Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co nas czeka w następnych aktualizacjach


Juri.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

- devsi przy balansowaniu czołgów biorą pod uwagę: win ratio, popularność na swoim tierze, skill grających nim graczy, średni XP, średni dmg zadany/odbity i inne czynniki
- możliwe, że BH w Ardenach powróci
- devsi chcą coś pogrzebać przy celności czołgów (nerf)
- T-44-85 został odłożony na dość daleką przyszłość
- czołgi będą dostawać nowe tekstury również w wersji SD, natomiast rozdzielczość HD będzie opcjonalna
- jakość tekstur czołgu nie ma nic do kompatybilności z Havokiem
- nazwa Sturer Emil została zmieniona na skróconą, gdyż nie mieściła się w interfejsie
- póki co brak komentarza co do nerfienia Tygrysa
- tylko niecała połowa graczy WoT śmiga na kalkulatorach
- Storm stwierdził, że jeśli chodzi o kompatybilność WoT z SLI i ewentualne błędy, devsi mogą tylko czekać na łatkę od Nvidii
- w 9.1 wyświetlanie statusu znajomych w kontaktach zostanie naprawione
- Storm stwierdził, że realia pozwoliłyby doścignąć Spin Tires pod względem fizyki za jakieś 5-7 lat, gdy jakość łącza internetowego byłaby znacznie lepsza, niż obecnie
- devsi chcą przerobić mnóstwo rzeczy w grze, nie niszcząc przy tym wydajności
- devsi nie wiedzą o problemach z lagami na mapie Wichura
- Storm nie może podać dokładnych informacji, ile osób załapało się na Super Pershing’a (głównie dlatego, że to eventy nie jego działka)
- w 9.1 pojawi się również nowy medal dla arty – „Monolit”

jTJPpck.jpg
  • Odpowiedzi 534
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ktoś wie co będzie z tymi nowymi dźwiękami?

moja_sygnaturka_by_ad3r-d7wbx1e.png

 

Jestem początkującym grafikiem. Jeśli chcesz żebym coś dla ciebie wykonał pisz śmiało PW.

Każda wykonana praca nauczy mnie jak obsługiwać się grafiką.

Opublikowano

- mimo ostatniego update sterowników Nvidia, SLI w WoT dalej może sprawiać czasem problemy
- Storm stwierdził, że fizyka w WoT na poziomie Spin Tires nie wchodzi w grę, gdyż wszystko byłoby obliczane przez serwery, a tego by nie wytrzymały
- Storm nie potwierdza zbugowanych mikrolagów na mapie Wichura
- WG współpracuje z Nvidia w celu naprawy problemów z SLI
- Storm stwierdził, że nie każdy patch musi przynosić wielkie optymalizacje, gdyż mogą być też te mniejsze
- 9.1 naprawia spadki FPS przy przełączaniu widoku, gdy jakość terenu nie jest maksymalna
- póki co brak komentarza na temat nowych pojazdów w najbliższym czasie
- bug z dziwnie poruszającymi się kadłubami w miastach zostanie częściowo naprawiony w 9.1
- WoT Blitz na Androida będzie później
- w WoT Xbox kiedyś ujrzymy artylerię
- syn SerB’a jest zbyt wysoki, aby zmieścić się w czołgu
- devsi mają wiele pomysłów na rebalans amunicji premium, będą prowadzić testy

Opublikowano

- devsi pracują nad optymalizacją na najniższych ustawieniach, ale o tych najwyższych też pamiętają
- testy WG nie potwierdzają, że Wichura powoduje masowe spadki FPS
- WoWp i WoT Blitz doczekają się azjatyckiego serwera
- azjatycki serwer WoT Blitz powinien ruszyć razem z globalnym startem, co do serwera WoWp nie ma jeszcze konkretów
- Ovelord uważa, że czołgi potrzebują porządnego samouczka
- to, że interfejs WoT nie jest przyjazny nowym graczom ,jest zamierzone. W WoWp natomiast próbowano uczynić interfejs przyjazny zarówno świeżakom, jak i weteranom
- devsi pracują nad nowymi trybami gry dla WoWp
- Storm stwierdził, ze zapowiedziane nerfy ogólnej celności nie oznaczają powrotu do celności czołgów przed ubiegłorocznym rebalansem
- zarówno stary, jak i ulepszony render odczują naprawę spadków fps przy przełączaniu widoku
- devsi rozpatrują dodanie w najbliższej przyszłości czegoś fajnego dla X tieru (np. nowy tryb gry)
- Storm potwierdza, że planowane, ale anulowane nerfy w 9.1 jednak zostaną wprowadzone (T_J: What the fuck? Czy oni potrafią się choć raz na cokolwiek zdecydować? Teraz to już w ogóle tego nie rozumiem. Prawdy zapewne dowiemy się jak zwykle dopiero po wyjściu pacza na serwery…)
- Storm na temat rebalansu: „Nie tylko TD będą rebalansowane.”

 

Hellcat [*]

Opublikowano

- Storm potwierdza, że planowane, ale anulowane nerfy w 9.1 jednak zostaną wprowadzone (T_J: What the fuck? Czy oni potrafią się choć raz na cokolwiek zdecydować? Teraz to już w ogóle tego nie rozumiem. Prawdy zapewne dowiemy się jak zwykle dopiero po wyjściu pacza na serwery…)

Hellcat [*]

Celność w ruchu, opór powierzchni. Aż taki problem to nie jest.

 

Mein Teoria: planowali te nerfy, bo były potrzebne. Potem wyszło WT GF i powiedzieli że je anulują, zapewne po to aby zatrzymać jakąś tam część ludzi. Obecnie minęło już sporo czasu od premiery, więc znowu powiedzieli prawdę znowu(że nerfy będą). Jeśli to prawda to spryciule, marketingowcy odwalili kawał dobrej roboty.

 

A nerf Wiedźmy jest potrzebny, jednak wyciąganie przy 20 bitwach średniego WN8 (97) to ostra przesada. Sytuacja z wczoraj.

Opublikowano

Najlepiej żeby poświęcili 1 patch rebalansowi czołgów, + wprowadzili kilka w HD.

Opublikowano

Najlepiej żeby poświęcili 1 patch rebalansowi czołgów, + wprowadzili kilka w HD.

Albo wzięli się do roboty i np. dodali efekty pogodowe. Te czołgi HD i tak dupy nie urywają, różnice widać dopiero przy dużym zoomie. No i są takie plastikowe...

Opublikowano

Najlepiej żeby poświęcili 1 patch rebalansowi czołgów, + wprowadzili kilka w HD.

Albo jeden patch poświęcony optymalizacji gry - było by super (ale nie doczekamy się) ;)

Opublikowano

Albo jeden patch poświęcony optymalizacji gry - było by super (ale nie doczekamy się) ;)

 

Za 3 dni zobaczysz, że 9.1 znacznie pomoże ludziom z małą ilością fps ;)

 

Sporo zrobili w kierunku optymalizacji.

Opublikowano

Za 3 dni zobaczysz, że 9.1 znacznie pomoże ludziom z małą ilością fps ;)

 

Sporo zrobili w kierunku optymalizacji.

Pożyjemy, zobaczymy  ^_^

Opublikowano

Pożyjemy, zobaczymy  ^_^

 

Grałem na teście, miałem znacznie więcej fps, niż na zwykłym serwerze.

Opublikowano

Grałem na teście, miałem znacznie więcej fps, niż na zwykłym serwerze.

Ja również. Wzrosło mi o 5 fps (zaskakująca różnica). Niby na teście lepiej chodzi, ale jak wprowadzą na oficjalny serwer to odrazu grać się odechciewa.

Opublikowano

Fajnie by było(to moje 60 FPS wybitnie stabilne nie jest(przez mody)), ale niech lepiej dodają nową zawartość.

Opublikowano

Fajnie by było(to moje 60 FPS wybitnie stabilne nie jest(przez mody)), ale niech lepiej dodają nową zawartość.

Dobrze że przynajmniej ty zdajesz sobie sprawę że mody mogą spadki powodować :P

Wiele ludzi narzeka jak to im źle wot chodzi a res_mods tak napchany modami że lepiej nie mówić.

76561198001815076.png
Opublikowano

- zdobycie „kill marks” zajmie jakieś 50-100 bitew, poza tym będzie można je wyłączyć
- mapa Charków powinna być przyjazna dla wszystkich rodzajów czołgów w grze
- Charków będzie dostępny dla czołgów powyżej IV tieru
- dźwięki dział z pierwszej tury testu 9.1 były tylko w celu zabrania opinii, które będą teraz analizowane
- opcja dynamicznego FOV pozwala ustawić minimalny i maksymalny kąt widzenia na różnych poziomach przybliżenia (a generalnie kąt widzenia zmniejsza się przy przybliżaniu widoku)
- devsi nie znerfili kamo premium TD głównie, aby gracze nie hejtowali za grzebanie przy czołgach premium (T_J: i tak będą hejtować, tylko za coś innego)
- devsi proszą o cierpliwość w sprawie Havoka
- obydwie rundy testu 9.1 potwierdzały wzrost wydajności i mniejsze mikrolagi
- devsi nie uważają, że papierowe TD ucierpią za bardzo po znerfieniu kamo po wystrzale
- trwają prace w pocie czoła nad konwersjami do HD
- dźwięk eksplozji czołgu został przerobiony wedle opinii graczy
- 9.1 nie wnosi nic konkretnego? „W ciągu ostatniego półrocza dodaliśmy nowe tryby gry (T_J: z czego jeden został już pochowany, a drugi umiera), nowe mapy i nowe pojazdy.”

Opublikowano

- BH „Balaton” jednak została usunięta
- Pz IV Ausf. H uczestniczy w BH pod Tobrukiem mimo faktu, iż jego produkcja rozpoczęła się rok później (1943), gdyż w grze brakuje wersji G, a D na IV tierze byłaby za słaba
- Storm stwierdził, że alternatywne kadłuby są potrzebne (choćby w stosunku do powyższego przykładu)
- 9.1 przyniósł dziwne problemy z powrotem do hangaru. Storm twierdzi, że to wina aktualnego dużego obciążenia i nie zawsze wszystkie pakiety zostają poprawnie wysłane/odebrane
- bug z super długim ładowaniem się map powrócił. Storm umywa ręce twierdząc, że nic nie grzebali przy ładowaniu map (T_J: Serio? Przecież chwalili się optymalizacjami =D)
- bug z „drgającymi” wrakami jest dość skomplikowany i nie został naprawiony w 100%
- Storm twierdzi, że HUD zżera fps, gdyż nie ma nic za darmo
- rosyjscy gracze masowo raportują problemy z czatem i widocznością znajomych w kontaktach (nawet jak są na tym samym serwerze)
- typowa BH na Froncie Briańskim:

jhL8aMQ.jpg

Opublikowano

- dźwięk anihilacji czołgu został przerobiony w 9.1 pod kątem opinii graczy
- anulowane nerfy w 9.1 będą później
- WG nie uczyni dział materialnymi, gdyż gra byłaby „lekko” niegrywalna
- oblężenie serwera nie ma wpływu na ilość fps
- oficjalny camo factor czołgów nie zostanie ujawniony (Phi, od czego jest Tank Inspector)
- mechanizm kamuflażu nie był zmieniany w 9.1
- tryb Stronghold wciąż jest testowany i pojawi się później
- BH z 9.1 powrócą kiedyś tam
- jeśli masz TAKI problem – sprawdź swoje mody
- mod pokazujący kierunek obrotu wieży z paczki Jove nie jest zabroniony na rosyjskim serwerze
- bonus do kamo dla TD wynosi 25% – w 9.1 usunięto te gratisowe 25% przy wystrzale
- będzie specjalny serwer testowy trybu Stronghold
- T23E3 nie pojawi się w sklepie, a jak już, to pewnie jako gratis w paczce 100000 golda icon_smile.gif
- „Święta Dolina” jest rebalansowana i prawdopodobnie niedługo powróci (T_J: Tylko nie to)

Opublikowano

- wieża lekkiego T-54 będzie miała 180 mm grubości tylko przy dziale, reszta to 160 mm i mniej
- tryb Stronghold nie dla tych, którzy nie chcą dołączyć do klanu? „I tak ma być. Dla tamtych są misje na randomie itp.” 
- znalezienie 20 osób do Strongholdu zbyt trudne? „Dziwne, że inni ludzie nie mają z tym problemów? Co ich odróżnia od ciebie?”
- Strongholdy będą przydatne nawet dla małych klanów
- najazdy? w trybie Stronghold będą podobne do kompanii, ale nie ma ograniczeń w ilości i rodzaju czołgów, jedynym wyznacznikiem jest tier. Poza tym nie będzie w nim trybu spotkaniowego i szturmu
- sprzęt eksploatacyjny dla Stronghold będzie później
- za porażki również będziemy dostawać surowce, aczkolwiek oczywiście mniej
- statystyki Stronghold będą oddzielne
- klan nie będzie mógł utracić kompletnie swojego Strongholda
- interakcja międzyklanowa w Stronghold będzie później

Opublikowano

- wieża lekkiego T-54 będzie miała 180 mm grubości tylko przy dziale, reszta to 160 mm i mniej

- tryb Stronghold nie dla tych, którzy nie chcą dołączyć do klanu? „I tak ma być. Dla tamtych są misje na randomie itp.” 

- znalezienie 20 osób do Strongholdu zbyt trudne? „Dziwne, że inni ludzie nie mają z tym problemów? Co ich odróżnia od ciebie?”

- Strongholdy będą przydatne nawet dla małych klanów

- najazdy? w trybie Stronghold będą podobne do kompanii, ale nie ma ograniczeń w ilości i rodzaju czołgów, jedynym wyznacznikiem jest tier. Poza tym nie będzie w nim trybu spotkaniowego i szturmu

- sprzęt eksploatacyjny dla Stronghold będzie później

- za porażki również będziemy dostawać surowce, aczkolwiek oczywiście mniej

- statystyki Stronghold będą oddzielne

- klan nie będzie mógł utracić kompletnie swojego Strongholda

- interakcja międzyklanowa w Stronghold będzie później

 

Proszę dodawać źródło informacji. 

Informacje zostały pobrane z nowego blogu xxx

Serdecznie zapraszamy! 

xxx - najlepszy Polski blog o World of Tanks! 

OU53lvf.png

Opublikowano

Proszę dodawać źródło informacji. 

Informacje zostały pobrane z nowego blogu xxx

Serdecznie zapraszamy! 

 

Info z dom1na.

Opublikowano
Q&A 20.06.2014

 

- WG na początku testowało tryb futbolowy z LSD AMX

- około 2 miliony graczy grało w tryb futbolowy na rosyjskim serwerze

- nie będzie samobieżnych wyrzutni „Katiusza”

- za to w trybie Stronghold będzie występował sprzęt eksploatacyjny – ostrzał artyleryjski

- WG wie, że BH wymaga totalnych przeróbek i w 9.2 tryb ten zostanie wycofany w celu prac nad nim. W planach rozważane są różne koncepty, np. zaimplementowanie BH do CW oraz elementy PvE. Po zakończeniu prac zostanie wydany dedykowany serwer testowy do masowych testów

- możliwe, że w trybie Stronghold będzie można rekrutowac najemników (graczy nie będących w klanie)

- możliwe, że po wprowadzeniu trybu Stronghold kompanie zostaną wyłączone

- trzecia kampania CW jest już opracowana i zaplanowana na jesień, aby w lecie skupić się na trybie Stronghold

- w przyszłości Karl i T-62 Sport powrócą, gdyż cieszą się wielką popularnością. Możliwe nawet, że doczekamy się nawet namiastki e-sportu w tych trybach gry

- update 9.2 przyniesie odnowioną Prochorówkę

- w 9.2 będzie dużo rebalansów, a zwłaszcza tierów X: Leopard 1, FV4202 i AMX50B

- nowe UI jest w trakcie testów – interfejs zostanie uproszczony i być może będzie kilka wersji graficznych

- możliwe, że w tym roku doczekamy się niemieckiego premium MT VIII tieru i premium TD USA (a będzie nim M56 Scorpion)

- w 9.2 pojawi się tylko kilka czołgów HD, podczas gdy w 9.3 może być ich już nawet 25

- jeszcze w tym roku WG zacznie przerabiać mapy na HD

- w 9.2 mapa El Halluf zostanie zrebalansowana

- Święta Dolina powróci w 9.2 i podobno nawet ma zostać pokochana przez graczy

- na początku tryb futbolowy był testowany w składzie 5 vs 5, ale przy 3 vs 3 jest większa frajda ze wględu na to, iż mogą grać plutony

- bitwy garażowe wciąż są planowane na ten rok, obecnie są testowane warianty dla tieru VIII i X

- Havok ma te same problemy mentalne , co przeróbka na HD – najpierw musi zostać wprowadzona fizyka obiektów

- T-54 ma mieć taki ammorack, co Type 59

- los KV-1S NA PEWNO zostanie przesądzony w patchu 9.3. Zostanie rozdzielony na 2 czołgi: tier VI i VII. Wszystko jest już ustalone. Równolegle z Siemką, cały tier VI VII zostanie zrebalansowany (Tygrys, Hellcat i inne czołgi VI/VII, które miały być znerfione w 9.1, lista TUTAJ w spoilerze)

- w 9.2 będzie kolejny rebalans TD X tieru (na pewno oberwie się WT E-100 i FV215b (183))

- czat ogólny w grze zaczyna się wysypywać, gdy uczestniczy w nim więcej, niż 5k graczy

- w nastepnym tygodniu zostanie wydany mikropacz, który naprawi wraki widmo i problemy z czatem

- w lecie znów będzie możliwość zdobycia czołgu premium poprzez misję, tym razem będzie to niski tier

- WG ma koncepty koncepty linii SPG dla Japończyków i Chińczyków od II do X tieru

- możliwe, że druga linia brytyjskich TD (wieżowe połączone z czołgami Lend Lease) nie będzie miała X tieru i będzie prowadzić do FV215b (183)

- Smocza Grań nie powróci

- doczekamy się nowych skilli/perków, a stare zostaną zrebalansowane

- los gałęzi ze Sturmtigerem nie został jeszcze zadecydowany

- możliwośc wyboru klienta HD nadejdzie w 9.3/9.4 (T_J: A nie czasem w 9.2?…)

- obecnie czat w grze jest przenoszony na osobny serwer Jabber’a, dzięki czemu będzie można pogadać za pomocą opcjonalnych aplikacji, a nie tylko klienta gry

- tnie dostaniemy mozliwości odhaczenia nielubianych map

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...