE nie ma wpływu na dmg zadawany przy trafieniu niepenetrującym

- SerB potwierdził, że gdy na serwerach jest na prawdę dużo graczy, moc obliczeniowa jest oszczędzana poprzez np. niesynchronizowanie danych pomiędzy klastrami (czyli jeśli serwer pęka w szwach, to np. nie dowiesz się, że twój znajomy z kontaktów jest online na innym klastrze)

- SerB stwierdził, że WG nie przejmuje się zbytnio numeracją poszczególnych aktualizacji

- ubiegły weekendowy event na rosyjskim serwerze z podwójnym expem był zagrywką WG, aby osiągnąć mistyczny milion graczy na serwerze

- perspektywy rozwoju BigWorld są „zarąbiaszcze”

- w planach jest update silnika gier World of… do wersji 3.0, która ma nam dać wiele nowych możliwości

- wieża Chi-Ri ma dziwny pancerz w stosunku do jej masy?“Zapytaj japońskich inżynierów.”

Opublikowano

- według SerBa mechanizm automatycznego wyboru serwera działa na takiej zasadzie, że jeśli najlepszy pod względem pingu serwer jest pełny, wybierany jest następny w kolejności
- nie ma w planach zmiany Obj 430 i Obj 430 v2 na coś innego
- działa kalibru ~150 mm za bardzo demaskują czołg? “Nie graj działami ~150 mm.”
- Obj 430 nie dostanie działa 122 mm z Obj 430U, gdyż są to dwa zupełnie inne czołgi (zatem dlaczego WG nie wprowadziło Obj 430U zamiast Obj 430? :/ )
- SerB stwierdził, że petycje i ankiety graczy nie wpłyną na działania WG: „Problemem nie jest ilość podpisów. Nie będzie żadnej demokracji graczy w tej grze, dopóki nasze biuro nie odwiedzą amerykańskie bombowce.”
- kiedyś w WoT będziemy mogli jakoś się poruszać mimo zniszczonej jednej gąsienicy, gdyż to jest realistyczne. Ale na pewno prędko się to nie stanie.
- Q: “Czy parametry dział i czołgów będą całkowicie pokrywać się z rzeczywistością w bitwach historycznych?” A: “Nope, z twojego monitora na pewno nie będzie wylewać się płonąca benzyna.”
- SerB powiedział, że czołgi w HB będą takie same jak na randomie (wliczając to perki i umiejętności załogi). Jedyną różnicą będą historyczne konfiguracje modułów i pocisków.
- rebalans topowych TD USA w 8.11 jest częścią dość dużego planu rebalansu wszystkich TD
- SerB potwierdził, że bitwy narodowe będą operowały w zakresie randoma (tak samo jak np. szturm)
- SerB stwierdził, że aby wygrać bitwę narodową, trzeba będzie umieć wykorzystać zalety nacji, którą się gra przy jednoczesnym minimalizowaniu wpływu ich wad. Może być interesująco… albo i nie.
- SerB stwierdził, że w HB składy nie będą „lustrzane” (np. 1 Tiger i 2 Pantery vs 1 IS i 2 T-34/85), gdyż spowodowałoby to dość długie kolejki do bitew
- japońskie czołgi pod względem HB są obecnie traktowane „po macoszemu”
- rozrzut odłamków pocisku HE przyjmuje kształt kuli
- jeszcze nie zdecydowano, czy w bitwach narodowych będą możliwe starcia pomiędzy jedną nacją
- WG nie udostępni jeszcze listy czołgów, które będą mogły walczyć w HB
- możliwe, że niektóre pojazdy premium (np. ruskie czołgi z Land-Lease) pojawią się w HB
- możliwe, że Tiger P pojawi się w bitwie pod Kurskiem w małej ilości (Ferdynand jak najbardziej, ale Tiger P – hę?)
- możliwe, że Japończycy i Chińczycy również w bitwach narodowych, ale WG najpierw musi powymyślać/odnaleźć wystarczająco dużo czołgów, aby te nacje były kompletne
- jest szansa, że sowieckie czołgi będą miały mniejszą szansę na wylosowanie Bitwy Narodowej (chyba nie trzeba tłumaczyć dlaczego)

Opublikowano

- nowe medy USA (T25E1, T42, T54E2, T95E6)? SerB: “Nię będę komentować zwykłych plotek.”
- Q: “Dlaczego znerfiliście artę, zamiast ustawić jej twardy limit ilości w bitwie?” A: “Zrobiliśmy tak, a nie inaczej, gdyż idiotyczne pomysły, takie jak twardy limit, nie mają poparcia w WG.”
- Q: “Dlaczego nie dacie możliwości wyłączyć 2-3 znienawidzonych map z losowania?” A: “Z tego samego powodu, co wcześniej.” (gdyż zbytnio by to namieszało w MM)
- Q: “Czy w bitwach narodowych Tygrys będzie mógł pojawić się w sowieckiej drużynie?” A:
tumblr_lnvvueuSsj1qcj56b.png
- bitwy HB nie otrzymają MM +/-1, gdyż wtedy np. M4 Sherman nie spotka Pantery
- dlaczego japońskie i chińskie czołgi nie są nazywane w ich narodowych językach? Gdyż 90% graczy zapewne nie umie czytać po chińsku i japońsku.
- SerB zbada sytuację, czy jest szansa, aby mapa “Empire’s Border” pojawiła się na innych serwerach
- według developerów kątowanie mantletu nie ma sensu, gdyż nie zwiększa to jego efektywnej grubości
- Q: “Skąd mam wiedzieć, jakie czołgi wybierzecie do bitew historycznych?” A: “Użyj szóstego zmysłu. Ewentualnie logicznego myślenia.”
- listy pojazdów uczestniczących w HB będą różne dla poszczególnych bitew
- japońskie czołgi są słabe? “Nie graj japońskimi czołgami.”
- interfejs HB będzie wymuszał zakupienie odpowiedniego zestawu pocisków (np. 22 AP, 6 HEAT, 12 HE) za adekwatną cenę
- bitwy narodowe będą używać tych samych reguł MM, co zwykłe bitwy
- SerB uważa słowa Veidera na temat T23 premium (że może jechać 56 km/h zarówno do przodu, jak i do tyłu) za stek bzdur i prawdopodobnie Veider dostanie za to ochrzan icon_smile.gif Pewien gracz później dał argument potwierdzający historyczność tego fantu, ale SerB odpowiedział, że to developerzy decydują, co się znajdzie w grze
- Storm stwierdził, że jego wcześniejsze słowa dot. buffa dla arty były „żartem”

4758463064.png

 

Opublikowano

- nowe medy USA (T25E1, T42, T54E2, T95E6)? SerB: “Nię będę komentować zwykłych plotek.”

- Q: “Dlaczego znerfiliście artę, zamiast ustawić jej twardy limit ilości w bitwie?” A: “Zrobiliśmy tak, a nie inaczej, gdyż idiotyczne pomysły, takie jak twardy limit, nie mają poparcia w WG.”

- Q: “Dlaczego nie dacie możliwości wyłączyć 2-3 znienawidzonych map z losowania?” A: “Z tego samego powodu, co wcześniej.” (gdyż zbytnio by to namieszało w MM)

- Q: “Czy w bitwach narodowych Tygrys będzie mógł pojawić się w sowieckiej drużynie?” A:

tumblr_lnvvueuSsj1qcj56b.png

- bitwy HB nie otrzymają MM +/-1, gdyż wtedy np. M4 Sherman nie spotka Pantery

- dlaczego japońskie i chińskie czołgi nie są nazywane w ich narodowych językach? Gdyż 90% graczy zapewne nie umie czytać po chińsku i japońsku.

- SerB zbada sytuację, czy jest szansa, aby mapa “Empire’s Border” pojawiła się na innych serwerach

- według developerów kątowanie mantletu nie ma sensu, gdyż nie zwiększa to jego efektywnej grubości

- Q: “Skąd mam wiedzieć, jakie czołgi wybierzecie do bitew historycznych?” A: “Użyj szóstego zmysłu. Ewentualnie logicznego myślenia.”

- listy pojazdów uczestniczących w HB będą różne dla poszczególnych bitew

- japońskie czołgi są słabe? “Nie graj japońskimi czołgami.”

- interfejs HB będzie wymuszał zakupienie odpowiedniego zestawu pocisków (np. 22 AP, 6 HEAT, 12 HE) za adekwatną cenę

- bitwy narodowe będą używać tych samych reguł MM, co zwykłe bitwy

- SerB uważa słowa Veidera na temat T23 premium (że może jechać 56 km/h zarówno do przodu, jak i do tyłu) za stek bzdur i prawdopodobnie Veider dostanie za to ochrzan icon_smile.gif Pewien gracz później dał argument potwierdzający historyczność tego fantu, ale SerB odpowiedział, że to developerzy decydują, co się znajdzie w grze

- Storm stwierdził, że jego wcześniejsze słowa dot. buffa dla arty były „żartem”

 

Nie kradnij mi roboty ;p

 

 

 

- SerB uważa słowa Veidera na temat T23 premium (że może jechać 56 km/h zarówno do przodu, jak i do tyłu) za stek bzdur i prawdopodobnie Veider dostanie za to ochrzan icon_smile.gif Pewien gracz później dał argument potwierdzający historyczność tego fantu, ale SerB odpowiedział, że to developerzy decydują, co się znajdzie w grze

 

Z tego co mi wiadomo, on miał jakąś tam możliwość czegoś tam przerzucenia i do przodu jechał tak szybko jak do tyłu. Nie wiem co im to przeszkadza.

Opublikowano

Z tego co mi wiadomo, on miał jakąś tam możliwość czegoś tam przerzucenia i do przodu jechał tak szybko jak do tyłu. Nie wiem co im to przeszkadza.

Miał przekładnie pozwalającą na to (z tego co wiem elektryczno-mechaniczną)

Opublikowano

23.01.2014r. godz. 16:47 i gdzie te niby testy 8.11??

 

 

Edit:

 

o godz. 16:50 spróbowałem i wyskoczyło mi :

 

Connecting to update service...

Warning.

Failed to connect to update service.

For details,see log file.

 

Tłumaczenie :

 

Podłączanie do aktualizacji usługi ...
Ostrzeżenie.
Nie można połączyć się aktualizować serwis.
Aby uzyskać więcej informacji, zobacz plik dziennika.

Opublikowano

23.01.2014r. godz. 16:47 i gdzie te niby testy 8.11??

 

 

Edit:

 

o godz. 16:50 spróbowałem i wyskoczyło mi :

 

Connecting to update service...

Warning.

Failed to connect to update service.

For details,see log file.

 

Tłumaczenie :

 

Podłączanie do aktualizacji usługi ...

Ostrzeżenie.

Nie można połączyć się aktualizować serwis.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz plik dziennika.

 

Zapowiadana była dzisiejsza data, oraz potwierdzana przez WG kilkukrotnie. Nie wiem dlaczego nie ma, pozostaje nam czekać na informacje.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...