Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co nas czeka w następnych aktualizacjach


Juri.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 534
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

- w planach są bonusy do exp/kredytów za przyjmowanie na siebie dmg
- to, że FV 215b (183) dostał nerfa do amunicji premium nie oznacza, że mechanika pocisków premium jest niezbalansowana i potrzebuje poprawek
- szansa na wylosowanie na topie zależy od aktualnego stanu pojazdów w kolejce (dlatego od jakiegoś czasu nie możemy widzieć w poczekalni do gry ilości osób na danych tierach, gdyż istniał mod analizujący to i ułatwiający wylądowanie na topie
- w planach jest jakiś nowy tryb gry dla pojedynczych graczy na wyższych tierach

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

M56 Scorpion został przełożony na 9.5/9.6
- WoT Blitz na platformę Android ma wystartować 17 listopada tego roku
- minimalne wymagania Blitza na Andku: 1 GB RAM dwurdzeniowy procesor o takowaniu 1,2 Ghz z chipsetem graficznym Mali-400MP, Adreno 320, PoweVR SGX544, lub Tegra 3
- ustawienia graficzne w WoT zostaną powiększone, aby dać możliwość wyłączenia takich efektów, jak np. Bloom
- Cannoneer potwierdza, że Chieftain Mk.2 zastąpi FV 215b (120). Jego przednia górna płyta pancerna kadłuba ma 85 mm grubości i jest nachylona pod kątem 72 stopni. Informacje o tym, że Chieftain miał z przodu 120 mm pancerza są nieprawdziwe
- przypadkowe samobójstwo nie będzie karane, ale gracz otrzyma ostrzeżenie i zostanie oflagowany przez system

Opublikowano

- Storm stwierdził, że przerzucenie WoT na inny silnik graficzny (np. Unreal Engine 4) jest w praktyce niemożliwe, bo nikt nie porzuci całkowicie gry na rok, aby to zrobić – Evilly potwierdza, że czołgi premium dostaną nowe bonusy
- nagrody za CW X tieru (np. M60, VK 7201) również otrzymają bonusy do expa, ale tylko 5%
- bonusy dla czołgów premium jeszcze nie są finalne – 14 września zostaną ujawnione dalsze szczegóły
- potwierdzone już wczoraj: jutro będzie test 9.3
- M6A2E1 dostanie buffa w 9.3
- bonusowy exp dla czołgów premium nie będzie wliczany do statystyk średniego exp, ale będzie się wliczać do misji
- bonusy dla czołgów premium były planowane już od dawna
- czołgi premium nie otrzymają jednak większego bonusu do dochodów
- dodatkowy exp zostanie dodany do już istniejącego bonusu Churchilla III (1,35)
- dodatkowy exp dla premek to również jeszcze więcej expa do załogi, która też dostanie osobny bonus do otrzymywanego expa
- póki co brak informacji na temat włoskiego Leoparda I z magazynkiem
- Q: “Zainwestowałem w akcje WG i są one bezużyteczne!” A: “Nie kupuj akcji WG. Przecież jest to dobrowolne =]”

Opublikowano

Nie ma sensu przenoszenie WoT'a na lepszy silnik, bo większości graczy nie pójdzie...

Opublikowano

Nie ma sensu przenoszenie WoT'a na lepszy silnik, bo większości graczy nie pójdzie...

 

Jak to nie ma sensu?! Nie rozumiem..  od kiedy lepszy silnik jest gorszy?

Mówili, że nowy silnik nie wpłynie na fps-y, a pozwoli graczom na mocnych PC oglądać ładniejszą grafę. 

 

Walące się budynki/murki to widok, który nie warto zobaczyć ?

x

Opublikowano

WOT ze szwoją grafą powinien bez lagów na windows 98 latać ale jest tak zoptymalizowany, że...

Opublikowano

@oOlewyOo Bez przesady. Duże mapy z dużą ilością obiektów, często o zaokrąglonych powierzchniach, krzaki, wybuchy, dym, tekstury też są dobre i inne takie. Nie optymalizuje się gier tak, aby poszło na kompie sprzed 20 lat, tylko tyle ile potrzeba.

Opublikowano

- zapowiadane bonusy dla czołgów premium zostaną wprowadzone najprawdopodobniej w dniu rosyjskiego święta Czołgisty (14 września) 
- Storm miał przemawiać w ASAP 9.3, ale się rozchorował i jego rolę na szybko zastąpił Veider (bidula nie miał czasu się przygotować wizualnie i w ogóle)
- Storm na temat Sentinela AC4 w ASAP 9.3: „Póki co, nic nie mogę powiedzieć”
- Evilly stwierdził, że menedżer powtórek (to narzędzie, które pozwala swobodnie polatać kamerą, oglądając powtórkę) jest bardzo użyteczny i być może zostanie zaimplementowany do gry
- WG pozostawia „wprowadzenie do gry” moderom wielu fajnych rzeczy, gdyż mogą one powodować spadki wydajności gry. Poza tym, niektóre popularne mody zostaną być może wprowadzone do gry
- według Storma obecnie nie ma problemów z artylerią
- nie będzie generalnego rebalansu TD
- devsi rozważają, aby wyłączyć możliwość całkowitego wyłączenia cieni. W zamian za to, na najniższych ustawieniach wszystkie cienie byłyby statyczne

Opublikowano

- osłona armaty M56 Scorpiona ma 5 mm grubości
- penetracja topowego działa LTTB jest historyczna
- M6A2E1 w 9.3 otrzyma lepszy MM – już nie będzie lądować na X tierze
- w 9.3 T49 TD został przemianowany na T67, poza tym doczekał się zamiany wież – od teraz stokowa jest topową, a topowa stokową. Devsi wyjaśniają, że jest to celowe i historyczne (teraz wieża T49 posiada działa T49, a wieża T42 posiada działa T42)
- sowiecka linia HT w 9.3 nie zostanie zmieniona
- M56 Scorpion na pewno nie będzie w 9.3 (T_J: 9.5/9.6)
- nadal trwają prace nad IS-3 w HD
- devsi badają sprawę spadków FPS na teście 9.3
- Storm potwierdza, że wszystkie doczekają się podziało modułu silnika na silnik i układ przeniesienia napędu
- WoT Generals ma już swoją stronę internetową i już jest bliskie wydania i to w wielu językach. Będzie to gra przeglądarkowa bazująca na plikach cookie i Javie (T_J: Java? Serio? Tak jakby nie mogli zrobić tego np. w HTML5…). Gra będzie kompatybilna z większością dostępnych przeglądarek internetowych, będzie też można obsługiwać grę poprzez urządzenie mobilne. Nie zabraknie także samouczków
- WoT Blitz osiągnął duży sukces, dlatego trwają intensywne prace nad wersją na Androida (T_J: Przewidywana data: 17 listopada) i będzie korzystać z tych samych serwerów, co iOS
- SerB ostatnio pracuje nad WoT Blitz
- rosyjskie forum WoT jest intensywnie czyszczone z kwestii politycznych (fanboje Putina, separatyści, ukraińscy agitatorzy)

Opublikowano

- rosyjskie forum WoT jest intensywnie czyszczone z kwestii politycznych (fanboje Putina, separatyści, ukraińscy agitatorzy)

 

najistotniejsze 

76561198001815076.png
Opublikowano

- nowy interfejs hangaru nie pokazuje ilości ludzi online (dostępne pod klawiszem Esc), Storm sądzi, że to niepotrzebne
- Storm nie uważa, że T49 LT z derpem jest niezbalansowany 
- Storm stwierdził, że nikt nie liczył się z tym, czy nowy interfejs będzie poprawnie wyświetlany na rozdziałce 1024×768 (brak miejsca)
- system wykrywania samobójstw na teście 9.3 jest nieco zbugowany – jeśli artyleria rozwali wrogi czołg z bliska, przy okazji niszcząc też siebie swoim własnym splashem, jest uznawana za samobójcę, a tak nie powinno być
- Storm wie o zbugowanych gąsienicach Hellcata, zostanie to naprawione
- Churchill III na teście 9.3 ma kompletnie zbugowany mechanizm otrzymywania expa – dzięki nowym bonusom dla czołgów premium i bonusowi za odbijanie pocisków, pewien graczy wyciągnął 19900! bazowego! exp. Of koz zostanie to naprawione
- sam mechanizm przyznawania exp za odbijanie dmg doczeka się wielu poprawek.
- póki co brak jakichś innych kandydatów na włoski X tier poza Leopardem I z magazynkiem
- kandydaci na włoskie czołgi ciężkie: P.75, P.40, P.43 i P.43 bis. Jednakże, P.40 i P.43 wraz z różnymi wersjami są uznawane przez niemieckie standardy bardziej jako czołgi średnie. P.75 natomiast jest jak NbFz
- włoskie TD i arta? Tylko niskie tiery

Opublikowano

Ja tam nie widzę sensu z dociąganiu każdej linii do X. I tak przecież można grać dla rozrywki, a nie wysokiego poziomu. A poza tym ważne też są VI i VIII bo SH, 7/42, kompanie(jeśli ktokolwiek w nie gra), ESL i inne.

Opublikowano

- Q: “Nowy interfejs w 9.3 został stworzony dla hangaru premium, co nie?” A: “Heh, zabawne.”
- system kar za samobójstwa póki co zostanie wyłączony, gdyż WG trafiło na twardy orzech do zgryzienia – co zrobić z takimi sytuacjami?

 

 

VPCveeA.gif

 



Skoro ma fraga, to zatem nie powinno być kary?

- modele HD T-34 i T-34/85 były robione przez różnych ludzi, poza tym Storm stwierdził, że kadłuby i tak nie są historycznie dokładne
- Storm stwierdził, że ciężko o wspólne części czołgów przy modelowaniu – wyjątkami są koła nośne, skrzynki i zbiorniki paliwa
- nie będzie można ustawić poziomu zardzewienia swojego czołgu, tak jak w WT
- IS-7 pozostanie zardzewiały, czyli tak jak obecnie wygląda na teście 9.3
- KV-85 ma buga w modelu kolizyjnym – grubość armat 100 mm i 122 mm jest taka sama. Zostanie to naprawione

Opublikowano

- pożar redukuje kamuflaż czołgu do zera
- jeśli dany czołg X tieru ma „topowe” działo do odblokowania, jego kosz wybadania w ramach rekompensaty jest nieco mniejszy. Generalnie devsi unikają takich sytuacji, ale starają się „przestrzegać historyczności”
- Q: “Dlaczego KV-85 nie został nazwany KV-100 albo KV-122?” A: “Ponieważ tylko KV-85 był masowo produkowany i brał udział w walce.”
- Q: “Usuńcie +/- 25% RNG przynajmniej dla cybersportu!” A (SerB): “Przestańcie w końcu hejtować.”
- wygląda na to, że po wgraniu hot fixa na serwer testowy, model IS-7 już nie jest już zbugowany
- interfejs zaprezentowany w 9.3 jest już raczej finalny
- pociski 90 mm na T49 są historyczne (HESH/HEAT/HE) – to działo nie strzelało pociskami przeciwpancernymi
- tagi klanów na serwerze testowym są zmienione z powodów związanych z SH
- devsi uważają, że zmiana interfejsu w hangarze jest słuszna, zresztą jest poparta testami
- podobno devsi niezbyt chcą rozdać FV4202 premium po jego zamianie, woleliby dać misję w stylu tej z IS-6

Opublikowano

- na rosyjskim serwerze ostatnio ukarano 1500 bociarzy, każdy delikwent otrzymał ostrzegawcze 45 dni bana
- 9.3 zostanie wydane prawdopodobnie w najbliższy czwartek/piątek
- T49 LT nie dostanie innego działa 90 mm
- pancerz wież T67 zostanie naprawiono przed wydaniem 9.3 na serwery
- Storm stwierdził, że IS-7 nie dostał nerfa do pancerza po konwersji na HD, wszystko jest prawie identyczne (różnice na poziomie 1-2 stopni), natomiast wieża stała się nawet mocniejsza
- bonus za odbijanie dmg i kary za samobójstwa na pewno nie pojawią się w 9.3, tak więc prawdopodobnie te funkcje zostały porzucone
- wysoka jakość czołgów jest narzucona w hangarze oraz w czasie odliczania bitwy, kiedy to gracze oglądają nawzajem swoje czołgi
- lagowanie kółka celowania dla T49 LT (nie zmniejsza się) w trybie snajperskim to nie żaden lag, tylko zwyczajnie celownik jest zbyt duży, aby móc w pełni wyświetlić się w widoku snajperskim. To samo się tyczy każdego czołgu z nieźle rozjeżdżającym się celownikiem
- IS-7 w drugiej rundzie testu 9.3 wciąż jest zbugowany – lufa z wyjątkiem hamulca wylotowego wciąż jest wyświetlana w niskiej rozdzielczości
- ilość graczy online nie zostanie z powrotem dodana do głównego interfejsu hangaru
- pole widzenia nie zostanie zmienione – kiedyś po zmianie gracze narzekali, aby powrócić do pierwotnej wersji i tak też postąpiono
- jeśli WG nie wyrobi się z naprawianiem Kancelarii i Najemników (bajery do SH) do czasu wydania 9.3, prawdopodobnie te funkcje zostaną dodane w mikropatchu
- „Havok to tylko ładne efekty destrukcji po stronie klienta i nic więcej. Nie jest on związany z fizyką czołgów i pocisków.”
- możliwe, że kary za samobójstwo (o ile je wprowadzą) nie będą uwzględniać przypadków, gdy sojuszniczy czołg jest nadziany na lufę arty, a ta pociągnie za spust

 

Opublikowano

- w planach jest nowy, dość rozwinięty samouczek (sprzęt eksploatacyjny, dodatkowe wyposażenie, itp.) – devsi czekają na wprowadzenie odświeżonego interfejsu hangaru w 9.3 
- czołgowa wikipedia zostanie wypromowana, „kiedy zostanie ukończona”
- nie wiadomo, czy kiedyś pojawią się jeszcze czołgi premium VIII tieru w zakresie cenowym Super Pershinga
- devsi nie będą wyjawiać informacji na temat kill marks (czyli np. ile bitew pozostało itp.)
- cena amunicji premium do T71 nie zostanie zmieniona
- możliwe, że WG całkowicie wyłączy tryb kompanii
- możliwe, że będą specjalne misje dla CW
- póki co brak w planach więcej misji dla SH
- czeski menedżer społeczności o nicku Tuccy (T_J: Który zresztą odpowiadał na wszystkie pytania tutaj) twierdzi, że nie będzie buffa dla T-34-3, ale sam FTR wspomniał, że on nie jest zbyt wiarygodnym źródłem informacji, tak więc TEdane są aktualne
- T-34-2, 113, SU-101 oraz Auffail Panther dostaną buffa, jeśli długoterminowe statystyki wykażą taką potrzebę
- mechanizm najemników może zawitać do CW, jeśli sprawdzi się w SH
- zalety WZ-132 w stosunku do RU 251? „Lepszy kamuflaż.”
- czołgi po konwersji na HD przeważnie tracą nieco na pancerzu, ale to nie oznacza, że zawsze będą dostawać w zamian jakiegoś buffa

Opublikowano

- możliwe, że będą specjalne misje dla CW

 

przecież czasem są jakieś w stylu "zrób 5kdmg dla zarobków x2"

 

Chodzi o najzwyklejsze misje, takie jak mamy teraz na randomach itp.

Opublikowano

- cichsze dźwięki wystrzałów w trybie snajperskim w 9.3 to nie przypadek
- exp za odbijanie dmg nie zostanie dodany poprzez mikropatch – devsi muszą najpierw poprawić formułę, wstawić to na serwer, zacząć zbierać dane do przeanalizowania
- Storm na temat nowych, łatwych do zdobycia medali: „Jako noob, bardzo się z nich cieszę”
- jedna z wież T-54 ma nieprawidłowo wyświetlaną masę wieży, zostanie to sprawdzone
- niektórzy gracze odczuli wzrost FPS po 9.3
- devsi testowali mechanizm różnic pomiędzy pancerzem walcowanym, a odlewanym (tak, to ma znaczenie), ale postanowili tego nie wprowadzać, gdyż jeszcze bardziej niezrozumiałe dla graczy
- devsi poszli po łatwości i wprowadzili oddzielną paczka z teksturami HD. Może kiedyś doczekamy się przełącznika HD/SD w launcherze. Żeby było śmieszniej, WoWp ma taki bajer już od dawna.
- w 9.3 istnieje bug w powtórkach – przy „przedwczesnym” wyjściu z bitwy otrzymuje się ostrzeżenie o dezercji icon_biggrin.gif Na dodatek nie wiadomo, czy to tylko okienko, czy konto gracza rzeczywiście jest tagowane
- random nie otrzyma MM opartego na skillu
- wysypywanie się gry po wyjściu z bitwy są raczej winą modów
- ilość graczy online w 9.3 jest dostępna po wciśnięciu klawisza Esc
- Storm nie ogląda my little pony
- mechanizm kamuflażu zostanie zrebalansowany, aby czołgi nie znikały ot tak na środku pola
- Storm pogada z dźwiękowcami, czy zostaną dodane jakieś lepsze efekty dźwiękowe w trybie snajperskim (silnik, wystrzały, ładowanie, itp)
- stare wysokotierowe LT nie zostaną specjalnie zrebalansowane względem tych nowych
- Storm osobiście nie lubi IS-8 – Veider zresztą nieraz się tego nasłuchał, przysiadając się obok grającego Storma
- Storm na temat tekstur HD: “Tylko entuzjaści je chcą i je dostaną.”
- niektórzy gracze w 9.3 doznają przycinek na początku bitwy, a podobno to zostało naprawione
- do końca roku ujrzymy jeszcze 2 aktualizacje. 9.4 na pewno nie przyniesie Havoka (T_J: Opery mydlanej ciąg dalszy)
- standardowa aktualizacja nie zawiera tekstur w jakości HD, trzeba je dociągnąć ręcznie
- Storm potwierdza, że efekty uderzenia pocisku HE o podłoże i w czołg zostały przerobione na lepsze
- kolejny bug w 9.3 – z jakiegoś powodu kill marksy mogą pokazywać się na czołgach nawet jeśli zostały wyłączone. Naprawa tego ma niski priorytet
- Storm polubił nową Murowankę
- dlaczego alfa dmg działa 122 mm KV-85 nie została zmniejszona? A: „Tyle czołgów korzysta z tego działa, mamy znerfić je wszystkie?”
- w 2015 roku możemy się spodziewać nowych francuskich HT i MT – informacja potwierdzona przez Tanatoy’a:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

- chińskie, francuskie i japońskie czołgi mają słaby priorytet w kwestii HD
- M4A3E8 w HD może się pojawić najwcześniej w 9.6
- M4A3E8 będzie modelowany od podstaw przez zewnętrzną firmę i nie będzie bazować na modelu HD Fury
- nie istnieje taki wariant KV-5, który zapewniłby większą ochronę radiooperatorowi icon_smile.gif
- Pz V/IV nie zostanie przeniesiony na V tier (tak jak to jest w wersji Xbox)
- nie ma w planach dodania mechanizmu odzyskiwania czołgów premium sprzedanych za kredyty (wyjątkiem jest jednorazowa możliwość skorzystania z usług supportu)
- LTTB jest dwukrotnie lżejszy od upośledzonej AFK Pantery „z powodu wymiarów i konstrukcji”
- T49 LT nie dostanie drugiego alternatywnego działa 90 mm
- Havołkę będzie zarzynać głównie procesor, nie kartę graficzną
- równoważne drużyny na randomie? „Jeśli chcesz równowazne drużyny, idź grać bitwy drużynowe”
- nie ma w planach dodania większej ilości kamuflaży
- Storm stwierdził, że lagi w czasie okresów przeciążeń sieci są normalne, zwłaszcza wieczorami, kiedy to kanały ISP są niekiedy zaczopowane
- devsi wciąż badają kwestię pocisków premium, ale szansa na jakiekolwiek zmiany nie przekracza 20%
- devsi nie widzą problemu z obecną ilością artylerii w bitwach
- Storm nie uważa za problem faktu, że duży % niektórych map jest niedostępny dla czołgów
- nadchodzący generalny nerf celności ma zmniejszyć odległości w czasie walki oraz zwiększyć znaczenie pancerza
- devsi wraz z rebalansem perków usuną 1-3 stare, które są najmniej atrakcyjne dla graczy. Ogółem zmiany nie powinny wpłynąć zbytnio na rozgrywkę
- jeszcze wiele wódki wody w Wołdze upłynie, nim Pz IV Schmalturm zostanie przerobiony na HD, tym samym otrzymując funkcjonalne ekrany przeciwkumulacyjne
- Storm wie o bugu w trybie snajperskim, przez który znajdujące się w pobliżu krzaki mogą migotać. Of koz zostanie to naprawione
- Evilly zgadza się, że misje w kwestii edukacji graczy słabo spełniają swoją rolę
- Evilly potwierdza, że obecnie devsi starają się rozdawać mniej kredytów, niż kiedyś
- WG z powodów balansu ekonomii raczej nie może pozwolić graczom na wybór nagrody za misję. Zresztą, nawet jeszcze nie opracowali takiego mechanizmu
- w przyszłości pojawią się kolejne eventy na wysokotierowe czołgi premium, np. coś w stylu „zalicz misję w ciągu 30 dni 27 razy”
- indywidualne misje dla graczy pojawią się w 9.5, będą skomplikowane, a nagrodą mają być czołgi premium
- w planach są trudniejsze misje dla doświadczonych graczy (zwłaszcza takich z dużym winratio)
- indywidualne misje na początek będą nagradzane unikalnymi czołgami premium, unikalne emblematy, załogi itp. nadejdą później. Misje te będą bardziej skomplikowane od tych zwykłych
- misje będą również tworzone pod konkretne grupy – np. dla nowicjuszy, albo dla tych, którzy opuścili WoT aby powrócili
- koncept weekendowych eventów zostanie przerobiony: będzie mniej wypaśnych eventów, aby przywrócić ich znaczenie (T_J: Możecie się pluć, ale trochę w tym racji jest. W dawnych czasach eventy były co 3-4 tygodnie, nigdy nie było wiadomo kiedy dokładnie będą i co będą zawierać. Z tego powodu mało kto wtedy narzekał na to, że event był do dupy :})
- ilość eventów raczej się nie zmniejszy, ale za to będą mniej bogate
- interfejs misji zostanie poprawiony
- Object 260, T55A, Koncept T28 – te czołgi prawie na pewno są przeznaczone jako nagrody za indywidualne misje
- WG nie wprowadzi induwidualnych inskrypcji (gracze malują sobie na pancerz co tylko chcą)

Opublikowano

- serwer testowy 9.4 został odłożony na jutro
- Q: “Jeśli zniszczę silnik wrogiego czołgu, a ktoś inny go zniszczy, dlaczego nie dostają bonusu do exp tak samo jak za detrack? ” A (SerB): “Stormie, mówiłem Ci, że im się nigdy nie da dogodzić. Usuńmy bonus do exp za detrack i będzie święty spokój.”
- M41 Walker Bulldog póki co nie będzie tykany
- dmg pocisków artyleryjski nie zostanie zmniejszony o połową w zamian za większy dmg za trafienia niepenetrujące, bo to nierealistyczne
- nowa Murowanka jest eksperymentem, czy powiększenie mniejszych map do rozmiarów 1×1 km ma sens
- Storm stwierdził, że 9.4 ma przynieść optymalizacje i to nawet takie duże
- jaraliście się mapą Stalingrad, bo została napisana w Havoku? Ostudźcie się, gdyż prawdopodobnie devsi wprowadzą ją w planowanym terminie (9.4), ale bez Havoka
- bitwy szturmowe z dwiema bazami pozostaną tylko w bitwach drużynowych
- nie ma w planach możliwości wyłączenia z losowania kilku nielubianych map
- w główkach devsów kłębi się pomysł, aby uciąć zasięg widzenia wszystkim czołgom z wyjątkiem LT
- opisany wyżej pomysł nie jest zapowiadanym „wielkim rebalansem systemu spotowania” tylko jego małą częścią
- reguła równiej ilości zwiadowców w drużynach nie zostanie usunięta
- gdyby wszystkie czołgi premium miałyby otrzymać limitowany MM, ktoś na pewno oberwałby nerfem
- model M41 WB zostanie wyleczony z bugów w 9.4
- Storm uważa, że z większością map nie ma problemu
- artyleria nie dostanie buffa do DPM, bo byłaby OP
- devsi rozważają utworzenie południowoamerykańskiego serwera w Argentynie, Meksyku, lub Brazylii
- tak, jak wcześniej zapowiadano, ISU-130 jest przeznaczony na rosyjski serwer, ale jest szansa, że na innych również się pojawi
- niektórzy devsi zaczęli studiować naturę gąsienic (tych czołgowych). Chcą zgłębić ich tajemnice, aby lepiej je odwzorować w grze (zwłaszcza detrack). I to przy użyciu Havoka
- SerB na temat trailerów War Thunder: „Oni tworzą dobre filmy, ale to my tworzymy lepsze gry”
- kiedyś tam już po wprowadzeniu pierwszych wersji Havoka, zostanie dodana kolejna faza, symulująca wyposażenie zamontowane na pancerzu (dyndające antenki, odpadające skrzynki, itp.)
- devsi znaleźli sposób na obliczanie elementów fizyki ruchu przez serwer tak, aby zbytnio się nie zapocił

- silnik dźwiękowy gry zostanie zmieniony na inny

- w związku z tym wszystkie mody dźwiękowe przestaną działać

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...