Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co nas czeka w następnych aktualizacjach


Juri.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chuja prawda. T_J czy DoM1N informacji pozyskiwać nie umieją z tego FTR. SilentStalker zaznaczał dwie rzeczy:

1. Nie wiadomo co się stanie z FV i czy w ogóle będzie w grze.

2. Jest niewiadome czy dostanie się coś w zamian. A WG głupie nie jest. Czytaj - nic nie dostaniecie.

  • Odpowiedzi 534
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@marvelus113

 

- Evilly confirms that the “free FV4202 for those who have the tier 10″ is the version the developers are working with

Evilly potwierdza że "darmowa FV4202 dla tych którzy mają tier X" to wersja, z którą aktualnie pracują devsi

 

Nowe Q&A wyszło i nowe informacje są.

Opublikowano

- Q: “Dlaczego devsi przestali robić trailery aktualizacji?” A (SerB): “Straszne”
- T32 nie dostanie buffa
- gracze raportują mnóstwo problemów z UI po 9.2 – devsi zalecają usunięcie starych modów
- 9.2 nie zmniejszyło rentowności czołgów
- amunicja premium do FV 215b (183) w 9.2 została sprzedana za cenę zakupu w kredytach
- T71 nie dostał ninja nerfa w 9.2
- devsi pracują nad fixem, który wyeliminuje spowodowane przez 9.2 lagi. Co prawda ten problem pojawił się tylko na rosyjskim serwerze, ale na pozostałych również może się pojawić
- w 9.3 M5 Stuart zostanie zrebalansowany i przerobiony na HD. Otwarta wieża i haubica 75 mm zostaną usunięte, a topowym działem zostanie 37 mm T16 z magazynkiem

Opublikowano

- Storm stwierdził, że wgłębianie się w statystyki zapowiedzianego T-34/85M nie ma sensu, gdyż pojazd przeszedł dopiero pierwszą turę supertestu, a przed nim jeszcze co najmniej dwie, tak więc parametry prawie na pewno się zmienią
- możliwe, że pancerz T-34/85M nie jest jeszcze finalny – trwają testy i szukanie bugów
- Evilly przyznał, że devsi kompletnie schrzanili rocznicowy hangar, dlatego powróci on po naprawieniu tych baboli
- co do wcześniejszego przecieku nowego KV-1S – wtedy model HD nie był jeszcze gotowy, więc widzieliśmy stary zmodowany tak, aby miał tylko historyczne działa
- w tym roku będzie nowy okazjonalny tryb gry 4fun
- w obecnej wersji obserwatora nie ma sensu podglądać artylerii, gdyż i tak nie widzimy, gdzie ona strzela

Opublikowano

- Q: “Dlaczego devsi przestali robić trailery aktualizacji?” A (SerB): “Straszne”

- T32 nie dostanie buffa

- gracze raportują mnóstwo problemów z UI po 9.2 – devsi zalecają usunięcie starych modów

- 9.2 nie zmniejszyło rentowności czołgów

- amunicja premium do FV 215b (183) w 9.2 została sprzedana za cenę zakupu w kredytach

- T71 nie dostał ninja nerfa w 9.2

- devsi pracują nad fixem, który wyeliminuje spowodowane przez 9.2 lagi. Co prawda ten problem pojawił się tylko na rosyjskim serwerze, ale na pozostałych również może się pojawić

- w 9.3 M5 Stuart zostanie zrebalansowany i przerobiony na HD. Otwarta wieża i haubica 75 mm zostaną usunięte, a topowym działem zostanie 37 mm T16 z magazynkiem

 

Hahahahaahahah To powodzenia w expieniu Szafki (ja ten proces mam już za sobą)

"Ogień topi lód, ale woda gasi płomień"

Opublikowano

@misiek2025 Chaffee zostanie zamieniony na normalnego scouta z linią, a więc jego cena w expie powinna spaść pięciokrotnie.

Opublikowano

A odzyskam chociaz expa za wieze i dzialko??

Czy temoduly bd dostepne na m37

 

Nie dostaniesz. One przepadną.

Opublikowano

Powinni zrobic cos z optymalizacja o dkiedy weszly te modele HD spadlo troszke graczy bylo po 100k na EU1 srednio a teraz 80k....

Opublikowano

Powinni zrobic cos z optymalizacja o dkiedy weszly te modele HD spadlo troszke graczy bylo po 100k na EU1 srednio a teraz 80k....

 

Po 1, optymalizacja jest teraz lepsza niż przed wprowadzeniem modeli, po 2 weź pod uwagę to, że są wakacje... 

Opublikowano

Co do 1, optymalizacja oraz jakość grafiki nie może być wyrażona w jakichś ścisłych jednostkach, no i różnice w wydajności są różne na różnych komputerach - więc porównywanie takich małych różnic jest bezcelowe.

Opublikowano

- tier X Strongholdów nadejdzie w 9.3
- statystyki bitew SH są odrębne, tak samo jak np. 7/42
- w przyszłości nie zabraknie nowych rzeczy w SH
- bonusy z farmy są aktywne w każdym trybie gry z wyjątkiem treningu
- tylko dowódca klanu, lub jego zastępcy mogą kompletnie zniszczyć farmę
- bitwy SH wpływają na rating gracza
- w planach są najemnicy dla trybu SH
- devsi nie rozjaśnią nam tego, czy FV 4202 będzie tier VIII prem MT i czy będzie można go dostać za darmo, tak jak T34
- +/- 25% RNG zostanie… tak jak jest
- devsi śledzą efektywność każdego działa z danymi pociskami
- Sheridan nie zostanie wprowadzony do gry, gdyż jest amfibią i ma pociski Shillelagh, a bez nich ten czołg nie ma sensu bytu (T_J: jako zaspokojenie będziemy mieć T49 LT, które w pewnej konfiguracji jest jakby prototypem Sheridana)
- rozrzut celności pocisku jest różny dla każdego działa i pocisku

Opublikowano

- tier X Strongholdów nadejdzie w 9.3 Idealnie w takim momencie, aby pro klany miały już wszystko co możliwe na maxa i zaczęły walczyć między sobą, gdy mniejsze spokojnie będą się rozwijać. Świetny pomysł

- statystyki bitew SH są odrębne, tak samo jak np. 7/42 Można to zobaczyć z poziomu gry...

- w przyszłości nie zabraknie nowych rzeczy w SH To oczywiste

- bonusy z farmy są aktywne w każdym trybie gry z wyjątkiem treningu Co jak uaktywni się tyle bonusów ile się da i zacznie się grać np. 7/42? Przychód kredytów i expa...

- tylko dowódca klanu, lub jego zastępcy mogą kompletnie zniszczyć farmę

- bitwy SH wpływają na rating gracza I tak każdy ma go gdzieś

- w planach są najemnicy dla trybu SH

- devsi nie rozjaśnią nam tego, czy FV 4202 będzie tier VIII prem MT i czy będzie można go dostać za darmo, tak jak T34

- +/- 25% RNG zostanie… tak jak jest

- devsi śledzą efektywność każdego działa z danymi pociskami

- Sheridan nie zostanie wprowadzony do gry, gdyż jest amfibią i ma pociski Shillelagh, a bez nich ten czołg nie ma sensu bytu (T_J: jako zaspokojenie będziemy mieć T49 LT, które w pewnej konfiguracji jest jakby prototypem Sheridana) To jednak nie amfibia

- rozrzut celności pocisku jest różny dla każdego działa i pocisku

Opublikowano

 

- bitwy SH wpływają na rating gracza I tak każdy ma go gdzieś

 

 

pff, ile jest klanów, w których jedynym warunkiem rekrutacji jest powyżej np. 1000 oceny osobistej? Większość to polskie klany, z oczywistych powodów ;p

Opublikowano

Aż przyjemnie:) widać że aż  chce sie grać: ) aktualizacje mega+

Opublikowano

@Juri. Ok, nikogo znającego się na grze ona nie obchodzi, a zresztą do grania SH trzeba klanu a więc trzeba najpierw spełnić warunki rekrutacji.

Opublikowano

- możliwe, że kiedyś IS-3 straci niehistoryczne działo BL-9 na rzecz historycznego D-25TA o identycznej sile ognia
- następnym czołgiem premium jaki zobaczymy w grze, będzie T-34-85M
- jak na razie są nikłe szanse, że Doppelrohrkasemattpanzer pojawi się w grze. Co prawda miał podwójne działa gładkolufowe kalibru 120 mm, ale była też wersja z działami 105 mm

NXS8RTd.jpg

- jeżeli informacje na temat tego, iż Leopard Prototyp B zostanie wyposażony w działo 90 mm, okażą się prawdziwe – czołg ten mógłby znaleźć się w grze jako premium VIII tieru
- obecnie nie ma w planach dodania samobieżnej artylerii przeciwlotniczej
- obecnie nie ma w planach podmiany upośledzonej AFK Pantery na coś lepszego, ale być może znajdzie się jakiś kandydat
- T18 kiedyś tam zostanie podmieniony na coś bardziej zbalansowanego
- możliwe, że mechanizm pocisków HESH zostanie zmieniony poprzez dodanie dość sporej normalizacji pocisków; 60 stopni, albo i więcej – symulowałoby to fakt, iż pociski te byłyby bardziej skuteczne trafiając w pochylony pancerz, aniżeli pionowy
- kiedyś chciano dodać do gry Shermana z zamontowaną bronią „Blacker Bombard„, ale porzucono ten pomysł

Opublikowano

- Gwiazdy mówią, że Havok może nadejść w 9.4/9.5
- te same gwiazdy mówią, że nowa fizyka ruchu może nadejść w 9.3 
- podział zadań WG w WoT? Balansem zajmuje się 10 osób, 3 pracują nad grafiką, modele są tworzone przez zewnętrzną firme, natomiast 3000 ludzi jest zatrudnionych w moderacji i supporcie
zapowiedziana mapa Stalingrad jest już stworzona w standardach Havoka, tak więc nie nadejdzie w 9.3
- mapa Stalingrad została stworzona przez tych samych gości, którzy odpowiadają za Havoka
- devsi mają oko na statystyki z mapy El Haluf – krążą plotki, że zmiany z 9.2 mogą zostać anulowane
- po wprowadzeniu Havoka mechanizm spotowania przy niszczeniu przeszkód nie zmieni się
- po wprowadzeniu Havoka meczet na El Haluf pozostanie niezniszczalny (T_J: Zapewne tak, jak większość innych kościołów, meczetów itp. na mapach – chyba wszystkie są niezniszczalne z pewnych powodów)

Opublikowano

- devsi pracują nad zmianami w systemie spotowania
- mapa Stalingrad jest bardzo fajna, ale nie nadejdzie w 9.3, gdyż została zaprojektowana w Havoku 
- WG uważa, że najpopularniejszym tierem bitew SH będzie VI //Najniższy poziom, najwięcej wygranych <3
- nalot bombowy będzie w SH
- wymagający tryb PvE z czymś w rodzaju bossa jest dość trudny do stworzenia
- gracze uważają, że Charków jest najpopularniejszą mapą w WoT //Zgadzam się, bardzo fajna mapka pod każdy rodzaj czołgu.
- test 9.3 będzie jak będzie
- działa TD i zwykłych czołgów różnią się od siebie w grze z pewnych względów, dlatego mogą różnić się statystykami 
- system karający teamkillerów gorszym MM byłby trudny do wprowadzenia
- WoT Blitz w pierwszych miesiącach od wydania zanotowało 5 milionów ściągnięć z 50 różnych krajów

Opublikowano

- po podziale KV-1S w 9.3 prawdopodobnie gracze otrzymają obydwa czołgi
- planuje się, że po zamianie FV4202 na czołg premium gracze otrzymają go za darmo, tak jak to było z T34
- mapa Stalingrad prawdopodobnie nadejdzie w 9.4, a to oznacza również nadejście Havoka, gdyż ta mapa została w nim zaprojektowana
- średni wiek gracza WoT wynosi 29 lat
- zmiany na mapie Malinówka nadejdą w 9.3
- 9.3 przyniesie nowe LT tak jak to wcześniej zapowiadano
- w tym roku nie będzie nowych japońskich czołgów, no może z wyjątkiem jakiegoś premiuma
- linia Firefly nadejdzie w tym roku i będzie składać się w połowie z czołgów średnich Lend-Lease (M2A4, M3 Honey, M3 Grant, brytyjski Sherman, Sherman Firefly), a w połowie z wieżowych TD (Challenger/Avenger, Charioteer, Conway, FV4005 Stage 2)
- średnia dzienna ilość graczy WoT na serwerach całego świata wynosi 4 miliony
- ilość przewożonych pocisków jest przeważnie historyczna, ale nie brakuje wyjątków w imię balansu
- sytuacja, gdy mały czołg potrafi przetrwać trafienie ogromnym kalibrem i na dodatek uciec, jest historyczna
- w czasach bardzo wczesnej alfy WoT mechanika pancerza była dość prosta – kąt nachylenia płyt nie miał znaczenia, kształt pojazdu zresztą również:

Opublikowano

- informacje o tym, że linia z Shermanem Firefly pojawi się w 9.5 jest prawdziwa (czyli jeśli wszystko wypali, to nowymi brytolami pojeździmy w grudniu)
- atakowanie wrogich farm przypominać ma CW, tylko w SH dostaje się zasoby zamiast złota
-na rosyjskim serwerze istniał bug w sklepie z podarunkami – jeśli kupiło się czołg premium ze zniżką, który posiadało się już w garażu, otrzymywało się rekompensatę w złocie w cenie przed zniżką (czyli kupujesz czołg premium warty 1,5k gold ze zniżką 50%, a masz już go w garażu, więc zamiast rekompensaty 750 gold, otrzymujesz 1500). Błąd oczywiście został już naprawiony, przez co Rosjanie ubolewają na forum.

Opublikowano

- supertest 9.3 opóźnił się o tydzień, tak więc publicznego serwera testowego możemy spodziewać się co najmniej za 2 tygodnie
- Q: „Porównując do innych niemieckich czołgów, wartość pancerza gąsienic Mausa jest słaba. Czy to dla balansu?” A: (SerB): „Pisanie bzdur nie jest dobre dla twojego mózgu. Maus ma najmocniejsze gąsienice ze wszystkich czołgów.”
- możliwe, że żarówka szóstego zmysłu może czasem nie działać prawidłowo przez mody – jeśli uważasz, że nie świeci się wtedy, kiedy powinna, wywal mody i przetestuj ją jeszcze raz
- niedługo zostaną opublikowane szczegóły co do 9.3
- po przemianie FV4202 na prem MT VIII tieru, nadal w planach jest podarowanie go za darmo graczom, którzy do niego dotarli
- Havok nadejdzie w którejś z przyszłych aktualizacji (T_J: Zaiste odkrywcze, ale MOŻLIWA data to już! 9.4, gdyż wstępnie na tę łatkę planowano mapę Stalingrad zaprojektowaną w Havoku)
- devsi wspominali kiedyś, że 9.3 przyniesie jakiś fajny okazyjny, specjalny tryb gry. Tym razem w planach są wyścigi w „sportowych” wersjach M24 Chaffee. Zapowiada się ciekawie.
- w 9.3 Obj 430 doczeka się małych zmian:

- DPM zwiększony z 2901 do 3128
- czas przeładowania zmniejszony z 6,616 do 6,137 s
- celność w ruchu i obrocie wieży zwiększona o ~30%
- celność działa zmniejszono z 0,336 do 0,364

Opublikowano

- w 9.3 będzie można atakować wrogie farmy oraz bronić swojej, a także wyekspić swoją farmę do X tieru
- w następnej wersji SH zostanie dodany mechanizm najemników – możliwość zatrudnienia do pięciu graczy nie będących w żadnym klanie. Nie będą otrzymywać surowców, ale będą dostawać bonusy z klanowej farmy
- w przyszłości nie zabraknie też poprawek SH – w planach jest zwiększenia otrzymywanych kredytów i exp
- w następnej wersji SH pojawi się też nowy budynek: „Biuro”. Będzie on dawać klanowi różne misje, które będzie można wypełniać indywidualnie. Przykładowa misja: zadać w bitwie danym czołgiem ileś tam dmg. Im wyższy będzie tier biura, tym wyższe nagrody będą za misje

Jak będzie działać atakowanie wrogich farm?
Każdy klan ustawi godzinę, w której jego farma może zostać zaatakowana. Ilość ataków, jakie można przeprowadzić na daną farmę zależy od poziomu jej rozbudowania – będzie podzielona na maksymalnie 4 strefy, gdzie każda strefa oznacza jedną bitwę. Poza tym testuje się takie warianty:
1) Mając odblokowaną jedną strefę, możesz być zaatakowany tylko raz, ale z kolei tylko raz możesz zaatakować
2) możliwe, że dowódca będzie wybierać, ile razy może zostać zaatakowany – czyli jeśli wybierze 3 z 4 możliwych obszarów, farma może zostać zaatakowana tylko 3 razy, ale też tylko 3 razy klan będzie mógł atakować inne farmy

- ilość zasobów, jakie się otrzymuje przy atakowaniu wrogiej farmy zależy od poziomu jej rozbudowania oraz ilości aktywnych bonusów. Zostanie wprowadzona tabela, która będzie informować, ile surowców możesz otrzymać za atak oraz ile możesz stracić po nieudanej obronie bazy
- w następnej wersji SH zwiększy się ilość graczy, którzy mogą zostać „przypisani” do konkretnego budynku
- dowódca nie będzie mógł przypisywać graczy z jednego budynku do innego
- nie będzie specjalnych różnic pomiędzy zwykłymi potyczkami, a atakiem na farmę: czołgi X tieru, 15vs15 graczy, brak mgły wojny i zamrażania pojazdów
- nie zabraknie nowych medali dla SH
- póki co nie ma w planach specjalnych eventów dla SH
- obecnie nie ma w planach unifikacji SH WoT, WoWp i WoWs. Przede wszystkim jest za wcześnie na takie pytania, ale w siedzibie WG rozważano już ten temat
- nie będzie można handlować surowcami z innymi klanami
- w przyszłości jedna ekipa graczy będzie mogła bronić wszystkie 4 obszary farmy
- obecnie devsi zastanawiają się, aby ze środkowego tieru potyczek SH usunąć kilka map, gdyż są za duże
- następna wersja SH przyniesie coś w rodzaju drzewka rozwoju budynków farmy
- nie będzie można zdobywać wrogich farm, tylko ograbiać
- nowa wersja SH przyniesie uaktualnienia do klanowego ratingu oraz nowy klanowy rating Elo (T_J: wut? :D), ale potyczki NA PEWNO nie będą balansowane na podstawie żadnego ratingu
- statystyki będą osobne dla potyczek oraz ataków na farmy
- przy atakowaniu wrogiej farmy, mapa będzie dobierana losowo, ale broniący się klan będzie o niej wiedział wcześniej (mapa będzie przypisywana do farmy na 2 tygodnie, po tym następuje kolejne losowanie), dzięki czemu będzie mógł się przygotować. Atakujący nie będą za pierwszym razem wiedzieć, na jakiej mapie będą grać. Atakujący klan przed bitwą będzie miał 15 minut na to, aby skompletować zespół
- póki co nie ma w planach sojuszy w trybie SH
- prawdopodobnie będzie można aktywować kilka bonusów naraz, ale wciąż trwają testy
- bitwy historyczne nie zostaną powiązane z SH
- tier IV nie pojawi się w SH
- możliwe, że aktualizacja SH nie pojawi się w 9.3 gdyż wciąż jej nie odpicowano
- nie będzie żadnych nagród w postaci czołgów X tieru dla 100 topowych klanów w SH
- nie będzie budynków „tworzących” wyposażenie i sprzęt eksploatacyjny
- jeśli budynek osiągnie zerową ilość HP, nie zostanie całkowicie zniszczony, ale na pewno wypadnie z gry
- przy atakowaniu SH będzie podgląd na atakowaną farmę oraz ile surowców w nich jest
- jeśli zaatakujesz klan, który w ogóle nie ma surowców, nie otrzymasz nic, ale przynajmniej zniszczysz im budynki

- nadchodzący event „Zmierzch Bogów” żywcem czerpie z mitologii Ragnarok, dlatego możemy spodziewać się wielu smaczków w tym temacie
- wspomniany wyżej event na rosyjskim serwerze będzie trwać od 3 do 12 września na specjalnej mapie CW, jutro zostanie ona testowo uruchomiona (15vs15, tier X)
- w czasie eventu na mapie CW pojawi się nowy region – Asgard
- jeszcze dziś mają zostać opublikowane szczegóły i reguły eventu
- klany będą walczyć o specjalne prowincje, nazwane Walhallą
- w finale eventu, klany, które zajęły specjalne prowincje, będą mierzyć się z klanem „Mrocznych Bogów” (specjalnie utworzony klan z bardzo dobrymi graczami), póki co nikt nie wie, kto będzie grać na specjalnie utworzonych kontach
- w czasie eventu zamrażanie czołgów zostanie wyłączone
- w przyszłości będzie znacznie więcej tego typu eventów

- Ktoś pamięta jeszcze mapę Port, którą usunięto po wprowadzeniu mechanizmu penetracji na wylot obiektów? Otóż we wrześniu znów ją zobaczymy, w rozrywkowej formie (wyścig Chaffee!!!111!)
- SU-76I wciąż jest testowany, a jego los nie jest pewny
- MBT-70 jest zbyt nowoczesny na standardy WoT
- niektóre czołgi po konwersji HD doznają dość dużych zmian gabarytów (np. ostatnio Churchill I, czy IS), ale nie miało to wpływu na współczynniki kamuflażu – nie tykano ich

Opublikowano

- devsi chwalą się, że ostatnio zbanowano łącznie 8k graczy używających boty na wszystkich serwerach.
Jednakże, to nie do końca musi być sprawka mechanizmu wykrywającego boty – podobno WG wymusiło na twórcy pewnego bota podanie listy korzystających z niego graczy, a następnie potraktowano ich po kolei banhammerem. Tak czy siak, to krok w dobrą stronę

- według WG boty wyciągające staty lepsze od najgorszych graczy to mit. Boty nie są lepsze nawet od 20% najgorszych graczy// G - prawda. Dałbym pewną powtórkę jak bot 50WN8 po 6k bitew wygrał z moim ojcem, który miał full hp na kv-1s.

 

- gdyby 20% najgorszych graczy dostało bana, WG raczej by nie straciło, gdyż oni przeważnie nie wydają pieniędzy na grę. Były developer pracujący w WG uważa, że mogliby nawet zyskać – wielu nieźle płacących graczy przestaje grać ze względu na tych pierwszych – dodatkowo sądząc, iż na randomach jest więcej botów, niż w rzeczywistości. Nasuwa to fakt, iż usunięcie z randomów graczy z win ratio poniżej 48 % nie zmniejszyłoby zbytnio dochodów WG.
Jednakże ten sam były pracownik uważa, iż to nie wina noobów, tylko projektantów gry – to oni stworzyli ku temu warunki wprowadzając takie mechanizmy/zasady/itp., a nie inne (czyli de facto ów pracownik zhejtował samego siebie =])
- zastanawiacie się, jakim to specjalnym czołgiem będzie nagroda za konkurs związany z filmem „Fury” (swoją drogą dość posrany, skoro gracze niektórych krajów Europy, w tym Polski, nie mogą otrzymać głównej nagrody, gdyż nie mają podpisanej umowy międzynarodowej z Visa Waiver Program)? Prawdopodobnie będzie to zwykły Sherman przypominający tego z filmy (czyli jakaś dodatkowa skórka z napisem „Fury”, czy coś)

Opublikowano

- wspomniana wcześniej nagroda za event związany z filmem „Fury” to Sherman „Fury”
- co do zbanowanych 8.000 botów – dokładna liczba to mniej więcej 7.900, a cała operacja polegała na zastosowaniu specjalnych procedur, a nie tak jak wcześniej twierdzono naciskami ze strony WG na twórce rzekomego bota. Procedura wyglądała tak, iż wzięto graczy z dużym współczynnikiem bitew dziennych, których z kolei zestawiono z raportami za afk i bocenie. Gracze powyżej pewnego poziomu zostali zbanowani z automatu.
- z kolei gracze z małą ilością rozegranych bitew, ale z dużą liczbą raportów zostali dodani na listę oczekujących i prawdopodobnie zostaną sprawdzeni ręcznie.
- w/r nie jest brany pod uwagę przy poszukiwaniu botów, ale statystycznie gracz używający bota ma 2, albo i nawet 4 konta. WG planuje zbanować wszystkie konta, nawet to „główne” na którym bot nie został użyty.
- na serwerze RU klan wspierający ukraińskich separatystów dostał perma bana za polityczną propagandę
- devsi powoli zaczynają grzebać przy linii Mausa; Być może upgrade Mausa zakończy się dodaniem drugiej wieży wraz z dodatkowym działem. Opcja rozbicia Mausa na dwa tiery nie wchodzi w grę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...