Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co nas czeka w następnych aktualizacjach


Juri.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiem. Ale ciekawi mnie jak to rozwiążą.

 

Skoro lufka o ponad 2 razy mniejszym kalibrze bije po 2k, to w sumie nie wiem. Czołg byłby zbyt op. Zobaczymy jak im to wyjdzie, a także jestem ciekaw czołgów, które będą tworzyć 3 linię niemieckich TD.

 

- WG nie powiększy serwera testowego na potrzeby 9.0

- roaming nadejdzie najwcześniej w lecie

- devsi zdecydowali, że nie będzie osobnego klienta HD. Jednakże, w przyszłości zawartość HD będzie ściągana osobno – obecnie tego nie wprowadzono, gdyż to tylko 12 czołgów

- nikt jeszcze nie wie, jaki komputer jest potrzebny, aby grać komfortowo w WoT z zawartością HD

- Storm na temat FPS w 9.0: “Niestety nie ma nic za darmo.”

- model HD IS-4 nie został wprowadzony w 9.0, gdyż jest to model testowy i nie został jeszcze ukończony

- Havoka nie będzie w 9.0, ale na pewno będzie w tym roku

- latające wieże mogą zostać wprowadzone nawet bez Havoka, gdyż są one obliczane przez serwer

- update 9.0 będzie ważyć około 2-3 GB

- wsparcie dla wielu rdzeni przyjdzie najwcześniej w 9.1, lub 9.2

- ustawienia graficzne nie zostaną uproszczone do poziomu dobra-słaba

- Malinovka oraz Cichy Brzeg mają problem z balansem pomiędzy win ratio poszczególnych baz, dlatego zostaną przerobione

- SerB przyznaje, że przy ostatnim rebalansie mapy Cichy Brzeg spaprano sprawę

- WG prawdopodobnie przesunie kościół na Malinówce w stronę wioski

- nowe pojazdy w 9.0: Pz IV na tierach III-VStug III na IV tierze (V tier pozostaje bez zmian). Nie dostaniemy nic z tej okazji za darmo (niby czemu mielibyśmy?)

- WG nie będzie nic zmieniać w zasięgu renderowania w 9.0

- możliwe, że jeszcze w tym roku będziemy mogli przeszkolić np. radiooperatora na kierowcę

- w związku ze zmianą obszaru renderowania są też w planach zmiany w zasięgu widzenia, ale nie wiadomo, kiedy to nastąpi, gdyż potrzeba wielu testów

- w związku ze zmianami w polu widzenia nie ma w planach rebalansu zasięgu widzenia poszczególnych czołgów

- lagi w grze nie zależą od klienta, serwera ani od silnika gry, jest spowodowane przez samo łącze internetowe

- devsi nie porzucili konceptu map większych od tych obecnych

- devsi rozważają kilka zmian w logice systemu spotowania (nagłe znikanie na środku pola czasami może wydać się dziwne)

- optymalizacja shaderów z WoWp nie nadejdzie w 9.0

- Storm stwierdził, że wszystkie przycinki i lagi w WoT z winy WG zostały już naprawione

- w 9.0 nie będzie nerfu alfa dmg dla pocisków HEAT

- Storm nie uważa, że po 9.0 kalkulatory i faksy nie będą już mogły odpalić WoT

- Storm stwierdził, że BH będą działać podobnie, jak eventy, ale nie wie jeszcze, ile czasu będzie trwać jeden taki „event”

- nie będzie fortyfikacje dla CW w 9.0, ale nadejdzie w tym roku

- możliwe, że w 9.0 tryb konfrontacji zostanie usunięty – jest z nim mnóstwo problemów, a BH powinny go w zupełności zastąpić

- Storm stwierdził, że tryb konfrontacji był eksperymentem

- WG zatrudnia dodatkowych ludzi, aby przerabiać na HD modele czołgów. Ich priorytetem jest konwersja większości czołgów do końca tego roku

- nowa fizyka ruchu (zapowiadana na 9.1, albo 9.2) może rozwiązać problem blokowania się czołgów na mapie

- sowiecki czołgi nie będą rozdzielane na potrzeby BH, gdyż nie ma takiej potrzeby (za wyjątkiem rebalansu KV-1Siema)

- na początku w HB nie będzie plutonów

- w BH nie będzie można spotkać dwóch takich samych czołgów, ale z innymi działami (np. Pz III z haubicą 7,5 cm, lub armatą 5 cm)

- nie będzie limitów tierowych w BH (marzenie SerB’a się spełni: T-70 nareszcie będzie mógł spotkać Tygrysa na legaluicon_biggrin.gif ale tak na serio, to przecież logiczna decyzja)

- No Scroll mod (mod zapobiegający przewinięciu kamery w tryb snajpersjki) nie zostanie wprowadzony do gry

- w 9.0 nie będzie ulepszeń co do zarządzaniem czołgami w garażu

- powtórki po stronie serwera będą, jak będą

- w BH każdy czołg będzie miał własną, specjalną wagę MM, na podstawie których MM będzie ustalać składy

- rozmiar obydwu Obj 430 jest niehistoryczny, ale nie zostanie to prędko poprawione (zapewne dopiero wraz z konwersją na HD)

- nie będzie zmian w Super Pershingu (co? Przecież to zapowiadali, nawet mam to zapisane w PP, że SP miał dostać buffa…)

- możliwe, że Havok pojawi się w 9.1, lub 9.2

- devsi jednocześnie pracowali nad 8.11 i 9.0

- Kharkov nie pojawi się w 9.0, tylko później (wtf… żeby nie skończyło się tak samo, jak z 7.0, w której miało być tak dużo, a finalnie nie znalazło się KOMPLETNIE NIC)

- nikt nie pracuje nad mapą Konigsberg

- dynamiczne statystyki czołgów w hangarze będą, jak będą

- alternatywne kadłuby mogą się pojawić najwcześniej w 9.2

- nie będzie nowych regularnych czołgów w 9.0/9.1 (poza Pz IV i Stugami)

- Grosstraktor nie będzie regularnym czołgiem

- co do bugu, przez który pociski artyleryjskie lądują poza celownikiem: „Najpierw musimy wyeliminować bug, przez który w powtórkach trajektoria lotu pocisku jest wyświetlana nieprawidłowo, żeby mieć możliwość potwierdzenia problemu.”

- chińszczyzna w HD nie nadejdzie prędko (wygląda na to, że się im już nie opłaca ^^)

- graficznemu ulepszeniu zostaną także objęte modele nie HaDe oraz mapy, ale Storm wyjaśnia, że lepiej to zobaczyć, niż opisywać

- każde zawieszenie będzie miało  tzw. dziesięć punktów styczności z podłożem (5 na stronę), które będą synchronizowane z serwerem. Gdyby było ich więcej, to serwery by wysiadły.

- nie ma w planach zmian w mechanizmie kamuflażu

- nowe czołgi będą wypuszczane w HD („nowe” pezety i sztug prawdopodobnie jeszcze będą wykonane w zwykłej jakości)

- odpadające fragmenty dodatkowych płyt pancernych spowodowane eksplozjami i pociskami są modelowane przez Havok, którego nie będzie w 9.0

- w WoT pojawią się bitwy garażowe, ale tylko dla topowych tierów

- obecnie WG konwertuje na HD tylko czołgi, ale w planach są też ulepszenia wszystkich tekstur

- w 9.0 nie będzie nerfu kamo dla TD

- pierwsze trzy bitwy historyczne: Kursk 1943, Balaton 1945 oraz Ardeny 1944-1945, będą używać map „najbardziej im odpowiadających”

- w 9.0 nie będzie żadnych buffów/nerfów czołgów

- efekty uderzenia pocisku nie zostaną zmienione w 9.0

- IS-3 nie zostanie przerobiony na HaDe w następnej partii

- w tym roku oprócz LT USA będzie tylko jedna gałąź czołgów

- T95E6 został stworzony, aby być nagrodą za CW

- wysokotierowym japońskim prem MT prawdopodobnie będzie któryś z prototypów STA/STB

- WG nawet nie zaczęło prac nad europejskim drzewkiem

- w tym roku nie będzie żadnych poważnych rebalansów czołgów

- BH będą działać na zasadzie randomów, a nie kompanii

- możliwe, że kompanie mogą zostać kiedyś wyłączone, ale to nie jest pewne

- we wszystkich trybach gry interfejs będzie identyczny

- test 9.0 będzie zawierać nowe silniki dźwięków, ale zostaną one wprowadzone dopiero w 9.1/9.2 razem z dźwiękami dział (założę się, że i tak nie pobiją modów od Gnomefather’a)

- SU-76i oraz Pz IV Hydro są czołgami „na specjalne okazje”, natomiast SU-85i zostanie regularnym czołgiem premium

- WG nie planuje wprowadzić do WoT czegoś na wzór Punkbuster’a

  • Odpowiedzi 534
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A co z Havokiem? Na filmikach było pokazane jak po strzale z 122mm spada pół budynku. Co będzie przy 380mm? Trzęsienie ziemi(obszarowe, czas trwania 5 sekund)?

Opublikowano

A co z Havokiem? Na filmikach było pokazane jak po strzale z 122mm spada pół budynku. Co będzie przy 380mm? Trzęsienie ziemi(obszarowe, czas trwania 5 sekund)?

 

Na pewno jakiś dźwięk, trzęsienia ziemi zapewne nie będzie :). Havok nie pojawi się w 9.0 tylko w 9.1/2. 

Opublikowano

Na pewno jakiś dźwięk, trzęsienia ziemi zapewne nie będzie :). Havok nie pojawi się w 9.0 tylko w 9.1/2. 

Przynajmniej będzie na co czekać xD

Opublikowano

no na bugi,crashe oraz laggi bd można czekać a z havockiem bd się nadal paprać obstawiam że wejdzie gdzieś 9.3-4 nie prędzej.

 

Przecież WG powiedziało, że będzie w 9.1/2 (A wcześniej że w 9.0...) Pożyjemy, zobaczymy, WG jest bardzo nieprzewidywalne.

Opublikowano

- Sheridan nie pasuje do WoT, gdyż on wystrzeliwał rakietowe pociski Shillelagh, a bez nich ten czołg nie miałby sensu bytu
- „nowe” Pz IV i Stug III będą rzecz jasna dostępne dla wszystkich trybów gry
- w planach jest wprowadzenie efektu buchającego przez otwory ognia w przypadku wysadzenia magazynu amunicjitutaj wideo

- problemy z klasą LT? “To nie graj LT.”
- jeszcze nie wiadomo, czy na potrzeby BH będzie trzeba wpierw odkryć adekwatne moduły, czy będzie można je zakupić do tego trybu. Obie opcje są wciąż rozważane (IMO logiczniejsza jest ta pierwsza)
- WG nie wie nic o projekcie „Super Tortoise” z wieżą, którego dane miałyby się znajdować w archiwum muzeum w Bovington
- nowa metoda oceniania wydajności czołgów przyjęła się dość pozytywnie, więc w przyszłości na jej podstawie może być kilka buffów/nerfów
- Storm potwierdza, że BH będą podobne do eventów na portalu i będą dostępne w określonym czasie. Wprowadzono właśnie taki system, aby zwiększyć liczbę grających na danej bitwie (aby MM miał z czego wybierać). Gdyby naraz byłoby dostępnych 30 różnych bitew historycznych, to MM miałby przesrane – po wielu minutach czekania wrzuciłby gracza do bitwy pokroju 4vs4 czyli tak jak jest w WT... od dawna

- Storm stwierdził, że procesor i3 4330 i karta graficzna GTX760 powinna w zupełności wystarczyć, aby grać w WoT z Havokiem w HD, ale nikt nie zna jeszcze minimalnych wymagań
- w 9.0 zostanie naprawiony bug związany z nieprawidłowym wyświetlaniem wymaganego XP to odblokowania czołgu, lub modułu
- nie będzie +/- 1 MM
- T18 zostanie znerfiony, jak zostanie znerfiony
- w 9.1/9.2 WG pozwoli nam dachować czołgami
- problemy z czatem związane z przeciążeniem serwera zostaną wyeliminowane po wprowadzeniu czatu v2.0, który miał być w 9.0…
- … właśnie, miał być, gdyż devsi dalej nad nim pracują i zapewne nie wyrobią się przed 9.0
- być może arta pojawi się w BH (meh)
- kolor czołgu Centurion nie zostanie zmieniony na odcień oliwki
- Storm potwierdza, że WG ma planach niemiecki prem MT VIII tieruprzypuszczenia tutaj

- nie ma określonego ETA dla czatu 2.0, devsi pracują i będzie mógł wytrzymać nawet milion graczy jednocześnie

- SerB potwierdza, że jedyna masa brana pod uwagę w charakterystykach pojazdu, to jego masa całkowita
- sowieckie czołgi w WoT na konsolę Xbox pojawią się później, gdyż głowny rynek Xbox Live koncentruje się w Europie i USA

 

tłumaczenie własne źródło

zmieniono na tłumaczenie dom1n

Opublikowano

Przynajmniej będzie na co czekać xD

 

Nie ma co czekać, późniejsze wydanie HAVOKA to jedynie chwyt marketingowy od WG, jak z resztą również wiele pozostałych nowości / poprawek. Gdyby wszystko wypusczaliby odrazu kiedy byłoby zrobionie (co jest realne i do wykonania), tzn szybsze update, to te ,,nowinki" nie dawałyby takiej samej podniety jak po kilku miesiącach oczekiwania . Osobiście wiedziałem, że będzie coś w rodzaju 8.11 (mam na myśli , że havok - później) , ale jak usłyszałem , że odrazu będzie 9.0 to nieco mnei zdziwiło , przez co nie wierzyłem w HAVOKA. WG jednak zachowało się jak zwykle ... i nie dadzą go w 9.0

76561198018588473.png
Opublikowano

To teraz 9.0 nie będzie żadną rewelacją... Jeżeli havoka nie będzie to najlepiej wcale nie wprowadzać zmian i dopracować havoka 

Opublikowano

12 czołgów z 366(zakładając że dobrze policzyłem). W tym rewolucyjnym 9.0 ok. 3.27% czołgów pojawi się w HD.

Opublikowano

to nie zmienia faktu, ze bedzie rewolucyjny, bo hd w koncu bedzie

Opublikowano

Tekstury HD też powinni od razu wszystkie wprowadzić, trochę dziwnie to będzie wyglądało jak w bitwie jeden czołg będzie w HD jeden nie......

Opublikowano

Tekstury HD też powinni od razu wszystkie wprowadzić, trochę dziwnie to będzie wyglądało jak w bitwie jeden czołg będzie w HD jeden nie......

Ciekawe ile trwałoby tworzenie 366 czołgów w jakości HD. Długo? Jak długo? Jak cholernie długo?

Opublikowano

Tekstury HD też powinni od razu wszystkie wprowadzić, trochę dziwnie to będzie wyglądało jak w bitwie jeden czołg będzie w HD jeden nie......

 

Ta, i ściągać z 30GB czołgów na raz...

Opublikowano

- na ruskim serwie był film, gdzie użytkownicy słali swoje durne pomysły a devsi im odpowiadali. Jakiś gracz zaproponował stworzenie elementu ekwipunku/sprzętu eksploatacyjnego który pokazywałby hologramy czołgów w miejscach gdzie byli ostatnio wyświeceni. Pomysł nie zostanie zaimplementowany do gry czekam na nielegalnego moda.

 

Tłumaczenie własne, źródło

Opublikowano

30GB na tekstury a z jakiej paki one mają tyle zajmować ?

Wiesz, tekstury w HD dla 366 trójwymiarowych skomplikowanych czołgów nieco zajmą. Do tego jeszcze takie rzeczy jak otoczenie, drzewa itp. aby nie było ślicznych czołgów i rozpikselowanego otoczenia.

Opublikowano

30GB na tekstury a z jakiej paki one mają tyle zajmować ?

 

Bo są w HD? Tak jak mówił up: 360+ czołgów, drzewa, mapy, WSZYSTKO!

Ale i tak większość HD nie będzie miała po co ściągać, bo ich kompy nie uciągną ;/

Opublikowano

Bo są w HD? Tak jak mówił up: 360+ czołgów, drzewa, mapy, WSZYSTKO!

Ale i tak większość HD nie będzie miała po co ściągać, bo ich kompy nie uciągną ;/

Challenge accepted.

 

A na serio to durnotą jest oczekiwanie że tekstury HD, czyli najwyższe możliwe ustawienia graficzne gry z 2014 na kilkuletnim kompie. Szkoda że ludzie na słabych kompach tak płaczą, gdyby nie to być może już by ich nieco było. A na moim laptopie pójdzie i tak, ale to wyjątek od reguły ^_^

Opublikowano

Challenge accepted.

 

A na serio to durnotą jest oczekiwanie że tekstury HD, czyli najwyższe możliwe ustawienia graficzne gry z 2014 na kilkuletnim kompie. Szkoda że ludzie na słabych kompach tak płaczą, gdyby nie to być może już by ich nieco było. A na moim laptopie pójdzie i tak, ale to wyjątek od reguły ^_^

 

Równie dobrze WG może powiedzieć do graczy ,,kiss my ass" i zrobić grafe rodem z bf4 i co? Nie zrobią, bo starcą **klientów**, bo buraczki nie będą miały jak grać

76561198018588473.png
Opublikowano

Równie dobrze WG może powiedzieć do graczy ,,kiss my ass" i zrobić grafe rodem z bf4 i co? Nie zrobią, bo starcą **klientów**, bo buraczki nie będą miały jak grać

 

Co ma komputer do "buraczków" ?

Sam mam komputer, na którym mam po 30 fps i jakoś buraczkiem nie jestem ^^

Komputer nic nie ma do klientów, zawsze są grafiki niższe dla słabszych pc. 

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Równie dobrze WG może powiedzieć do graczy ,,kiss my ass" i zrobić grafe rodem z bf4 i co? Nie zrobią, bo starcą **klientów**, bo buraczki nie będą miały jak grać

Nie, ale z łatwością może zrobić grafikę na dzisiejszym poziomie. A gdyby zrobili tak wszyscy to buraczki nie będą miały w co grać i zostaną w ten sposób zmuszone do kupna nowego kompa, co pozwoli zrobić grafikę na wyższym poziomie. I wszyscy będą szczęśliwi.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...